گرفتن مقالات science direct و دیگر سایت های معروف علمی

tj88

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر شما

من این مقالات را میخواستم. پیشاپیش خیلی خیلی ممنونم:gol:

Science Direct 1

Science Direct 2

Science Direct 3

Science Direct 4

Science Direct 5

Science Direct 6

آرزوی بهترین ها رو براتون دارم. التماس دعای فرج مولا:gol:

سلام احمد آقا سال نو پیشاپیش مبارک
مهندس جان لطفا دقیقا نام مقاله ای که می خواهی را بگو .به این صورت که شما گذاشتید نمیشه فهمید چه مقاله ای را می خواهید

A H M A D

عضو جدید
سلام دوست عزیزم

این مقالات با لینکهای اصلاح شده :
link: paper 1
name: Blade cooling improvement for heavy duty gas turbine: the air coolant temperature reduction and the introduction of steam and mixed steam/air cooling

link: paper 2
name: Numerical analysis of turbine blade cooling ducts

link: paper 3
name: Computational study of turbine blade cooling by slot-injection of a gas

link: paper 4
name: An experimental study of heat transfer in a simulated turbine blade cooling passage

link: paper 5
name: Computational fluid dynamics applied to internal gas-turbine blade cooling: a review

link: paper 6
name: Investigation of jet systems for gas-turbine blade cooling

باز هم ممنونم:gol:

آخرین ویرایش:

tj88

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیزم

این مقالات با لینکهای اصلاح شده :
link: paper 1
name: Blade cooling improvement for heavy duty gas turbine: the air coolant temperature reduction and the introduction of steam and mixed steam/air cooling

link: paper 2
name: Numerical analysis of turbine blade cooling ducts

link: paper 3
name: Computational study of turbine blade cooling by slot-injection of a gas

link: paper 4
name: An experimental study of heat transfer in a simulated turbine blade cooling passage

link: paper 5
name: Computational fluid dynamics applied to internal gas-turbine blade cooling: a review

link: paper 6
name: Investigation of jet systems for gas-turbine blade cooling

باز هم ممنونم:gol:
http://ifile.it/pue6xqd 1
http://ifile.it/i9odahe 2
مقالات مابقی بدلیل قدیمی بودن در دسترس نبودند

tj88

عضو جدید
کاربر ممتاز

siina2637

عضو
یکی از بهترین تاپیک های باشگاه، همین تاپیکه از همه دوستانی که لطف می کنن مقاله ها رو دانلود می کنن واقعا ممنونم، ان شاءالله همیشه سالم باشن.

tohidghanbari

عضو جدید
درخواست مقاله

درخواست مقاله

بنده از پژوهشگران ایران و از اعضا بنیاد ملی نخبگان هستم که تازه با سایت شما آشنا شدم.

اگر اونطوری که میفرمایید واقعا بتونید مقالات رو در دسترس امثال بنده قرار بدید واقعا کار با ارزشی انجام داده اید چون همونطوری که میدونید در کشور ما دسترسی به مقالات واقعا محدوده. به هر حال اگر مقالات زیر رو برام بفرستید دعاتون میکنم.
Kerdal D, Nethercot DA. Failure modes for castellated beams. J Constr Steel Res 1984;4(4):295–315

Valentino J, Pi YL, Trahair NS. Inelastic buckling of steel beams with central torsional restraints. J Struct
Eng, ASCE 1997;123(9):1180–6.

Nethercot DA, Kerdal D. Lateral–torsional buckling of castellated beams. Struct Eng, London 1982;60B(3):
53–61.

با تشکر

tohidghanbari

عضو جدید
جناب آقای مرتضی سرباز

با تشکر از لینک معرفی شده، منتها برای ثبت نام باید یه معرف داشته باشید. یا اگر طریقه ثبت نام به نحوی خاص هستش لطفا توضیح بفرمایید

با تقدیم احترام

aliker

عضو جدید
لطفا اين مقاله رو براي من بفرستين خيلي ضروريه.
ممنون از لطفتون.
mailboxali@gmail.com
ASCE
ASCE Conf. Proc. doi:10.1061/41139(387)143

ICLEM 2010: Logistics for Sustained Economic Development—Infrastructure, Information, Integration
Proceedings of the 2010 International Conference of Logistics Engineering and Management

