کمک فوری :چه جوری به داداشم بفهمونم که خیلی دوسش دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کمکم کنید من خیلی داداشم دوست دارم ولی اون متوجه نمی شه چجوری بهش بفهمون که خیلی برام با ارزشه؟؟؟؟؟؟؟:(

baharet

عضو جدید
کمکم کنید من خیلی داداشم دوست دارم ولی اون متوجه نمی شه چجوری بهش بفهمون که خیلی برام با ارزشه؟؟؟؟؟؟؟:(

من خودم به شخصه خیلی هوا داداشمو دارم البته اونم هوامو داره . نظر داداشم برام خیلی مهمه از کوچیک ترین چیز مثه مارک خودکار تا انتخاب همسر ازش نظر می پرسم و هی میگم تو منو نداشتی چیکار می کردی ؟؟؟؟ این کارو بکن نتیجشو بگو تا بقیه روشارم بهت بگم;)

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
ممنون از توجه تون
اخه با هام خیلی سرد برخورد می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دلم دیگه داره می گیره به نظر شما چه چیزی معمولا برادرا رو خوشحال می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظر من . وقتی پای سیستم نشستید . ازش نظر بخاید . درباره همه چیز
ببینید به شخصیت داداشتون بستگی داره و ممکنه با همه این طوری رفتار کنه . پس شما نباید به دل بگیرید اگر طبق این فرض هست

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بنظرمن هرچى ميگه گوش كن مشكل من باخواهرمم همينه خوشم نمياد بدحجاب بره بيرون و........

برادر ميگم عكس اواتارتون با عكس پروفايلتون يكي هستش؟ يعني هر دو خودت هستي؟:surprised:

اينجا..........ولي اونجا.شگفتاااااااا:surprised:

آخرین ویرایش:
بنظرمن هرچى ميگه گوش كن مشكل من باخواهرمم همينه خوشم نمياد بدحجاب بره بيرون و........
ممنون از راهنماییتون ولی اقای اریا منو برادرم تو همه چیز حتی حجاب هم باهم تفاهم داریم ولی چند وقته بهم بی محلی می کنه نمی دونم چرا هرچی هم ازش می پرسم جوابی نمی ده!!!!!!!!!!

behzadk2019

کاربر ممتاز
براد ميگم عكس اواتارتون با عكس پروفايلتون يكي هستش؟ يعني هر دو خودت هستي؟:surprised:

اينجا..........ولي اونجا.شگفتاااااااا:surprised:

به نظر من . وقتی پای سیستم نشستید . ازش نظر بخاید . درباره همه چیز
ببینید به شخصیت داداشتون بستگی داره و ممکنه با همه این طوری رفتار کنه . پس شما نباید به دل بگیرید اگر طبق این فرض هست
اخه همیشه تو زندگیش من با همه براش فرق داشتم البته اینو هم بگم خودمم شرایط روحیم بهم ریختس به همه چیز حساس شدم شاید ایراد از خودمه به هر حال ممنون ....

مهندس نفت

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
نباید باهاش سرو کله بزنی و بعدم به حرفش گوش کنی شاخ نشی
با هاش صحبت کن ازش بپرس
وگرنه دوست داشتن خواهر و برادر از قدیم ایام بوده

behzadk2019

کاربر ممتاز
اخه همیشه تو زندگیش من با همه براش فرق داشتم البته اینو هم بگم خودمم شرایط روحیم بهم ریختس به همه چیز حساس شدم شاید ایراد از خودمه به هر حال ممنون ....

درسته همه این چیزایی که شما میگید . ولی اینم در نظر بگیرید که ممکنه این چند روزه که اخلاقش اینطوری شده از بیرون مشکلاتی داشته باشه که به مرور زمام حل میشه
فقط به نظر من خیلی بهش گیر ندید . خود به خود درست میشه
ولی شما ازش نظرشو بخاید

درسته همه این چیزایی که شما میگید . ولی اینم در نظر بگیرید که ممکنه این چند روزه که اخلاقش اینطوری شده از بیرون مشکلاتی داشته باشه که به مرور زمام حل میشه
فقط به نظر من خیلی بهش گیر ندید . خود به خود درست میشه
ولی شما ازش نظرشو بخاید
با دوست دخترشم صحبت کردم ولی با اونم رابطش خوبه از این ناحیه مشکل نبوده ....

mosafere danesh

عضو جدید
نمیدونم چون داداش ندارم ولی فک کنم بد نباشه هرازگاهی براش کادو بخری و بگی دوسش داری;)

کاشکی منم داداش داشتم....هی خدا:cry:

قدرشو بدون

shayan133

عضو جدید
کاربر ممتاز
محبت کردن بهترین راه نشاندادن علاقه به کسی است به شرط انکه طرف مقابل از این کار سو استفاده نکنه و بفهمه که محبت تو از روی علاقه است نه این که فکر کنه که در قبال محبت تو کاری را باید انجام دهد..........

