کمک در خرید ماشین حساب مهندسی...

Raul7

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان...
یه سوال دارم و جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم...من سال سوم هستم و ترم شش در راهه...
می خواستم بپرسم که چه ماشین حسابی بگیرم که تا پایان دوره ی ارشد بتونه من رو ساپورت کنه؟؟؟خیلی ممنون!

رشته:مکانیک سیالات:gol:

human

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان...
یه سوال دارم و جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم...من سال سوم هستم و ترم شش در راهه...
می خواستم بپرسم که چه ماشین حسابی بگیرم که تا پایان دوره ی ارشد بتونه من رو ساپورت کنه؟؟؟خیلی ممنون!
رشته:مکانیک سیالات:gol:
اگه ماشین حساب class pad 300 pls بگیری؛ فکر کنم تا پایان دکتری کمکت کنه. کار کردن باهاش هم آسونه....

Raul7

عضو جدید
یعنی یه نفر اینجا نیس که ماشین حساب مهندسی داشته باشه که بتونه کمکم کنه؟؟؟
الجبرا چطوره؟
کــــــــــــــــــمــــــــــــــک
:(

milad3297

عضو جدید
یعنی یه نفر اینجا نیس که ماشین حساب مهندسی داشته باشه که بتونه کمکم کنه؟؟؟
الجبرا چطوره؟
کــــــــــــــــــمــــــــــــــک:(
ببين داد زدن نداره . حتما كسي نيست ديگه كمكت كنه! چرتكه بخر راحت!;)

golabi2007

عضو جدید
من 5 سال پیش الجبرا گرفتم خیلی هم ازش راضی هستم زبان برنامه نویسی خوبی داره به کامپیوتر هم هم می توان متصلش کرد و انتقال اطلاعات داشت
بهترین مدل ماشین حسابی که می تونی بخر که هم زمان دانشجویی و هم زمان کار بتون ازش استفاده کنی

Raul7

عضو جدید
فقط از یه چیز می ترسم...اون هم اینکه تمام امکانات این ماشین حساب به کار من میاد؟(با توجه به رشتم)؟یعنی ممکنه یه ماشین حساب ارزونتر بتونه تمام کارهایی که با الجبرا قراره انجام بدم رو پوشش بده؟اگه برتری قابل ملاحظه ای در الجبرا می بینید(متناسب با رشته ی مکانیک)لطفا به من هم بگید...چون می خوام طی یکی دو روز آینده خریداری کنم....سپاس فراوان:gol:

n_roshan

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط از یه چیز می ترسم...اون هم اینکه تمام امکانات این ماشین حساب به کار من میاد؟(با توجه به رشتم)؟یعنی ممکنه یه ماشین حساب ارزونتر بتونه تمام کارهایی که با الجبرا قراره انجام بدم رو پوشش بده؟اگه برتری قابل ملاحظه ای در الجبرا می بینید(متناسب با رشته ی مکانیک)لطفا به من هم بگید...چون می خوام طی یکی دو روز آینده خریداری کنم....سپاس فراوان:gol:
به نظر من اینی که من معرفی کردم بگیری بهتره
من الان ترم های آخر هستم هر چیزی که تو بخوای داره
قیمتشم زیاد گرون نیست 58 هزار تومانه

Raul7

عضو جدید
به نظر من اینی که من معرفی کردم بگیری بهتره
من الان ترم های آخر هستم هر چیزی که تو بخوای داره
قیمتشم زیاد گرون نیست 58 هزار تومانه

یه مدل شبیه مدل پیشنهادیه شما هست به اسم 5800 که قیمتش 55500 تومنه...یکی از دوستان گرفته...ظاهرا که خوب و کامله ولی دنبال اینم که اگر الجبرا برتری های محسوس و ملموسی داره،برم الجبرا بگیرم(که مسلما قیمتش دو برابره...واسه همین اول میخوام که مطمئن بشم):w10:

آخرین ویرایش:

golabi2007

عضو جدید
یه مدل شبیه مدل پیشنهادیه شما هست به اسم 5800 که قیمتش 55500 تومنه...یکی از دوستان گرفته...ظاهرا که خوب و کامله ولی دنبال اینم که اگر الجبرا برتری های محسوس و ملموسی داره،برم الجبرا بگیرم(که مسلما قیمتش دو برابره...واسه همین اول میخوام که مطمئن بشم):w10:

الجبرا به صورت پارامتریک مشتق انتگرال و.... را حل می کند و حتما نباید عدد برای آن تعریف کنی
از الجبرا بالاتر class pad هستش فکر کنم بهتری ان نسبت به اجبرا لمسی بودن آن باشد

Raul7

عضو جدید
الجبرا به صورت پارامتریک مشتق انتگرال و.... را حل می کند و حتما نباید عدد برای آن تعریف کنی
از الجبرا بالاتر class pad هستش فکر کنم بهتری ان نسبت به اجبرا لمسی بودن آن باشد

آخرین سوال:
با توجه به رشته ی من که مکانیک سیالاته،آیا ارزش داره که من اینقدر پول خرج کنم که الجبرا بگیرم؟یا با همون مدل های پایین تر کارم راه میوفته؟اگه برتری های بیشتری در الجبرا وجود داره،لطفا به من بگید....:gol:

Hesam_8449

عضو جدید
سلام
class pad 330
پیشرفته ترین وسیله آموزشی ریاضی در جهان
این تبلیغ این ماشین حساب توی شریف نامه مکانیک
من ازش بسیار راضیم زیادم هست
قیمت نو 158
البته خیلیا هم میگن تگزاس خیلی سره
اما من از این ماشین حساب بسیار راضیم
میشه کل جزوه رو بنویسی با کامپیوتر و بریزی روی ماشین حساب
تا حالا هم کسی نگفته نیار سر جلسه
اگر ریست هم کنین حافظه پاک نمیشه

Raul7

عضو جدید
امروز همه ی مغازه های معتبر اهواز رو گشتم ولی همه میگن که ماشین حساب کلاس پد از طرف شرکت ارائه نمیشه...می خواستم ببینم از دوستان،کسایی که در تهران یا اصفهان هستن،این خبر رو تایید می کنید؟اگر نهایتا کلاس پد گیر نیومد،الجــــــــبرا بگیرم؟

Hesam_8449

عضو جدید
آقا من قبل از اینکه کلاس پد بکیرم الجبرا داشتم
با هم قابل مقایسه نیست
کار با کلاس پد خیلی راحته
به راحتی به کامپیوتر وصل میشه
من الان روی کلاس پد کلی برنامه و فرمول دارم که روی الجبرا نمیشه ریخت
به نظر این حقیر یا اینقدر پول برای ماشین حساب نده یا بهترینشو بگیر
موفق باشید

hamid19395

عضو جدید
منم بهت Class pad 330 رو پیشنهاد میکنم

T I T A N I U M

عضو جدید
سلام
من پیشنهاد میدم Class pad 330 بخرین
من که سال پیش خریدم و کلی ازش راضیم
20 ساعت بیشتر باهاش کار نکردم ولی کل دوره کارشناسی ارشد رو کممکم کردش
حتما اگه مشکل مالی ندارین Class pad 330 بخرین در غیر این صورت ضرر می کنین
فقط بپرسین ببینین مدلی بالاتر از Class pad 330 اومده مثلا مدل قبلی Class pad 300 بودش که الان شده Class pad 330 الان دقت کنید شاید ارتقاء داده شده
ولی Class pad 330 که من دارم ازش راضیم و هر کی می پرسه میگم الجبرا و اینا اصلا پول ندیدن که پولتون حروم میشه
دوستام داشتن الجبرا و اینا ولی به دردشون نمی خورد بیشتر تو امتحانا آخه این مونیتورشم بزرگه ( صفحه نمایشگرش )

siina2637

عضو
من به شما casio 4800 رو پیشنهاد می کنم.
قیمت مناسب(40000) و فوق العاده کار راه میندازه.
و کار با اون آسونه!

Raul7

عضو جدید
با تشکر از همه ی دوستان عزیز....
Class pad 330 رو به قیمت 155750 تومان خریدم...
;)

Raul7

عضو جدید
کسی از دوستان،روش راحت یا لینک در مورد انتقال فرمول یا تکست به کلاس پد 330 داره؟

oiler

عضو جدید
سلام. یه ماشین حساب classpad 330 بگیری فکر کنم قوانین نیوتونم میتونی ازش در بیاری. فوق العادست................ من یکی دوماهیه گرفتم 156 تومن. کار کردن باهاش خیلی حال میده. تاچ اسکرینه. بخر حالشو ببر

no-fear

عضو جدید
سلام
بنظرم تگزاس از کلاس بد بهتره چون کلاس بد سرعت عمل رو خیلی بایین میاره بطوری که دوستام واسه تمرین در منزل دیدم که از اون استفاده نمیکنن البته ناگفته نماند تگزاش دفترچه فارسی نداره ولی اگر یکم زبان بلد باشی و با کمک مثالهایی که داره میتونی کار با اونو یاد بگیری اگرم مثل من یکی باشه 1 روزه کار با اون رو یادت میده

reza_11804

عضو جدید
فایل های class pad دروس مکانیک

فایل های class pad دروس مکانیک

باسلام خدمت همه مهندسین عزیز مخصوصا بچه های سیالاتی
من فارق التحصیل رشته مکانیک سیالات دانشگاه آزاد اهواز هستم تصمیم داشتم اگه ارتعاشاتو پاس شم این فایل ها رو که واسشون خیلی زحمت کشیدمو واستون بذارم
مربوط به دروس موتورهای احتراق داخلی دکتر حمزه ای و دینامیک گاز مهندس علیپور و ارتعاشات مهندس صابونی (دانشگاه آزاد خمینی شهر) و چنتا فایل دیگس که واستون میذارم
طریقه استفاده ازونم اینه که اونا رو توی سیستم خودتون کپی کنید بعد نرم افزار کاسیو کلاس پد رو نصب کنید بعد از نصب و وصل کردن کلاس پد به کامپیوتر از گزینه handheld assistant منوی restor to class pad رو انتخاب و هریک ازفایلا رو که احتیاج داشتین توی اون بریزید
لازمه بتون بگم واسه هرکدوم ازین فایلا حدودا 2 تا 3 هفته کامل وقت گذاشتمپس قدرشو بدونیدو ازشون استفاده کنید.

پیوست ها

• class pad.zip
    272.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

amintalezade

عضو جدید
سلام دوست عزیز
نظر من رو می خواهین اصلاً نخر!! چون بعد از چند ماه می فهمی که اصلاً به دردت نمی خوره و مجبوری تمام محاسبات سنگینت رو با کامپیوتر انجام بدی

amin dd

عضو جدید
میتونم بپرسم ما با این ماشن حسابهای خوف چی کار میکنین؟؟؟