گام به گام تا کنکور 95

masoudabbasi

عضو جدید
در مورد ریاضی ها نظر خودمو میگم یا باید ریاضی عمومی ها رو نخوند یا واقعا درست و حسابی خوند :) اونم درست و حسابی میشه آقاسی!! کتابشو ندارین جزوشو از اینترنت بردارین.
من خودم از آقاسی اولاش چیزی نمیفهمیدم رفتم گاج سبز پیش دانشگاهیمو !!!!!!:)) از اون مقاطع مخروطیشو خوندم و خیلی راضیم!! واقعا سرمایه گذاری روی ریاضی ها ریسکه. استادم بهم میگفت اگه من برگردم عقب و دوباره ارشد بدم به جای ریاض ها رو سه تا بکس بقیه کار میکنم و به جای حذف طراحی و ... ریاضی عمومی حذف میکنم منهای انتگرال و ...
در مورد زبان هم من حذف میکنم . نظری ندارم.

اقاسی خیلی توضیح داده بعضی چیزا رو و تست هاش بیشتر مدیریته

hadis_mf3

عضو جدید
حدیث جون رتبت چند شد؟؟
چقدر میخونی عزیزم که به تاپیک سر نمیزنی؟؟ دلم واست تنگیده بود زود زود بیا من که دارم میرم.:(

رتبه م حدود هزار شده :(
هنوز به اون حد ایده آل نرسیدم.فعلا سعی میکنم ک روزی 4 ساعت باشه واسه درس خوندن کمتر نشه...تعهد به خود یه کار مشکله به نظرم :redface:
شما چقد میخونی؟

شدیدا انگیزه م اومده پایین:cry:
منم دلم تنگ شده بود.کجا میری؟ بمون چطور دلت میاد تایپیک مون نیای
:)

سلام،
زیاد خودتون رو ناراحت نکنین هنوز 150-60 روز تا کنکور مونده و در ضمن 9 تا آزمون دیگه هم هست پس میتونین پیشرفت کنین. پارسال خیلی از دوستام بودن که آزمونای اول رو خراب میکردن ولی الان دارن دانشگاهای خوب ارشد میخونن. :D
پیشنهاد من اینه که بررسی آزمون رو مثه همون کاری که برای کارشناسی میکردیم حتما انجام بدین (کاری که تا حالا خودم تو عمرم نکردم ولی امسال میخوام بکنم:D).
یه سوال، مگه دفترچه سوال برای خودتون نیس (پارسال که اینطور بود)؟؟ :surprised:
موفق باشید :smile:

ممنون از دلگرمی شما;)
دفترچه مال خودمون بود بله. ولی چطور بذارم .؟ pdf شو ندارم

درمورد خواب هم یه چیزی بگم
دیشب یعنی شب قبل از آزمون خوابم نمیبرد نمیدونم چم شده بود:eek:
فک کنم آخرش ساعت 2 یا 3 خوابم برد . 5 هم که بیدار شدم
بچه ها شما اینجوری نشدین؟

کلا ساعات خواب من 11-12 شب تا6-7 صبحه
ظهرا هم یه چرت یه ساعته یا نیم ساعته

alma_mech

عضو جدید
هنوز به اون حد ایده آل نرسیدم.فعلا سعی میکنم ک روزی 4 ساعت باشه واسه درس خوندن کمتر نشه...تعهد به خود یه کار مشکله به نظرم :redface:
شما چقد میخونی؟

ممنون از دلگرمی شما;)

عیبی نداره عزیزم . جبران میکنی هنوز 160 روز دقیقا تا کنکور هست.
آره در مورد استرس حق داری منم میشه شبا خوابم نمیاد اونقدر میترسم الانم مثلا دایی بیچارم داشت بهم انگیزه میداد :( خوب شد اینو گفتی بعضی وقتا هم همینطوری احساس میکنم یکی داره قلبمو تو چنگش میفشارد و احساس خفگی میکنم :cry:
من روز ی هست 9:30 و روزی هست 1:45 بستگی به حالم داره اصلا فیکس نیست و خیلی کند میخونم خیلی. همه ی دوستام تقریبا 70 درصد درسا رو تموم کردند ولی من 3 تا !!:(
النو نگا نکن حدیث جونم تاپیک یه دفعه ای غوغا شد یه چند روزی بود خیلی سوت و کور بود منم میومدم و میدیدم واقعا ناراحت میشدم به نظرم ما به همدیگه باید کمک کنیم ولی خیلی سوت و کوره .

