کیه که غم نداره؟؟؟؟

shamira

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا همه غم دارن. هر کسی با توجه به زندگی خودش مشکلات و غم های خاص خودشو داره. همه ان غصه هاشونو لاینحل میبینن.

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز پول آرامش نمیاره بخدا...
والا من هر پولداری که میشناسم، ارامش هم داشته!!!! کلا پولدار ناراحت ندیدم!

بیچاره میگه از خدامه یه بار با پدر و مادرم و برادرم بشینم رو سفره غذا بخورم...کاری که ماهر روز میکنیم اون از ارزوهاشه!!!!
لیاقت نداره دیگه!!!! شخص بنده هر دوز و کلکی سوار میکنم که تنها غذا بخورم!! یا اونقد دیر میرم سر میز که بقیه دیگه دارن تموم میکنن، یا اونقد زود برا خودم غذا درست میکنم که من تموم کردن بقیه میان میخورن... کلا من دوست ندارم تو خونه کسی دورو برم باشه... دوست ندارم چراغ های خونه روشن بشه...دوست ندارم ادما حرف بزنن...اونم راجع‌به دیگران غیبت کنن و ....

از یه دختری خوشش میاد ولی دختره ازونایی نیست که وضع مالی براش مهم باشه!هر روز میاد خونه ی ما و با من صخبت میکنه که چکار کنم!!!کسیو ندارم کمکم کنه!!!
مسئله پول نیست! مسئله پیچیدگی دختراست که برا هرکدومشون، باید یه جوری باشی....معمولش اینه که دخترا پسرای با پول متوسط و سواد خوب و اخلاق درست حسابی رو خوششون بیاد، ولی من وقتی به خانمی گفتم شما رو دوست دارم، ایشون حتی نمو لایق جواب دادن هم ندونست و فقط گفت اقای فلانی، من با پسر عمه‌ام قول و قرار گذاشتیم و میخوایم با هم ازدواج کنیم!!!
یعنی اندازه همه‌ی دنیا بدم میاد از خر شدن.... اونوقت همین خانم امروز اویزون من شده که اره بریم برام از فلان استاد نمره بگیر.... نوش جونش... نمره‌ی پاس رو براش گرفتم...

ولی درسته 1000 تا از مشکلات مارو نداره...
گفتم که مشکلی برا ادم های پولدار تا حالا ندیدم!!!! من باید یه عمر بشینم برنامه ریزی کنم که فلان جنس جدید رو بخرم، در صورتی که خر پولا برا دوست دخترشون از اونا میخرن....

به نظر من که ادم پول داشته باشه، همه چی داره! هیچ چیزی نیست که با پول نشه درستش کرد... مطلقا هیچی نیست!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا من هر پولداری که میشناسم، ارامش هم داشته!!!! کلا پولدار ناراحت ندیدم!

لیاقت نداره دیگه!!!! شخص بنده هر دوز و کلکی سوار میکنم که تنها غذا بخورم!! یا اونقد دیر میرم سر میز که بقیه دیگه دارن تموم میکنن، یا اونقد زود برا خودم غذا درست میکنم که من تموم کردن بقیه میان میخورن... کلا من دوست ندارم تو خونه کسی دورو برم باشه... دوست ندارم چراغ های خونه روشن بشه...دوست ندارم ادما حرف بزنن...اونم راجع‌به دیگران غیبت کنن و ....

مسئله پول نیست! مسئله پیچیدگی دختراست که برا هرکدومشون، باید یه جوری باشی....معمولش اینه که دخترا پسرای با پول متوسط و سواد خوب و اخلاق درست حسابی رو خوششون بیاد، ولی من وقتی به خانمی گفتم شما رو دوست دارم، ایشون حتی نمو لایق جواب دادن هم ندونست و فقط گفت اقای فلانی، من با پسر عمه‌ام قول و قرار گذاشتیم و میخوایم با هم ازدواج کنیم!!!
یعنی اندازه همه‌ی دنیا بدم میاد از خر شدن.... اونوقت همین خانم امروز اویزون من شده که اره بریم برام از فلان استاد نمره بگیر.... نوش جونش... نمره‌ی پاس رو براش گرفتم...

گفتم که مشکلی برا ادم های پولدار تا حالا ندیدم!!!! من باید یه عمر بشینم برنامه ریزی کنم که فلان جنس جدید رو بخرم، در صورتی که خر پولا برا دوست دخترشون از اونا میخرن....

