کمک از خانمهای باشگاه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و احترام به همه خواهران عزیز باشگاه

نظرتون رو درباره یه کادوی سالگرد ازدواج تا سقف دویست هزار تومن میخواستم.

هر نظری داشتین چه عمومی و چه خصوصی ممنونتون هستم.

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بستگی داره به چه چیزی علاقه داشته باشه
میتونه یه گوشی موبایل
یا سکه
یا لباس
ساعت

many60

عضو جدید
اگه به گل رز علاقه داره می تونید 50 هزار تومن یه دسته حدود 25 شاخه گل رز براش بخری .
بقیه اش بستگی به علاقه شما و همسرتون داره .
می تونین یه لباس خواب زیبا، یه ست کیف و کفش ، یه روسری ایتالیایی فوق العاده قشنگ و ...................
اگه همسرتون دانشجو یا فرهنگی یه کیف مهندسی چرم زیبا و خیلی چیزه های دیگه بخرید البته خرید اینها تنها کافی نیست همراه اینا باید همه صداقت و عشقتونو هم بهش هدیه کنید. موفق باشید و سالگرد ازدواجتون مبارک.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم از نظر دوستان.اما کیف و کفش شونصدتا داره.روسری هم خیلی داره..موبایل خوبی هم تازه براش خریدم و انقدر لباس تازه خریدم که کمد دیگه جا نداره.سکه هم زیاد داره.سه تا هم ساعت داره.گل هم که هر هفته سه چهار تا براش میخرم.
در ضمن تا سقف دویست هزار تومن /بازم از پیشنهادتون استقبال میشه

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنونم از نظر دوستان.اما کیف و کفش شونصدتا داره.روسری هم خیلی داره..موبایل خوبی هم تازه براش خریدم و انقدر لباس تازه خریدم که کمد دیگه جا نداره.سکه هم زیاد داره.سه تا هم ساعت داره.گل هم که هر هفته سه چهار تا براش میخرم.
در ضمن تا سقف دویست هزار تومن /بازم از پیشنهادتون استقبال میشه
یه کارت هدیه به همون مبلغی که میخوای کادو بخری بهش بده خودش هرچی خواست میخره

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظرت درباره عطر و پرفیوم چیه؟
میتونی دو تا عطر خوب بخری به سلیقه خودشون

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه کارت هدیه به همون مبلغی که میخوای کادو بخری بهش بده خودش هرچی خواست میخره

اما من کاملا مخالفم. کادو یعنی میزان اهمیت و توجه و وقتی که ما برای کسی که براش کادو میخریم میزاریم. کارت هدیه یا چک پول یا چیزای عام که همه میخرن یعنی از سر باز کردن، یعنی وقت نذاشتن، من ترجیح میدم یه کادوی 5هزارتومانی که با توجه و دقت گرفته شده باشه رو بگیرم تا یه کارت هدیه 500 هزار توامنی.
یه کادو براشون بخر که توی علایقشون باشه. مثلا اگر اهل موسیقیه یه ست کامل از آهنگای مورد علاقشون، اگر اهل کتابه کتابای مورد علاقشون. یا میتونی عکستون رو به شکل خاصی ( پازل یا بنر یا ...) بدی و همراهش یه چیز کوچولوی دیگه بدی. خلاصه یه کادو بهشون بده که متوجه بشه براش وقت گذاشتی.
گل هم که حتما خودت فراموش نمی کنی دیگه.

root

عضو جدید
منم با آریا موافق.
یه ادکلن براش بخر یا یه چیز سنتی ، مثلا من خودم عاشق سنگ های قیمتی ام!! ببین خانومت چی دوست داره و سعی کن تکراری نباشه

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه چی داره که:razz: پولشو بده خیریه ، رسید بگیر رسیدشو کادو کن خانومن به نام اون باشه رسید:razz:

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم از همه دوستان.

ادکلن و عطر انقدر بهش کادو دادم یه جور جوات شده.

