کنکور ارشد 90

aramkeshtvarz

عضو جدید
هنوز قطعی نشده اما به احتمال 90 درصد منابع کنکور 90 تغییر خواهد کرد. ;)
و به احتمال 99% هم اگر تغییر کند به شرح زیر خواهد بود:
25 تست تحقیق در عملیات 1و2
25 تست آمار و احتمال
10 تست کنترل موجودی1
10 تست کنترل کیفیت
10 تست کنترل پروژه
10 تست طرح ریزی
10 تست اقتصاد مهندسی

و امیدوارم که اینطور هم بشه چون واقعاً به نفع بچه های صنایع است دیگه اونجوری یارو از دامپزشکی پا نمیشه بیاد صنایع شرکت کنه:surprised: (با احترام به تمامی رشته ها);)
از راهنماييتون خيلي ممنونم لطف كرديد

hossein emadi

عضو جدید
با سلام
چقدر از این منابع مطمئنید
شما خودت از مطالعه این منابع نتیجه گرفتی؟

shokolot

عضو جدید
مرگ و زندگی

مرگ و زندگی

بچه ها من خیلی سردرگمم هنوز نمیدونم ارشد بخونم یا نه :cry:

از یه طرف از همه میشنوم که اگه ارشدتو نگیری پشیمون میشی از طرف دیگه هنوز

چیزی نخوندم و خودم فکر میکنم اگه بتونم کار پیدا کنم و برم سر کار بهتره!!!!

تو رو خدا راهنمایی کنید از مهر برم با بچه ها واسه ارشد بخونم یا برم دنبال کار؟

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
با سلام
چقدر از این منابع مطمئنید
شما خودت از مطالعه این منابع نتیجه گرفتی؟

اگه با من هستید، بله
من از همینا نتیجه گرفتم

خب رفیق بستگی به خودتون داره
باید ببینید برای آیندتون چه برنامه ای دارید
من هنوز درسم تموم نشده که بخوام برم سراغ کار ، که بهتون بگم چیکار کنید
ولیکن اگه از الان شروع کنید هم چندان دیر نشده
می تونید خودتون رو به بقیه برسونید
اگه می خواید برای ارشد بخونید با پشتکار و همت تموم بخونید که از اینجا مونده و از اونجا رونده نشید:gol:

aylin.eng

عضو جدید
سلام میشه منابع ارشد بهره وری رو هم به من بگید چی خوبه؟
کسی جزوه امار پارسه رو داره به من بده؟
جزوات دیگه پارسه هم از جمله زبانش و ریاضی و معلومات مدیریتی.
ممنون میشم................

خواهشن بهم کمک کنید میخام شروع کنم ولی زیاد مطمین نیستم چی بخونم....

businessman

عضو جدید

حقیقت اگر حوصله درس خوندن ندارید و از اونایی نیستید که بتونید روزی حداقل 7-8 ساعت مفید درس بخونید پیشنهاد میشه برید دنبال همون کار( تازه این 7 8 ساعت رو هم کسی نتیجه دلخواه و ایده آل میگیره که درسای لیسانس رو در زمان تحصیل خیلی خوب خونده و مسلط بوده و نه در حد پاسی وگرنه با روزی 10 12 ساعت هم ...... نمی خوام ناامیدتون کنم ولی حساب کنید مثلاً برای گرایش صنایع-صنایع فقط 100 150 نفر می تونن روزانه قبول شن وکلاً 400 500 نفر شبانه و غیر انتفاعی و پیام نور).
حقیقت همون اطلاعات لیسانس صنایع برای کار کافی است و آنچنان هم به ارشد احتیاج نیست.
اما به هرحال داشتن مدرک فوق لیسانس هم میتونه موقعیت های شغلی خودش رو داشته باشه دیگه!
امیدوارم که بهترین تصمیم رو بگیرید:gol:

آخرین ویرایش:

businessman

عضو جدید
سلام میشه منابع ارشد بهره وری رو هم به من بگید چی خوبه؟
کسی جزوه امار پارسه رو داره به من بده؟
جزوات دیگه پارسه هم از جمله زبانش و ریاضی و معلومات مدیریتی.
ممنون میشم................

