کنکور كارداني ، كارشناسي، ارشد و دكترا ساخت و تولید

javad84

عضو جدید
بچه ها با 299 روزانه بابل یا تبریز میارم؟
وضعیتم تو اصفهان چه جوریه شب یا روز؟

alireza_ka

عضو جدید
خدا از دهنت بشنوه راستی شما نمی دونی پرداخت وام تو شبانه چه جوری هست؟
چند درصد از شهریه رو وام میدن؟

من از چند تا از دوستام که خواجه نصیر و سمنان می خونن پرسیدم میگفتن ترم اول 800 900 تومن وام وام میدن و ترمهای بعد کمش میکنن 600 700 تومن میدن

alireza_ka

عضو جدید
کی گفته گزینش بومی میشه؟!!!!

سال 88 یا 89 بود که واسه بومی ها یک سهمیه بومی بودن در هر رشته شهر در نظر گرفته شد و من از اون موقع تو ذهنم مونده بود ولی الان رفتم دوباره دفترچه رو خوندم و چیزی در این باره ننوشته بود . من واقعا پوزش می خوام

altinalav

عضو جدید
سال 88 یا 89 بود که واسه بومی ها یک سهمیه بومی بودن در هر رشته شهر در نظر گرفته شد و من از اون موقع تو ذهنم مونده بود ولی الان رفتم دوباره دفترچه رو خوندم و چیزی در این باره ننوشته بود . من واقعا پوزش می خوام

تازه اگر هم سهمیه بومی وجود داشته باشه واسه شهرستانهاست نه واسه تهران و پذیرش دانشگاههای تهران همیشه بر اساس رتبه بوده (البته بجز یه عده که رتبه و معدل و استعداد و ... اصلا در موردشون مطرح نمیشه)

esi_aria370

عضو جدید
چرا اینجا اینقدر سوت وکوره انگار نه انگار که انتخاب رشته داره تموم میشه

javad84

عضو جدید
دیگه کسی جواب هم دیگرو نمیده شده مثل روز کنکو استرس زده بالا.....
من دیشب اصلاحشم کردم که خیالم راحت شه فکر ور رفتن باشم از سرم بیاد بیرون خیلی سخت بود داشتم 40 میشدم :biggrin:

javad84

عضو جدید
salam
man 342 sakht o tolid shodam

shabane khje nasir

roozane tabriz

shabane tabriz

roozane urmie
be nazaretun kodum ghabul misham?
lotfan komakam konid akh hanuz entekhab reshte nakardam
امید وارم اولیش قبول شی ولی
چند تا دیگه هم بزن چون اینا ترازاشون بالاست یهو دیدی هیچ کدوم قبول نشدی

sahand147

عضو جدید
پس با اين حساب احتمالا همديگه رو توي دانشگاه مراغه مي بينيم.!!!!!

دانشگاه مراغه رو دست کم نگیر.دکتر زادشکویان به احتمال زیاد از استادای تبریز برای تدریس استفاده میکنه.اون وقت فرق مراغه و تبریز فقط تو اسمشونه.اگر هم استادات خوب باشه و کارشناسی ارشد رو قوی بخونی برای دکتری هم میتونی یه جای خوب قبول شی

آخرین ویرایش:

GHOBADI5

عضو جدید
دانشگاه مراغه رو دست کم نگیر.دکتر زادشکویان به احتمال زیاد از استادای تبریز برای تدریس استفاده میکنه.اون وقت فرق مراغه و تبریز فقط تو اسمشونه.اگر هم استادات خوب باشه و کارشناسی ارشد رو قوی بخونی برای دکتری هم میتونی یه جای خوب قبول شی
دوست عزيز نمي دونم كارشناسي كجا بودي ولي من تبريز خوندم و زاد شكوريان استاد ما بود .خدا شاهده كه يك نفر از بچه هاي دانشكده از ايشون راضي نبود و كلاس توانايي ماشينكاري كه باهش داشتيم جزو بدترين ها بود .البته اينكه من ميگم واسه سال 84هست شايد تا الان به خودش اومده باشه!:warn:

GHOBADI5

عضو جدید
انتخاب رشته من بارتبه 244: 1- شبانه تهران 2- شبانه امير كبير 3- علم وصنعت4- روزانه خواجه نصير 5- شبانه خواجه نصير 6- صنعتي بابل7-فردوسي مشهد 8- تبريز 9-اصفهان 10 - اروميه

Hossein_b5717

عضو جدید
انتخاب رشته من بارتبه 244: 1- شبانه تهران 2- شبانه امير كبير 3- علم وصنعت4- روزانه خواجه نصير 5- شبانه خواجه نصير 6- صنعتي بابل7-فردوسي مشهد 8- تبريز 9-اصفهان 10 - اروميه
اردبیل و مراغه و .... رو اصلا نزدی؟

