کنکور چند شدید؟؟

ttaranom

عضو جدید
خوش به حالتون که ارشد نرفته کار دارید!

البته اگه به خاطر اين هوس ارشد خوندن كارمو از دست ندم.
البته خوب من 3 ساله كه سركارم.
سال 86 به محض اينكه درسم تموم شد توي اين شركت كه تقريبا دولتي هم هست مشغول كارم اوضاع كار هم الحمدالله خوبه و كاملا مرتبط به رشتمون. اما امان از اين هوس درس خوندن...

omidshsh

عضو جدید
سلام.
بچه ها کسی می دونه پارسال شناسایی شریف تا چه رتبه ای قبول شدن؟من با 36 شانسی دارم؟
من فقط می دونم پارسال دوستم با رتبه ی 19 قبول شد
ولی اینو بدون که شناسایی شریف خیلی سخت گیری می کنن

omidshsh

عضو جدید
عزيزم سلام.انگار خيلي نا اميدي.من مهرابم.امسالم 65 شد رتبم.قبلش هم به همراه درسم كارم ميكردم.اگه ميدونستم رشتت چيه بت ميگفتم چيكار كني داداش!;);)
خوب مهندس متالوژی صنعتی دیگه:D
الانم می خوام برم شناسایی

saye-2010

عضو جدید
منم خیلی منتظرم آخه اگه ظرفیت رشتمون 30-40 تا بیشتر بشه قبولم ولی خیلی احتمالش کمه پارسال تعداد مجاز شده ها بیشتر از امسال بود فکر کنم ظرفیت رشته ما کم شده حالم خیلی گرفته :(

ahmad1111

عضو جدید
سلام،
من شدم 165،البته اینم بگم که خراب کردم
درصدام اینه:56،41،28،37،28

فرهنگ

مدیر بازنشسته
برای شبانه قبلا وام میدادن.
پارسال دوستم رتبه ی خوبی آورده بود، ولی چون گرایش سختی رو میخواست، به جای یه دانشگاه دیگه (روزانه) تو تهران و به امید وام شبانه، رفت تربیت مدرس، ولی وام ندادن.
باید از همون دانشگاه بری و بپرسی.
ممکنه قوانینش عوض بشه. چیزی که برای مسئولینش مهم نیست، اینه که تو بتونی پول شبانه رو بدی یا نه! :mad:

دقیقا این توصیه رو به همه میکنم که حتما به دانشگاهها خودتون سربزنید تا از وضعیت وام و ... خبردار شید و به اخبار اکتفا نکنید:redface:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
سلام
به همه تبريك ميگم.
رتبه من شده 83. والا ما كه از خودمون چيزي نداشتيم خدا كمك كرد. البته بعضي از دوستانم خيلي خيلي بهم كمك كردن. اميدوارم هرجايي هستن موفق باشن.

بالاخره لو دادید:redface:
گفتم از ترس شیرینی مثل حامد شریفی گمنام میشد به مدت:D
تبریک...

فرهنگ

مدیر بازنشسته
راستی یادم رفت به همه بچه هایی که تونست امسال بززن تو گوش کنکور تبریک بگم...
تبریک میکم
امیدوارم همیش هموفق باشید

Zorilla

عضو جدید
رتبه ام 86 شده

رتبه ام 86 شده

با سلام
با تبریک به همه دوستانی که مجاز شدند.;)
من رتبه ام 86 شده و دوست دارم بعد از ارشد واسه دکترا ادامه بدم و اگه بشه بورسیه تحصیلی بگیرم:)، درصدام:
زبان 67.7
ریاضی 6.7
فیزیکی 28.8
مکانیکی 57.3
ترمو 40
معدل موثر 18.27
حالا به نظر شما کدوم دانشگاه ها از نظر اعتبار بهتر هستند و کدوم رشته ها بیشتر به درد من می خورن.
راستی استادای دانشگاه تهران و شریف همشون سختگیرن؟ چون من به خاطر کارم مجبور خیلی غیبت کنم.
:redface:

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
افرین افرین

راستی چرا همه موادن:razz:
دقیقا!حالا چرا واقعا؟!:(
÷س باید برم به بچه های کشاورزی تبریک جانانه بگم.رتبه های 2-3-4-5-و8 آب،18علوم دامی و 11 زراعت وخیلی رتبه های خوب دیگه(اینا فقط اونایین که دوستاشون واسشون پلاکارد زدن)مال بچه های ما بودن.
در ضمن قابل توجه موادیها:زیاد ذوق نکنین اخه پارسال بچه های مواد مون 60 درصدشون توی ارشد قبول شدن که اکثرشونم تهران بوده!:cool:

Amin.M.1986

عضو جدید
ميشه زحمت بكشي ظرفيت شبانه هاي دانشگاه هاي تهران رو تايپ كني؟؟ پ‍وهشگاه رو هم تايپ كن لطفا

ttaranom

عضو جدید
دقیقا!حالا چرا واقعا؟!:(
÷س باید برم به بچه های کشاورزی تبریک جانانه بگم.رتبه های 2-3-4-5-و8 آب،18علوم دامی و 11 زراعت وخیلی رتبه های خوب دیگه(اینا فقط اونایین که دوستاشون واسشون پلاکارد زدن)مال بچه های ما بودن.
در ضمن قابل توجه موادیها:زیاد ذوق نکنین اخه پارسال بچه های مواد مون 60 درصدشون توی ارشد قبول شدن که اکثرشونم تهران بوده!:cool:

تو چي ميگي اين وسط حالا؟ اين ديگه كيه اينجا؟