آخرین ویرایش:

Mohammad7225

عضو جدید
من ریاضی 2 ام گاجه اصلا باهش حال نمیکنم
به نظرم تو ازمون اول ضعیف کار کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوستان میخوام تو وقتای پرتم زبان رو بخونم
1- موافقید؟
2- از روچی بخونم

سپاس

زبان رو معمولا مکانیکا نمیخونن و فقط اونایی که میخوان برن مهندسی پزشکی میخونن. تاثیر زیادی نداره اگه بقیه درسات پایین باشن:(.
من خودم به شخصه توصیه م اینه که اگه زبانت واقعا خوبه و یا اگه میخوای مهندسی پزشکی بخونی، روی زبان تمرکز کن. در غیر اینصورت اینکارو نکن.
حالا بزار یه قسمت دیگشم بگم اینایی که بالاتر گفتم منظورم زبان عمومیه چون خیلی سختن معمولا سطح بالان، وگرنه توصیه اکید میکنم که چنتا از تخصصی هارو بزنید (اگه وقت کردید سر جلسه) که این دیگه اگه قبلا مقاله ای چیزی خونده باشی یا لغتی به گوشت خورده باشه میتونی جواب بدی وگرنه دور و بر ابنم نرو.

اگه بازم خواستی جواب بدی بگو تا چنتا چیز خوب بهت معرفی کنم :D

dash @li

کاربر بیش فعال
اقاسی خیلی توضیح داده بعضی چیزا رو و تست هاش بیشتر مدیریته
سلام
من به عنوان کسی ک متاسفانه کتاب زیاد عوض میکردم از این و اون میگرفتم ببینم کدوم بهتر هست میگم.واقعا کتاب عوض کردن هیچ چیزی براتون نداره.
کتابی ک دارید کتاب خوبی هست.
سوالات مدیریت mbaاصولا سوالت سنگینی یا نکته داری هستن و برای همین هست ک آقاسی این ها رو تشریح کرده توی همه کتب هم هستند.
نظرم شما با هر کتابی میخونید ادامه بدید چون عوض کردن کتاب جالب نیست.
توضیحاتش زیادم باشه میتونین از سایتش کمک بگیرین کدوم مباحث رو بخونین و چی رو نخونین.چون خودش میدونه و توی سایتش گفته.
آلما خانم درست میگن ،جزوش شاید بیشتر ب کارتون بیاد اگر مناسبش رو دیدید استفاده کنین.
ریاضی کلا همین هست،اما آزمون های 25 درصد چون سوالات جزیی داده میشه درصداتون پایین میاد اصلا نگران نباشین چون شما دارین سوالات کلی کنکور رو میخونین در صورتی قراره از دوتا مبحث 20 تا سوال بیاد اونم جزیی مثلا 20 تا میدن ک مثلا 5 تاش میصه ریاضی 1 و اونم مثلا مشتق و حد و یا انتگرال ک سوالات حزیی داده میشه ولی کنکور سوالات کلی تر داده میشه کمتر تو مباحث و نکات جزییی وارد میشن.
پس نگران درصدای پایین نباشین ،چون کم کم جلو برین با این شیوه آشنا میشین ،خدا رو شکر هم ک آزمون ها ماهی ی بار شدن راحت میخونین و اذیت نمیشین.
موفق باشین

Mohammad7225

عضو جدید
شما چقد میخونی؟

ممنون از دلگرمی شما;)

عیبی نداره عزیزم . جبران میکنی هنوز 160 روز دقیقا تا کنکور هست.
آره در مورد استرس حق داری منم میشه شبا خوابم نمیاد اونقدر میترسم الانم مثلا دایی بیچارم داشت بهم انگیزه میداد :( خوب شد اینو گفتی بعضی وقتا هم همینطوری احساس میکنم یکی داره قلبمو تو چنگش میفشارد و احساس خفگی میکنم :cry:
من روز ی هست 9:30 و روزی هست 1:45 بستگی به حالم داره اصلا فیکس نیست و خیلی کند میخونم خیلی. همه ی دوستام تقریبا 70 درصد درسا رو تموم کردند ولی من 3 تا !!:(

خب اون PDF ها هم خودشون درست شدن :D یعنی چنتا اسکن(یا عکس) رو پشت سر هم با پی دی اف ساز پشت سر هم میزارن درست میشه :smile:

