کلیه کتب الکترونیکی - کارشناسی و کارشناسی ارشد مکانیک

kiaee1369

عضو جدید
با سلام ،

دوستانی که درخواست دانلود کتاب رو دارید لطفا پیغام بدین . کمتر از یک روز پاسخ رو هم در این تاپیک و هم توی ایمیلتون می تونین دریافت کنید .
در ضمن برای دوستانی که در زمینه های تخصصی نفت و گاز و تهویه مطبوع هم درخواست کتاب داشته باشن ،کتاب های الکترونیکی در اختیارشون قرار می گیره .

آترین شکیبا

عضو جدید
با سلام ،

دوستانی که درخواست دانلود کتاب رو دارید لطفا پیغام بدین . کمتر از یک روز پاسخ رو هم در این تاپیک و هم توی ایمیلتون می تونین دریافت کنید .
در ضمن برای دوستانی که در زمینه های تخصصی نفت و گاز و تهویه مطبوع هم درخواست کتاب داشته باشن ،کتاب های الکترونیکی در اختیارشون قرار می گیره .
با سلام
در صورت امكان كتاب Introduction to contact mechanics نوشته Anthony C. Fischer-Cripps را لطف كنيد. البته كتاب در يكي از تاپيك ها هست ولي قابليت دانلود را ندارد.
با تشكر بسيار

دوست عزیز من حل المسایل کتاب
Theory of vibration and application edition 5 نوشته تامسون رو میخوام . نسخه انگلیسی باشه . هر چقدر میگردم پیدا نمیکنم

kiaee1369

عضو جدید
با سلام
در صورت امكان كتاب Introduction to contact mechanics نوشته Anthony C. Fischer-Cripps را لطف كنيد. البته كتاب در يكي از تاپيك ها هست ولي قابليت دانلود را ندارد.
با تشكر بسيار

سلام . از لینک زیر دانلود کنید
http://s3.picofile.com/file/8190438026/_Anthony_C_Fischer_Cripps_Introduction_to_Contac.rar.html

آترین شکیبا

عضو جدید
با سلام ،

با عرض سلام و تشكر دوباره بابت كمك شما، آيا در دسترس قرار دادن كتاب Mechanics of elastic contacts تاليف A. Sackfield, D. A. Hills and D. Nowell براي شما دوست عزيز امكان پذير ميباشد؟ پيشاپيش از زحمات و كمكهاي جنابعالي كمال تشكر را دارم.

kiaee1369

عضو جدید
با عرض سلام و تشكر دوباره بابت كمك شما، آيا در دسترس قرار دادن كتاب Mechanics of elastic contacts تاليف A. Sackfield, D. A. Hills and D. Nowell براي شما دوست عزيز امكان پذير ميباشد؟ پيشاپيش از زحمات و كمكهاي جنابعالي كمال تشكر را دارم.

با سلام . خواهش می شه.

براتون آپلود کردم .

پیوست ها

• A. Sackfield, D A. Hills and D. Nowell (Auth.)-Mechanics of Elastic Contacts-Butterworth-Heinema.pdf
    7.4 مگایابت · بازدیدها: 0

آترین شکیبا

عضو جدید
با سلام . خواهش می شه.

براتون آپلود کردم .

جناب كيائي كارتون شاهكاره بخدا، نميدونم چطور تشكر كنم خيلي كمكم كرديد. بهر حال خيلي خيلي سپاسگذارم. يك كتاب ديگه در زمينه تماس هست كه جديده و احتمالا دانلود نشه ولي مشخصات اون رو مينويسم اگر تونستيد لطف كنيد در دسترس قرار بديد. بازم ممنونم. Mathematical models in contact mechanics تاليف Mircea Sofinea و Andaluzia Matei

kiaee1369

عضو جدید
جناب كيائي كارتون شاهكاره بخدا، نميدونم چطور تشكر كنم خيلي كمكم كرديد. بهر حال خيلي خيلي سپاسگذارم. يك كتاب ديگه در زمينه تماس هست كه جديده و احتمالا دانلود نشه ولي مشخصات اون رو مينويسم اگر تونستيد لطف كنيد در دسترس قرار بديد. بازم ممنونم. Mathematical models in contact mechanics تاليف Mircea Sofinea و Andaluzia Matei

خواهش میکنم مهندس . خوشحالم که مطالب بهتون کمک کرده . براتون فایل رو آپلود کردم.

پیوست ها

• Sofonea M., Matei A.-Mathematical Models in Contact Mechanics-Cambridge University Press (2012).pdf
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 0

آترین شکیبا

عضو جدید
خواهش میکنم مهندس . خوشحالم که مطالب بهتون کمک کرده . براتون فایل رو آپلود کردم.

سلام آقای مهندس، وقت شما بخیر.
مهندس عزیز میخواستم خواهش کنم اگر براتون امکان داشته باشه این دو کتاب رو در دسترس قرار بدید.
Contact mechanics and friction, By: Valentin L. Popov
Contact mechanics in tribology, By: I. G. Goryacheva
با تشکر بینهایت

kiaee1369

عضو جدید
سلام آقای مهندس، وقت شما بخیر.
مهندس عزیز میخواستم خواهش کنم اگر براتون امکان داشته باشه این دو کتاب رو در دسترس قرار بدید.
Contact mechanics and friction, By: Valentin L. Popov
Contact mechanics in tribology, By: I. G. Goryacheva
با تشکر بینهایت

سلام خانم مهندس ،

متاسفانه سیستم من توی آپلود کردن فایل ها روی سرور اینجا و پیکو فایل مشکل داره . لطفا ایمیلتون رو پیغام خصوصی بفرمایید که براتون ایمیل کنم . در اسرع وقت که مشکل اینترنت حل بشه هم روی این تاپیک قرار داده می شه که بقیه دوستان هم استفاده کنند .

kiaee1369

عضو جدید
سلام خانم مهندس ،

متاسفانه سیستم من توی آپلود کردن فایل ها روی سرور اینجا و پیکو فایل مشکل داره . لطفا ایمیلتون رو پیغام خصوصی بفرمایید که براتون ایمیل کنم . در اسرع وقت که مشکل اینترنت حل بشه هم روی این تاپیک قرار داده می شه که بقیه دوستان هم استفاده کنند .

براتون آپلود کردم.

http://s3.picofile.com/file/8192410..._Mechanics_in_Tribology_Kluwer_1998_.pdf.html

http://s3.picofile.com/file/8192410976/_Valentin_L_Popov_Contact_Mechanics_and_Friction.pdf.html

omid20110

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام،من کتاب توربوماشین استپانف رو میخوام،اگه بتونید پیدا کنید،ممنون میشم.

omid20110

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
مهندس جان لطفا اسم کامل کتاب رو بفرمایید .

این اسم انگلیسی کتاب هستش،
Stepanoff, A.J. (1957). Centrifugal and axial flow pumps. John Wiley and
Sons, Inc., New York.
البته هرچه ورژنش جدیدتر باشه بهتره

kiaee1369

عضو جدید
این اسم انگلیسی کتاب هستش،
Stepanoff, A.J. (1957). Centrifugal and axial flow pumps. John Wiley and
Sons, Inc., New York.
البته هرچه ورژنش جدیدتر باشه بهتره
مهندس جان متاسفانه موفق نشدیم این کتاب رو پیدا کنیم . انشالله توی موردهای بعدی بتونیم کمکتون کنیم .

بالا