گام به گام تا کنکور 95

SaDeGH_F

عضو جدید
مسخرمون کردی !!!
تبدیل دانشگاه فردوسی زیر 800 قبولی ، روزی نیم ساعت تا کنکور بخونی زیر 1000 میشی ....
پس بیخودی اینقد شلوغش نکن !! به حا این مسخره بازی ها بشین درستو بخون پسر خوب :mad: من باید استرس داشته باشم که اگه طراحی دانشگاه تهران هم قبول شم واسم ی شکست بزرگه ...
امیدوارم موفق باشی اینقدم حرص نخور تبدیل فردوسی کاری نداره ... برای بیشتر از اینا تلاش کن ایشالا تهران رو بیاری

چی شده؟ :surprised:

درسته ارشد قبول شدن به نسبت کنکور کارشناسی راحت تره ولی فک نکنم دیگه در این حد

در مورد دلیل این قضیه شکست تون هم میشه بیشتر توضیح بدین؟ هدفتون اونوره که این جا رو حساب نمی کنین یا قضیه یه چیز دیگه اس؟

nemesis17

عضو جدید
سلام
مهندس هم خیلی خوندی هم خیلی عصبی هستی ها!!!
مهندس جان من کمترین خواستم رو فردوسی گذاشتم.
هدف تبدیل تهرانه
شک کن صحبت های توی این تایپکت یادم میمونه

بابا خودت گفتی هدف فقط و فقط تبدیله فردوسی !!!!
به هر حال ایشالا به بهترین ها برسی...

nemesis17

عضو جدید
چی شده؟ :surprised:

درسته ارشد قبول شدن به نسبت کنکور کارشناسی راحت تره ولی فک نکنم دیگه در این حد

در مورد دلیل این قضیه شکست تون هم میشه بیشتر توضیح بدین؟ هدفتون اونوره که این جا رو حساب نمی کنین یا قضیه یه چیز دیگه اس؟

زیر 1000 شدن خیلی راحته ... ی نگاهی ب درصدای سال 93 و 92 بندازی میبینی با چ درصای پایینی زیر 1000 شدن !
هدف من فقط شریفه . حتی اگه کنکور خراب کنم مطمنم کف کفش امیر کبیر رو میارم ، اگه متوسط باشم دانشگاه تهران .... ولی به امید خدا میخوام بهترین بشم ....
واسه همین میگم دانشگاه تهران هم شکسته !!!

masoudabbasi

عضو جدید
سلام
یه کمک فوری
من موندم حوزه امتحانیم رو کجا بزنم؟!؟!؟!؟
1- مشهد( شهر خودم)
2-شهرستانی که درس میخونم( فک میکنم دانشگاه خودمون حوزه امتحانی است)

بعد یک سوال کنکور ارشد مثل کنکور لیسانس سهمینه منطقه 1.2.3 داره یا نه؟

nemesis17

عضو جدید
1- کاملا به خودت بستگی داره !!!
شهر خودت خیلی جمعیتش بالاس ، من پارسال اکنکور زمایشی دادم ، با اینکه شهرستانن بود ولی کلی ادم اومده بودن و واقعا استرس گرفتم !!!! امسال شهر خودم زدم که مییشه مرکز استان و واقعا امیترسم دوباره اون همه ادم ببینم !!! ولی چاره ای نیس ،،، شهر خودت باشه کنار خانواده هستی وحداقل شب قبلش ارامش داری و اگه شهرستان باشی روز ازمون استرس کمتر میگیری ولی بازم میگم به خودت بستگی داره
2- نه بابا منظطقه نداره ، فقط بچهای رتبه 1 دانشگاه سراسری سهمیه شاگرد اولی دارن بقیه میشه سهمیه ازاد .