Making Ticket Price of Urban Rail Transit Based on Second Best Method
Xingju Wang,
Jinjie Chen, and
Guifeng Gao

آخرین ویرایش:

ysnysn

عضو جدید
سلام و ممنون از کمکتون
دنبال این کتاب می گردم خیی لازم دارم.پروژم بش گیره
اگه میشه زحمت اینم بکشید ممنون
A COURSE ON DAMAGE MECHANICS

Lemaitre, J., Rodrigue, D., "A course on damage mechanics", Springer, Verlag Berlin, 1992

با تشکر فراوان

tj88

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و ممنون از کمکتون
دنبال این کتاب می گردم خیی لازم دارم.پروژم بش گیره
اگه میشه زحمت اینم بکشید ممنون
A COURSE ON DAMAGE MECHANICS

Lemaitre, J., Rodrigue, D., "A course on damage mechanics", Springer, Verlag Berlin, 1992

با تشکر فراوان
خدمت شما
http://ifile.it/th820d/ebooksclub.org__A_Course_on_Damage_Mechanics.l_59x2tj9tjxn5x1n.djvu
دوست عزیز فرمت این کتاب djvu است و با برنامه ای مثل windjvu میتونی این کتاب رو بعد از دانلود ببینی

siina2637

عضو
1-Variable twist torsion tests on carbon fibre composite beams Original Research Article
Composite Structures, Volume 42, Issue 4, August 1998, Pages 307-327
J. Loughlan, M. Ata

2- Failure of carbon/epoxy composite tubes under combined axial and torsional loading 1. Experimental results and prediction of biaxial strength by the use of neural networks Original Research Article
Composites Science and Technology, Volume 59, Issue 12, September 1999, Pages 1779-1788
C. S. Lee, W. Hwang, H. C. Park, K. S. Han
وقعا ممنونم!

آخرین ویرایش:

tj88

عضو جدید
کاربر ممتاز
1-Variable twist torsion tests on carbon fibre composite beams Original Research Article
Composite Structures, Volume 42, Issue 4, August 1998, Pages 307-327
J. Loughlan, M. Ata

2- Failure of carbon/epoxy composite tubes under combined axial and torsional loading 1. Experimental results and prediction of biaxial strength by the use of neural networks Original Research Article
Composites Science and Technology, Volume 59, Issue 12, September 1999, Pages 1779-1788
C. S. Lee, W. Hwang, H. C. Park, K. S. Han
وقعا ممنونم!

مقاله دوم خدمت شما
http://ifile.it/5kmwxt8

aliker

عضو جدید
آقا جانه هرچي مرده يه كمكي بكنيد، بحث مرگ و زندگي در ميونه
اين مقاله رو ميخوام لطفا زود بهم يه خبري بدين، هميشه ممنونتون خواهم بود.

از سايت ASCE

Making Ticket Price of Urban Rail Transit Based on Second Best Method
Xingju Wang,
Jinjie Chen, and
Guifeng Gao

ICLEM 2010: Logistics for Sustained Economic Development—Infrastructure, Information, Integration
Proceedings of the 2010 International Conference of Logistics Engineering and Management

elaale

عضو جدید
سلام
میشه این چندتا مقاله رو بگیرین مرسی
el_ghaderi@yahoo.com

Application of a GIS–AF/RF model to assess the risk of herbicide leaching in a citrus-growing area of the Valencia Community, Spain Original Research Article
Science of The Total Environment, Volume 371, Issues 1-3, 1 December 2006, Pages 44-54
José M. de Paz, José L. Rubio

Land cover classification of VHR airborne images for citrus grove identification Original Research Article
ISPRS Journal of Photogrammetry and Remote Sensing, Volume 66, Issue 1, January 2011, Pages 115-123
J. Amorós López, E. Izquierdo Verdiguier, L. Gómez Chova, J. Muñoz Marí, J.Z. Rodríguez Barreiro, G. Camps Valls, J. Calpe Maravilla

Land cover classification and economic assessment of citrus groves using remote sensing Original Research Article
ISPRS Journal of Photogrammetry and Remote Sensing, Volume 61, Issue 5, January 2007, Pages 341-353
Rahul J. Shrivastava, Jennifer L. Gebelein

tj88

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
میشه این چندتا مقاله رو بگیرین مرسی
el_ghaderi@yahoo.com

