کوره قوسی

Reza-3264

عضو جدید
سلام دوستان
من یه کوره قوسی خریدم.البته اسکلت وبوته داشت فروشندش گفت ظرفیتش 8 لیتره.در مورد راه اندازیش میخواستم سوال کنم من یه ترانس 500 امپری جوشکاری دارم ایا میشه با این راه اندازیش کرد؟دیگه اینکه نسوز بوتش کنده شده اجر نسوز با این مقدار کمی که میخوام ازکجا میتونم گیر بیارم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

saeedhakam

عضو جدید
سلام علیکم
به نظرم از خود فروشنده در مورد راه اندازی و نصب کوره بپرسی مطمئن تر است. راستی مهندس مگه برات روشن نکرد؛ باهاش تست نگرفت؟
در مورد نسوز از شرکت های مختلفی می تونی بگیری از ذوب فلزات محسنی از فارس ریزان مواد از ... البته اگر مسیرت به میدان شوش می خوره اونجا هم می تونی پیدا کنی اگر شهرک صنعتی عباس آباد میری از نیکان مواد هم فکر کنم بتونی بگیری . بستگی داره چه آجری با چه جنسی می خوای البته اگر بهشون بگی دانشجویی و یه ذره می خوای شاید بهت مجانی هم بدن. مهندس می تونم ازت بپرسم این کوره رو چند خریدی از کجا خریدی و برای چه کاری خریدی؟

Reza-3264

عضو جدید
کوره رو از یه کارگاه قدیمی گرفتم کسی که بهم فروخت هیچ چیز نمیدونسته فقط گفت ظرفیتش 8 لیتره کوره شامل اسکلت و بوته ویه سیستم مکانیکی روی درب کوره که فکرکنم برای کنترلش باشه میشه؟

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من یه کوره قوسی خریدم.البته اسکلت وبوته داشت فروشندش گفت ظرفیتش 8 لیتره.در مورد راه اندازیش میخواستم سوال کنم من یه ترانس 500 امپری جوشکاری دارم ایا میشه با این راه اندازیش کرد؟دیگه اینکه نسوز بوتش کنده شده اجر نسوز با این مقدار کمی که میخوام ازکجا میتونم گیر بیارم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام

در خصوص برق اطلاعی ندارم ولی درخصوص نسوزش همونطور که دوستمون گفتن میتونید از میدون شوش سوال کنید فروشگاه یعقوبی ، فروش لوازم ریخته گری هست ، احتمالاً بتونن برای راه اندازی هم راهنماییتون کنن