خواهشن بهم کمک کنید میخام شروع کنم ولی زیاد مطمین نیستم چی بخونم....

شرمنده من بهره وری رو زیاد اطلاعی ندارم اما جزوه آمار پارسه رو از لینک زیر دریافت کنید:
http://www.persiangig.com/pages/download/?dl=http://qazvinsanaye7.persiangig.com/amar-parse%20%28www.qie.ir%29.zip

و این هم زبان عمومی پارسه:
http://www.persiangig.com/pages/dow...persiangig.com/zaba-e-omoomi (www.qie.ir).pdf

آخرین ویرایش:

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز

shokolot

عضو جدید
کمک

کمک

حقیقت اگر حوصله درس خوندن ندارید و از اونایی نیستید که بتونید روزی حداقل 7-8 ساعت مفید درس بخونید پیشنهاد میشه برید دنبال همون کار( تازه این 7 8 ساعت رو هم کسی نتیجه دلخواه و ایده آل میگیره که درسای لیسانس رو در زمان تحصیل خیلی خوب خونده و مسلط بوده و نه در حد پاسی وگرنه با روزی 10 12 ساعت هم ...... نمی خوام ناامیدتون کنم ولی حساب کنید مثلاً برای گرایش صنایع-صنایع فقط 100 150 نفر می تونن روزانه قبول شن وکلاً 400 500 نفر شبانه و غیر انتفاعی و پیام نور).
حقیقت همون اطلاعات لیسانس صنایع برای کار کافی است و آنچنان هم به ارشد احتیاج نیست.
اما به هرحال داشتن مدرک فوق لیسانس هم میتونه موقعیت های شغلی خودش رو داشته باشه دیگه!
امیدوارم که بهترین تصمیم رو بگیرید:gol:

ممنون بابت راهنماییتون ولی اینجور که شما میگین کلا نشدنیه چون این ترم من ترم 7ام و

یه وقتی هم باید واسه یونی رفتن و درسای یونی بذارم و هرجور حساب میکنم اصلا وقت

میشه روزی 8ساعت درس خواند:cry::cry:

businessman

عضو جدید
ممنون بابت راهنماییتون ولی اینجور که شما میگین کلا نشدنیه چون این ترم من ترم 7ام و

یه وقتی هم باید واسه یونی رفتن و درسای یونی بذارم و هرجور حساب میکنم اصلا وقت

میشه روزی 8ساعت درس خواند:cry::cry:

یا باید این ترم رو مرخصی میگرفتید, یا حوصله کنید سال بعد هم کنکور بدید یا واقعاً همت کنید و دیگه همین ترم صبح تا شبتون رو وقف این درسه کنید دیگه!!!:surprised:
یا نهایتاً همون دنبال کار ;)
:gol:

aylin.eng

عضو جدید
شرمنده من بهره وری رو زیاد اطلاعی ندارم اما جزوه آمار پارسه رو از لینک زیر دریافت کنید:
http://www.persiangig.com/pages/dow...e7.persiangig.com/amar-parse (www.qie.ir).zip

و این هم زبان عمومی پارسه:
http://www.persiangig.com/pages/dow...persiangig.com/zaba-e-omoomi (www.qie.ir).pdf

ممنون خیلی خوب بود.............
کمکتون رو فراموش نمی کنم....

hossein emadi

عضو جدید
با سلام بستگی به شرایط خودت داره ولی اگه از همین الان با توکل به خدا شروع کنی ،اگه خوب بخونی مطمئن باش قبول میشی

businessman

عضو جدید

mohammad_fm1367

عضو جدید
سلام با تشکر از زحمات بچه ها
اگه میتونین آزمون های پارسه یا سیمیا واس پارسال رو بزارین ممنون میشم
با تشکر;):)

mohammad_fm1367

عضو جدید
جزوه ی فوق العاده ی کنترل موجودی پورسعیدی از موسسه پارسه

http://qie.ir/121-جزوه-کنترل-موجودی-پارسه(پورسعیدی)
سلام علی جان
تو کتابخونه جزوه ی تحقیق در عملیات پارسه یا جای دیگرو غیر از زاهدی سرشت نداری؟
اگه داری بی زحمت لینکش و بزارین
با تشکر

