کنکور ارشد 90

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام به همگی:gol:
من میرم ترم 7....
از قبل تابستون حسابی امیدوار وپرانرژی بودم و برنامه ریزی کردم برا ارشد امسال ولی هنوز که هنوزه هیچی نخوندم چی کار کنم ؟؟؟:crying2:

چرا نخوندی؟؟
اصلا دیر نشده دوست من
خیلی ها از مهر شروع کردن و موفق شدن
ولی بقیه تابستون رو از دست ندین، هنوز حدود 40 روز مونده، تو این مدت میشه یه دور تحقیق رو خوب خوند و البته اگه احتمال رو هم شروع کنین خوبه، خلاصه هنوز نصف تابستون مونده و سعی کنین از این به بعدشو دریابین

industrial66

عضو جدید
چرا نخوندی؟؟
اصلا دیر نشده دوست من
خیلی ها از مهر شروع کردن و موفق شدن
ولی بقیه تابستون رو از دست ندین، هنوز حدود 40 روز مونده، تو این مدت میشه یه دور تحقیق رو خوب خوند و البته اگه احتمال رو هم شروع کنین خوبه، خلاصه هنوز نصف تابستون مونده و سعی کنین از این به بعدشو دریابین
اگه بگم به خاطر مشکلات این میشه بهونه چون همه مشکل دارن ...
آخه من از شهریور میرم کارآموزی از صبح تا بعد از ظهر نیستم بازم اگه از همون ساعاتی که خونه هستم استفاده کنم میرسم بخونم ؟؟؟

industrial66

عضو جدید
راستی اون بالا گفتم هیچی یهو دروغ نشه چرا 504 رو شروع کردم چند تا فصل کنترل موجودی دکتر شیر محمدی رو هم خوندم ولی اینا به نظرم هیچه چون بقیه درسا مهمترن ....:crying2:

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
اگه بگم به خاطر مشکلات این میشه بهونه چون همه مشکل دارن ...​

آخه من از شهریور میرم کارآموزی از صبح تا بعد از ظهر نیستم بازم اگه از همون ساعاتی که خونه هستم استفاده کنم میرسم بخونم ؟؟؟​

راستش من خودم هم وضعیتم مثل شما بود
بعد از کاراموزی که میرفتم خونه تا سر شب خواب بودم
ولی اگه تونستی درس بخون، البته از اول مهر شروع کنی هم میرسی تموم کنی درس ها رو
مخصوصا اگه دروس تغییری نکنن

mohammad_fm1367

عضو جدید
ممنونم از کمکتون
اگه براتون مقدوره نمونه سوال های سال های جدیدترم بزارین
با تشکر

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان منم می خواهم ارشد صنایع امتحان بدم اما گرایش بهره وری و سیستم
منم می تونین به جمع خودتون اضافه کنین
و راهنماییم کنین
اول از همه به من بگین منابعی که باید بخونم چیه و کدوم مبحثا بیشتر در ارشدمی آید
و روزی چند ساعت باید درس بخونم
باتشکر فراوان

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
سلام دوستان منم می خواهم ارشد صنایع امتحان بدم اما گرایش بهره وری و سیستم
منم می تونین به جمع خودتون اضافه کنین
و راهنماییم کنین
اول از همه به من بگین منابعی که باید بخونم چیه و کدوم مبحثا بیشتر در ارشدمی آید
و روزی چند ساعت باید درس بخونم
باتشکر فراوان

دروسی که باید بخونید ایناست:
زبان عمومی و تخصصی ضریب 3
ریاضی 1 و 2 ضریب 3
آمار و احتمالات ضریب 2
معلومات عمومی مسائل مربوط به تجارب مدیریتی ضریب 2

زبان و آمار و احتمال رو که توی صفحه اول توضیح داده شدن
ریاضی رو هم تعریف کتاب آقای مسعود آقاسی انتشارات نگاه دانش زیاد شنیدم
مدیریت هم توی سایت آقای ایوزیان نوشته کتاب آقایان پرچ و دکتر اوحدی، ولی تا اون جایی که من از بچه ها شنیدم کتاب دکتر الوانی هم خیلی خوبه