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه ضرب المثل هست می گه به یکی رو که می دی آسترم می خواد :دی
.
توروخدا نظر دیگه ای ندارین؟ رودرواسی رو بذارین کنار:D
.
خواهر آدمم آدمه... خودش می فهمه بدحجاب بره بیرون یا باحجاب یا اصن بی حجاب!:razz:

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز

ببین خواهر من ......اگر به ظاهر نشون نمیده.. به خاطر اینه که ما مردا همه این خصلت رو داریم..... هیچ پسری از خواهرش بدش نمیاد و بدش نمیگیره .... کافیه یک بار یه چیزی که ازت بخواد و بدون چون و چرا براش انجام بدی(البته اگر تو سن نو جوونی باشه... به خاطر غرورش)

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب مگه نمیگی با دوس دخترش صوبت کردی ؟ از اون بخواه که با داداشت حرف بزنه از زبونش بکشه که واسه چی با تو سرد رفتار میکنه بعد به تو گزارش بده :smile:

نمیدونم چون داداش ندارم ولی فک کنم بد نباشه هرازگاهی براش کادو بخری و بگی دوسش داری;)

کاشکی منم داداش داشتم....هی خدا:cry:

قدرشو بدون
ممنون از همتون راهنمایی های خیلی خوبی کردین
امروز بعدظهر وقتی از دانشگاه اومدم براش کادو خریدم
وقتی رسیدم خونه صداش کردم تو اتاق کادو رو بهش دادم عصبانی شد سرم داد زد بعدشم گریه کرد منم گریه کردم گفت خیلی حالت بده هر روزم داری از روز قبل بدتر می شی مامان و بابا رو داری دیوونه می کنی دیگه اون بهار شلوغ نیستی, بهاری که خونمون بهاری می کرد

جفتیمون گریه می کردیم ازم قول گرفته که برم پیش روانشناس
خیلی خوشحالم که باهام صحبت کرد امشب فهمیدم حالم خودم بده
از اینجا به بعد از دوستان هم باشگاهی می خوام به خودم کمک کنید

خیلی برام دعا کنید

sahar tala

عضو جدید
ممنون از همتون راهنمایی های خیلی خوبی کردین
امروز بعدظهر وقتی از دانشگاه اومدم براش کادو خریدم
وقتی رسیدم خونه صداش کردم تو اتاق کادو رو بهش دادم عصبانی شد سرم داد زد بعدشم گریه کرد منم گریه کردم گفت خیلی حالت بده هر روزم داری از روز قبل بدتر می شی مامان و بابا رو داری دیوونه می کنی دیگه اون بهار شلوغ نیستی, بهاری که خونمون بهاری می کرد

جفتیمون گریه می کردیم ازم قول گرفته که برم پیش روانشناس
خیلی خوشحالم که باهام صحبت کرد امشب فهمیدم حالم خودم بده
از اینجا به بعد از دوستان هم باشگاهی می خوام به خودم کمک کنید

خیلی برام دعا کنید

آخي چه احساساتي:cry:

عزيزم خوب مشكل خودت چيه؟

آخي چه احساساتي:cry:

عزيزم خوب مشكل خودت چيه؟
هر روز احساس می کنم دارم تنها و تنهاتر می شم
تنها ارزومم شده مرگ
ولی دوست ندارم تو تنهایی بمیرم
الانم که دارم اینا رو می نویسم اشک چشم همینطوری داره می ره فقط ازتون می خوام برام دعا کنید

sahar tala

عضو جدید
هر روز احساس می کنم دارم تنها و تنهاتر می شم
تنها ارزومم شده مرگ
ولی دوست ندارم تو تنهایی بمیرم
الانم که دارم اینا رو می نویسم اشک چشم همینطوری داره می ره فقط ازتون می خوام برام دعا کنید

آخي عزيزم چرا اين فكرو ميكني
هرچقدم تنها باشي به اندازه من كه تنها نيستي اينو قول ميدم
به جاي اينم كه آرزوت بشه مرگ به زندگي فكر كن
آخي گريه نكني منم گريم ميگيره:cry:

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخي عزيزم چرا اين فكرو ميكني
هرچقدم تنها باشي به اندازه من كه تنها نيستي اينو قول ميدم
به جاي اينم كه آرزوت بشه مرگ به زندگي فكر كن
آخي گريه نكني منم گريم ميگيره:cry:
هیچکدوماتون ازمن تنهاتر نیستین ولی مشکلی هم ندارم