$fanoos$

عضو جدید
دوستان با تشکر از اطلاعات خوبی که قرار می دهید.
یک سوال....
تغییر منابع ارشد صنایع قطعی شد یا نه؟

mohammad_fm1367

عضو جدید
نه فانوس جان تغییرات چیه دیگه دیگه تغییرات نداریم اصلا صحبتشم نکنیم اگرم خواستن این اقایون با این کاراشون کاری کنن همگی اعتراض میکنیم

$fanoos$

عضو جدید
نه فانوس جان تغییرات چیه دیگه دیگه تغییرات نداریم اصلا صحبتشم نکنیم اگرم خواستن این اقایون با این کاراشون کاری کنن همگی اعتراض میکنیم
با چند نفر توی این زمینه صحبت کردم گفتن دیگه مطمئنا سال بعد تغییر می کنه.من خودم دو سال دیگه ارشد دارم خیلی دوست دارم از بلاتکلیفی در بیام.اعتراض هم که خودتون بهتر می دونید با یه سرکوب محکم پاسخ داده می شه!!!!

aramkeshtvarz

عضو جدید
با سلام

با سلام

با چند نفر توی این زمینه صحبت کردم گفتن دیگه مطمئنا سال بعد تغییر می کنه.من خودم دو سال دیگه ارشد دارم خیلی دوست دارم از بلاتکلیفی در بیام.اعتراض هم که خودتون بهتر می دونید با یه سرکوب محکم پاسخ داده می شه!!!!

آخر من متوجه نشدم منابع تغيير كرده يا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:que::que::que::que:

baran_f

عضو جدید
سلام به همگی بچه ها
من با کارشناسی کامپیوتر امسال برای بار اول و جدی می خوام کنکور ارشد سیستم بدم.
تو آزمونهای آزمایشی پارسه شرکت کردم ومرحله اولشو دادم،به نظر شما میشه به نتیجه (منظورم رتبس)اعتماد کرد؟(با توجه به اینکه تعداد شرکت کننده 500 نفر بود!)
دوستان لطفا اگه اطلاعی از تعداد شرکت کننده های کنکور سیستم در سالهای قبل دارین بگین ،ممنون میشم

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
به نقل از سایت دکتر ایوزیان
www.eyvazian.ir

آخرین خبر درباره تغییرات دروس کنکور صنایع

سلام
در مورد تغییرات دروس خیلی از بچه ها توی موسسه و سایت از من سوال می کنن و به نظرم میاد که فضای درس خوندن بچه ها حسابی تحت تاثیر اخبار قرار گرفته و این نگرانی و سردرگمی ممکنه به ضررشون تموم شه. این موضوع رو من از خیلی وقت پیش پیگیرم و اخبار غیررسمی که شنیده می شه رو تعقیب می کنم. حالا که چند روزی بیشتر به انتشار دفترچه ها باقی نمونده، از سمت بعضی اساتید تصمیم گیرنده خبرهایی شنیده می شه که تغییرات قطعی شده. از طریق سازمان سنجش هم کسانی که آشنا دارن خبر می آرن که توی دفترچه ی جدید تغییرات اعلام شده.
باز هم تاکید می کنم تا دفترچه نیاد هیچی قطعی نیست ولی با این اخباری که شنیده می شه و پرس و جوهایی که من انجام دادم شانس تغییرات خیلی زیاد شده. توصیه ام هنوز به بچه ها اینه که تا دفترچه نیومده آرامش خودشون رو حفظ کنن و همین درس هایی که تا الان خوندن رو بخونن و نگران درس های جدید نباشن. برای درس های جدید منابع درسی و کلاس و سوال توی دپارتمان صنایع از مدت ها قبل هماهنگ و آماده شده و به محض اعلام شدن رسمی تغییرات در اختیار بچه ها قرار می گیره.
اینطور که شنیده می شه تغییرات تقریبا همون چیزیه که من توی همایش 20 خرداد اعلام کردم. صنایع قراره 5تا درس کنترل پروژه، کنترل کیفیت، اقتصاد مهندسی، طرحریزی و موجودی طی یک درس توی کنکور بیان. که از هرکدوم ده تا تست بیاد و ضریب کل این مجموعه 5 در نظر گرفته شده. البته معنیش این نیست که هر کدوم این درس ها 5 واحدیه، توی محاسبات تراز کنکور در واقع اینا 5 تا درس با ضریب یک هستند. آمار و تحقیق و زبان همگی با ضریب 2 هستند و به ترتیب 25،25 و 30 سوال ازشون میاد. درس تحقیق هم قراره براي بچه هاي صنايع-صنايع بصورت تحقیق یک و تحقیق دو در کنار هم سوال طرح بشه و آقای زاهدی سرشت همینطور که قبلا گفتن برای تحقیق دو سوال آماده کردن. درس های سیستم هم به جز حذف برنامه نویسی و اضافه شدن اقتصادخرد و کلان تغییری نمی کنه. ظاهرا بچه های صنایع هم نمی تونن کنکور بهره وری شرکت کنن. ثبت نام هم طبق اعلام سنجش یکشنبه 9 آبان شروع می شه و طبعا یکی دو روز قبلش هم دفترچه توزیع میشه. کنکور سراسری امسال 29 بهمن برگزار میشه.
موفق باشید.

