گزارش ايرادات و مشكلات ورژن جديد سيستم سايت

وضعیت
موضوع بسته شده است.
اساسا این کانتر ویزیتور به چه درد می خوره ؟؟:surprised:

تازه وقتی ما نمی تونیم بدونیم که طرف کی بوده .... حالا چه یکی چه هزارتا ....؟؟

یه چیزدیگه ....کانتر پستهای جدید مرتب کم و زیاد میشه و هر صفحه جدیدی رو باز می کنم یه عددی نشون میده ....هی کم و زیاد میشه :surprised:
ویزیتورها واسه اینه که بدونی کیا به پروفایلت سر زدن . چرا نمیتونی بدونی طرف کی بوده ؟ نام کاربریشو میتونیسه . روش اگه کلیلک کنی وارد پروفایل اون میشی .... :)

shanli

مدیر بازنشسته
بله
وقتی پستی میدم ، مینویسه در حال ارسال پست این علامت http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/progress.gif میاد و بعدش پستم میاد بعد از آخرین پست .
شما ورژن اکسپلوررت چنده ؟ یه بار uninstall کن دوباره نصب کن شاید درست بشه . راستی با firefox هم امتحان کن الان ، ببین همین مشکلو داری بازم یا نه ..

نه نیما جان..منظور من این نیست..این موردی که توضیح دادی برای من هم پیش میاد. منظور من تو یک تالار هست (مثلا تالار معماری)..نه خود تاپیک!
من با فایر فاکس میام همیشه..از اکسپلور استفاده نمیکنم.

نه نیما جان..منظور من این نیست..این موردی که توضیح دادی برای من هم پیش میاد. منظور من تو یک تالار هست (مثلا تالار معماری)..نه خود تاپیک!
من با فایر فاکس میام همیشه..از اکسپلور استفاده نمیکنم.
واسه من درسته که
با اکسپلورر امتحان کن ببین همینجوریه باز

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
ویزیتورها واسه اینه که بدونی کیا به پروفایلت سر زدن . چرا نمیتونی بدونی طرف کی بوده ؟ نام کاربریشو میتونیسه . روش اگه کلیلک کنی وارد پروفایل اون میشی .... :)

نیما جون ....فکر کنم اگه ویزیتور پیغام بذاره میشه فهمید کی بوده ....در غیر اینصورت نه ....

واسیه من فقط کانتر رو نشون میده ....:surprised:
اینم کانتر....

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
درباره ویزیتور فکر کنم اگه اون طرف عضو سایت باشه میشه فهمید....البته فکر کنما....

ادمین جان من هنوزم تنکس ندارم....میگم شاید سهمیه ام تموم شده....ولی اگه 15 تا تنکس سهمیه داشته باشیم که من فکر کنم ازنصف سهمیه ام هم استفاده نکردم....
اگه میشه یه بررسی بکنی...ممنون میشم.....

نیما جون ....فکر کنم اگه ویزیتور پیغام بذاره میشه فهمید کی بوده ....در غیر اینصورت نه ....

اینم کانتر....

نه
هر کی روی نام کاربریت کلیک کنه و وارد پروفایلت بشه توی ویزیتور نشون میده .
اگه اینجوری باشه که شما میگی یعنی 15 تا پیغام داشتی از روزی که ورژن جدید سایت راه اندازی شده !!
؟
واسه من اسم آخرینهارو هم نشون میده . شاید این بستگی به درجه هر فرد داشته باشه .
ادمین جان شاید بدونه

راستی دوستان عزیز سعی کنن وقتی دارن تاپیک میزنن قسمت برچسب هارو هم تکمیل کنند
اینجوری سرچ اون تاپیک توی سایت راحت تر انجام میگیره . مخصوصا واسه تالار عکس
مرسی

راستی ادمین جان چرا پیغام خصوصی ایراد داره ؟ پیغاما بعضیاش بهم نمیرسه !
اینجوری نبود ....

سـعید

مدیر بازنشسته
دوستانی که با سیستم جدید سایت مشکل دارن به احتمال زیاد از ورژن قدیمی اینترنت اکسپلورر استفاده میکنن....ورژن جدیدش رو میتونین از این آدرس دانلود کنین...