Application of a GIS–AF/RF model to assess the risk of herbicide leaching in a citrus-growing area of the Valencia Community, Spain Original Research Article
Science of The Total Environment, Volume 371, Issues 1-3, 1 December 2006, Pages 44-54
José M. de Paz, José L. Rubio

Land cover classification of VHR airborne images for citrus grove identification Original Research Article
ISPRS Journal of Photogrammetry and Remote Sensing, Volume 66, Issue 1, January 2011, Pages 115-123
J. Amorós López, E. Izquierdo Verdiguier, L. Gómez Chova, J. Muñoz Marí, J.Z. Rodríguez Barreiro, G. Camps Valls, J. Calpe Maravilla

Land cover classification and economic assessment of citrus groves using remote sensing Original Research Article
ISPRS Journal of Photogrammetry and Remote Sensing, Volume 61, Issue 5, January 2007, Pages 341-353
Rahul J. Shrivastava, Jennifer L. Gebelein
دوست عزیز مقالات فقط در همین فروم گذاشته میشود و به ایمیل ارسال نمی شود
لطفا از همین طریق پیگیری کنید
http://ifile.it/vnesqg8
http://ifile.it/l1fmder
http://ifile.it/f7w9p2n

aliker

عضو جدید
دوستان خواهش ميكنم كمكم كنيد. دارم ديوونه ميشم از دانشگاه ميندازنم بيرون. خدا خيرتون بده.
اين مقاله رو ميخوام لطفا يه همكاري بكنيد. هميشه ممنونتون خواهم بود.
حداقل بگيد كه دسترسي بهش نداريد تا ديگه اينقده بال بال نزنيم.

از سايت ASCE

1- Making Ticket Price of Urban Rail Transit Based on Second Best Method
Xingju Wang,
Jinjie Chen, and
Guifeng Gao

2- اين مقاله روهم بدين ممنون ميشم:
از سايت Ieeexplore

Cluster Analysis on Urban Rail Transit Ticket Types

Wang Zhansheng; Ding Ling; Yang Liqiang; Zhang Ning;
Intelligent Computation Technology and Automation (ICICTA), 2010 International Conference on
Volume: 1
Digital Object Identifier: 10.1109/ICICTA.2010.829
Publication Year: 2010 , Page(s): 950 - 953
IEEE Conferences

mobin1111

عضو جدید
Air–water two-phase flow measurement using a Venturi meter and an electrical resistance tomography sensorاز سايت Science direct
جيميل بنده:e.mostafazadeh4@gmail.com

tj88

عضو جدید
کاربر ممتاز
Air–water two-phase flow measurement using a Venturi meter and an electrical resistance tomography sensorاز سايت Science direct
جيميل بنده:e.mostafazadeh4@gmail.com
دوستان عزیز لطفا برای در خواست مقاله حتما عنوان مقاله نام نویسنده نام مجله شماره صفحه کامل و دقیق ذکر شود و از copy past خواهشا استفاده نشود .
در ضمن برای بار هزارم مقاله به ایمیل فرستاده نمی شود از همین فروم پیگیری کنید

خدمت شما
http://ifile.it/lcfmp3e

aliker

عضو جدید
اين همه ادعا واسه چي؟ گرفتن مقاله از ساينس دايركت، Jstor و اينجور چيزا هنري نيست. اگه بخاري بود 2تا مقاله منو رديف ميكردن.
واسه اين مدعا:
اينم يه پسورد واسه ساينس دايركت:
science direct
2001-2011
Sou***theast Missouri State University http://library.semo.edu:2067/
username: s***mith
pass: s***01536572semo
يوزر پسورد در اين لحظه كاملا سالم و جواب ميدن لطفا پست نامربوط نزارين
ستاره هارو بردارين بقيش رديفه... لطفا پس از استفاده حتما ساين-اوت كنين.
در ضمن ديگه نبينم كسي ادعاش بشه، كسي زماني ادعا ميكنه كه بتونه مقاله از جاهايي جور كنه كه ديگران دستشون نميرسه!! مگه نه ساينس دايركت عددي نيست.
واقعا سايتتون نااميدم كرد :mad:

