کمک در مورد Carrier :: نیاز به مشاوره سریع

Guti141414

عضو جدید
درود
دوستان من تازه کلاس Carrier ثبت نام کردم
روز اولی که رفتیم سر کلاس کار به معرفی کشید و ... خلاصه آقا ما گفتیم هیچی تا الان کار نکردیم و تازه سربازیمون تمام شده و اومدیم
استاده برگشت گفت که این کلاس 3-4 تا پیش نیاز داره و چون اونا رو نرفتید این کلاس به دردتون نمیخوره
پیش نیازها هم گفت ایناست :
اصول پایه و طراحی تاسیسات مکانیکی ساختمان مسکونی
نقشه کشی تاسیسات مکانیکی و الکتریکی و ایزرومتریک گاز ساختمانهای مسکونی
طراحی تاسیسات مکانیکی ساختمانهای مسکونی بلند مرتبه و غیر مسکونی ( موتورخانه,چیلر,هواساز)

حالا نظر شما چی هست ؟ کلاس رو ادامه بدم یا انصراف بدم اگر بشه ؟

والا جلسه اول یکم گنگ بود همه چیر مثلا جدولهایی که بکار میبورد از تو هندبوک کریر
نمیدونم نمودار سایکرومتریک
و چندتا چیز دیگه

با سپاس

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
درود
دوستان من تازه کلاس Carrier ثبت نام کردم
روز اولی که رفتیم سر کلاس کار به معرفی کشید و ... خلاصه آقا ما گفتیم هیچی تا الان کار نکردیم و تازه سربازیمون تمام شده و اومدیم
استاده برگشت گفت که این کلاس 3-4 تا پیش نیاز داره و چون اونا رو نرفتید این کلاس به دردتون نمیخوره
پیش نیازها هم گفت ایناست :
اصول پایه و طراحی تاسیسات مکانیکی ساختمان مسکونی
نقشه کشی تاسیسات مکانیکی و الکتریکی و ایزرومتریک گاز ساختمانهای مسکونی
طراحی تاسیسات مکانیکی ساختمانهای مسکونی بلند مرتبه و غیر مسکونی ( موتورخانه,چیلر,هواساز)

حالا نظر شما چی هست ؟ کلاس رو ادامه بدم یا انصراف بدم اگر بشه ؟

والا جلسه اول یکم گنگ بود همه چیر مثلا جدولهایی که بکار میبورد از تو هندبوک کریر
نمیدونم نمودار سایکرومتریک
و چندتا چیز دیگه

با سپاس
درود
اینکه به یک سری پیش نیاز برای فهم بهتر نیاز داری حرفی نیست
اصول پایه و طراحی تاسیسات برای پیش نیاز کافی هست اون دو کلاس دیگه می تونی با همین کلاس هم جلو ببری
در کریر یک سری جدول هست که باید قاعد به کار گیری اونها را بلد باشی که در زمان طراحی نحوه بکار گیری از اینها را یاد می گیری
به نطرم انصراف بده بعد از رفتن کلاس طراحی دوباره شروع کن البته با این شیوه که استادت شروع کرده

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
ببینید همه نرم افزارهایی پیش نیازهای خودشون رو دارن
اما گاهی پیش نیازها رو درحین کلاس میشه یادگرفت و گاهی هم نه
اگر تا به حال اصلا با تاسیسات کار نکردید و اصول کار تجهیزات اساسی تاسیسات رو نمیدونید میتونید بعد از خوندن چندتا کتاب تاسیساتی، یه سری کارکردن با نحوه طراحی این دوره رو برید اما من خودم اگه جای شما باشم و ازاونجایی که وقت طلاست و ممکنه فرصت نشه دوباره همچین دوره ای پیش بیاد و یا شما بتونید برید همزمان این کار رو بکنید
اگر کسی باشه که اصول اولیه رو بهتون یاد بده و یه مقدار کار با طراحی واستفاده از جدول ها خیلی راحت به نتیجه می رسید
کارچندان سختی نیست
پایدار باشید

Sword-cutler

عضو جدید
سلام .
در مورد اینکه شما این پیش زمینه ها رو لازم دارید شکی نیست . ولی اگر جلسات فشرده نیست و شما هم وقت کافی بین این کلاس ها دارید به راحتی با مطالعه بین کلاس ها میتونید این ضعف رو جبران کنید . البته ترجیحا روی موارد اصول طراحی باید مسلط باشید چون پایه طراحی اینه که بدونید دارید طبق اصول کار میکنید و اینکه طراحی شما منطقیه یا نه ! و حالا بماند که حداقل در ساختمان های داخل تهران کمتر ساختمونی رو میبینید که سازندگانش به کریر اعتقاد داشته باشن و تقریبا تمام طراحی سرانگشتی انجام میشه و اگر سازنده روی محاسبات و طراحی دقیق اصرار داشته باشه :surprised: مهندس طبق همون محاسبات تجربی محاسبات فنی رو پیش میبره . البته به نظر من توی کار تاسیسات تجربه مهمتره .

بالا