Mohammad7225

عضو جدید
سلام
یه کمک فوری
من موندم حوزه امتحانیم رو کجا بزنم؟!؟!؟!؟
1- مشهد( شهر خودم)
2-شهرستانی که درس میخونم( فک میکنم دانشگاه خودمون حوزه امتحانی است)

بعد یک سوال کنکور ارشد مثل کنکور لیسانس سهمینه منطقه 1.2.3 داره یا نه؟

قاعدتا خونه خیلی بهتره، همیشه راحتی توی خونه و اگه استرس برت داشت خونوادت کمکت میکنن.:smile:

کنکور ارشد سهمیه بندیه مناطق نداره

hamedelon

عضو جدید
سلام دوستان در ثبت نام که من انجام دادم چیزی تحت عنوان با موفقیت انجام شد نیامد میخوام بدونم عادیه یا نه؟ با تشکر.

Mohammad7225

عضو جدید
سلام دوستان در ثبت نام که من انجام دادم چیزی تحت عنوان با موفقیت انجام شد نیامد میخوام بدونم عادیه یا نه؟ با تشکر.

کلا همچین پیامی نمیده، تازه برام جالب بود که تایید اطلاعات وارد شده هم نداشت، قبلنا یه 50 باری میپرسید واقعا مطمئنی :D
اگه شماره پیگیری و پرونده دریافت کردی تمومه!!:D اگر نه که دوباره باید ثبت نام کنی.
از منوی سمت راست هم میتونی برای تهیه پرینت و یا مشاهده اطلاعات استفاده کنی، همینطور اونجا میتونی اطلاعاتتو ویرایش کنی.

f&y

عضو جدید
من از امروز شروع کردم.
یه 4 سالی از درس و مشق دور بودم، اما اون موقع که پیچیدم گذاشتمش کنار اوضاع درسیم خوب بود، (آخرین بار با اطلاعات درسیم آزمون استخدامی قبول شدم).
الان برنامم اینه (این کتابارو از اون موقع دارم). تایمم هم برای خوندن خیلی زیاد نیست. صبح ها سر کارم بعد از ظهر ها وقتم آزاد تره و البته بعضی صبح ها هم میشه سر کار یه خورده درس خوند (مثلاً مرور کرد)
سیالات 1 و 2 رو راهیان بخونم
ترمودینامیک هم همین طور
انتقال حرارت هم از همون راهیان
استاتیک (که فکر می کنم خیلی خوب بلد) رو از کتاب پوران پژو هش نایی
مقاومت مصالح هم که اوضاعش بد نیست رو از پوران پژو هش
طراحی اجزا (فعلاً منبعی براش سراغ ندارم اگه چیز خوب سراغ دارید پیشنهاد کنید)
دینامیک و ارتعاشات رو اول از روی جزوات دانشگاهیم که یادمه خیلی کامل بودن می خونم بعدش هم از کتاب های پوران پژوهش دکتر جباری
دینامیک ماشین رو هم جزوه دانشگاهم بد نیست اما برای تست و ... کتابی رو نمی شناسم اینو هم معرفی کنید
کنترل هم به نظر من کتاب آریاز برادرانی کتاب خوبی باشه اینو هم از روی اون می خونم
معادلات رو از روی جزوه پارسه.
ریاضیات و زبان رو برنامه ای براش ندارم.

حالا نظرتون رو برای بهبود برنامم و نیز تکمیل منابع درسی، بفرمایید.

sajad988

عضو جدید
من از امروز شروع کردم.
یه 4 سالی از درس و مشق دور بودم، اما اون موقع که پیچیدم گذاشتمش کنار اوضاع درسیم خوب بود، (آخرین بار با اطلاعات درسیم آزمون استخدامی قبول شدم).
الان برنامم اینه (این کتابارو از اون موقع دارم). تایمم هم برای خوندن خیلی زیاد نیست. صبح ها سر کارم بعد از ظهر ها وقتم آزاد تره و البته بعضی صبح ها هم میشه سر کار یه خورده درس خوند (مثلاً مرور کرد)
ترمودینامیک هم همین طور
دینامیک و ارتعاشات رو اول از روی جزوات دانشگاهیم که یادمه خیلی کامل بودن می خونم بعدش هم از کتاب های پوران پژوهش دکتر جباری
دینامیک ماشین رو هم جزوه دانشگاهم بد نیست اما برای تست و ... کتابی رو نمی شناسم اینو هم معرفی کنید
کنترل هم به نظر من کتاب آریاز برادرانی کتاب خوبی باشه اینو هم از روی اون می خونم