آخرین ویرایش:

tj88

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين همه ادعا واسه چي؟ گرفتن مقاله از ساينس دايركت، Jstor و اينجور چيزا هنري نيست. اگه بخاري بود 2تا مقاله منو رديف ميكردن.
واسه اين مدعا:
اينم يه پسورد واسه ساينس دايركت:
science direct
2001-2011
Sou***theast Missouri State University http://library.semo.edu:2067/
username: s***mith
pass: s***01536572semo
يوزر پسورد در اين لحظه كاملا سالم و جواب ميدن لطفا پست نامربوط نزارين
ستاره هارو بردارين بقيش رديفه... لطفا پس از استفاده حتما ساين-اوت كنين.
در ضمن ديگه نبينم كسي ادعاش بشه، كسي زماني ادعا ميكنه كه بتونه مقاله از جاهايي جور كنه كه ديگران دستشون نميرسه!! مگه نه ساينس دايركت عددي نيست.
واقعا سايتتون نااميدم كرد :mad:
سلام دوست عزیز عصبانیتت رو درکت میکنم .خیلی اذیت کننده است که یه مقاله ای رو بخواهی اما نتونی بهش برسی
اما در مورد بحث ادعا ، فکر نمیکنم تو این فروم های ایرانی کسی ادعایی داشته باشه حداقل درباره خودم که تازه با این فروم آشنا شدم هدفم اینه تو این عیدی که بچه ها به دانشگاه دسترسی ندارند و دوست دارند به مقالات هم دسترسی داشته باشند کمکی کرده باشم فکرکنم کاملا واضح است که این کار برای من سود مادی نداره به خدا یه بار همین فروم چند وقت پیش طوری شادم کرد که نگو حالا هم یه جورایی دارم جبران میکنم پس دوست عزیز خواهشا کلمه ادعا را به کار نبر فضا کاملا دوستانه است
در مورد سایت science هم باید بگم یه سایت دیگری هست که زیر مجموعه الزویر هست به نام scopus که می تونی از این طریق بفهمی مقاله شما کجا ها وجود داره و چند بار تا حالا refrence داده شده و ... در مورد مقاله شما فقط همون سایت انجمن مهندسی عمران آمریکاست که مثلا دانشگاه ما ساپورت نمیکنه. من یه سرچ ساده تو اینترنت زدم یه فروم دیدم که مخصوص درخواست مقالات آن انجمن است میتونی ازش استفاده کنی
در ضمن در دانشگاه های ایران خیلی کم پیش میاد که بتونی از طریق آنها مقالات مثلاسال 1990 را بگیری
اینو برای دوستانی گفتم که مقالات قدیمی در خواست میدهند یا حتی از دانشگاه های ایران خیلی از مقالات ieee رو هم نمیتونی بگیری ولی کلا با اوضاع کنونی مقالات sciencedirect , springer دسترسی ساده تری دارد
در آخر هم سایت ساینس را با یوزر و پسی که شما دادید نتونستم وارد شم ولی اگر باز کسی تونست وارد بشه این لطف شما رو به دوستان میرسونه .بد نیست هممون یه کمی صادقانه و عادلانه قضاوت کنیم .
به امید پیدا کردن مقالتون

aliker

عضو جدید
سلام دوست عزیز عصبانیتت رو درکت میکنم .خیلی اذیت کننده است که یه مقاله ای رو بخواهی اما نتونی بهش برسی
اما در مورد بحث ادعا ، فکر نمیکنم تو این فروم های ایرانی کسی ادعایی داشته باشه حداقل درباره خودم که تازه با این فروم آشنا شدم هدفم اینه تو این عیدی که بچه ها به دانشگاه دسترسی ندارند و دوست دارند به مقالات هم دسترسی داشته باشند کمکی کرده باشم فکرکنم کاملا واضح است که این کار برای من سود مادی نداره به خدا یه بار همین فروم چند وقت پیش طوری شادم کرد که نگو حالا هم یه جورایی دارم جبران میکنم پس دوست عزیز خواهشا کلمه ادعا را به کار نبر فضا کاملا دوستانه است
در مورد سایت science هم باید بگم یه سایت دیگری هست که زیر مجموعه الزویر هست به نام scopus که می تونی از این طریق بفهمی مقاله شما کجا ها وجود داره و چند بار تا حالا refrence داده شده و ... در مورد مقاله شما فقط همون سایت انجمن مهندسی عمران آمریکاست که مثلا دانشگاه ما ساپورت نمیکنه. من یه سرچ ساده تو اینترنت زدم یه فروم دیدم که مخصوص درخواست مقالات آن انجمن است میتونی ازش استفاده کنی
در ضمن در دانشگاه های ایران خیلی کم پیش میاد که بتونی از طریق آنها مقالات مثلاسال 1990 را بگیری
اینو برای دوستانی گفتم که مقالات قدیمی در خواست میدهند یا حتی از دانشگاه های ایران خیلی از مقالات ieee رو هم نمیتونی بگیری ولی کلا با اوضاع کنونی مقالات sciencedirect , springer دسترسی ساده تری دارد
در آخر هم سایت ساینس را با یوزر و پسی که شما دادید نتونستم وارد شم ولی اگر باز کسی تونست وارد بشه این لطف شما رو به دوستان میرسونه .بد نیست هممون یه کمی صادقانه و عادلانه قضاوت کنیم .
به امید پیدا کردن مقالتون

