کمک برای خرید لپ تاپ(فوری)

ssshhh

عضو جدید
نظر شما در مورد لپ تاپ مدل asusچیه؟
کسی رو میشناسین که داشته باشه راضیه یا نه؟
لطفا بگین برای کار دانشجویی مثل نرم افزار dell vostro 1520(ram 4gb cpu2.66 hdd 320 vga 256) بهتره یا (asus(spu 2.53 ram 4gb vga 512 hdd 500 با توجه به این که گرفتن asus برای من راحت تره فقط میخوام بدونم میشه به asus اطمینان کرد

fjalili

عضو جدید
لطفا بگین برای کار دانشجویی مثل نرم افزار dell vostro 1520(ram 4gb cpu2.66 hdd 320 vga 256) بهتره یا (asus(spu 2.53 ram 4gb vga 512 hdd 500 با توجه به این که گرفتن asus برای من راحت تره فقط میخوام بدونم میشه به asus اطمینان کرد

دوست عزیز،
از قدیم گفتند هر چقدر پول بدی همانقدر آش میخوری. asus هم یک مارک معتبره که بالاخره خیلی ها ازش استفاده میکنن و مثل بعضی مارکهای بی نام و نشان نیست که معلوم نیست کجا تولیدشون میکنن! یکی از دوستانم هم یک asus داره که ازش راضیه. بستگی به نگهداری لپ تاپ هم داره! خیلی ها فکر می کنند که حالا که لب تاپ هست میتونن باهاش فوتبال بازی کنن! ویا اینکه در حین کار دائم جابجاش کنن! و یا باتریشو بدون ملاحظه شارژ و دشارژ کنن و یا ...
اگه موظبش باشی و نکات ایمنی و مصرفی را را رعایت کنی به نظرم اون خوبه ...

موفق باشی.

beik

عضو جدید
من 2 تا از دوستام asus دارن و راضين
من خودم dell دارم و خيلي ازش راضي ام از صبح ساعت 8 تا 7 شب يكسره تو شركت باهاش كار مي كنم ( حدود 1.5 كه خريدمش)

بستگي به خودت و جيبت داره من خودم با sony و dell حال مي كنم

bestsounds

عضو جدید

دوست عزیز این شرکت لپ تاپ هایی رو میزنه که مثل مارک های معتبره و بعد از یه مدت خراب نمیشن و اعصاب خورد نمیکنن هستش
اما اگه میتونی HP بخر که مناسبترین قیمت ها رو با بهترین امکانات در اختیار میزاره و کیفیت و طراحی فوق العاده ای داره

bestsounds

عضو جدید

دوست عزیز این شرکت لپ تاپ هایی رو میزنه که مثل مارک های معتبره و بعد از یه مدت خراب نمیشن و اعصاب خورد نمیکنن هستش
اما اگه میتونی HP بخر که مناسبترین قیمت ها رو با بهترین امکانات در اختیار میزاره و کیفیت و طراحی فوق العاده ای داره

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من ایسوز دارم
کیفییت سونی تو مونبتورش عالیه
بقیه شبیه هم و نسبت به سونی خیلی پایین هستن
اما سونی ارزش خرید نداره
من از لپتاپم بسیار راضی هستم