دانلود.....Internet Explorer 7

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
admin جان خسته نباشيد
من الان چند وقيه خيلي مشكل پيدا كردم.......صفحات كامل باز نمي شه و من بايد چند بار refresh كنم تا شايد درست بشه..... در ضمن هميشه قسمت پايينه explorer نوشته eror......اصلا من با version جديد سايت مشكل دارم....... يه كاري بكنيد لطفا

فكر ميكنم مشكل از طرف شماست. آيا فقط با سايت باشگاه مشكل داريد؟ مرورگر ديگه اي مثل firefox رو امتحان كرديد؟

اینم کانتر....

ويزيت ها هم شامل كاربران ثبت نام شده و هم نشده هست كه اگه ثبت نام شده باشه 10 تاي آخر نمايش داده ميشه.

درباره ویزیتور فکر کنم اگه اون طرف عضو سایت باشه میشه فهمید....البته فکر کنما....

ادمین جان من هنوزم تنکس ندارم....میگم شاید سهمیه ام تموم شده....ولی اگه 15 تا تنکس سهمیه داشته باشیم که من فکر کنم ازنصف سهمیه ام هم استفاده نکردم....
اگه میشه یه بررسی بکنی...ممنون میشم.....

سهميه تشكر 30 تا در روزه كه مي تونيد استفاده كنيد. از ساعت 12 شب شروع ميشه تا 12 شب آينده. احتمالا تو اين زمان دوبار به سايت سرزديد و سرجمع از 30 تا بيشتر شده.

راستی ادمین جان چرا پیغام خصوصی ایراد داره ؟ پیغاما بعضیاش بهم نمیرسه !
اینجوری نبود ....

ايرادي نداره. چطور مطمئنيد كه درست فرستاديد و نرسيده؟ (خيلي بعيده)

ايرادي نداره. چطور مطمئنيد كه درست فرستاديد و نرسيده؟ (خيلي بعيده)
من خودم که فرستادم میرسه گویا
ولی واسه صندلی داغ چون باید از قبلش بهم با پیغام خصوصی خبر بدن ، چند نفر شاکی شده بودن که چرا پیغاممنون جواب ندادی ! در صورتی که من پیغامی دریافت نکرده بودم متاسفانه
چند روز پیش هم اشکان اطلاعیه خراب بودن پیغام خصوصی رو بالای تالار مهندسی شیمی گذاشته بود . شاید اونم به چنین مشکلی برخورده ....

یه سوال دیگه :
نمیشه کاری کرد که تعداد ویزیتورها ، شامل ویزیت در مدت زمان معینی باشه ؟ مثلا کسانی که 24 ساعت گذشته از پروفایلمون بازدید کردند( تعدادش منظورمه )

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادمین جان ممنون از بررسیت...ولی من الان چندروزه که تنکس ندارم.....3_4 روزه....یعنی اگه تو یه روز تنکسهامون تموم بشه چندروز بدون تنکس میشیم....

ادمین جان ممنون از بررسیت...ولی من الان چندروزه که تنکس ندارم.....3_4 روزه....یعنی اگه تو یه روز تنکسهامون تموم بشه چندروز بدون تنکس میشیم....
ببخشید من جواب دادم
مطمئنی نداری ؟! ( میگم چرا به امتیازام چیزی اضاف نمیشه ! :d )
آخه اگه سهمیت تموم شه درست راس ساعت 12 شب دوباره میتونی تشکر کنی .
با مرورگرهای مختلف امتحان کن . یه بار با فایرفاکس وارد سایت شو یه بار با اکسپلورر . ببین بازم همینجوریه
ضمنا موقتا میتونی با http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/reputation.gif امتیاز بدی

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته

اینم کانتر....

سلام.
بنا به تجربه فکر می کنم فقط اسم افرادی ذکر میشه که در 24ساعت آخر از Profile دیدن کردن!!!
اما این عدد مربوط به کل بازدید هاست!!!

