کی اندازه من تنهاست.........

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان این تاپیک رو زدم واسه تنهایی سنجی البته معیار من نیستم چون اگه بودم اونوقت هیچکس به معیار نمیرسید فقط بگید که چقدر تنهایید و از این تنها بودن چقدر رنج میبرید ...خودم شروع نمیکنم چون اگه شروع کنم همه میفهمن که تنها نیستن

ای خدااااااااااااااا.....................................................کی میشیم دوتااااااااااااااااااااا

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان این تاپیک رو زدم واسه تنهایی سنجی البته معیار من نیستم چون اگه بودم اونوقت هیچکس به معیار نمیرسید فقط بگید که چقدر تنهایید و از این تنها بودن چقدر رنج میبرید ...خودم شروع نمیکنم چون اگه شروع کنم همه میفهمن که تنها نیستن

ای خدااااااااااااااا.....................................................کی میشیم دوتااااااااااااااااااااا

زوده حالا!

ایشالا چند سال دیگه. :gol::gol::gol:

saeed10373

عضو جدید
هر چه گشتم در این شه نبود اهل دلی که بداند غم دلتنگی من
معیار تنهاییت چیه؟
من تنهام از همه لحاظ
البته همیشه خدا باهامه

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر چه گشتم در این شه نبود اهل دلی که بداند غم دلتنگی من
معیار تنهاییت چیه؟
من تنهام از همه لحاظ
البته همیشه خدا باهامه
مرسی سعیید جون تو بگو که چرا تنهایی اصلن چی شد که به این نتیجه برسی یا باعث این تنهایی چی بوده اونوقت من بهت میگم چقدر تنهایی؟؟

saeed10373

عضو جدید
تو وقتی یه حرفی رو میزنی که مربوط به یه جنبه خاصیه و یکی بهت یه جوابی میدیه که اصلا مثل اینه که تو باغ حرفات نیست و نتیجه میگیری هیچ وقت با کسی هم کلام نشی
که به خیال خودش میفهمدت
اینجاست که میفهمی حضرت علی که ته علم و شعور بود و هنوز هم هست وسط یه مشت عرب سوسمار خور چی میکشیده
اینجوری تنهام که از تنهایی و گریه کردن دیگه کمکم دارم لذت میبرم و همش دلم میخواد که یه بهونه ای پیدا شه که گوشه گیر بشم و برای خودم گریه کنم
آخه یه جورهایی اون موقع خدا رو بهتر حس میکنم

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو وقتی یه حرفی رو میزنی که مربوط به یه جنبه خاصیه و یکی بهت یه جوابی میدیه که اصلا مثل اینه که تو باغ حرفات نیست و نتیجه میگیری هیچ وقت با کسی هم کلام نشی
که به خیال خودش میفهمدت
اینجاست که میفهمی حضرت علی که ته علم و شعور بود و هنوز هم هست وسط یه مشت عرب سوسمار خور چی میکشیده
اینجوری تنهام که از تنهایی و گریه کردن دیگه کمکم دارم لذت میبرم و همش دلم میخواد که یه بهونه ای پیدا شه که گوشه گیر بشم و برای خودم گریه کنم
آخه یه جورهایی اون موقع خدا رو بهتر حس میکنم
کم کم داری به درجات اوایل تنهایی من میرسی ببین سعید جون خیلی مونده تا تنهایی بکشی پس هر چه زودتر تا وارد درجات خیلی بد تنهایی نشدی یه دوست خوب واسه خودت پیدا کن

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودم تنها نیستم...دلم تنهاست...!
خوبه چون هنوز میگی دلم تنهاست و نمیگی خودت تهایی دل آدم با خیلی از چیزا آروم میشه مثلا گریه البته این چیزا دیگه از امثال من گذشته ولی واسه شماها مسکن خوبیه...

roya.b

عضو جدید
سلام به كفش دوزك عزيز.
ببين دوست من همه خودشونو آخر تنهايي آخر مشكلات وخلاصه آخر همه چي ميدونن
ولي اينطور نيس

هيچوقت هيچكس آخر چيزي نبوده ونخواهد شد
دست بالاي دست بسيار است
پس فكر نكن نهايتشي

sokoot.assa

عضو جدید

چقدر عجله داری زن بگیری بابا خبری نیست میگی نه برو از چهار نفر که چند ساله ازدواج کردن بپرس

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به كفش دوزك عزيز.
ببين دوست من همه خودشونو آخر تنهايي آخر مشكلات وخلاصه آخر همه چي ميدونن
ولي اينطور نيس

هيچوقت هيچكس آخر چيزي نبوده ونخواهد شد
دست بالاي دست بسيار است
پس فكر نكن نهايتشي
نه رویا خانوم شما هیچوقت نمیتونید جای من باشید چون چیزایی که من کشیدم و دارم میکشم رو ...

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر عجله داری زن بگیری بابا خبری نیست میگی نه برو از چهار نفر که چند ساله ازدواج کردن بپرس
ای کاش میتونستم این کارو بکنم خوشبختترین است هرکی با من باشه چون میخاد کار خیلی بزرگی انجام بده

sahar.tt

عضو جدید

منم تنهام اما از تنهاییم لذت میبرم
بیخیال چرا انقد مایوسی؟
مگه اونایی که جفتن هیچ مشکلی ندارن؟!

behnam_nurse86

عضو جدید

فکر نمیکنم هنوز به اندازه من تنها باشی:cry::cry:

vahid.shirazi

عضو جدید
توي شهري كه فقط خشكي و هست و سردي
من تنهام با هيچ كس حال نميكنم . از شيراز تا سمنان هم ١٦ ساعت راه هست
كي از من تنها تره

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
توي شهري كه فقط خشكي و هست و سردي
من تنهام با هيچ كس حال نميكنم . از شيراز تا سمنان هم ١٦ ساعت راه هست
كي از من تنها تره
خب این که مشکلی نیست داداش من خیلی راحت میشه با گوشی حلش کرد خیلی هم جدی شد بلند میشی میری یه سر میزنی ومیای الان دیگه 16 ساعت و 20 ساعت نداریم شب بشین تو قطار یا اتوبوس صبح در خونتونی

بالا