منم کلا جدیدنا بهم ریختم و نمیتونم بخونم، خوابمم که خراب شده (البته یه خورده سرماخوردگی هم بی تاثیر نیس)، قبلنا روزی حدودا 6-7 ساعت میخوندم یعنی اولای مهر تا حدودا وسطای آبان. الان به سختی میتونم 2 ساعتم بخونم برای همین تصمیم گرفتم که کارای نا تمومم رو تموم کنم و به چنتا دوست قدیمیم سر بزنم و یه یه هفته ای برم مسافرت و دوباره شروع کنم(نمیدونم تصمیمم درسته یا نه ولی تنها راهیه که برام مونده) :eek:.
خوابمم الان اینطوریه خدودا 12شب تا 7 صبح و یه استراحت تو روز مثه 3 تا 4 (قبلنا خیلی بیشتر میخوابیدم ولی الان بهم ریختم، چشام الان این شکلیه:surprised:)

masoudabbasi

عضو جدید

خب اون PDF ها هم خودشون درست شدن :D یعنی چنتا اسکن(یا عکس) رو پشت سر هم با پی دی اف ساز پشت سر هم میزارن درست میشه :smile:

منم کلا جدیدنا بهم ریختم و نمیتونم بخونم، خوابمم که خراب شده (البته یه خورده سرماخوردگی هم بی تاثیر نیس)، قبلنا روزی حدودا 6-7 ساعت میخوندم یعنی اولای مهر تا حدودا وسطای آبان. الان به سختی میتونم 2 ساعتم بخونم برای همین تصمیم گرفتم که کارای نا تمومم رو تموم کنم و به چنتا دوست قدیمیم سر بزنم و یه یه هفته ای برم مسافرت و دوباره شروع کنم(نمیدونم تصمیمم درسته یا نه ولی تنها راهیه که برام مونده) :eek:.
خوابمم الان اینطوریه خدودا 12شب تا 7 صبح و یه استراحت تو روز مثه 3 تا 4 (قبلنا خیلی بیشتر میخوابیدم ولی الان بهم ریختم، چشام الان این شکلیه:surprised:)

pdf ازمون ها رو نباید گذاشت
البته نظر شخصیمه
چون حرامه و حق الناسه و حق چاپ و نشر و حق اونی که پول داده حروم میشه

منم خوابم خیلی شده امیدوارم درست شه

آخرین ویرایش:

alma_mech

عضو جدید

خط اول پستتونو که نفهمیدم چیه؟؟؟
الان شما که عالیه 12 خواب هفت بیدار باش و 7 ساعت میخوندین چه خبرتونه بابا کم بخونید؟ :)
آره منم سرماییم و تو منطقه ی سر دسیر آذربایجان . قشنگ من یه آدم دائم السرماخوردگیم.
چرا اینقدر پست نوشتنتون طول میکشه بابا؟؟؟ من خوابم گرفت دیگه پست نمیزارین من برم دیگه

alma_mech

عضو جدید

Mohammad7225

عضو جدید
البته نظر شخصیمه

اگه یه محفل خصوصی و چن نفره داشته باشیم که سوالارو شیر کنیم و سوالا عمومی پخش نشن. فکر نکنم دیگه مشکلی باشه :surprised:
پیشنهادمم اینه که میتونیم توی آپلودسنتر با پسورد فایلارو ذخیره کنیم و پسوردارو برای خودمون اونایی که میخوان پخ کنیم، مظرتون چیه؟؟؟ :smile:

خط اول پستتونو که نفهمیدم چیه؟؟؟
الان شما که عالیه 12 خواب هفت بیدار باش و 7 ساعت میخوندین چه خبرتونه بابا کم بخونید؟ :)
آره منم سرماییم و تو منطقه ی سر دسیر آذربایجان . قشنگ من یه آدم دائم السرماخوردگیم.
چرا اینقدر پست نوشتنتون طول میکشه بابا؟؟؟ من خوابم گرفت دیگه پست نمیزارین من برم دیگه

خط اول مربوط به یه پست دیگه بود نقل قول کرده بودم :D
الان زیاد رو مود نیستم و کلا نمیتونم بخونم (ذهنم مشغوله:()، خیلی بده سرماخوردگی کلا آدم و از کار و زندگی میندازه :crying2:
خب یه خورده تایپ سخته :D

hossein_aj

عضو جدید
سلام
الان این بچه های کنکوری هستن که انقدر فعال شدن؟؟؟؟
البته هر چی به کنکور نزدیکتر بشیم اینجا شلوغ تر هم میشه منم مثل آلما روزای اول حرص میخوردم که چرا هیشکی نیست اما بعد بیخیالش شدم چون فکرش رو میکردم که اینجوری بشه انشاا... شلوغ تر هم میشه
من به شخصه اینجا که میام انگیزه ام بیشتر میشه
فقط یه چیز رو مطمئنم اونم اینه که هر کسی بعد از کنکورش متناسب با تلاشش نتیجه خواهد گرفت پس تلاش تلاش تلاش...
موفق باشید