به روز شده :

اينجور كه اخبار ميرسه ديگه اينا قطعيه

درسهاي صنايع و ضريب :

آمار با ضريب 2
تحقيق در عمليات 1 و 2 با ضريب 2

طرحريزي، موجودي، پروژه و كيفيت و اقتصاد مهندسي مجموعا يك درس با ضريب 5
زبان عمومي و تخصصي با ضريب 2
درسهاي سيستمهاي اجتماعي و اقتصادي و ضريب :
آمار با ضريب 1

تحقيق در عمليات 1 با ضريب 1

زبان عمومي و تخصصي با ضريب 1
اقتصاد خرد و كلان با ضريب 1
رياضي 1 و 2 با ضريب 1

درسهاي مدیریت سیستم و بهره وری و ضريب :
آمار با ضريب 1

تحقيق در عمليات 1 با ضريب 1

زبان عمومي و تخصصي با ضريب 1
اصول مديريت با ضريب 1
رياضي 1 و 2 با ضريب 1
يعني در بهره وري معلومات عمومي به اصول مديريت تبديل شده و درس تحقيق در عمليات 1 اضافه شده.

بچه هاي صنايع نمي تونن بهره وري شركت كنن و بهره وري سابقه كار نمي خواد.

industrial66

عضو جدید
سلام به همگی
با توجه به تغییرات کنکور 90 میشه منابع خوب برای درسهای اضافه شده رو معرفی کنید ؟؟؟؟

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.خواستم بهتون بگم واسه کنترل کیفیت آماری بهترین منبع جزوه و کلاس های دکتر سقایی.
من که خیلی راضیم به شما هم توصیه میکنم حتما از این منبع استفاده کنید.
آدرس سایتشونو واستون میذارم.
www.ienetwork.ir

بهتره الان که تازه اول کار هست در مورد منابع بحث کنیم
هر کس که منابع خوبی برای ارشد می دونه لطفا بیاد و نظرش رو بگه
یه فایل خوب هم توی آدرس زیر هست:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=104421

خود من اینا رو پیشنهاد میدم:

آمار و احتمالات:
1- ایوزیان جلد 1 و 2
البته من خودم از اول مهر این کتاب ها رو خوندم و خیلی نتیجه خوبی نگرفتم، باید کتاب های آقای ایوزیان رو زیاد مطالعه کنین یعنی از همین حالا شروع کنین! :smile:

2- اگه جزوه خوبی گیر بیارین میتونه بهتون کمک کنه، من که چیزی پیدا نکردم:surprised:
تحقیق در عملیات:
1- بازارا
کتاب بازارا علی الخصوص چند فصل اولش خیلی توی یادگیری عمقی تحقیق در عملیات موثره، البته متنش نچسبه و باید دو سه دفعه بخونین تا متوجهش بشین :confused:

2- زاهدی سرشت انتشارات نگاه دانش
این کتاب فوق العاده هست، همه چی توش هست ، یه کتاب جامع و کامل، حتما باید کامل بخونین و نمونه سوال هاش رو حل کنین، اونم چند دفعه،
البته فکر می کنم جزوش هم مثل کتابش باشه، شاید هم کامل تر

3- تست های تالیفی زاهدی سرشت، انتشارات پوران پژوهش
تست های تالیفیش خیلی خوبه، می تونین چیزای زیادی ازش یاد بگیرین، کل تست های تحقیق سال های اخیر هم توش هست که جواب هاش به نسبت کتاب های دیگه خیلی بهتره (اینقدر تعریف کتاب های آقای زاهدی رو کردم ملت فکر می کنن یه چیزی بهم میماسه!، ولی خداییش کتاب هاش نمونه نداره:smoke:)

کنترل موجودی:
1- کتاب پارسه آقای پورسعیدی
نمونه نداره، هر چی قراره از موجودی یاد بگیرین توش پیدا میشه، در حد تیم ملی

2- یه کتاب که تست های موجودی توش باشه با جواب های درست، کتاب پوران پژوهش رو من استفاده می کردم نوشته آقای نورپرتو، چیز خوبی بود

طرح ریزی:
تنها کتاب خوبی که من سراغ دارم کتاب انتشارات پردازشه نوشته برادران جعفری!

زبان:
زبان عمومی پارسه بی نظیره، هر چی کلمه مهمه توش اومده، میشه با اون کتاب 15 تای اول رو خیلی خوب جواب داد
کتاب 504 هم خوبه (پژو 504 هم بد نیست!!!!!)
کتاب زبان تخصصی پارسه بد نیست ولی خیلی زمان می بره، من که وقت نکردم بخونمش

البته همه این موارد در گرو اینه که منابع تغییر نکنه، که ایشالا تغییر نمی کنه

esi 67

عضو جدید
در خواست جزوه مهندسی صنایع

در خواست جزوه مهندسی صنایع

با سلام. من دانشجوی کارشناسی مهندسی صنایع هستم و قصد دارم در آزمون ارشد صنایع- صنایع شرکت کنم. با توجه به اینکه ساکن شهرستان هستم و خیلی به کلاس و جزوه دسترسی ندارم از همه شما دوستان عزیز خواهشمندم اگه جزوات مفیدی برای دروس ارشد دارید به ایمیلم به آدرس ehsan_e67@yahoo.com ارسال کنید. از همه شما عزیزان سپاسگذارم

oryana

عضو جدید
سلام
من ترم ۶ صنایع تحلیل و برنامه ریزی سیستمم..میخوام تو کنکور سال بعد صنایع صنایع شرکت کنم..کسی اطلاع داره طرح تضمینی اکسین چطوره؟ شرایطی داره؟ هزینش از بقیه اموزشگاهها خیلی بیشتره؟ پارسه چطوره؟ من خیلی استرس دارم

oryana

عضو جدید
سلام
من ترم ۶ صنایع تحلیل و برنامه ریزی سیستمم..میخوام تو کنکور سال بعد صنایع صنایع شرکت کنم..کسی اطلاع داره طرح تضمینی اکسین چطوره؟ شرایطی داره؟ هزینش از بقیه اموزشگاهها خیلی بیشتره؟ پارسه چطوره؟ من خیلی استرس دارم:cry

oryana

عضو جدید
سلام
من ترم ۶ صنایع تحلیل و برنامه ریزی سیستمم..میخوام تو کنکور سال بعد صنایع صنایع شرکت کنم..کسی اطلاع داره طرح تضمینی اکسین چطوره؟ شرایطی داره؟ هزینش از بقیه اموزشگاهها خیلی بیشتره؟ پارسه چطوره؟ من خیلی استرس دارم

بالا