گام به گام تا کنکور 95

masoudabbasi

عضو جدید
سلللللام من اومدم
:D
1- گفتید رفته درس بخونه بگم که از 1 بهمن تا الان فقط 30 ساعت خوندم
2- من دانشجویم واین ترم پروژه دارم و استادم گفته باید تا 15 خرداد دفاع کنی و یک مقاله ازش بکشی بیرون و به اولین کنفرانس هم ببری:cry: (کلا گیر افتادم هر چی بهش میگم کنکور دارم میگه 9 ترمه ات میکنم)
3-یک فایل از نظام مهندسی دیدم که میگه برای گرفتن پروانه نظام باید یک سری درس ها رو پاس کنی که من 2 تاش رو پاس نکردم و همچنین اینکه نوشته پروژه پایانی هم باید تاسیساتی باشه (موضوع من نانو سیالاته):redface: این سومین مورده یک هفته است رو اعصابمه (چون نظام مهندسیم رفت رو هوا)
4-از دیدگاه من بهترین کتاب سیالات برای فهم مطالب فقط و فقط وفقط پارسه است (در پاسخ به دوست عزیزم)
5- شب ها ساعت 10 ونیم میرم که بخوابم تا 12 خوابم نمی بره و کلی فکر و افکار مییاد جلوی ذهنم که همین موجب میشه صبحا دیر بیدار شم وظهر ها هم بخوام

برا هم دیگه دعا کنیم
(فایل نظام مهندسی رو خواستید میفرستم براتون)

alma_mech

عضو جدید
سلللللام من اومدم
2- من دانشجویم واین ترم پروژه دارم و استادم گفته باید تا 15 خرداد دفاع کنی و یک مقاله ازش بکشی بیرون و به اولین کنفرانس هم ببری:cry: (کلا گیر افتادم هر چی بهش میگم کنکور دارم میگه 9 ترمه ات میکنم)
3-یک فایل از نظام مهندسی دیدم که میگه برای گرفتن پروانه نظام باید یک سری درس ها رو پاس کنی که من 2 تاش رو پاس نکردم و همچنین اینکه نوشته پروژه پایانی هم باید تاسیساتی باشه (موضوع من نانو سیالاته):redface: این سومین مورده یک هفته است رو اعصابمه (چون نظام مهندسیم رفت رو هوا)
4-از دیدگاه من بهترین کتاب سیالات برای فهم مطالب فقط و فقط وفقط پارسه است (در پاسخ به دوست عزیزم)
5- شب ها ساعت 10 ونیم میرم که بخوابم تا 12 خوابم نمی بره و کلی فکر و افکار مییاد جلوی ذهنم که همین موجب میشه صبحا دیر بیدار شم وظهر ها هم بخوام

برا هم دیگه دعا کنیم

منم خوابم نمیبره ولی دیگه تو رختخواب نمیمونم میرم درسایی که ذهن خستمو یاری بده مرور میکنم مثل ریاضی و استاتیک1

سحرخیز

عضو جدید
سلللللام من اومدم

برا هم دیگه دعا کنیم

سلام
فایل نظام مهندسی رو میفرستی بیزحمت؟

masoudabbasi

عضو جدید
سلام
دوستان فایل رو آپلود کردم براتون
لطفا آگر متوجه شدید اوضاع رو به من هم خبر بدید
من پروژه ام تاسیساتی نیست و چندتا از درس های این لیست رو پاس نکردم
البته با آموزش دانشگاهم صحبت کردم گفتن چون بیشتر از ۱۴۰ واحد میشه آگه پاس شون کنم برا همین باید جداگانه به دانشگاه پول بدم کلاس بیاره.
http://uplod.ir/o614fc3zeze9/KomisionMadeh7.pdf.htm

mohammadsunlight

عضو جدید
بچه ها من به دلم افتاده هم رتبه 1 کنکور میشم هم 9 ترمه میشم نمیتونم ثبت نام کنم :biggrin::biggrin:
​اگه اینطوری شد باید چه کار کنم؟