Mohammad7225

عضو جدید
سلام بر جمیع مهندسین
بابا چه خبر اینجا
حالا شد
به این میگن یه گروه خوب و فعال و پراز انگیزه و نشاط

سلام :D

سلام
الان این بچه های کنکوری هستن که انقدر فعال شدن؟؟؟؟
البته هر چی به کنکور نزدیکتر بشیم اینجا شلوغ تر هم میشه منم مثل آلما روزای اول حرص میخوردم که چرا هیشکی نیست اما بعد بیخیالش شدم چون فکرش رو میکردم که اینجوری بشه انشاا... شلوغ تر هم میشه
من به شخصه اینجا که میام انگیزه ام بیشتر میشه
فقط یه چیز رو مطمئنم اونم اینه که هر کسی بعد از کنکورش متناسب با تلاشش نتیجه خواهد گرفت پس تلاش تلاش تلاش...
موفق باشید

سلام
امیدوارم همینطور خوب ادامه پیدا کنه :smile:
من الان فقط یه چیز میدونم، اونم اینه که اشتباهای پارسالمو تکرار نکنم، که متاسفانه دوباره دارم به همون سمت کشیده میشم :(
موفق باشی :D

hossein_aj

عضو جدید
سلام
امیدوارم همینطور خوب ادامه پیدا کنه :smile:
من الان فقط یه چیز میدونم، اونم اینه که اشتباهای پارسالمو تکرار نکنم، که متاسفانه دوباره دارم به همون سمت کشیده میشم :(
موفق باشی :D

منم امیدوارم
خب بگو اشتباهای پارسالت چیا بودن که با هم مرتکب اون اشتباهات نشیم:D

bf_zah

عضو جدید
سلام لینکاش ایناست البته مال سالای قبله ولی به نظرم آزمون آزمونه تازشم تمیز هم هستند.
http://konkur.in/22564/%D9%86%D8%B5%...%DA%A9-91.html

http://konkur.in/22473/%D8%AF%D8%A7%...%86%D8%AF.html

http://konkur.in/22109/%D8%AF%D8%A7%...7%D9%86-3.html

http://konkur.in/22106/%D8%AF%D8%A7%...7%D9%86-2.html

http://konkur.in/22031/%D8%A2%D8%B2%...%AA%D9%87.html

http://konkur.in/21911/%D8%AF%D8%A7%...%87%D9%86.html

مال سال 95 پارسه هم دوست عزیز ی بهم داده ولی هنوز کامل نیست شایدم خودشون لطف کردن و گذاشتن اینجا.و نمیدونم چجوری آپلودشون کنم. و اگر از اینا نتونستید دانلود کنید بهم بگین به داداشم بگم براتون ایمیل کنه چون من وقتم کمه.
با بقیه هم قهرم تا روز کنکور :cool: خدا نگهدار

بازم ممنونم دوست گرامی

bf_zah

عضو جدید
اصلا نگران نشین آزمون میتونه کمک کنه ولی اصلا شرط لازم برای موفقیت نیست و وحتما حتما ضروری نیست . دوست من دختر یکی از فرش فروشای بزرگ تبریزه شرکت نکرده بود چون به نظرش لازم نبود 134 آورد اون یکی دوستم دختر جراح بود اونم فقط آزمونای جامع رو شرکت کرد شد 289 . اصلا نا امید نشین. من خودم از بابام پولاشو گرفت دو تا دو تا منبع خریدم چون به نظرم مفید تره از آزمونه. برای رسیدن به موفقیت بی نهایت راه وجود داره.
موفق باشید.
و اینو یادم رفت بگم تو دانشگاه ... یه پسر بود نه کتاب داشت و نه آزمون شرکت کرد با کتابای دانشگاه و دوستاش شد 61 به این میگن مهندس مکانیک!
( من از این جور آدمای باعرضه خوشم میاد دنیا مال این جور آدماست.) کار پاره وقتم میکرده گویا تو کافی شاپ دوستش.