مرسی نیما از راهنماییت....باشه امتحان میکنم.....راستی http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/reputation.gif دیگه سهمیه نداره؟؟؟
نه دیگه محدودیت نداره ولی فک میکنم اگه از تشکرات زیاد استفاده کرده باشی در مدت 24 ساعت ، نتونی با این امتیاز بدی
قبلا اینجوری بود جدیدا امتحان نکردم

ادمین جان مگه امکان قرار دادن عکس توی البوم برداشته شده ؟ هر آلبومی مگه چند تا عکس جا داره ؟
آخه الان هر چی گشتم نتونستم عکسو بذارم توی آلبوم . 5 تا عکس توی هر آلبوم دارم و در کل 10 تا

قسمت tag search وقتی روش کلیک میشه چند تا تگ داره ولی قسمت جستجوش هر کلمه ای که مینویسیم پیغام میده که tag مورد نظر موجود نیست!!!
جستجوی تگ خرابه ؟

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نمیشه کاری کرد که تعداد ویزیتورها ، شامل ویزیت در مدت زمان معینی باشه ؟ مثلا کسانی که 24 ساعت گذشته از پروفایلمون بازدید کردند( تعدادش منظورمه )
منم با این قسمت موافقم
به روز باشه خیلی بهتره

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
قبلا اگه پیام خصوصی داشتیم یه نامه هم به ایمیل ارسال میشد الان چند روزه که وقتی پیام خصوصی دارم تو ایمیلم خبری نیست ممکنه احیانا یه نسخه اش برا کس دیگه ای ارسال بشه؟ :biggrin:مثلا یکی دستکاری کرده باشه؟:surprised: من تو تنظیمات ،ایمیلم رو چک کردم همون ایمیل خودمه :Dاما چرا پس به ایمیلم ارسال نمی شه؟:surprised:
علت دیگه ای می تونه داشته باشه؟

با سلام
قبلا اگه پیام خصوصی داشتیم یه نامه هم به ایمیل ارسال میشد الان چند روزه که وقتی پیام خصوصی دارم تو ایمیلم خبری نیست ممکنه احیانا یه نسخه اش برا کس دیگه ای ارسال بشه؟ :biggrin:مثلا یکی دستکاری کرده باشه؟:surprised: من تو تنظیمات ،ایمیلم رو چک کردم همون ایمیل خودمه :Dاما چرا پس به ایمیلم ارسال نمی شه؟:surprised:
علت دیگه ای می تونه داشته باشه؟
توی تنظیماتتون یه گزینه هست که نشون دهنده باخبر شدن از طریق ایمل است . این گزینه باید فعال باشه
واسه من که درسته . به ایمیلم هم پیغام میاد :)

atish_baran

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:سلام ادمین جان...:gol:
:gol:من نمی تونم جواب پیام های بچه ها رو زیر کارت مشخصات بدم ، چرا؟:gol:

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سلام.
چرا واسه من ایمیل نمیاد که پست جدیدی در 1تاپیکی که مشترک هستم، زده شده؟!

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من دوتا پیشنهاد دارم

1- وقتی عکسی رو توی سایت آپلود میکنیم با اندازه واقعی و در حدی که به دکوراسیون لطمه نزنه بیاد نه اینکه به صورت عکسی کوچول موچولو آپلود شه و بشه فایل ضمیمه که بخوایم روش کلیک کنیم تا باز بشه

2- به هر تاپیکی که میریم، توی قسمت tags یا جای دیگه، تعداد کاربرانی رو که حضور دازن نشون بده، با ذکر نام، فکر کنم به زیبایی سایت کمک کنه

هر دو پیشنهادم فکر کنم بسیار بسیار مفید باشن :w16:

با تشکر
جوجوی منتقد :child:

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
جوجو جون، فکر کنم این چیزا سرعت رو بیاره پایین!!
پیشنهادات جالبیه، اما قضاوت به عهده اهل فن!!;)

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
و من همچنانم مشکل تنکس دارم.....
ایکون تنکس هست..ولی وقتی میزنم هیچی به هیچی..یعنی اسمم نمیاد زیر اون پست..و امتیاز کسی که ازش تشکر میکنم فرقی نمیکنه

و من همچنانم مشکل تنکس دارم.....
ایکون تنکس هست..ولی وقتی میزنم هیچی به هیچی..یعنی اسمم نمیاد زیر اون پست..و امتیاز کسی که ازش تشکر میکنم فرقی نمیکنه
حتي با رفرش هم درست نميشه ؟
يه بار صفحه رو رفرش كنيد

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه نیما جان نمیشه....چندبار این کارو کردم........نمیدونم چرا...مثل اینکه فقط من این مشکلو دارم هیشکی نداره........ای بابا..من چی کار کنم.....من تنکس لازم دارم:cry:

وضعیت
موضوع بسته شده است.