Mohammad7225

عضو جدید
بچه ها من به دلم افتاده هم رتبه 1 کنکور میشم هم 9 ترمه میشم نمیتونم ثبت نام کنم :biggrin::biggrin:
​اگه اینطوری شد باید چه کار کنم؟
هیچ کاری نمیتونی بکنی :biggrin:
نمیتونی بری دانشگاه باید کامل کارشناسیت تا نیمه دوم شهریور اون سال تموم بشه و الا ثبت نامت نمیکنم :D

chego

کاربر فعال
با سلام خدمت دوستان
ببخشید من بی ادبی کردم و پریدم وسط بحثتون ولی واسه نظام مهندسی دیگه کاری به درساتون ندارن اگه ناپیوسته سیالات هستین باید فقط کاردانیتون تاسیسات باشه که تازه اون موقع درساتونو نگاه بکنن ولی اگه کاردانیتون چیز دیگه است بهتون نظام مهندسی تعلق نمیگیره ولی اگه ناپیوسته جامدات باشین که دیگه کلا مالیده است ولی اگه پیوسته سیالاتین با درساتون کار ندارن کد اصلی بهتون میدن ولی اگه پیوسته جامداتین فقط نظارت بهتون میدن این بستگی به دانشگاهتون داره که چه گرایشی بهتون بده چون چند ساله گرایش حذف شده و درضمن باید سه سال از مدرکتون بگذره که تا اون موقع هزار تا قانون دیگه میارن نگران نباشین من دوساله عضوم ولی هنوز یک متر کار بهم معرفی نشده نظام مهندسی اگه کد اصلی بهتون بدن فقط به درد میخوره
با تشکر اگه سوالی بود من در خدمتم

masoudabbasi

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
ببخشید من بی ادبی کردم و پریدم وسط بحثتون ولی واسه نظام مهندسی دیگه کاری به درساتون ندارن اگه ناپیوسته سیالات هستین باید فقط کاردانیتون تاسیسات باشه که تازه اون موقع درساتونو نگاه بکنن ولی اگه کاردانیتون چیز دیگه است بهتون نظام مهندسی تعلق نمیگیره ولی اگه ناپیوسته جامدات باشین که دیگه کلا مالیده است ولی اگه پیوسته سیالاتین با درساتون کار ندارن کد اصلی بهتون میدن ولی اگه پیوسته جامداتین فقط نظارت بهتون میدن این بستگی به دانشگاهتون داره که چه گرایشی بهتون بده چون چند ساله گرایش حذف شده و درضمن باید سه سال از مدرکتون بگذره که تا اون موقع هزار تا قانون دیگه میارن نگران نباشین من دوساله عضوم ولی هنوز یک متر کار بهم معرفی نشده نظام مهندسی اگه کد اصلی بهتون بدن فقط به درد میخوره
با تشکر اگه سوالی بود من در خدمتم

سلام مرسی متشکر
من دانشگاهم گرایش نداره و در مدرکم مکانیک مکانیک میزنند
نیدونم والا از آخر چه بلایی سرم میاد

chego

کاربر فعال
سلام مرسی متشکر

سلام
اگه درسای سیالاتی مثل تهویه مطبوع و سیستمهای تبرید پاس کردین احتمالا گرایش سیالات بهتون بدن

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام مرسی متشکر
سلام
آقا مسعود،این همه استرس و جو متشنجی شما داری خوب نیست،کم کن این استرس رو.
بیشتر حرفایی میزنی ،با استرس و حرفای منفی هست،با خودت بگو میتونی ، میشه،وقت هست.

مطمین باشین ،ب راحتی قبول میشین،همش به خودت اطمینان داشته باش ک قبول میشی.

منم تایید میکنم،بسته ب درسایی پاس میکنین ،گرایشتون مشخص میشه،فک کنم توی چارت درسیتون هست.
موفق باشید

masoudabbasi

عضو جدید
سلام
آقا مسعود،این همه استرس و جو متشنجی شما داری خوب نیست،کم کن این استرس رو.
بیشتر حرفایی میزنی ،با استرس و حرفای منفی هست،با خودت بگو میتونی ، میشه،وقت هست.

مطمین باشین ،ب راحتی قبول میشین،همش به خودت اطمینان داشته باش ک قبول میشی.

منم تایید میکنم،بسته ب درسایی پاس میکنین ،گرایشتون مشخص میشه،فک کنم توی چارت درسیتون هست.
موفق باشید

سلام علی آقا
باورکن خیلی استرس دارم
همش فک میکنم از بقیه عقب تر ام ونمیرسم

من تنها دلخوشیم سهمیه شاگرد اولیمه

برام دعا کنید
استرسم موجب شده کم تر بخونم چون فکرم خیلی میره تو حاشیه وحاشیه به متن اثر گذاشته واقعا

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام علی آقا
باورکن خیلی استرس دارم
همش فک میکنم از بقیه عقب تر ام ونمیرسم

