کمکم کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مثل شما ها ادعام نیست توی ادبیات و شعرو اینا سوادم نم کشیده
اما برا خودمون کلی خانم مهندسیمو همه جلو مون خم و راس می شن باور نداری بیا اینم مدرکش:twisted:

افرین خانم مهندس !!

عجب مدرکی هم رو کردی ! :biggrin:

scorpio20

عضو جدید
من مثل شما ها ادعام نیست توی ادبیات و شعرو اینا سوادم نم کشیده
اما برا خودمون کلی خانم مهندسیمو همه جلو مون خم و راس می شن باور نداری بیا اینم مدرکش:twisted:

شما نارسيسيزم نيستيد!؟!(يعني يكي كه خودشو خيلي دوس داره چون تو دوران 3 تا 6 سالگي پدرش بهش خيلي توجه كرده---شما تك فرزند تك دختر و يا فرزند آخر خانواده نيستيد!!؟؟)

اصلا کی از شما ها کمک خواست شما ها خودتونو کردین نخود آش
شما برو همون خط خطی بکن
خوبه برات

خب البته همگي ما از وقتي كه صرف شما كرديم !! عذز مي خواهيم!!

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا کی از شما ها کمک خواست شما ها خودتونو کردین نخود آش
شما برو همون خط خطی بکن
خوبه برات

شما اومد اینجا تاپیک زدی که : ای ملتتتتتتتتت کمکم کنید !! :surprised:

چشم ! ما میریم به همون خط خطی مون میرسیم . تو همون رو هم بلد نیستی !! :confused:

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما نارسيسيزم نيستيد!؟!(يعني يكي كه خودشو خيلي دوس داره چون تو دوران 3 تا 6 سالگي پدرش بهش خيلي توجه كرده---شما تك فرزند تك دختر و يا فرزند آخر خوانواده نيستيد!!؟؟)

حالا مثلا میخوای بگی روانشناسی می خونی ؟

خب البته همگي ما از وقتي كه صرف شما كرديم !! عذز مي خواهيم!!

واقعا خسته نباشید متناتون خیلی قشنگ بود

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما اومد اینجا تاپیک زدی که : ای ملتتتتتتتتت کمکم کنید !! :surprised:

چشم ! ما میریم به همون خط خطی مون میرسیم . تو همون رو هم بلد نیستی !! :confused:

بیا ببین منم بلدم///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

scorpio20

عضو جدید
واقعا خسته نباشید متناتون خیلی قشنگ بود

خير من روانشناسي نميخونم مكانيك مي خونم نوشتم كه!!!
روانشناسي دوس دارم!!! تو هم مي خواي اگه چند تا كتاب روانشناسي بخوني ممكنه تاثير مثبت وخوبي داشته باشه هاااا!!!!
خواهش ميكنم!!

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیا ببین منم بلدم///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

افرین ! :smile: ببخشید معذرت میخام حرفمو پس میگیرم ! خوب بلدید ! :)

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
خير من روانشناسي نميخونم مكانيك مي خونم نوشتم كه!!!
روانشناسي دوس دارم!!! تو هم مي خواي اگه چند تا كتاب روانشناسي بخوني ممكنه تاثير مثبت وخوبي داشته باشه هاااا!!!!
خواهش ميكنم!!

اهان پس تو برا همین تاثیرش خوندیشون امیدوارم کمکت کرده باشه ......................
حالا هر چند اینجوری که ما می بینیم هیچ افاقه ای نکرده ولی خوب بازم تلاشتو بکن(نابرده رنج گنج میسر نمی شود)
نه من نیازی ندارم
همون شما بخون شاید برات تاثیر مثبتشو آخرش گذاشت

scorpio20

عضو جدید
اهان پس تو برا همین تاثیرش خوندیشون امیدوارم کمکت کرده باشه ......................
حالا هر چند اینجوری که ما می بینیم هیچ افاقه ای نکرده ولی خوب بازم تلاشتو بکن(نابرده رنج گنج میسر نمی شود)
نه من نیازی ندارم
همون شما بخون شاید برات تاثیر مثبتشو آخرش گذاشت

ما ميدانيم كه نمي دانيم.....واي بر آنانكه نمي دانند كه نمي دانند ..
راستي اگه ديدت بودم بهتر بود ولي احتمالا شما BTYPE هستي برو حالشو ببر!

sacred

عضو جدید
کاربر ممتاز
salam moteasefam dooste man man chizi b zehnam nemirese!!!! yani hich vaght nariside!!!!:(

man kolan dast b ghalamam to in mored khob nist!!!! omidvaram ye matne khob zoode zood peyda koni!!!!

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا هیشکی به من کمک نمی کنه ؟
بچه ها لطفا از رو یه پایان نامه برام یه چی بفرستین ......................

صبا سخا

عضو جدید
سلام بچه ها من دنبال یه چند تا متن خوشکل برای تقدیمی اول پایان نامه برا پدرو مادر هستم می شه کمکم کنید اگه از این متنای خوشکل دارین ...............................
عزیزم من تا حالا که برخورد نداشتم با این که می خوای...
اما واست پیگیری می کنم تو پایان نامه های دانشگاهم

وضعیت
موضوع بسته شده است.