گرایش مدیریت سیستم و بهره وری و مهندسی سیستمهای اقتصادی و اجتماعی

mo.eynol

عضو جدید
سلام
نه نمی خواد من ندارم و دانشجوی روزانه این گرایش هستم

manidf

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان من لیسانس ریاضی کاربردی از پیام نور دارم می خوام ارشد مهندسی صنایع مدیریت سیستم و بهره وری شرکت کنم .ایا به نظر شما می تونم و رشته خوبی هست بازار کارش چطوره و تا چه رتبه ای قبول می شی. و الان که نمایشگاه کتاب می خواد باز شه اگه ممکنه منابع ارشد مهندسی صنایع مدیریت سیستم را که از همه بهتر هست را معرفی کنید .

باتشکر فراوان از شما

manidf

عضو جدید
ممنون از جوابتون

اگر ممکنه یه کم بیشتر درباره منابع توضیح بدید خیلی ممنون می شم. و اینکه سرفصل درو این گرایش تغییر کرده یا نه؟

آخرین ویرایش:

1716

عضو جدید
ممنون از جوابتون

اگر ممکنه یه کم بیشتر درباره منابع توضیح بدید خیلی ممنون می شم. و اینکه سرفصل درو این گرایش تغییر کرده یا نه؟

معذرت که دیر جواب دادم.
تصویر کامل

دپارتمان صنایع هم اینجا منابع گرایش سیتمهای اقتصادی رو گفته.

دقیقا در مورد چه چیز منابع توضیح بدم؟

manidf

عضو جدید
منابعی که در دپارتمان گفته خیلی زیاده اگه ممکنه چندتا از بهترین هاشون را معرفی کنید و بازار کار این رشته چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟//

1716

عضو جدید
منابعی که در دپارتمان گفته خیلی زیاده اگه ممکنه چندتا از بهترین هاشون را معرفی کنید و بازار کار این رشته چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟//

در مورد بازار کار که اطلاع دقیقی ندارم.
بنظر من
زبان عمومی و تخصصی:
Absolutely Essential 504 Word انتشارات راهیان
زبان عمومی- دکتر فرهاد ماسان- پارسهزبان عمومی- آرمان اشراقی - نگاه دانش
زبان تخصصی و عمومی مهندسی صنایع و سیستم کنکور آزاد و سراسری- مهندس رضا نعمتی- انتشارات نگاه دانش
ریاضیات عمومی(1و2):
ریاضی عمومی1 (دوجلد)- مسعود آقاسی- انتشارات نگاه دانشریاضی عمومی2 (دوجلد)- مسعود آقاسی- انتشارات نگاه دانش
آمار و احتمالات مهندسی:
آمار و احتمالات مهندسی (دو جلد)- دکتر مجید ایوزیان- انتشارات ترمه
2000 تست آمار و احتمالات مهندسی - دکتر مجید ایوزیان، میثم حدادی - انتشارات نگاه دانش
تحقیق در عملیات:
تحقیق در عملیات - مازیار زاهدی سرشت، شهرزاد خسروی- انتشارات نگاه دانش
2000 تست تحقیق در عملیات(سه جلد) - مازیار زاهدی سرشت- چاپ جدید - انتشارات نگاه دانش
اصول مدیریت و تئوری سازمان:
کتاب جامع مدیریت - انتشارات مهربان نشر- تهیه و تنظیم: مهرداد پرچ، روشنک روزبهانی، افشار دیده ور، حسین ممتاز
کتاب خلاصه و تست تئوری مدیریت - انتشارات مهربان - دکتر داور ونوس و دکتر پرچ

manidf

عضو جدید
ممنون از جوابتون

اگه ممکنه از هر درس یک کتاب معرفی کنید؟

1716

عضو جدید
ببینید در درس زبان حداقل باید اون 3تا منبع رو بخونید، دروس دیگه هم کتابهای اول توضیح و آموزش درس هست و کتابهای دوم کتاب تست هستند،با توجه به سطح خودتون یا کتابایی بگیریدکه تست داشته باشه و خلاصه درس و یا کتابهایی بگیرید که درس رو بطور کامل آموزش دادند

pana.m

عضو جدید
سلاهم خدمت دوستان
می خواستم بدونم تو آزمون های کدوم موسسه شرکت کنم بهتره(یعنی واسه رشته صنایع قوی تر)

anahitanamvar

عضو جدید
دروسی که در دانشگاه ارائه می شه برای سیستم های اقتصادی اجتماعی چی؟ یه لینک معرفی کنید و مرسی

anahitanamvar

عضو جدید
دروس رو می تونید از این فایل ببینید

بسیار ممنونم . فایل جامع و کاملی بود . کاش برای همه رشته ها می شد همچین ازلاعاتی رو یک جا داشت. می دونم اینجا فروم صنایع اما چون من دارم به امکان تغییر رشته به IT هم فکر می کنم آیا همین فایل رئبرای مهندسی فناوری اطلاعات ندارید ؟
بازم ممنون .