کارت هدیه که بعضی گفتن فکرمو کمی مشغول کرد ولی جوابایی هم که بقیه دوستان به کارت هدیه دادن قابل تامله

اینم بگم .یه ماهی فرصت دارما.اما خب از الان دغدغه خوشحال کردن همسرم رو دارم

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اما من کاملا مخالفم. کادو یعنی میزان اهمیت و توجه و وقتی که ما برای کسی که براش کادو میخریم میزاریم. کارت هدیه یا چک پول یا چیزای عام که همه میخرن یعنی از سر باز کردن، یعنی وقت نذاشتن، من ترجیح میدم یه کادوی 5هزارتومانی که با توجه و دقت گرفته شده باشه رو بگیرم تا یه کارت هدیه 500 هزار توامنی.
یه کادو براشون بخر که توی علایقشون باشه. مثلا اگر اهل موسیقیه یه ست کامل از آهنگای مورد علاقشون، اگر اهل کتابه کتابای مورد علاقشون. یا میتونی عکستون رو به شکل خاصی ( پازل یا بنر یا ...) بدی و همراهش یه چیز کوچولوی دیگه بدی. خلاصه یه کادو بهشون بده که متوجه بشه براش وقت گذاشتی.
گل هم که حتما خودت فراموش نمی کنی دیگه.
کاملا درسته، پول به عنوان کادر در صورتی خوب جلوه می کنه که خانومتون منتظرش باشه یا نیاز داشته باشه.
در غیر اینصورت بهتره کادو بگیرین، اگر چیزی هست که دوست داره و اونو نداره که همونو، وگرنه کادوی کمی تکراری شاید بهتر از پول باشه،
خانوم ها معمولا لباس، لوازم آرایش، جواهرات، ساعت، ادکلن دوست دارن،
اما اگر بتونی چیزی که دوست داره ولی غیرمنتظره باشه واسش بگیری اونو تا بهشت بردی و برگردوندی ...
اگر چیزی به ذهنم رسید بهتون پیشنهاد میدم
سالگرد ازدواجتون مبارک و موفق باشی

eliiiiiiiiii

عضو جدید
سلام
خوب چون چیزی کم نداره
یه روز خیلی عالی رو بهش هدیه کن
ببرش بیرون منظورم رستوران یا از این جور جاها نیست یه جای سرسبز
اصلا ببرش مسافرت اگه امکانش وجود داره
براش یه خاطره ی فراموش نشدنی درست کن
مسافرت بهترین چیزه

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خوب چون چیزی کم نداره
یه روز خیلی عالی رو بهش هدیه کن
ببرش بیرون منظورم رستوران یا از این جور جاها نیست یه جای سرسبز
اصلا ببرش مسافرت اگه امکانش وجود داره
براش یه خاطره ی فراموش نشدنی درست کن
مسافرت بهترین چیزه

خب طبق رسم سالهای متمادی زندگیمون همیشه سالگرد ازدواج میریم جایی.امسال میریم سمت روستاهای زیبای دماوند(از قبل مشخص کردم)
اما کادو یه چیز دیگست.
اخه دغدغه من اینه که تقریبا همه چی داره و چیزی نبوده که براش به هر بهونه ای هدیه ندم.همین باعث شده که از انتخاب هدیه ای منحصر به فرد مستاصل شم.
باز حالا منتظر میمونم که ببینم دوستان دیگه نظرات دیگه چی میدن.یهو میبینی یکی یه پیشنهاد جالب رو میکنه.

از همه باز صمیمانه ممنونم

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
من برام جالب شد ...ولی نمیدونم چرا حسم میگه این تاپیک برای هدیه خریدن نیست یک چیز دیگه رو میخوادبگه

البته ببخشید:redface:

JavadMessi

مدیر بازنشسته
من برام جالب شد ...ولی نمیدونم چرا حسم میگه این تاپیک برای هدیه خریدن نیست یک چیز دیگه رو میخوادبگه

حس شما میگه که ایشون مشاوره خواستند و شما هم چون مدیر تالارشی اومدی که انتقالی این تاپیکو بگیری ببریش اونجا:d

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز

خواهش میکنم.اما واقعا بحث ؛بحث خریدن کادو هست
شاید مجبور بشم اخر همون کارت هدیه رو بخرم.اما باز منتظر نظرات هستم.

در ضمن خدمتتون بگم که سعی هم نمیکنم محبتی که به همسرم میکنم رو پنهون کنم.

