کمک میخوام

Smacker_7

عضو جدید
سلام
من برای طرح باید نقشه ی هیدرولوژی و تاسیسات عمومی شهروعوارض عمومی کارکنم
اما نمیدونم چجوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه لطفا کمکم کنید؟؟؟

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورت چیه؟ دقیقا باید چیکار کنی؟ البته من هم چیزی نمیدونم, من رشته ام سازه هست باس از بچه های محیط زیست یا آب یا آب و فاضلاب بپرسی.

آخرین ویرایش:

Smacker_7

عضو جدید
منظورت چیه؟ دقیقا باید چیکار کنی؟ البته من هم چیزی نمیدونم, من رشته ایم سازه هست باس از بچه های محیط زیست یا آب یا آب و فاضلاب بپرسی.

تاسیسات موجودو باید رونقشه ی یه منطقه نشون بدم..بچه های ابو فاضلابم داریم!!:surprised:

Smacker_7

عضو جدید
ای باباااا یکی نمیدونه اینجورنقشه هارو چجوری باید کارکرد!!!!!!!!!!!!:razz:

dina arian

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من برای طرح باید نقشه ی هیدرولوژی و تاسیسات عمومی شهروعوارض عمومی کارکنم
اما نمیدونم چجوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه لطفا کمکم کنید؟؟؟
سلام عزیزم
من معماری خوندم
اگه در مورد نقشه هات بیشتر توضیح بدی ممنون میشم
3شنبه از استادم میپرسم ببینم اینا چین و چه جوری میتونم کمکت کنم
شما هم به من بگید دقیقا چیکار باید کنید تا اگه میتونم کمکتون کنم
خوشحال میشم اگه بتونم کاری کنم:smile:

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
شما یه نقشه خام از شهر باید داشته باشید، عوارض که یعنی هر پستی و بلندی که روی زمینه. یعنی تمام خطوط توپوگرافی و ترانشه ها. اگه فایلش را ندارید باید برید از سازمان نقشه برداری نقشه شهر را بگیرید که توپوگرافی و ترانشه را داره. ا

برای تاسیسات هم (که فکر میکنم باید باشه تاسیسات و تجهیزات)، یه نقشه خام از شهر داشته باشید و تمام قطعات زمینی که مربوط به تاسیسات و تجهیزات هستند را رنگ کنید و نشون بدید
تاسیسات میشه تمام دکل های برق، مخابرات، ایستگاه های برق و گاز و منابع آب شهر. (حمام عمومی شهر)
تجهیزات هم شامل پمپ بنزین، گورستان، و...

(لیست دقیقtasisat tajhizat.jpg)

نقشه هیدرولوژی را دقیقا نمیدونم چیه.. ولی معنی لغوی هیدرولوژی میشه آب شناسی. حالا یا منظورش نقشه شیب زمین برای رسوندن آب به خانه ها هست یا منابع آب موجود در شهر:redface:

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
امروز نقشه هیدرولوژی را از پروژه های شرکت دیدم، یعنی تمام منابع آبی منطقه، شامل رودخانه ها، مسیل ها، کانال ها، منابع آب و .... معمولا برای یک منطقه یا استان نقشه های هیدرولوژی وجود داره. باید از سازمان آب و فاضلاب این نقشه ها را تهیه کنید

بالا