سلام
خوش اومدید
امیدوارم موفق باشید

لطف کنید و بگید کدوم دانشگاه و چه گرایشی خوندید

Mohammad7225

عضو جدید
من از امروز شروع کردم.
ترمودینامیک هم همین طور

خوش اومدین به جمع :D
هدفتون چیه؟؟ چه رتبه ای؟؟ چه دانشگاهی؟؟

sajad988

عضو جدید

سلام بر جناب مهندس قبلا فعال و اخیرا غیر فعال گروه

بعد از چندین روز اومدید و فقط یه شکلک گذاشتید
نا سلامتی شما یه زمانی موتور محرک گروه بودید

فکر کنم دارید حسابی میخونیدا
البته امیدوارم که حتما همینطور باشه

Mohammad7225

عضو جدید
سلام
امروز آزمون داشتم بد نبود ولی اونطور که میخواستم نبود. کلی وقت اضافه آوردم که دیگه رفتم سراغ زبان و سوالای سخت ولی بازم وقتم اضافه اومد که آخرش دیگه تحویل دادم اومدم و نموندم :redface:
فعلا منتظر پاسخ نامه هستم که ببینم اوضاع از چه قرار بوده :D

nemesis17

عضو جدید
سلام
امروز آزمون داشتم بد نبود ولی اونطور که میخواستم نبود. کلی وقت اضافه آوردم که دیگه رفتم سراغ زبان و سوالای سخت ولی بازم وقتم اضافه اومد که آخرش دیگه تحویل دادم اومدم و نموندم :redface:
فعلا منتظر پاسخ نامه هستم که ببینم اوضاع از چه قرار بوده :D
خسته نباشی ، پارسه بودی یا مدرسان ؟
من پارسه هستم ...رازمون امروزش خوب بود فقط تمرکز لازم نداشتم اونم بازم بخاطر نمایندگی بود !!

Mohammad7225

عضو جدید
خسته نباشی ، پارسه بودی یا مدرسان ؟
من پارسه هستم ...رازمون امروزش خوب بود فقط تمرکز لازم نداشتم اونم بازم بخاطر نمایندگی بود !!
من مدرسان هستم
آرههه نمایندگی ما هم شلوغ بود. مال شهرستان همینجوریه :(
بعد از دیدن پاسخ ها حالم گرفت:(دام های سوالارو تک تک افتادم:eek:
سوالاش آسون بودن و واقعا اشتباهام خیلی بد بودن. تقریبا درصدام اینجوری میشن:
زبان 40
ریاضی 30
سیالات 35
جامدات 35
دینامیک 3-

nemesis17

عضو جدید
من که جرات نداارم جوابا رو ببینم
منتظرم تا کارنامه بیاد
فکر کنم با این درصدا زیر 100 شی
چند نفر شرکت کننده داره ؟

Mohammad7225

عضو جدید
من که جرات نداارم جوابا رو ببینم
منتظرم تا کارنامه بیاد
فکر کنم با این درصدا زیر 100 شی
چند نفر شرکت کننده داره ؟
خدا کنه جون بدجوری روحیم به هم ریختس :cry:
نمیدونم دقیقا اولین آزمونمه ولی فک کنم 1500 نفر شرکت کننده داشته باشه (اگه مثه پارسال باشه):surprised:

nemesis17

عضو جدید
پارسال دوستام با همین درصدای 30 طرفای 50 مدرسان میشدن .... البته پارسال میگفتن خیلی سخته . طوری که 40 میزدی تک رقمی میشدی ...