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
حس شما میگه که ایشون مشاوره خواستند و شما هم چون مدیر تالارشی اومدی که انتقالی این تاپیکو بگیری ببریش اونجا:d
نه اتفاقا به نظرم اخر تاپیک میخواد یک موضوعی نتیجه گیری بشه....دی:

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز

احتمالا خواهرمون احتمال داده دارم زیادی پیاز داغشو زیاد میکنم و یه جور تعریف از زندگی دارم میکنم.

البته من فکر میکنم خیلی از خانواده های ایرانی همینطورن و تعریف کردن نیست.

اما خدایی دغدغه کادو خریدن رو دارم.

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
خواهش میکنم.اما واقعا بحث ؛بحث خریدن کادو هست
شاید مجبور بشم اخر همون کارت هدیه رو بخرم.اما باز منتظر نظرات هستم.

در ضمن خدمتتون بگم که سعی هم نمیکنم محبتی که به همسرم میکنم رو پنهون کنم.

شما هنوز با رنگ ابی مینوسید:D

یادمه یک سال پیش ...روزهایی اولی بود که به باشگاه امده بودم....یک بحثی در تالار ازاد بود که خیلی جالب بود...رنگ ابی واواتارتون از انجا یادمه

پس امیدوارم بهترین کادو انتخاب کنید البته امیدوارم منظورمو متوجه بشین...همه کادو ها مادی نیستند:gol:

موفق باشید

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
احتمالا خواهرمون احتمال داده دارم زیادی پیاز داغشو زیاد میکنم و یه جور تعریف از زندگی دارم میکنم.

نه اتفاقا چون تقریبا باپستاتون اشنایی دارم احساس کردم میخواید یک موضوع اجتماعی بیان کنید

JavadMessi

مدیر بازنشسته

خوب اگه جسارت نیست من هم یه نظر بدم
یه چیز بگیرید که بدردشون بخوره مثلا دستگاه ورزشی یا کتاب یا...

Miss Nini

عضو جدید
همه بستگی به علاقه شخص داره
من به شخصه کتاب رو خیلی دوست دارم
یا مثلا عطر
خیلی چیزا هست باید ببینی همسرت چی دوست داره

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اتفاقا چون تقریبا باپستاتون اشنایی دارم احساس کردم میخواید یک موضوع اجتماعی بیان کنید

خب این تاژیک هم یه جور درسهای اجتماعی هم ناخوداگاه پیدا کرده
اگه پستهای دوستان رو نگاه کنیم میبینیم که مطالب جالب و طلایی رو گفتن.
یه جور هم فاله و هم تماشا.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اگه جسارت نیست من هم یه نظر بدم
یه چیز بگیرید که بدردشون بخوره مثلا دستگاه ورزشی یا کتاب یا...

اول فکرم یه ماساژور چندکاره بود که بعدش بنا به دلایلی پشیمون شدم
البته کتاب اشپزی که خیلی کامل باشه رو هم تو ذهنمه.اما خب به نظرت کادوی کمی نیست؟

JavadMessi

مدیر بازنشسته
اول فکرم یه ماساژور چندکاره بود که بعدش بنا به دلایلی پشیمون شدم
البته کتاب اشپزی که خیلی کامل باشه رو هم تو ذهنمه.اما خب به نظرت کادوی کمی نیست؟

دوست عزیز شما میگی سالگرد ازدواجمه اونوقت میخوای فقط یه کتاب آشپزی بگیری؟!!!
لااقل اگر میخوای کتاب بگیری مثلا 110 جلد بحارالانوار رو بگیر:d
جدای از شوخی کتابو به همراه یه چیزدیگه که بدرد ایشون بخوره کادو بده
البته من یه مرد هستم و مطمئنا خانوما بهتر می تونند کمکت کنند

tanhatarin_asb-3

عضو جدید
ببين بهتر از همه اينه كه پول نقد وبدي دستش (البته تو يه بسته بندي قشنگ) بزار خودش انتخاب كنه كه چي دوست داره بخره

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی خواهران گرامی نظرتون درباره شاخه گل رز از جنس نقره چیه؟؟؟دو سه تا با هم بخرم.دونه ای 50 تا 60 هزار تومنه.اینو یکی از دوستان پیشنهاد داد.
میگه ارزش افزوده هم داره برا خانومت.

وضعیت
موضوع بسته شده است.