کمک فوری

akyiran

عضو جدید
سلام
من یکسال درس خوندم با کلی ارزو بعد که کنکور رو دادم گفتم امیر کبیر می تونم قبول بشم ولی نشد :cry:
رتبه من 19000و از 86انتخاب رشته تنها یک رشته اونم هوافضای پیام نور البرز قبول شدم
دانشگاه ازاد هم انتخاب اولم هوافضای علوم تحقیقات بود که نشد 122نفر با اخرین فرد قبولی فاصله دارم وانتخاب سوم قبول شدم که فیزیک هسته ای تهران مرکز
رشته مورد علاقه من هوافضا است حالا دوستان به نظر شما من کدوم رو برم بهتره؟ من تهران زندگی می کنم
فیزیک هسته ای اینده شغلی داره؟ممکن که با تکمیل ظرفیت برم هوافضای علوم و تحقیقات؟یا اینکه یکسال به زور درس بخونم؟
پیام نور خوبه ؟ خواهش می کنم کسانی که این رشته پیام نور تو این دانشگاه می خونن نظر بدن؟اینده شغلی داره؟
ببخشید زیاد حرف زدم:cry:

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
در مورد فیزیک هسته ای اطلاعی ندارم
امیدت بخدا باشه که با تکمیل ظرفیت بتونی هوافضای علوم تحقیقاتو بیاری
ببین دوست من هیچ دانشگاهی بد نیست
میدونی که پیام نور دانشجو محوره یعنی 90٪ به خودت بستگی داره: تلاش تلاش تلاش
کتابای با حجم زیاد باید مطالعه کنی...ممکنه استادت خوب نباشه و جزوه نگه و مجبور بشی از کتابای راهنما و دی وی دی های اموزشی کمک بگیری
ولی بنظرم ارزش نداره بری ازاد...دانشگاه ازاد اکثر استادا فقط از جزوه یی که میگن امتحان میگیرن و بار علمی زیادی نصیبت نمیشه(البته اگه قصدت ارشد و مقاطع بالاتر)باشه....در نظر داشته باش که اکثر کسایی که ارشد قبول شدن از بچه های پیام نور بودن..چون واقعا درس خوندن و سختی کشیدن
امتحانای پیام نور سخت...شهریه به نسبت غیرانتفاعی و ازاد کمتره

فقط به نظر من اکتفا نکن...تصمیم نهای با خودته
راستی اینو هم بگم که بقول یکی از دوستان ارزش نداره بخاطر کارشناسی این همه پشت کنکور موند...خدارو شکر که رشته ی مورد علاقتو قبول شدی...همین پیام نور بچسب...مهمه ارشد مهندسی هستش که باید سعی کنی دانشگاههای روزانه و معتبر قبول بشی
موفق باشی;)

*ستاره آسمان*

عضو جدید
سلام
من یکسال درس خوندم با کلی ارزو بعد که کنکور رو دادم گفتم امیر کبیر می تونم قبول بشم ولی نشد :cry:
رتبه من 19000و از 86انتخاب رشته تنها یک رشته اونم هوافضای پیام نور البرز قبول شدم
دانشگاه ازاد هم انتخاب اولم هوافضای علوم تحقیقات بود که نشد 122نفر با اخرین فرد قبولی فاصله دارم وانتخاب سوم قبول شدم که فیزیک هسته ای تهران مرکز
رشته مورد علاقه من هوافضا است حالا دوستان به نظر شما من کدوم رو برم بهتره؟ من تهران زندگی می کنم
فیزیک هسته ای اینده شغلی داره؟ممکن که با تکمیل ظرفیت برم هوافضای علوم و تحقیقات؟یا اینکه یکسال به زور درس بخونم؟
پیام نور خوبه ؟ خواهش می کنم کسانی که این رشته پیام نور تو این دانشگاه می خونن نظر بدن؟اینده شغلی داره؟
ببخشید زیاد حرف زدم:cry:
شما به نظر من پیام نور برو هوافضا اما بایدخودت تلاش کنی وبه امید دانشگاه نباش ولی معمولا دانشگاه پیام نور هم استادای خوبی براتون میگذارد. اما اگر شکل وقیافه دانشگاه واست مهمه برو ازاد

akyiran

عضو جدید
سلام به همه
دانشگاه ازاد کی ثبت نام داره؟تو سایتش هیچی نگفته
من موقع ثبت نام تیک انتخاب رشته توسط دانشگاه زدم به من تکمیل ظرفیت نمیدن؟