ظرفیت پذیرش ها رو هم توی این لینک ببینید
http://moshavereh.parsehportal.com/index.php?option=com_content&view=article&id=371&Itemid=1227

138

عضو جدید
سلام دوستان
از تاپیک خوبتون ممنون.میشه راهنماییم کنید ارشد مدیریت صنعتی بهتره یا ارشد صنایع؟شیراز فقط مدیریت صنعتی داره متاسفانه

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
سلام دوستان
از تاپیک خوبتون ممنون.میشه راهنماییم کنید ارشد مدیریت صنعتی بهتره یا ارشد صنایع؟شیراز فقط مدیریت صنعتی داره متاسفانه

بستگی به علاقه داره
دروس ارشد مدیریت صنعتی تو این لینک هست
http://modiriatedolati.blogfa.com/post-19.aspx

دروس ارشد صنایع هم توی فایل معرفی رشته توی لینک پایین قبلا گذاشتم
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=38455&page=14

ظرفیت هم تو این لینک ها پیدا میشه
http://moshavereh.parsehportal.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1007&Itemid=1691

http://moshavereh.parsehportal.com/index.php?option=com_content&view=article&id=400&Itemid=1255

ببینید کدوم رشته بیشتر مناسب حال شماست همون رو انتخاب کنید، ولیکن نظر شخصی من این هست که اگه می خواید وقت بگذارید روی رشته خودتون وقت بگذارید تا رشته کارشناسی و ارشدتون یکی باشه

• Like
واکنش ها: 138

ie student

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها منم میخوام امسال برای ارشد بخونم اما تا حالا چون کارآموزی می رفتم،فعلا شروع نکردم،اما از این هفته که کارآموزیم تموم میشه،شروع میکنم حتما
راجع به آزمون آزمایشی،برا صنایع-صنایع ماهان خوبه یا پارسه؟

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
بچه ها منم میخوام امسال برای ارشد بخونم اما تا حالا چون کارآموزی می رفتم،فعلا شروع نکردم،اما از این هفته که کارآموزیم تموم میشه،شروع میکنم حتما
راجع به آزمون آزمایشی،برا صنایع-صنایع ماهان خوبه یا پارسه؟

به نظر من پارسه بهتره

mohammad_fm1367

عضو جدید
به نظر من بینش خوبه چون اکثر بچه ها گرایش پیدا کردن به بینش و جمعیتش بیشتره چون ایوزیان وزاهدی سرشت توی این موسسه هستن بازم خودت تصمیم بگیر;)

jighari

عضو جدید
سلام
راستش تاپیک در مورد کنکور ارشد از قبل هم وجود داشت ولی به نظر من نیاز بود یه تاپیک جدید بزنیم که مثل قبلی ها نشه
تاپیک های قبل رو اگه نگاه کنین بعد از چند مدت به بیراهه رفتن و کارایی خودشون رو از دست دادن، به دلایل مختلف

قصد من این هست که هر کس می خواد برای کنکور امسال بخونه بتونه از این تاپیک استفاده ای ببره و براش ثمری داشته باشه، نه اینکه صرفا بگیم تیم تشکیل می دیم و رها بشه

چیزهایی که به نظرم باید مطرح بشه بیشتر موارد مشاوره ایه، اینکه چه کتاب هایی خونده بشن، چه جوری خونده بشن، اشکالات مربوط به کتاب ها، شیوه مطالعه، زمان مطالعه، کلاسهای کنکور، آزمون های آزمایشی و اینحور موارد

از کسانی که توی کنکور شرکت کردن چه قبول شدن چه نشدن ، می خوام که بیان به دوستان مشاوره بدن و دوستان کنکوری هم بیان و مسائل و مشکلاتشون رو بپرسن

نظر من اینه که دوستان کنکوری از ابتدای مرداد شروع کنن به درس خوندن، در واقع هر چه زودتر بهتر،

انشاالله دوستان بیان و همکاری کنن
اینکه از چی باید شروع کرد و چه جوری شروع کرد مطمئنا سوال اول دوستانه
یا علی.

