کمک برای طراحی یک خانه مسکونی برای یک فضانورد ...

dante-turbo

عضو جدید
سلام به همه شما دوستان عزیز... من یه دامشجوی معماریم که برای یکی از طراحی های این ترمم موضوع مسکونی (ویلا) رو انتخاب کردم.قراره تو این خانه یه فضانورد یا بطور کل یه هوانورد زندگی کنه.(پیشاپیش از مدیر این بخش از سایت تشکر و خواهش میکنم این تاپیک حذف نشود) برای همین از شما می خواستم به عنوان یه شخصی که رشته مرتبط با این موضوع داره من رو برای طراحیم یاری کنید.به همین منظور یه سری سوال اماده کردم که اگه نظراتتون رو به من بدید خیلی ممنون میشم...ازتون خواهش میکنم اول به ویلای رویاهاتون فکر کنید و بعد شروع به پاسخ دهی کنید...ممنون. اینم سوالها... 1) چرا این رشته را انتخاب کرده اید؟ 2)خانه رویاهایتان بهتر است چگونه باشد؟ 3)در خانه خود به چه مکانهایی نیاز دارید؟ 4؟دوست دارید چه مقدار از فضای زندگیتان فضای سبز باشد؟ 5)برای متریال (مصالح) خانه خود چه چیزی را پیشنهاد میکنید و چه رنگی؟ 6)دوست دارید ویلای شما چند طبقه باشد؟ 7)حس معلق بودن را تا چه حدی دوست دارید و چرا؟ 8)در یک نگاه کوتاه فضا را چگونه توصیف کرده و می بینید؟ 9)این ویلا ساده باشد بهتر است یا پیچیده و چرا؟ 10)اگر بخواهید فرم و فضای این ویلا را روی کاغذ پیاده کنید چگونه فرمی را در نظر میگیرید؟ پیشاپیش از همکاریتون تشکر میکنم و منتظر پاسخ هاتون هستم...