به نظر من که ادم پول داشته باشه، همه چی داره! هیچ چیزی نیست که با پول نشه درستش کرد... مطلقا هیچی نیست!

آره به حرفات اهمیت میدم چول همه چیزه...
ولی من برعکس شما تا چند نفر باهم نباشیم غذا نمیخورم...ولی از سکوت و تاریکی خوشم میاد...
اصن بذار راحتت کنم: پول یعنی همه چیز...یعنی هر چی میخوای در دم آماده...یعنی هر دارویی خواستی به راحتی آماده..هر سفری خواستی برو...بر میگردم به اعتقاد گذشتم...پول یعنی همه چی...خوبه؟؟؟
فقط یه گله ازت میکنم...اگه من بودم هرگز واسه اون دختره نمره نمیگرفتم و از استادم میخواستم حتما بندازتش...فک میکنی الان داره برات دعا میکنه؟؟؟؟ند برادر من داره به سادگیت میخنده!!!!

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط یه گله ازت میکنم...اگه من بودم هرگز واسه اون دختره نمره نمیگرفتم و از استادم میخواستم حتما بندازتش...فک میکنی الان داره برات دعا میکنه؟؟؟؟ند برادر من داره به سادگیت میخنده!!!!

اخه نمیشه که به خاطر یه نه گفتن، اذیتش کرد... یه جورایی اینجوری میشه عقده‌ای بازی...مثل اینکه مجبورش کنی باهات باشه....:redface:

sahar alone

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا کیه که غم نداره همه الان پر از درد و بد بختی هستن ولی واسه همه هیچی سخت تر از این نیست که یه غم خوار ندارن الان دیگه هیچ کس نمیتونه درداشو به کسی بگه اخه دیگه هیچ کس راز نگه دار نیست من الان خودم هیچ کس و ندارم که بخوام حرفای دلمو بهش بگم به خدا دیگه دارم میمیرم

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخه نمیشه که به خاطر یه نه گفتن، اذیتش کرد... یه جورایی اینجوری میشه عقده‌ای بازی...مثل اینکه مجبورش کنی باهات باشه....:redface:

نه اصن قبول ندارم!!!عقده ای بازی چیه؟؟؟
برداشتت از حرفم اشتباه بود!!!
من میگم با هرکی نثه خودش رفتار کن...
الان اون دختره داره به ریشت میخنده!!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا کیه که غم نداره همه الان پر از درد و بد بختی هستن ولی واسه همه هیچی سخت تر از این نیست که یه غم خوار ندارن الان دیگه هیچ کس نمیتونه درداشو به کسی بگه اخه دیگه هیچ کس راز نگه دار نیست من الان خودم هیچ کس و ندارم که بخوام حرفای دلمو بهش بگم به خدا دیگه دارم میمیرم

آره قبول دارم...کسی که غمخواری نداره یا کسی که بشینه پیشش درد دل کنه خیلی زود پیر میشه....
درکتون میکنم...
سعی کنین بتونین به یه نفر اعتماد کنین.منم تو این شرایط هستم و هرچی میگردم یه نفر قابل اعتماد پیدا نمیکنم...ولی ایقد میگردم تا پیداش کنم..

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
ایشالله خدا همه ی مریضا و همچنین پدر شما رو شفا بده...
دنیای غریبیه هر کسی یه طوری غم داره....شاید یه دقایقی یه ساعاتی یا یه روزایی یا حتی ماهایی یا حتی سال هایی ادم همیشه شاد باشه ولی غم همیشه هست و همیشه موندگاره...
سلامتی غم که با همه ی بی کسی هر شب به ما سر میزند....

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایشالله خدا همه ی مریضا و همچنین پدر شما رو شفا بده...
دنیای غریبیه هر کسی یه طوری غم داره....شاید یه دقایقی یه ساعاتی یا یه روزایی یا حتی ماهایی یا حتی سال هایی ادم همیشه شاد باشه ولی غم همیشه هست و همیشه موندگاره...
سلامتی غم که با همه ی بی کسی هر شب به ما سر میزند....

واقعا...به سلامتی غم...
ممنون دوست عزیز...
ایشالا شماهم سلامت باشین...

بالا