سلام من میخوام از مهر شروع کنم البته منتظر جواب دانشگاه ازادم اگه قبول نشدم از مهر منم پایم با هم خوندن خیلی خوبه
با ارزوی موفقیت واصه همه دوستان:smile:

saba_1984

عضو جدید
سوال مهم

سوال مهم

سلام

میشه بگید بین آزمون های ماهان و سنجش تکمیلی کدومش استانداردتره و جامعه آماری کدومش بیشتره . وخلاصه یه مقایسه کلی میخوام بین این دو تا

و اینکه اگه کسی جزوه های پارسه رو داشته باشه کافیه یا تو جزوه های ماهان یا سنجش تکمیلی نکته ای هست که تو پارسه نباشه ؟

واسه گرایش سیستم مقایسه رو انجام بدید.

مرسی

138

عضو جدید
جناب mkhmkh شما میتونید راهنمایی کنید که برا کسب تجربه رشته صنایع چه جاههایی میشه رفت یه چیز شبیه کار اموز منظورم هست؟چندجا تماس گرفتم قبول نمیکنن آخه.ممنون

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
سلام

میشه بگید بین آزمون های ماهان و سنجش تکمیلی کدومش استانداردتره و جامعه آماری کدومش بیشتره . وخلاصه یه مقایسه کلی میخوام بین این دو تا

و اینکه اگه کسی جزوه های پارسه رو داشته باشه کافیه یا تو جزوه های ماهان یا سنجش تکمیلی نکته ای هست که تو پارسه نباشه ؟

واسه گرایش سیستم مقایسه رو انجام بدید.

مرسی

راستش نمی دونم، می پرسم بهتون میگم
ولی می دونم پارسه پارسال حدود 1100 نفر تو صنایعش شرکت می کردن
به نظر من برین پارسه

جناب mkhmkh شما میتونید راهنمایی کنید که برا کسب تجربه رشته صنایع چه جاههایی میشه رفت یه چیز شبیه کار اموز منظورم هست؟چندجا تماس گرفتم قبول نمیکنن آخه.ممنون

راستش من خودم هم دنبال همچین جایی بودم، ولی کارخونه های ایران خیلی از دانشگاه فاصله دارن
در هر صورت اگه بتونید توی یه کارخونه برید که مثلا توی قسمت نت و یا تولید مشغول بشید خیلی عالیه

ie student

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
من شنیدم سوال های ماهان تکراری هست و اگر کسی سوال های سالهای قبل رو خونده باشه،میتونه درصدهای خوبی بیاره در نتیجه اون رتبه ای که میاره،واقعی نمیشه ضمنا جامعه آماریش کمتره و اما پارسه هم چیزی شبیه قلم چی هست که سوال هاش سختتره و در سطح استانداردی نیست اما جامعه آماری خوبی داره،سنجش تکمیلی رو هم اصلا اطلاعی ندارم،با این اوصاف میون این سه تا آزمون آزمایشی ها،باز هم پارسه خوبه واسه ثبت نام؟
ممنون میشم دوستایی که سال قبل تو این آزمون ها شرکت کردن،راهنماییم کنن چون شدیدا درگیر این انتخابم.

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
با سلام
من شنیدم سوال های ماهان تکراری هست و اگر کسی سوال های سالهای قبل رو خونده باشه،میتونه درصدهای خوبی بیاره در نتیجه اون رتبه ای که میاره،واقعی نمیشه ضمنا جامعه آماریش کمتره و اما پارسه هم چیزی شبیه قلم چی هست که سوال هاش سختتره و در سطح استانداردی نیست اما جامعه آماری خوبی داره،سنجش تکمیلی رو هم اصلا اطلاعی ندارم،با این اوصاف میون این سه تا آزمون آزمایشی ها،باز هم پارسه خوبه واسه ثبت نام؟
ممنون میشم دوستایی که سال قبل تو این آزمون ها شرکت کردن،راهنماییم کنن چون شدیدا درگیر این انتخابم.