Mohammad7225

عضو جدید
پارسال دوستام با همین درصدای 30 طرفای 50 مدرسان میشدن .... البته پارسال میگفتن خیلی سخته . طوری که 40 میزدی تک رقمی میشدی ...
آره اما به نظر میرسه که امسال سطح سوالارو پایینتر آوردن. یا حداقل این آزمون اینطوری بود :surprised:

alma_mech

عضو جدید
من مدرسان هستم
آرههه نمایندگی ما هم شلوغ بود. مال شهرستان همینجوریه :(
بعد از دیدن پاسخ ها حالم گرفت:(دام های سوالارو تک تک افتادم:eek:
سوالاش آسون بودن و واقعا اشتباهام خیلی بد بودن. تقریبا درصدام اینجوری میشن:
زبان 40
ریاضی 30
سیالات 35
جامدات 35
دینامیک 3-

درصداتون خوبه که. انشا... رتبتون خوب میشه . لطفا رتبتونو + درصدای اول هر درس رو بذارین.
مرسی
شما هم لطفا جناب مهندس nemisie و بقیه دوستان درصداتونو+ رتبه بذارین
همگی موفق باشید.

Mohammad7225

عضو جدید

درصداتون خوبه که. انشا... رتبتون خوب میشه . لطفا رتبتونو + درصدای اول هر درس رو بذارین.
مرسی
شما هم لطفا جناب مهندس nemisie و بقیه دوستان درصداتونو+ رتبه بذارین
همگی موفق باشید.

درصدام همونایی شدن که انتظار داشتم.:D
رتبم هم شده 223 طراحی از بین 1478 نفر شرکت کننده.:(

بالاترین درصدهای هر درس
زبان: 73.33
ریاضی: 88.33
سیالات: 68.33
جامدات: 86.66
دینامیک ارتعاشات: 71.66
ساخت و تولید: 73.33

hossein_aj

عضو جدید
سلام دوستان
من هنوز کتاب طراحی نگرفتم,نمیدونم چی بگیرم
چه کتابی بهتر از بقیه کتابهاست؟؟؟
مرسی از کمکتون
همگی موفق باشید

alma_mech

عضو جدید
درصدام همونایی شدن که انتظار داشتم.:D
رتبم هم شده 223 طراحی از بین 1478 نفر شرکت کننده.:(

بالاترین درصدهای هر درس
زبان: 73.33
ریاضی: 88.33
سیالات: 68.33
جامدات: 86.66
دینامیک ارتعاشات: 71.66
ساخت و تولید: 73.3
3

عجب درصدایی!!!

بعدشم چرا تاپیکو به امان خدا ول کردین بیاین دیگه !! پست بزارین انگیزه بگیریم خوب بخونیم.

alma_mech

عضو جدید
سلام دوستان
من هنوز کتاب طراحی نگرفتم,نمیدونم چی بگیرم
چه کتابی بهتر از بقیه کتابهاست؟؟؟
مرسی از کمکتون
همگی موفق باشید

سلام علیکم
خوبید؟؟
اینجوری که نمیشه چند وقتی نبودید اول بگین چقدر خوندین و... بعدش یه کتاب خوب معرفی کنم.

Mohammad7225

عضو جدید
عجب درصدایی!!!

بعدشم چرا تاپیکو به امان خدا ول کردین بیاین دیگه !! پست بزارین انگیزه بگیریم خوب بخونیم.
همش ماله یه نفر نیس که :D فقط بالاترینای هر درسه مثلا نفرای اول فقط یکیشون توی یکی از درسا تاپ شده بود :redface:

hossein_aj

عضو جدید
سلام علیکم
خوبید؟؟
اینجوری که نمیشه چند وقتی نبودید اول بگین چقدر خوندین و... بعدش یه کتاب خوب معرفی کنم.

سلام
خوبم من
تو چطوری؟
خوب مبخونی؟؟؟
من نت ندارم اصلا که بتونم پست بذارم,اومدم شهرستان خونه مادر بزرگم
باج میگیری؟:D
روزی 5 تا 7 ساعت میخونم
کتاب مقاومت و استاتیک و باکس سیالات رو خوندم الان دور دوم رو میخونم به اضافه دینامیک و معادلات رو شروع کردم