کمک جهت نصب نرم افزار PTC Pro Engineer WildFire V5

mdehghan

عضو جدید
من نرم افزار را از دریا سافت تهیه کرده ام و طبق مراحل گفته شده نصب و کرک کرده ام. ولی متاسفانه قسمت اصلی نرم افزار اجرا نمی شود. (فقط قسمت های Structure و Thermal و... اجرا میشوند)
نکته قابل ذکر این که با اجرای کرک اول (4 کرک داده شده که باید به ترتیب اجرا شوند) در فولدر
C:\Program Files\proeWildfire 5.0\i486_nt\obj
دنبال 5 فایل می گردد که از آنها فقط سه فایل یافته میشود و دو فایل دیگر پیدا نمیشود
protk_unlock.exe و xtop.exe

با توجه به اینکه از دریاسافت کمک خواستم ولی به هیچ جوابی نرسیدم می خواستم ببینم از دوستان کسی است که بتواند مشکل من را حل کند.

yasser_proe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
نصب كردنش مثل ورژن 4 هستش
1. win 32- win 64 - win 84 رو رعايت كردين
مي بايست بر اساس گرافيك و قابليت ويندوزتون اين نرم افزار رو نصب كنيد

2. تو كرك معمولا يه فايل exe هست كه بعد نصب اونو بايد اجرا كني تا تاييد نصب رو بهت بده
بعد از ريست سيستم حل ميشه

3. رعايت لازم جهت تعريف و ويرايش license

دنياي طراحي مدرن و آموزش pro/engineer كليك نماييد

mdehghan

عضو جدید
سلام
نصب كردنش مثل ورژن 4 هستش
1. win 32- win 64 - win 84 رو رعايت كردين
مي بايست بر اساس گرافيك و قابليت ويندوزتون اين نرم افزار رو نصب كنيد

2. تو كرك معمولا يه فايل exe هست كه بعد نصب اونو بايد اجرا كني تا تاييد نصب رو بهت بده
بعد از ريست سيستم حل ميشه

3. رعايت لازم جهت تعريف و ويرايش license

دنياي طراحي مدرن و آموزش pro/engineer كليك نماييد

میشه لطف کنید و فایل کرک را جداگانه آپلود کنید

امین کیا

عضو جدید
من نرم افزار را از دریا سافت تهیه کرده ام و طبق مراحل گفته شده نصب و کرک کرده ام. ولی متاسفانه قسمت اصلی نرم افزار اجرا نمی شود. (فقط قسمت های Structure و Thermal و... اجرا میشوند)
نکته قابل ذکر این که با اجرای کرک اول (4 کرک داده شده که باید به ترتیب اجرا شوند) در فولدر
C:\Program Files\proeWildfire 5.0\i486_nt\obj
دنبال 5 فایل می گردد که از آنها فقط سه فایل یافته میشود و دو فایل دیگر پیدا نمیشود
protk_unlock.exe و xtop.exe

با توجه به اینکه از دریاسافت کمک خواستم ولی به هیچ جوابی نرسیدم می خواستم ببینم از دوستان کسی است که بتواند مشکل من را حل کند.

دوست عزیز به احتمال 99درصد آنتی ویروس سیستمت داره مشلک ایجاد میکنه!
اول اونو غیر فعال کن بعد نرم افزارو نصب کن!

بالا