د ر مورد ماهان دقیقا همین طوره، من توصیه می کنم جاهایی که طراحان سوالش ایوزان و زاهدی سرشت باشن نرین، چون اولا که دارین منابع خودشون رو می خونین و خیلی از سوالا براتون تکراری میشه، ثانیا که سوالاشون نسبت به سال های قبل هم خیلی تغییر نمی کنن و در نتیجه نتیجه ها خیلی واقعی نیست

در صورتی که توی پارسه سوالات خیلی بهتره و اصلا قابل پیش بینی نیست، جامعه آماریش هم خیلی بهتره و اگه کنکورتون مثل آزموناتون باشه تقریبا رتبه کنکورتون میشه 2 برابر رتبه پارستون، معمولا این طوریه

saba_1984

عضو جدید
از توضیحاتتون در رابطه با ماهان ممنون:gol:

اطلاعات بیشتر در مورد کنکورهای سنجش تکمیلی ندارید؟

و اینکه مقایسه ای بین جزوات موسسه ها ؟ جزوات ماهان نکته بیشتری نسبت به پارسه داره؟:que:

mohammad_fm1367

عضو جدید
ممنون از راهنماییتون
ولی میشه اینجوری برداشت کرد که چون ایوزیان و زاهدی سرشت تجربه ی بالایی دارن از کنکور میتونن نزدیک به کنکور سوال طراحی کنن نه؟
واس منم نام اونا مهم نیست من می خوام برم جایی که افراد بیشتری داره
در ضمن این منبع کنترل موجودی پارسه پورسعیدی به همراه توضیحاتش مثال حل نکرده
اگه ممکنه چند تا نمونه سوال با پاسخ تشریحی برامون بزارین
با تشکر;)

ie student

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید کسی اطلاع داره که موسسه بینش تو شهرستان ها هم شعبه داره یا نه؟

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
از توضیحاتتون در رابطه با ماهان ممنون:gol:

اطلاعات بیشتر در مورد کنکورهای سنجش تکمیلی ندارید؟

و اینکه مقایسه ای بین جزوات موسسه ها ؟ جزوات ماهان نکته بیشتری نسبت به پارسه داره؟:que:

من جزوات رو ندیدم ولی خب بستگی داره به اساتیدش
در مورد سنجش هم می پرسم براتون
توی انتخاب موسسه به آزمون ها بیشتر توجه کنید تا جزوه ها
ضمن اینکه خودتون رو توی انبوه جزوات و کتاب ها نندازید، مطالعه یک کتاب با تمرکز و عمقی بهتر از خوندن چند تا کتاب و جزوه به صورت نصفه و نیمه هست، ضمن اینکه آخر کار استرس نمی گیرید که چرا فلان کتابم رو نخوندم چرا بیسان جزوه رو کامل نخوندم

ممنون از راهنماییتون
ولی میشه اینجوری برداشت کرد که چون ایوزیان و زاهدی سرشت تجربه ی بالایی دارن از کنکور میتونن نزدیک به کنکور سوال طراحی کنن نه؟
واس منم نام اونا مهم نیست من می خوام برم جایی که افراد بیشتری داره
در ضمن این منبع کنترل موجودی پارسه پورسعیدی به همراه توضیحاتش مثال حل نکرده
اگه ممکنه چند تا نمونه سوال با پاسخ تشریحی برامون بزارین
با تشکر;)

اول از موجودی بگم، توی منابع هم گفتم علاوه بر پورسعیدی یه کتاب تست هم باید داشته باشید، مثلا کتاب نورپرتو انتشارات پوران پژوهش، چون جزوه پورسعیدی بسیار برای یادگیری عالیه و کامل ولی خب باید تست هم حل کنید، هر فصل که می خونید تست های مربوطش رو از اون کتاب حل کنید، مطمئن باشید کفایت می کنه،

اما در مورد اقایون زاهدی و ایوزیان، درسته که کتاب های این آقایون واقعا تکه و حتما باید بخونید، ولیکن من تست های موسسه هایی که این آقایون سوالش رو طرح می کنن رو دیدم، بیشتر سوال ها براتون تکراری میشه چون توی کتاب هاشون دیدینش، سوال های نکور هم نمونه بیشترش توی کتاب هاشون پیدا میشه و اگه قرار باشه شبیه باشه توی کتاب هست،

businessman

عضو جدید
ببخشید کسی اطلاع داره که موسسه بینش تو شهرستان ها هم شعبه داره یا نه؟

1- مازندران، آقای بزرگی
2- قم، آقای خاکبازان
3- همدان، آقای علی زاده
4- یزد، آقای مهدوی
5- مشهد، آقای خسین پور
6- کرج، آقای ارزانیان
7- تبریز، آقای علی پور

