کمک در مورد SQL

abbasy1986

عضو جدید
درود بر دوستان
من دو تا سوال داشتم
اول اینکه من با استفاده از کد نویسی می خواستم جدول ایجاد کنم هیچ خطایی رخ نمی دهد اما جدول هم ایجاد نمی شود
اینم از کد :

SqlCommand sqlCmd = new SqlCommand();
con = new System.Data.SqlClient.SqlConnection();
con.ConnectionString = "Data Source=.\\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirecto ry|\\Database.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True";
sqlCmd.CommandText = "Create Table hello (Name nvarchar (15) ,SID bigint )";
sqlCmd.Connection = con;
con.Open();
sqlCmd.ExecuteNonQuery();
con.Close();

دومین سوال من اینکه چرا وقتی از دیتابیس در کامپیوتر خودم که استفاده می کنم بدون مشکل اجرا می شه اما اگر برنامه را روی یک کامپیوتر دیگه ببرم دیتابیس را نمی شناسه کانکشن رو هم دقیقا مانند همین سورس بالا نوشتم
ممنون

RIG

متخصص C#.net
درود بر دوستان
من دو تا سوال داشتم
اول اینکه من با استفاده از کد نویسی می خواستم جدول ایجاد کنم هیچ خطایی رخ نمی دهد اما جدول هم ایجاد نمی شود
اینم از کد :

SqlCommand sqlCmd = new SqlCommand();
con = new System.Data.SqlClient.SqlConnection();
con.ConnectionString = "Data Source=.\\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirecto ry|\\Database.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True";
sqlCmd.CommandText = "Create Table hello (Name nvarchar (15) ,SID bigint )";
sqlCmd.Connection = con;
con.Open();
sqlCmd.ExecuteNonQuery();
con.Close();

دومین سوال من اینکه چرا وقتی از دیتابیس در کامپیوتر خودم که استفاده می کنم بدون مشکل اجرا می شه اما اگر برنامه را روی یک کامپیوتر دیگه ببرم دیتابیس را نمی شناسه کانکشن رو هم دقیقا مانند همین سورس بالا نوشتم
ممنون
از اینجا کمک بگیر .
در مورد سوال دومت به هر حال یک اروری باید داشته باشی. ارور رو بذار . یا ارور رو تو گوگل سرچ کن