ممنون دوست عزيز، علت عصبانيتم اين بود كه انگار نه انگار من اينجا درخواستي داده باشم. به هر حال بازم مرسي.
اما لطفا تا چيزي رو درست چك نكردين الكي نگيد نتونستم وارد بشم. همين الانم من چك كردم يوزر و پسورد كاملا جواب ميدن. لطفا ديگه حداقل كم لطفي نكنيد.
در ضمن سايت مذخرف digitallibraryplus دانشگاه آزاد بدرد هيچي نميخوره خيلي باهاش اينور اونور نرن بهره!!!

hesam-2010

عضو جدید
ممنون دوست عزيز، علت عصبانيتم اين بود كه انگار نه انگار من اينجا درخواستي داده باشم. به هر حال بازم مرسي.
اما لطفا تا چيزي رو درست چك نكردين الكي نگيد نتونستم وارد بشم. همين الانم من چك كردم يوزر و پسورد كاملا جواب ميدن. لطفا ديگه حداقل كم لطفي نكنيد.
در ضمن سايت مذخرف digitallibraryplus دانشگاه آزاد بدرد هيچي نميخوره خيلي باهاش اينور اونور نرن بهره!!!

دوست عزيز ممنون، يوزر پسوردتون كارميكنه البته فقط براي Sciencedirect وقتي بري روي Scopus خارج ميشه. ولي خداييش براي مقالات science عاليه.
لطفا تاپيك اضافه نگذاريد كه فقط بشه اينجا مقاله گرفت. در ضمن بازم از اين كارا بكنيد و پسورد بگذاريد. هميشه ماهيگيري ياد دادن بهتر از ماهي دادنه!!!

rahgoshafan

عضو جدید
آدرس مقاله
http://www.aiaa.org/content.cfm?pageid=406

عنوان مقالات

1- "Dasa cryogenic valves and future development options"

Horstmann, Markus, Daimler-Benz Aerospace AG, Munich, Germany; Langel, Guenter, Daimler-Benz Aerospace AG, Munich, Germany
AIAA-1998-3203
AIAA/ASME/SAE/ASEE Joint Propulsion Conference and Exhibit, 34th, Cleveland, OH, July 13-15, 1998

2- "Status of Dasa development of motor driven valves"

Horstmann, Markus, DaimlerChrysler Aerospace AG, Munich, Germany; Roth, Martin, DaimlerChrysler Aerospace AG, Munich, Germany
AIAA-1999-2331
AIAA/ASME/SAE/ASEE Joint Propulsion Conference and Exhibit, 35th, Los Angeles, CA, June 20-24, 1999

با تشكر
http://www.springerlink.com/content/u61351j3wg387759/

tj88

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر شما

springer :
Fabrication and microstructure of ZrO2-Ni functional gradient material by powder metallurgy

J. C. Zhu, Z. D. Yin and Z. H. Lai

http://www.springerlink.com/content/tj0u8858wp28t677/

ScienceDirect:
Fabrication of ZrO2–NiCr functionally graded material by powder metallurgy

jingchuan Zhu, , a, Zhonghong Laia, Zhongda Yina, Jaeho Jeonb and Sooyoung Leeb

http://www.sciencedirect.com/science...d&searchtype=a

با تشکر
مقاله اولی FGM قدیمی هست (1996)
مقاله دوم خدمت شما
http://ifile.it/lj4segr

بالا