گرفتن مقالات science direct و دیگر سایت های معروف علمی

reza_1364

مدیر بازنشسته
لطفا برای من مقالاتی راجع به :

Artificial intelligence in HRM: An experimental study of an expert system
Journal of Management, Volume 22, Issue 1, 1996, Pages 85-111
John J. Lawler, Robin Elliot
Intelligent impact assessment of HRM to the shareholder value
Expert Systems with Applications, Volume 35, Issue 4, November 2008, Pages 2017-2031
George Xirogiannis, Panagiotis Chytas, Michael Glykas, George Valiris
Assessing key knowledge representation techniques for use in HRM problem domains
Expert Systems with Applications, Volume 11, Issue 3, 1996, Pages 287-299
Dae-Ho Byun, Eui-Ho Suh

ادرس: email:se_farshid@yahoo.com
download 2

download 3

not support for paper 1

babakjooon

عضو جدید
سلام
دوست عزيز دست گلت درد نكنه از يابت لينك مقاله هام
واقعا ممنون

aliarababadi

عضو جدید

metal_12345

عضو جدید
اسم مقاله رو کامل بزارین به همراه ایمیلتون تا براتون بگیرم و بفرستم. به همین راحتی!
لطفا در یکی از موضوعهای (آلیاژهای غیر آهنی /مواد پیشرفته/ سرامیک/انرژی) مقاله لاتین
10 صفحه از ژورنال به همراه عکس جلد ژورنال برایم پیداکنید اگر لطف کنید ممنون میشوم
در ضمن عجله دارم خداخیرتان دهد این هم ایمیل من:
skybird_skyforce@yahoo.com

reza_1364

مدیر بازنشسته
اسم مقاله رو کامل بزارین به همراه ایمیلتون تا براتون بگیرم و بفرستم. به همین راحتی!
لطفا در یکی از موضوعهای (آلیاژهای غیر آهنی /مواد پیشرفته/ سرامیک/انرژی) مقاله لاتین
10 صفحه از ژورنال به همراه عکس جلد ژورنال برایم پیداکنید اگر لطف کنید ممنون میشوم
در ضمن عجله دارم خداخیرتان دهد این هم ایمیل من:
skybird_skyforce@yahoo.com
شما لطف کنید در خواست خودتون را در جای صحیح بیان کنید.

hamid kor

عضو
The radial line concept for cutting head pick lacing arrangements. OZ HEKIMOGLU

The radial line concept for cutting head pick lacing arrangements. OZ HEKIMOGLU

سلام ،آقا دمت گرم اگه امکانش باشه مقاله های آقای حکیم اقلو رو از سایت ساینس دایرکت واسم میل کنید.مقاله ها در مورد نحوه چیدمان پیک ها در کله حفاری و تأثیر آن در کارایی کله حفاری میباشد.ایمیل من hamidkor@rocketmail.com
عنوان مقاله ها:The radial line concept for cutting head pick lacing arrangements. OZ HEKIMOGLU
The radial line concept for cutting head pick lacing arrangements ...

behzad_zy

عضو جدید
دینامیک ماشین مارتین

دینامیک ماشین مارتین

سلام مهندس، من حل تمرین دینامیک ماشین مارتین رو میخواسم، اگه بتونی گیر بیاری ممنون میشم.
:gol:

Z.T

عضو جدید
سلام ، اگه امکانش هست یه مقاله با موضوع تاثیر اضطراب بر یادگیری دانش آموزان برام بفرستید

دکتر مسعود

عضو جدید
Perception and Selection of Information Sources by Undergraduate Students: Effects of Avoidant Style, Confidence, and Personal Control in Problem-Solving
The Journal of Academic Librarianship, Volume 33, Issue 6, December 2007, Pages 655-665
Kyung-Sun Kim, Sei-Ching Joanna Sin

ma_6768@yahoo.com

باتشکر از شما دوست گرامی

arash13549

عضو جدید
حفاظت

حفاظت

در مورد حفاظت سيستمهاي قدرت مقاله ميخواستم:)
لطف ميكنيد
متشكرم

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد

پیوست ها

• sdarticle.pdf
    598.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

mardina

عضو جدید
یه مقاله انگلیسی بایکی ازموضوعات زیر واسه زبان تخصصی کامپیوتر می خواستم.
ربات ها،زندگی مصنوعی،روش های مرتب سازی،هوش مصنوعی

علی یزدانی

عضو جدید
Help Me

Help Me

سلام.
لطفا مقاله یا هر مطلبی در مورد خوردگی شیاری، شکافی، درزی، (crevice corrosion) دارید بفرستید.
اگر منبعی هم معرفی کنید منّت گذاشتید. :w10:

pouria_j71

عضو جدید
ممنون

ممنون

سلام:smile:
Irvine, R. L.; Wilderer, P. A.; Flemming, H. C. Controlled unsteady-state processes and technologiessAn overview. Water Sci. Technol. 1997, 35 (1), 1

Artan, N.; Wilderer, P. A.; Orhon, D.; Morgenroth, E.; Ozgur,N. The mechanism and design of sequencing batch reactor systems for nutrient removal-the state of the art. Water Sci. Technol. 2001,
43 (3), 53

puria2009@yahoo.com

neda1362

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

neda1362

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش:

mahdi2008

عضو جدید
سلام به دوستان این مقاله رو کسی داره یا میتونه برای ما گیر بیاره

Disinfection efficiency of peracetic acid, UV and ozone after enhanced primary treatment of municipal wastewater
Purchase the full-text article

Ronald GehrCorresponding Author Contact Information, E-mail The Corresponding Author, a, Monika Wagnera, Priya Veerasubramaniana and Pierre Payment
اینم لینکش
http://www.sciencedirect.com/scienc...serid=10&md5=2b07f2a5962f3d64cddc8f905bf7d064

reza_1364

مدیر بازنشسته
سلام به دوستان این مقاله رو کسی داره یا میتونه برای ما گیر بیاره

Disinfection efficiency of peracetic acid, UV and ozone after enhanced primary treatment of municipal wastewater
Purchase the full-text article

Ronald GehrCorresponding Author Contact Information, E-mail The Corresponding Author, a, Monika Wagnera, Priya Veerasubramaniana and Pierre Payment
اینم لینکش
http://www.sciencedirect.com/scienc...serid=10&md5=2b07f2a5962f3d64cddc8f905bf7d064
خدمت شما

پیوست ها

• sdarticle_2.pdf
    277.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

golnazfriend

عضو جدید
درخواست مقاله

درخواست مقاله

سلام. بسيار ممنون ميشم اگه چند مقاله با موضوع management theory از سايت science direct برام بفرستيد. خيلي فوري بهش احتياج دارم.
خيلي ممنون.
golnaz_friend@yahoo.com

آخرین ویرایش:
بالا