گرفتن مقالات science direct و دیگر سایت های معروف علمی

vahid_eng21

عضو جدید
یک مقاله به زبان انگلیسی در مورد جوشکاری میخواستم لطف کنه یکی بزاره ممنون میشم

ghanarietanha

عضو جدید
salam

salam

اسم مقاله رو کامل بزارین به همراه ایمیلتون تا براتون بگیرم و بفرستم. به همین راحتی!

دوست عزیز سلام
من یک مقاله در مورد بررسی تاثیرات نانو مواد در آلیاژهای آلومینیوم می خوام خیلی ممنون
id :reza.alahyari@gmail.com

:w30:

ghanarietanha

عضو جدید
اسم مقاله رو کامل بزارین به همراه ایمیلتون تا براتون بگیرم و بفرستم. به همین راحتی!

با سلام
یک مقاله با عنوان :
Study on bulk aluminum matrix nano-composite fabricated by ultrasonic dispersion of nano-sized SiC particles in molten aluminum alloy
از سایت :www.sciencedirect.com
reza.alahyari@gmail.com

8632008

عضو جدید
در ارتباط با شیمی سینتیک و پلیمریزاسیون( شیمی پلیمرها) خیلی ممنون میشم اگه در حد 4،5،6 صفحه بیشتر نشه.

matinrahnama

عضو جدید
با عرض سلام بههمه دوستان
من مقاله ای در رابطه با کلاچهای پیشرفته می خواستم . توی سایت sience direct خیلی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم.
اگر زحمتی نیست...
ممنون
emc2_23_2008@yahoo.com

sara_dadrass

عضو جدید
سلام 3 تا مقاله ژورنال راجع به (پایداری خاک به وسیله مواد افزودنی(سیمان)) می خوام.پیشاپیش از لطفتون ممنونم. آدرس میلم:sara_dadrass@yahoo.com

amir5151

عضو جدید
مقاله ای در مورد کولیس

مقاله ای در مورد کولیس

با سلام خدمت شما مهندس عزیز . خواهشمند است مقاله ای در مورد انواع کولیس و طرز کار آن برای بنده ارسال نمائید یا آدرس دانلود آنرا برای بنده Mail نمائید. amir_afradi@yahoo.com قبلا از لطف جنابعالی تشکر مینمایم

farhad_mech

عضو جدید
اگر ممکنه این رو برای من بفرستید:
Two-dimensional wave-current interaction with a locally enriched quadtree grid system

Ocean Engineering, Volume 33, Issue 2, February 2006, Pages 247-263
Koo-Yong Park, Alistair G.L. Borthwick and Yong-Sik Cho

در sciencedirect دیدمش.
با تشکر hootanatooh@yahoo.com

morteza_sarbaz

عضو جدید

see

عضو جدید
کمک

کمک

:biggrin:
سلام من مجتبی با نام کاربری see هستم لطفا برام کتاب حل المسائل پی بی جانسون رو به ایمیلم بفرستید جلد یکش ایمیل من:fariba_2008_ma@yahoo.com من خیلی لازمش دارم هر کی می تونه برام بفرسته ممنونم

fashan

عضو جدید
سلام یه مقاله درباره خمش فلزات میخواستم اگه زحمت بکشید برام پیدا کنید واقعا ممنون میشم آدرس ایمیلwww.farshid_rashidi@yahoo.com است

nargulu

عضو جدید
خاک قابل تورم

خاک قابل تورم

سلام می خواستم اگه می تونید برام3 مقاله با عنوان خاک قابل تورم بفرستید. این مقاله حتما باید به زبان انگلیسی بوده و از سال 2000 به بعد تهیه شده باشد. آدرس ایمیلم naroonirvana@yahoo.com:cry:
باز هم ممنونم

nargulu

عضو جدید
سلام یک مقاله راجع به بتن هوازا می خواستم ممنون میشم از لطفت;)

sfarajimoghadam

عضو جدید
خزش در سرامیکها

خزش در سرامیکها

سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد مواد هستم یک مقاله راجع به خزش در سرامیکها می خواستم اگر کمکم کنید ممنون می شم
در ضمن ایمیل من:sfarajimoghadam@gmail.com است

بالا