Hossein_b5717

عضو جدید

دوست عزيز نمي دونم كارشناسي كجا بودي ولي من تبريز خوندم و زاد شكوريان استاد ما بود .خدا شاهده كه يك نفر از بچه هاي دانشكده از ايشون راضي نبود و كلاس توانايي ماشينكاري كه باهش داشتيم جزو بدترين ها بود .البته اينكه من ميگم واسه سال 84هست شايد تا الان به خودش اومده باشه!:warn:

البته رشته ما علاوه بر استاد نیاز به تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی زیادی هم داره برای پروژه

sahand147

عضو جدید
البته رشته ما علاوه بر استاد نیاز به تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی زیادی هم داره برای پروژه

خوب از امکانات دانشگاه تبریز هم میشه استفاده کرد چون زادشکویان عضو هیات علمیه دانشگاه تبریزه.هر چند اگر بخوای برای پروژت یه چیز درست و حسابی کار کنی امکانات دانشگاه تبریز هم زیاد کامل نیست باید خودت بری کارگاه های بیرون.

alireza_ka

عضو جدید
چرا سازمان سنجش لینک انتخاب رشته رو برنمی داره؟
چرا هنوز می شه اصلاح کرد؟
اگه اصلاح کنیم قبوله یا نه؟
اگه میشه هنوز اصلاح کرد یا انتخاب رشته کرد چرا اینقدر فشار می آورند که حتما فلان روز آخرین روزه و اینقدر استرس وارد می کنند؟
:mad::(:razz::confused::surprised::que::warn:

chaharmiri

عضو جدید
زبان 33- ریاضی 28 - جامدات 52-ساخت 45 رتبه 50
به جهت پاسخ به سوال دوستان در رابطه با منابع ساختی که خوندم به عرض می رسانم برای ساخت هر منبعی که بحثی در رابطه با ساخت داشت رو سعی کردم در نظر داشته باشم و به ترتیب اهمیت زیر بودن
1- جزوات ساخت و تولید امیر کبیر
2-در رابطه با هر درس تخصصی ساخت معمولاً یک کتاب منبع دانشگاهی هستش که حتماً تهیه کنید،
روش های نوین تولید دکتر مهدی نژاد-سیستم های اندازه گیری انتشارات آذریون-روش های ماشینکاری مدرن نشر طراح-ماشین های کنترل عددی کامپیوتری مهندس لطفی-جیگ و فیکسچر جواد شهبازی-طراحی و ساخت قالب های برش ولی نژاد نشر طراح-ماشین های ابزار نشر طراح ،علم مواد تویسرکانی-عملیات حرارتی گلعذار- مدیریت تولید حمید داوودپور و ...
3-کتاب های مرتبط با بحث تست کارشناسی ارشد
کنکور ارشد مکانیک مجموعه درس های ساخت انتشارات راهیان ارشد و کتاب مکانیک انتشارات نشر ارکان (هفده درس تخصصی مکانیک به همراه حل تشریحی ده سال آزمون ارشد)
4-جزوات ساخت پارسه و کتاب مرجع کامل ساخت جواد شهبازی رو هم داشتم ولی از منابع بالا استفاده کرده بودن و مطلب جدیدی نداشت .
5-مهم تر از همه جمع بندی مطالب فوق هست که منابع فوق مکمل هم هستند سعی کنید برای هر درس کلیه مطالب رو از منابع بالا استخراج و در یک جزوه دیگر برای خودتان خلاصه نویسی و جمع بندی کنید،شاید زمانبر باشه ولی بدلیل حجم بالای مطالب و پراکندگی در منابع مختلف و مدون نبودن برای دوره نهایی قبل از کنکور بسیار مفید هست. با آرزوی موفقیت

عرفان-يكتا

عضو جدید
بچه ها من 430 ساخت ،1050 بيو مكانيك ،1200 مكاترونيك ،2200 تبديل شدم،تهران شاغل هستم . ميتونين بگين ارزششو داره 1 سال ديگه بشينم بخونم ؟؟؟؟يا هر چي قبول شدم برم؟

sahand147

عضو جدید
بچه ها من 430 ساخت ،1050 بيو مكانيك ،1200 مكاترونيك ،2200 تبديل شدم،تهران شاغل هستم . ميتونين بگين ارزششو داره 1 سال ديگه بشينم بخونم ؟؟؟؟يا هر چي قبول شدم برم؟

به نظر من اگر رشته ی دلخواهت در اومدی هر جا هست بخون نذار برای سال بعد. ولی اگر رشته دلخواهت نیست حتی اگر دانشگاه خوب هم قبول شدی بذار برای سال بعد...

عرفان-يكتا

عضو جدید
من با مدرك ارشد هم همينجا يي خواهم بود كه هستم.تصميمش سخته، شايد اگه وقت داشتم براي حسابي خوندن رتبم بهتر ميشد،البته شايد

1366060

عضو جدید
سوال

سوال

سلا دوستان
من رتبه ام
583
شد با درصدای زیر :
ریاضی 40.33
زبان22.22
جامدات8.5
ساخت26.26