برای اطلاعات بیشتر با خود موسسه تماس بگیرید: 88913767
http://www.iedep.com/CMS_UI/content.aspx?id=0

آخرین ویرایش:

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
به نقل از سایت دکتر ایوزیان:

از سوی سازمان سنجش/
جزئیات تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد ۵ مهرماه منتشر می‌شود

اطلاعیه پذیرش دانشجو در برخی کد رشته محلهای جدید و تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۸۹، ۵ مهرماه از طریق نشریه پیک سنجش و سایت اینترنتی سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، همچنین برای داوطلبان واجد شرایط گزینش، کارنامه‌ ای حاوی اطلاعات لازم، رتبه داوطلب و آخرین رتبه پذیرفته شده در هر یک از کد رشته‌های انتخابی و در سهمیه مربوط تنظیم و از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org از اوایل مهرماه قابل دسترسی خواهد بود.

aramkeshtvarz

عضو جدید
با سلام

با سلام

مي خواستم بدونم درسته كه منابع كنكور 90 ارشد صنايع عوض شده يا نه ؟ممنون ميشم اگر 1 نفر جوابم رو بده

businessman

عضو جدید
مي خواستم بدونم درسته كه منابع كنكور 90 ارشد صنايع عوض شده يا نه ؟ممنون ميشم اگر 1 نفر جوابم رو بده

هنوز قطعی نشده اما به احتمال 90 درصد منابع کنکور 90 تغییر خواهد کرد. ;)
و به احتمال 99% هم اگر تغییر کند به شرح زیر خواهد بود:
25 تست تحقیق در عملیات 1و2
25 تست آمار و احتمال
10 تست کنترل موجودی1
10 تست کنترل کیفیت
10 تست کنترل پروژه
10 تست طرح ریزی
10 تست اقتصاد مهندسی

و امیدوارم که اینطور هم بشه چون واقعاً به نفع بچه های صنایع است دیگه اونجوری یارو از دامپزشکی پا نمیشه بیاد صنایع شرکت کنه:surprised: (با احترام به تمامی رشته ها);)

businessman

عضو جدید
بهتره الان که تازه اول کار هست در مورد منابع بحث کنیم
هر کس که منابع خوبی برای ارشد می دونه لطفا بیاد و نظرش رو بگه
یه فایل خوب هم توی آدرس زیر هست:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=104421

خود من اینا رو پیشنهاد میدم:

آمار و احتمالات:
1- ایوزیان جلد 1 و 2
البته من خودم از اول مهر این کتاب ها رو خوندم و خیلی نتیجه خوبی نگرفتم، باید کتاب های آقای ایوزیان رو زیاد مطالعه کنین یعنی از همین حالا شروع کنین! :smile:

2- اگه جزوه خوبی گیر بیارین میتونه بهتون کمک کنه، من که چیزی پیدا نکردم:surprised:
تحقیق در عملیات:
1- بازارا
کتاب بازارا علی الخصوص چند فصل اولش خیلی توی یادگیری عمقی تحقیق در عملیات موثره، البته متنش نچسبه و باید دو سه دفعه بخونین تا متوجهش بشین :confused:

2- زاهدی سرشت انتشارات نگاه دانش
این کتاب فوق العاده هست، همه چی توش هست ، یه کتاب جامع و کامل، حتما باید کامل بخونین و نمونه سوال هاش رو حل کنین، اونم چند دفعه،
البته فکر می کنم جزوش هم مثل کتابش باشه، شاید هم کامل تر

3- تست های تالیفی زاهدی سرشت، انتشارات پوران پژوهش
تست های تالیفیش خیلی خوبه، می تونین چیزای زیادی ازش یاد بگیرین، کل تست های تحقیق سال های اخیر هم توش هست که جواب هاش به نسبت کتاب های دیگه خیلی بهتره (اینقدر تعریف کتاب های آقای زاهدی رو کردم ملت فکر می کنن یه چیزی بهم میماسه!، ولی خداییش کتاب هاش نمونه نداره:smoke:)