من تنها دلخوشیم سهمیه شاگرد اولیمه

برام دعا کنید
استرسم موجب شده کم تر بخونم چون فکرم خیلی میره تو حاشیه وحاشیه به متن اثر گذاشته واقعا
درود
پس استرس رو کم کن،الان با شاگرد اولی ک رتبه کنکورت هم با یک ضریبی کاهش پیدا میکنه،فک کنم حدود یک سوم میشه،پس مطالعت رو بکن با این وجود ک احتمال زیاد جای خیبی خوبی،و اینکه دانشگاه خودت حتما و اگر جاهای دیگه بری درخواست بدی هم قبول میشی.پس نگرانی نداشته باش،هیچ کس مطالعه کاملی نداره،همه ی گوشه میلنگند.
خیالت راحت فقط ادامه بده.خدا بزرگه....
همه دوستان اگر میخوان ارشد بگیرن،راحت قبول میشین،اصلا نگران نباشین.....
زیادم سطح توقعتون رو بالا نبرید خیلی هم خودتون رو دست کم نگیرین،مطمینا خدا بهتر میدونه چی براتون بهتر هست،امیدتون به خدا باشه

sinaited

عضو جدید
سلام
بچه ها به نظرتون به ريسكش مي ارزه دياگرام نايكوئيست رو حذف كنيم؟؟؟ پيشنياز واسه فصلاي بعدي نيست؟؟؟
من سوالاي سالاي قبل رو ميديديم ، تو هفت هشت ساله گذشته ، فقط دو سوال ازش اومده(فقط ٨٧ و ٩٠)

alma_mech

عضو جدید
سلام
بچه ها به نظرتون به ريسكش مي ارزه دياگرام نايكوئيست رو حذف كنيم؟؟؟ پيشنياز واسه فصلاي بعدي نيست؟؟؟
من سوالاي سالاي قبل رو ميديديم ، تو هفت هشت ساله گذشته ، فقط دو سوال ازش اومده(فقط ٨٧ و ٩٠)

همه ی ملت دو سه تا کتاب حذف میکنن اونوقت شما یه فصل و دارین ریسسسسسسسسک میکنید؟؟ برای حذفش
هر چه قدر هم وضعنون ایده آل باشه بازم نمیرسین سر جلسه به همه ی 80 تا سوال جواب بدین پس با خیال راحت یه درسو یا دو تا رو که مشکل دارین حذف کنید.

alma_mech

عضو جدید
راستی بچه ها روحیتون چطوره من احساس میکنم هم خستم هم همه چیزو فراموش کردم و هم تازگیا خیلی هم خنگ شدم :( هم قراره بدبخت بشم!!
زنگ میزنم با دوستای کنکوریم هم حرف بزنم اونقدر موزمار بازی و عمرو عاص بازی در میارنو و دروغ میگن دیگه اعصابم نمیرسه با اونا هم حرف بزنم و تمام ارتباطاطمو هم با اونا قطع قطع کردم .
فقط خودمم و خدامو و خانوادمو و دوستای مشاورم.این تاپیکم میام که سوت و کوررررررررررررررررررررررررررررر
میاین میخونین و میرین پست هم نمیزارین؟؟؟ واقعا که!!

sinaited

عضو جدید
بابا من ارتعاشات و ديناميك رو حذف كردم و تو اين باكس همه ي چشم اميدم به كنترله!:-|
والا فك كنم ديگه ساعت شني كنكور به نصف رسيده ، ديگه وقت كم كاري نيست ، هر چقدر خوندي به حقت ميرسي ، نه بيشتر نه كمتر ، ترازوي عدالت بر خلاف بقيه دنيا ، تو كنكور ميزونه ميزونه!؛-)

Mohammad7225

عضو جدید
بابا من ارتعاشات و ديناميك رو حذف كردم و تو اين باكس همه ي چشم اميدم به كنترله!:-|
والا فك كنم ديگه ساعت شني كنكور به نصف رسيده ، ديگه وقت كم كاري نيست ، هر چقدر خوندي به حقت ميرسي ، نه بيشتر نه كمتر ، ترازوي عدالت بر خلاف بقيه دنيا ، تو كنكور ميزونه ميزونه!؛-)
آرهههه دیگه چیزی نمونده.:D
ولی در مورد ترازوی کنکور باهات موافق نیستم :razz:

سلام
سلام به نظرم میتونی راحت ازش بگذری هر چند که خیلی آسونه!!!:D

Mohammad7225

عضو جدید
راستی بچه ها روحیتون چطوره من احساس میکنم هم خستم هم همه چیزو فراموش کردم و هم تازگیا خیلی هم خنگ شدم :( هم قراره بدبخت بشم!!
زنگ میزنم با دوستای کنکوریم هم حرف بزنم اونقدر موزمار بازی و عمرو عاص بازی در میارنو و دروغ میگن دیگه اعصابم نمیرسه با اونا هم حرف بزنم و تمام ارتباطاطمو هم با اونا قطع قطع کردم .
فقط خودمم و خدامو و خانوادمو و دوستای مشاورم.این تاپیکم میام که سوت و کوررررررررررررررررررررررررررررر
میاین میخونین و میرین پست هم نمیزارین؟؟؟ واقعا که!!
منم الان حس درس خوندن ندارم و اصن عجییب خستم :eek:
امیدارم این روزای باقی مونده هم زودتر تموم شه بریم پی کارو زندگیمون :D

alma_mech

عضو جدید
منم الان حس درس خوندن ندارم و اصن عجییب خستم :eek:
امیدارم این روزای باقی مونده هم زودتر تموم شه بریم پی کارو زندگیمون :D