1716

عضو جدید
بسیار ممنونم . فایل جامع و کاملی بود . کاش برای همه رشته ها می شد همچین ازلاعاتی رو یک جا داشت. می دونم اینجا فروم صنایع اما چون من دارم به امکان تغییر رشته به IT هم فکر می کنم آیا همین فایل رئبرای مهندسی فناوری اطلاعات ندارید ؟
بازم ممنون .
متاسفانه فقط برای صنایع رو دارم
اما اگر چیزی پیدا کردم اینجا قرار میدم

reza=1001

عضو جدید
سلام
من دانشجوی مهندسی شیمی هستم و میخوام برای ارشد صنایع شرکت کنم.میخواستم که راهنمایی کنید که توی کدوم گرایشهاش میتونم شرکت کنم و اینکه سابقه مدیریتی هم برای شرکت در آزمون میخواد؟؟
ممنون

1716

عضو جدید
سابقه مدیریت برای سراسری نمیخواد، آزاد رو نمیدونم
توی هر گرایشی که میدونید اگه درسای کنکورش رو بخونید بهتر میفهمید و راحت تر هستید شرکت کنید
دروسی رو هم که باید امتحان بدید رو میتونید از صفحه7 پست66 همین تاپیک ببینید

sinderelatwostar

عضو جدید
[ با سلام-من در مورد کارشناسی ارشد مهندسی صنایع گرایش سیستم و بهروری سوال داشتم
من لیسانس کشاورزی خوندم (ماشین الات کشاورزی )حالا ارشد سیستم و بهروری قبول شدم میخواستم بدونم من که توی دوره لیسانس درسها و نرم افزارهای بچه های صنایع نخوندم برای ارشد می تونم درسها رو بخونم(برای کنکور هم چیز زیادی نخوندم)

golamir

عضو جدید
با سلام دوست عزیز من هم رشته مهندسی تکنولوژی ساخت وتولید ماشینهای کشاورزی خوندم وهمه درسهای ساخت وتولید مکانیک را پاس کردم والان برای ارشد میخوام صنایع بخونم شما از چه منابعی استفاده کردین رتبه تون چند شد آیامن هم میتونم این رشته را ادامه بدم ممنون میشم راهنماییم کنیدایمیل من ...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

shayan 21

عضو جدید
سلام
دوستان من مدیریت صنعتی میخونم. میخواستم بدونم آیا میتونم واسه ارشد مهندسی صنایع مدیریت سیستم و بهره وری بخونم ؟ با توجه به اینکه رشته م علوم انسانیه و مهندسی نیست . ممنون میشم راهنماییم کنید

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
دوستان من مدیریت صنعتی میخونم. میخواستم بدونم آیا میتونم واسه ارشد مهندسی صنایع مدیریت سیستم و بهره وری بخونم ؟ با توجه به اینکه رشته م علوم انسانیه و مهندسی نیست . ممنون میشم راهنماییم کنید

آره میتونید . بچه هایی که صنایع بودن نمیتونن بهره وری رو بخونن . اطللاعات دقیقتر میخوای ازین جا بپرس باز: eyvazian.ir

bahareh69

کاربر فعال
گرایش سیستم بهره وری برای آزاد 3سال سابقه کار میخواد؟

meysam2009

عضو جدید
با سلام خدمت بچه های مهندسی صنایع
من کتابهای منابع ارشد رو مثل کنترل پروژه مجید سبزه پرور (چاپ چهاردهم) و ... چندتای دیگه رو بصورت pdf و کیفیت عالی دارم ، هر کی خریداره پیغام بزاره
کنترل پروژه مجید سبزه پرور 10000 تومان
قیمت بقیه کتابها رو بعدا اعلام میکنیم.
امیدوارم همیشه موفق باشید ...

!Tinaaa

عضو جدید
سلام
بچه هایی که رشته کارشناسی شان صنایع هست نمی تونن برای سراسری این رشته را انتخاب کنن اما برای دانشگاه آزاد محدودیتی نداره و می شه
تازه خوش به حالشون هم هست چون یه جورایی مروری بر دانسته هاشونه !!! در هر صورت فکر نمی کنم کنکور ارشد سختی داشته باشه .

tarane.barani

عضو جدید
سلام
من این رشته رشته اصلیم نبود اما شناور شرکت کردم و مجاز شدم
کسی میدونه تا چند هزار امید قبولی روزانه و شبانه هست؟

alirahmat

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان بزرگوار
بنده فارغ التحصیل  کارشناسی رشته صنایع-تحلیل سیستم  در سال 83 هستم
از دوستان دانشجویی که در در مقطع کارشناسی ارشد فعلا در حال تحصیل هستند جهت تدریس کمک می خوام
لطفا درصورت تمایل با شماره من تماس بگیرید
0912-116-9639

بالا