کنترل موجودی:
1- کتاب پارسه آقای پورسعیدی
نمونه نداره، هر چی قراره از موجودی یاد بگیرین توش پیدا میشه، در حد تیم ملی

2- یه کتاب که تست های موجودی توش باشه با جواب های درست، کتاب پوران پژوهش رو من استفاده می کردم نوشته آقای نورپرتو، چیز خوبی بود

طرح ریزی:
تنها کتاب خوبی که من سراغ دارم کتاب انتشارات پردازشه نوشته برادران جعفری!

زبان:
زبان عمومی پارسه بی نظیره، هر چی کلمه مهمه توش اومده، میشه با اون کتاب 15 تای اول رو خیلی خوب جواب داد
کتاب 504 هم خوبه (پژو 504 هم بد نیست!!!!!)
کتاب زبان تخصصی پارسه بد نیست ولی خیلی زمان می بره، من که وقت نکردم بخونمش

البته همه این موارد در گرو اینه که منابع تغییر نکنه، که ایشالا تغییر نمی کنه

من فقط به مواردی که mkhmkh عزیز فرمودند با اجازه ایشون چند موردی اضافه کنم:
آمارو احتمال:
علاوه بر منابعی که mkhmkh فرمودند جلد سوم دکتر هم که داره میاد شامل نکته و تست دیگه این 3 جلد کامل کامل خواهند بود. برای درک بهتر کتاب های دکتر هم می تونید کپی جزوه ایشون رو از موسسه بینش بگیرین.
تحقیق در عملیات:
مبانی تحقیق در عملیات انتشارات پیوند نو که میشه گفت خیلی خیلی کامل و در برگیرنده تمامی نکات و تست ها و مسائل مهم تمامی کتاب های مطرح هست. شاید بشه گفت از کتاب دکتر زاهدی سرشت هم کامل تر وبهتر. 2جلدم هست که فعلاً جلد اولش موجوده. از این وبلاگ هم میتونید تهیه کنید: http://semim.blogfa.com
کنترل موجودی:
جزوه دکتر عبدالله زاده موجود در موسسه بینش هست( اما دست خط نویسندش زیاد جالب نیست و سخت میشه باش کنار اومد) اما میشه گفت از جزوه دکتر پورسعیدی قویتره
و همچنین کتاب تست راهیان ارشد توصیه میشه.

:gol:

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
من فقط به مواردی که mkhmkh عزیز فرمودند با اجازه ایشون چند موردی اضافه کنم:
آمارو احتمال:
علاوه بر منابعی که mkhmkh فرمودند جلد سوم دکتر هم که داره میاد شامل نکته و تست دیگه این 3 جلد کامل کامل خواهند بود. برای درک بهتر کتاب های دکتر هم می تونید کپی جزوه ایشون رو از موسسه بینش بگیرین.
تحقیق در عملیات:
مبانی تحقیق در عملیات انتشارات پیوند نو که میشه گفت خیلی خیلی کامل و در برگیرنده تمامی نکات و تست ها و مسائل مهم تمامی کتاب های مطرح هست. شاید بشه گفت از کتاب دکتر زاهدی سرشت هم کامل تر وبهتر. 2جلدم هست که فعلاً جلد اولش موجوده. از این وبلاگ هم میتونید تهیه کنید: http://semim.blogfa.com
کنترل موجودی:
جزوه دکتر عبدالله زاده موجود در موسسه بینش هست( اما دست خط نویسندش زیاد جالب نیست و سخت میشه باش کنار اومد) اما میشه گفت از جزوه دکتر پورسعیدی قویتره
و همچنین کتاب تست راهیان ارشد توصیه میشه.

:gol:

ممنون دوست عزیز
:gol::gol:

aylin.eng

عضو جدید
سلام میشه منابع ارشد بهره وری رو هم به من بگید چی خوبه؟
کسی جزوه امار پارسه رو داره به من بده؟
جزوات دیگه پارسه هم از جمله زبانش و ریاضی و معلومات مدیریتی.
ممنون میشم................

بالا