تشکر و سپاس از راهنماییتون واقعا روحیه گرفتم مررررررررررررسی

bf_zah

عضو جدید
سلام
دوستان میخواستم بدونم واسه دروس استاتیک و طراحی اجزا چی بخونم چون مقاومت پوران پژوهش خریدم و میخوام حداقل به تسلط 10 تا از تستای این باکس برسم.

nemesis17

عضو جدید
لطفا دوستان نیاین بپرسید کتاب چی بخونم ؟ کدوم بهتره ؟ و ....
بابا 5 ماه دیگه کنکوره و دیگه وقنه این حرفا نیست ... از هر کتابید دارید بخونید

تایپک باید به سمت سوالات درسی بره ؛ بیاید بپرسید کجاها رو مشکل دارید ، نمونه تست بدین ، اینطوری خیلی بهنره ......

موفق باشید

nemesis17

عضو جدید
البته نظر شخصیمه

حرف شما درست به نظرم واسه علم و دانش نباید سخت گیری کرد ....

hossein_aj

عضو جدید
من که دارم میرم یه جای خیلی دووووووووووور
اینترنت هم ندارم شاید هر از گاهی برم کافی نت بتونم پست بذارم(اگر اونجا هم نتونستم درس بخونم برمیگردم خونه,اونوقت هستم در خدمتتون)
اما شما حواستون به اینجا باشه
آخرین نفر همیشه چراغ رو خاموش کنه:D
پیشاپیش از اینکه کم پست میذارم عذر خواهی میکنم

9356769

عضو جدید
بعضی از بچه ها میگن پست زیاد بزارید .......واقا حق دارن........
اما من نمیدونم چرا اینجا میام فقط دوست دارم نظرات دیگران بخونم..........واقعا حرفی واسه گفتن ندارم:D

واقعیتش کنکور ارشد غول نیست ......الان که میبینم اگه منبع خوب داشته باشی خیلی سخت نیست فقط یکم وقت گذاشتن و متمرکز شدن میخواد.....

این روزا خودمو صد جا درگیر کردم.....خدا بهمون رحم کنه....... فقط وقت بزارید مباحث سخت نیست...

یه راهنمایی:کسایی که ریاضیشون ضعیفه رو ریاضی 1و2 وقت نزارن ....خیلی سنگینه......به نظر من تو باکس ریاضی بیشتر رو معادلات وقت بزارین وبعدش ریاضی مهندسی(کتاب کریمی)

Mohammad7225

عضو جدید
من که دارم میرم یه جای خیلی دووووووووووور
اینترنت هم ندارم شاید هر از گاهی برم کافی نت بتونم پست بذارم(اگر اونجا هم نتونستم درس بخونم برمیگردم خونه,اونوقت هستم در خدمتتون)
اما شما حواستون به اینجا باشه
آخرین نفر همیشه چراغ رو خاموش کنه:D
پیشاپیش از اینکه کم پست میذارم عذر خواهی میکنم

منم دارم یه یه هفته ای میرم که سرم هوا بخوره، برگردم فول انرژی دوباره شروع کنم :D

بعضی از بچه ها میگن پست زیاد بزارید .......واقا حق دارن........
اما من نمیدونم چرا اینجا میام فقط دوست دارم نظرات دیگران بخونم..........واقعا حرفی واسه گفتن ندارم:D

واقعیتش کنکور ارشد غول نیست ......الان که میبینم اگه منبع خوب داشته باشی خیلی سخت نیست فقط یکم وقت گذاشتن و متمرکز شدن میخواد.....

این روزا خودمو صد جا درگیر کردم.....خدا بهمون رحم کنه....... فقط وقت بزارید مباحث سخت نیست...

یه راهنمایی:کسایی که ریاضیشون ضعیفه رو ریاضی 1و2 وقت نزارن ....خیلی سنگینه......به نظر من تو باکس ریاضی بیشتر رو معادلات وقت بزارین وبعدش ریاضی مهندسی(کتاب کریمی)

دقیقا ریاضی یه استدلال و بنیاد قوی میخواد که اگه ضعیف باشه پایه ش دیگه وقت گذاشتن براش رسما مثه اینه که وقتتو هدر بدی چون نمیشه با پایه ضعیف و یا تمرین کم به سوالاش جواب داد.
پیشنهاد من توی باکس ریاضی معادلات هست که خیلی راحت میشه تستاشو زد (حالا اونقدرام راحت نه :D). ریاضیات مهندسی هم وقت زیاد میگیره و عاقلانه نیس اگه وقت کم دارین روش وقت بذارین.