نه بابا روزا دیرتر بگذرن بیشتر بخونیم. زودتر تموم بشه یعنی چی؟؟ :(
معلومه حسابی خوندینااا اینقدر میخواین زود کنکور برسه.

Mohammad7225

عضو جدید
نه بابا روزا دیرتر بگذرن بیشتر بخونیم. زودتر تموم بشه یعنی چی؟؟ :(
معلومه حسابی خوندینااا اینقدر میخواین زود کنکور برسه.
خوندم ولی الان احساس میکنم هیچی نخوندم همش یادم رفته :( روزای تکراری و همش پشت هم اصن دیگه حالم از درس خوندن بهم میخوره :cry:

انیشتن

عضو جدید
نگران کنکور نباشید .استرس هم نداشته باشید من ایقد حرص خوردم که الان مریض شدم .خواستم بگم ماه آخر مهمه و مواظب باشید مریض نشید تا زحماتتون هدربره.فقط دانشگاه خوب قبول شید من یکی از افرادیم که بد انتخاب رشته کردم .بنظرم شهردور نرید اشتباه محضه.منم امتحان دکترا دارم دوهفته دیگه این همه درس بخون آخرشم مشخص نیس که سنجش میخواد چکارکنه حالم چه جور باشه حالم خوب میشه یانه.بنظرم شهر خوب قبول شید یا حداقل نزدیک شهرتون خیلی بنفعتونه. استرس و اضطراب سمه با ارامش درس بخونین.

alma_mech

عضو جدید
نگران کنکور نباشید .استرس هم نداشته باشید من ایقد حرص خوردم که الان مریض شدم .خواستم بگم ماه آخر مهمه و مواظب باشید مریض نشید تا زحماتتون هدربره.فقط دانشگاه خوب قبول شید من یکی از افرادیم که بد انتخاب رشته کردم .بنظرم شهردور نرید اشتباه محضه.منم امتحان دکترا دارم دوهفته دیگه این همه درس بخون آخرشم مشخص نیس که سنجش میخواد چکارکنه حالم چه جور باشه حالم خوب میشه یانه.بنظرم شهر خوب قبول شید یا حداقل نزدیک شهرتون خیلی بنفعتونه. استرس و اضطراب سمه با ارامش درس بخونین.

مرسی انشا... شما هم موفق باشید .
من که دارم میرم این 80 روزو بکوب بخونم. و اینجا هم نیااام:D بای بای

zobairzn

عضو جدید
سلام. حال همه خوبه

لطفا بگید ارزش داره طراحی بخونم؟
تا حالا اصلن نخوندمش حتی واسه دانشگام نخوندم به زور قبول شدم.
اگه آره چی بخونم؟
همش میگن جزوه ی شریعت پناهی
ولی هرچی میگردم انقدر کیفیتش بده نمیتونم بخونمش.یعنی حوصله شو ندارم . خیلی به هم ریخته س جزوه

Mohammad7225

عضو جدید
سلام. حال همه خوبه

لطفا بگید ارزش داره طراحی بخونم؟
تا حالا اصلن نخوندمش حتی واسه دانشگام نخوندم به زور قبول شدم.
اگه آره چی بخونم؟
همش میگن جزوه ی شریعت پناهی
ولی هرچی میگردم انقدر کیفیتش بده نمیتونم بخونمش.یعنی حوصله شو ندارم . خیلی به هم ریخته س جزوه
سلام :D
به نظر من نظریه های شکست رو بخونید اولین فصلای طراحیه!!
اگه هم هدفتون طراحیه حتما سعی کنید بخونید.
ولی بخوایم روراست باشیم دیگه وقت برای یادگیری نیست و اگه مقاومتتونم ضعیفه کلا همون نظریه هارو بخونید یا نخونید :surprised:

mohammadsunlight

عضو جدید
سلام

دوستانی که ترمودینامیک خداکرمی رو خوندن.... تا حالا شده تو این کتاب به موردی بر بخورین که اصلا تو کلاس دانشگاه به گوشتون نخورده باشه؟

مثلا من یادم نمیاد تو ترمو۱ چیزی به عنوان ضریب ژول-تامسون داشته باشیم