کمک............ یه سوال خیلی مهم دارم

ویان

عضو جدید
سلام من دانشجوی ترم اول ارشد برق قدرت هستم و گرایشم رو هنوز مشخص نکردم. چون کارشناسی رو برق الکترونیک گذروندم الان برای انتخاب گرایش ارشد که به موضوع پایان نامه ربط داره خیلی مشکل دارم. لطفا به من بگید که چه گرایشی از گریش های برق قدرت برای یه دختر خوبه. ممنون میشم واقعا

abasapachi

عضو جدید
سلام اگه نظر من رو بخواین با توجه به اینکه رشته کارشناسی شما الکترونیک بوده خیلی براتون بهتره که ارشد رو همون رشته الکترونیک ادامه بدین جون درسهای رشته های زیر مجموعه قدرت اونم توی مقطع کارشناسی ارشد خیلی واسه ی رشته ی الکترونیک سنگین میشه ولی اگر میخواین تغییر گرایش بدین 2 رشته هست که یکیش مخابراته و درساش به رشته الکترونیک نزدیکه و بازار کارش هم بد نیس و یکی هم رشته ی مهندسی پزشکی که واقعا رشته ی سخت و با کلاس و پر درآمد و با بازار کار بالاست
البته فقط نظر شخصی بوده و امیدوارم جسارت نشده باشه و توی هر رشته ای رفتین موفق باشین

ashkantalebi03

عضو جدید
قدرت رو میتونید تو این گرایش ها ادامه بدین :
1- سیستم های قدرت
2- ماشین های الکتریکی
3- الکترونیک قدرت و درایو
4- مدیریت انرژی
البته بعضی دانشگاها یه سری گرایش ها هم خودشون دارن که عمومیت نداره، برای شما که لیسانست الکترونیک بوده پیشنهاد من اینه که الکترونیک قدرت رو انتخاب کنی، درس ها رو هم متناسب با این گرایش برداری، یه فایدش هم اینه که یکی از سرفصل های کنکور دکتراست، اگه قوی کار کنی برا دکترات هم خوبه

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
برای شما گرایش الکترونیک قدرت بهترین انتخاب میتونه باشه
چون هم کارشناسی الکترونیک بودید و هم برای یه خانوم بهتره