کی به عشق اولش رسیده؟ من که نرسیدم.:cry::cry::cry:

MaFia

عضو جدید
عشق اول...
عشق اول منم دختر همسايمون بود

من فكر ميكنم چون بهش نرسيدم هنوز تو فكرمه ! يعني اگه بهش ميرسيدم و يه جورايي كشفش ميكردم شايد ديگه الان واسم يه بار فكري نبود .
در مورد اشخاص ديگه هم همينطوره ! اگه بخواي و بهش برسي ، خوب كه امكان داره ازش سير بشي و فراموشش كني . اما اگه بهش نرسي هي بهش فك ميكني...

ولي مشكل ما اين بود كه وقتي بزرگ و بزرگ تر ميشديم رابطه ي ما از اون همبازي بچگي بودن ، به فقط سلام كردن و بعدش هم بي اعتنايي و . . . كشيده شد !
من وقتي به خودم اومدم ديدم از آخرين باري كه به اون فك كردم شايد خيلي ميگذره ! اوه چه بزرگ شده اين همونه ها اين همه وقت ميديديمش ، پس چرا نميديدمش ! يا چرا نميديدم‌؟ ( جملرو داشتين ؟ )

خوب حالا هم اون يكي رو داشت هم من ! وقتي هم كه باهاش در مورد علاقم حرف زدم گفت كه نه الان ديره و قبلا چرا نه و اين جور حرفا...!

البته من فك كنم عشق نبود ، يه نوع چيز بود...چي ميگن...اوممم واسم جالب بود با همبازي بچگيم دوست بشم ! همين . چون نشدم و نشد كه بشه ، شد واسم يه بار فكري !

فعلا فعلا ها عشق نمياد سراغم به نظرم فعلا وقتشه خوش بگذرونم

الان مثلا كه چي دوست خودم يه آهنگ ترش شادمهر براش ميذاري اشك مياد تو چشاش ! ميگه اينو 100 بار با فلاني گوش دادم...
خوب اين چه كمكي بهت ميكنه ! هيچي

الان من اينايي رو كه تايپ كردم دوباره نميخونم نميدونم چي گفتم شبه هوش و حواسم به خودم نيست يه چي گفتم به دل نگيريد

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی بود نمیدونم کی بود میگفت عشق تا وقتی عشقه که بهش نرسی
منم نرسیدم و میدونم که نمیرسم

salimipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بیچاره به پای عشق اولم 5 سال سوختم اخرشم بهم نرسیدیم البته اون هنوز دو دل:surprised:
حالم از هر چی عشق اول وآخر بهم میخوره ;) همشون ادم میزارن سرکار خوب که خسته شدن میرن دنبال یه خواستگار پولدار میگردن اگر م نیاد خواستگاریشون خودشون پیشقدم میشن:biggrin:
ما که اخرشم نفهمیدم عشق اولم کدوم بود اخریش کدوم بود و این داستان همچنان ادامه دارد...:w34:
فقط خدا کنه عشق اولم نیاد این پست را که زدم بخونه چون مطمنم بعدش زنده نیستم:w29:

elahe.elahe2

عضو جدید
کاربر ممتاز
دنيارو بد ساختند :
كسي رو كه دوست داري دوستت نداره
كسي كه تو رو دوست داره تو دوستش نداري
اما كسي كه تو رو دوست داره و تو هم اونو به رسم وآيين زندگاني به هم نمي رسند .اين رنج است زندگي يعني اين
فكر كنم جوابم واضح .

mahdiehpetroleum

عضو جدید
عشق اول من درس خواندن در رشته ي نفته كه بهش رسيدم خدا عهقبت بعدي رو بخير كنه:)

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
دنيارو بد ساختند :
كسي رو كه دوست داري دوستت نداره
كسي كه تو رو دوست داره تو دوستش نداري
اما كسي كه تو رو دوست داره و تو هم اونو به رسم وآيين زندگاني به هم نمي رسند .اين رنج است زندگي يعني اين
فكر كنم جوابم واضح .
الهه تو هم ...

paeeizan

اخراجی موقت
من عشق اولم که یادم میاد ..... میخندم .... بچگی محض بود ...
.
.
.
اما بدم نمیاد تو همین سال عاشق بشم .... که منجر به ازدواج بشه...!!!!

سه رتنور

عضو جدید
منهم به عشق اولم نرسيدم شب عروسيش تا صبح زير پتو گريه كردم . ولي به عشق دومم رسيدم و اكنون خيلي خوشحالم

mahdiehpetroleum

عضو جدید
ميگن عشق نرسيدنه چون وقتي بهش مي رسي مي فهمي عشقي كه تو در فكرت داشتي يه دنيا با حقيقت دنياي نامرد فاصله داره بعد عشق پاكت ميشه حسرت و آه و ... من تجربشو دارم
اي بسوزه پدر عشق...:(:cry:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
زن امام حسن دیگه؟؟
افسانه بایگان بود
ئععععععععععععع؟؟؟ :eek:

راس ميگي؟؟؟؟؟؟؟؟مطمئني اون بود؟؟؟؟؟؟؟ :eek:

اون موقع خوشگل بوداااااا ولي الان كه حسي بهش ندارم !! :w05:

.

.
.

.
.
.

.

.

.

.

.

اينم سر انجام عشق ما ! :cry:

sweet_s70

عضو جدید
عشق اول منکه برا دوران طفولیت بود، پسر عموی مامانم بود !!!!!!!!!!!
اما این یکی که مال دوران جوونیمه بهش نرسیدم.........

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نرسیدم............

و خیلی خوشحالم!!!!!!!!!!!:w14:
بچه بودم اون موقع که خیلی دوستش داشتم........ بعدها دیدم چیزایی که تو بچگی دنبالش تو آدما میگری با چیزایی که واقعا! باید دنبالشون بگردی فرق داره!:gol: