کمک فوری

akyiran

عضو جدید
سلام
من یکسال درس خوندم با کلی ارزو بعد که کنکور رو دادم گفتم امیر کبیر می تونم قبول بشم ولی نشد :cry:
رتبه من 19000و از 86انتخاب رشته تنها یک رشته اونم هوافضای پیام نور البرز قبول شدم
دانشگاه ازاد هم انتخاب اولم هوافضای علوم تحقیقات بود که نشد 122نفر با اخرین فرد قبولی فاصله دارم وانتخاب سوم قبول شدم که فیزیک هسته ای تهران مرکز
رشته مورد علاقه من هوافضا است حالا دوستان به نظر شما من کدوم رو برم بهتره؟ من تهران زندگی می کنم
فیزیک هسته ای اینده شغلی داره؟ممکن که با تکمیل ظرفیت برم هوافضای علوم و تحقیقات؟یا اینکه یکسال به زور درس بخونم؟
ببخشید زیاد حرف زدم:cry:

I.R.IRAN

عضو جدید
خب با رتبه ي 19 هزار ، بهتر از پيام نور هم نميشه قبول شد .
جفت رشته هايي هم كه شما توشون قبول شدين ، رشته هاي آينده داري هستند و به قولي عاقبت بخيري دارن .
شما ببين بيشتر به كدوم علاقه دارين .
اينم بگم كه درس خوندن تو دانشگاه پيام نور يه كم سخته .
بازم تصميم نهايي با خودتونه .

akyiran

عضو جدید
فیزیک هسته ای کجا ها استخدامی داره؟چه گرایش هایی داره؟

akyiran

عضو جدید
سلام به همه
دانشگاه ازاد کی ثبت نام داره؟تو سایتش هیچی نگفته
من موقع ثبت نام تیک انتخاب رشته توسط دانشگاه زدم به من تکمیل ظرفیت نمیدن؟

z.alavi

کاربر فعال
اگر این پست دیر نیست، بهتون پیشنهاد می کنم حتما برید آزاد. دیشب هم که اخبار اعلام کرد، دانشگاه آزاد دوباره ثبت نامش رو باز کرده گویا.
پیام نور تازگی ها هوافضا آورده و من موندم واقعا با چه رویی وقتی نه کلاس درست و حسابی داره و نه آزمایشگاه و استاد به درد بخور، جرئت می کنه هم چین رشته هایی بیاره.
درس خوندن و یادگیری در پیام نور خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی سخت و به نظر من برای چنین رشته هایی غیر ممکنه.
حداقل دانشگاه آزاد استاد و کلاس داره.

sara-z-a

عضو جدید
فیزیک هسته ای رو در صورتی بزن که نمیخوای بری خارج کشور
اگر نه با این رشته ممنوع الخروج میشی

iri.amir

عضو جدید
فکر نمی کنم با رشته فیزیک هسته ای دانشگاه آزاد ممنوع الخروج بشه کسی...یعنی داریم مردم؟

akyiran

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من رشته فیزیک هسته ای ثبت نام کردم رفتم دیدم دانشگاش قشنگه مثل اونای دیگه نبود که یه خونه بکنن دانشگاه!
دوستان اگر من امسال درس بخونم یعنی هم فیزیک هسته ای و هم برای کنکور .اگر اگر اگر کنکور هوافضا قبول شدم می تونم این دو رشته رو با هم بخونم یا نه؟
ممنونم

elahe naz man

عضو جدید
کمک فوری

سلام.من الان هوافضای شریف درس میخونم...از نظر من یه بار دیگه کنکور بده:cry::confused::confused::cool: