کلوپ طرفداران پرسپولیس

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
53 تا بازیکن دعوت کردن برای بازی با میلان !! خدا کنه همشون توقع نداشته باشن که بازی کنن و ما هم مثل میلانی ها 18 نفر ببریم تو زمین .. اینطوری باشه مثل همه مراسم ها و بازیای بین المللی این شکلی که تو ایران برگزار میشه آبروریزی میشه ..
هاشمی نسب و انصاریان دو تا استقلالی تیره دعوت شدن محسن خلیلی دعوت نشده .. متاسفم برای پروین ..
هنوز هیچی نشده پیشکسوتا دعوا دارن هر کسی یه حرفی میزنه ..
چقد از این بازیکن جدیدمون بدم میاد .. دایی هرچی اس دق لالی بود جمع کرد تو تیم ما

Checkmate

کاربر فعال تالار مهندسی شهرسازی ,
کاربر ممتاز
من از یک سایتی خوندم حالا راست یا دروغ خبر رو من نمیدونم
علیرضا نیمه دوم وارد زمین میشه بعد 5 دقیقه ی گل دریافت می کنه بعدش دایی هم اونو تعویض می کنه که همین باعث دلخوری علیرضا میشه و میره رختکن

منم همین رو شنیده بودم. این حرکت از دایی که همیشه از بازیکنانش حمایت میکنه (حتی وقتی که اشتباه میکنن) بعید بود! نمیدونم چه گلی خورده که دایی اینطوری کرده.

fataneh sorkh

عضو جدید
سلام به سرخدلای گل...من عاشق و دیونه ی پرسپولیس،رئال و بازیکنای باغیرتم،منو خواهرم واسه پرسپولیس چندتا شعر گفتیم،یکیش اینه:
قرمز قرمزیم ما
سرور اس اسیم ما
برنده ی بی ادعا
دوپینگین این آبیا
خنده به لب قرمزا
سوراخ سوراخ تاجیا
‏ امیدوارم خوشتون بیاد.‏‎ ‎

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از یک سایتی خوندم حالا راست یا دروغ خبر رو من نمیدونم
علیرضا نیمه دوم وارد زمین میشه بعد 5 دقیقه ی گل دریافت می کنه بعدش دایی هم اونو تعویض می کنه که همین باعث دلخوری علیرضا میشه و میره رختکن

من شنیدم که حقیقی نیمه دوم وارد بازی میشه و بعد چند دقیقه با یک شوت دروازش باز میشه و بعدش کلی سر دفاعش داد و هوار میکشه و این حرکتش از دید دایی خوشایند نمیاد و تعویضش میکنه و میره رختکن و دایی به شیرینی میگه که بهش بگو بیاد دور زمین بدوه و وقتی شیرینی اینو به حقیقی میگه با واکنش شدید حقیقی مواجه میشه و حتی شنیدم که حقیقی با دایی هم چنین برخوردی میکنه .اینا همش راست و دروغش بماند ولی بنظرم به واقعیت نزدیکتره که یکدفعه دایی تصمیم میگیره حقیقی رو از تیم اخراج بکنه.اونم در حالی که قرار دروازبان سوممون هم بره به یک تیم دیگه!!

با وجود اینکه قبلا هم گفتم که از دید من حقیقی به درد پرسپولیس نمیخوره ولی باید گفت بهتر هست که حقیقی اخراج نشه چون فکر کنم کار انتقال محمدی هم تموم شده و اونوقت اگه حقیقی هم بره مشکل ساز میشه.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
53 تا بازیکن دعوت کردن برای بازی با میلان !! خدا کنه همشون توقع نداشته باشن که بازی کنن و ما هم مثل میلانی ها 18 نفر ببریم تو زمین .. اینطوری باشه مثل همه مراسم ها و بازیای بین المللی این شکلی که تو ایران برگزار میشه آبروریزی میشه ..
هاشمی نسب و انصاریان دو تا استقلالی تیره دعوت شدن محسن خلیلی دعوت نشده .. متاسفم برای پروین ..
هنوز هیچی نشده پیشکسوتا دعوا دارن هر کسی یه حرفی میزنه ..
چقد از این بازیکن جدیدمون بدم میاد .. دایی هرچی اس دق لالی بود جمع کرد تو تیم ما

در مورد اینکه هر چی استقلالی بود جمع کرده تو تیم ، خیلی موافق نیستم.میثم حسینی تو پرسپولیس بهتر از استقلال جواب داده.سید صالحی رو هم به دلیل درخشش تو تراکتور سازی جذب کردیم نه بودنش تو استقلال. در مورد فرزاد حاتمی من هم خیلی دوست نداشتم بیاد پرسپولیس ولی بنظرم تو نیم فصل قبلی که رفت استقلال خیلی برای استقلال خوب گل زد خصوصا اوایل اومدنش.و برام عجیب بود که چرا فروختنش. ولی چیزی که برام عجیب بود این هست که تو فولاد بازی نکرد و بنظرم آمادگی لازم رو نداشته. ولی خریدهای قرمز استقلال بنظرم خیلی عجیبتر بود.خصوصا نیکبخت اولادی.نوری بازیکن خوبی بود ولی دیگه پیر شده و جواب نمیده .
در کل من هم خیلی دوست ندارم که از 2 تیم بازیکن به تیم رقیب بره.ولی خوب چه بخوایم چه نخوایم این قضیه زیاد شده چون تعصب جاشو به پول داده!!!

من نمیدونستم که انصاریان و هاشمی نسب هم دعوت شدند.این کار مسخره کردن طرفدارا بود.در کل پروین فقط به فکر خودش هست و هرکاری بخواد میکنه.تازه شانس اوردیم که پسرشو نیوورد تو این تیم!!!هیچ وقت یادم نمیره بازی پرسپولیس و بایرن که تو اون ایام پسرش یک نیمکت نشین محض بود ولی تو اون بازی بردش تو ترکیب اصلی که نکنه بایرن خوشش بیاد و بره آلمان!!!

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به سرخدلای گل...من عاشق و دیونه ی پرسپولیس،رئال و بازیکنای باغیرتم،منو خواهرم واسه پرسپولیس چندتا شعر گفتیم،یکیش اینه:
قرمز قرمزیم ما
سرور اس اسیم ما
برنده ی بی ادعا
دوپینگین این آبیا
خنده به لب قرمزا
سوراخ سوراخ تاجیا
‏ امیدوارم خوشتون بیاد.‏‎ ‎

دوست عزیزم خوش اومدی
شعرت هم زیبا بود به خصوص اونجاش که میگی دوپینگین این آبیها
البته با قسمت رئالش موافق نیستم چون من ی بارسایی 6 آتیشم:D

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
در مورد اینکه هر چی استقلالی بود جمع کرده تو تیم ، خیلی موافق نیستم.میثم حسینی تو پرسپولیس بهتر از استقلال جواب داده.سید صالحی رو هم به دلیل درخشش تو تراکتور سازی جذب کردیم نه بودنش تو استقلال. در مورد فرزاد حاتمی من هم خیلی دوست نداشتم بیاد پرسپولیس ولی بنظرم تو نیم فصل قبلی که رفت استقلال خیلی برای استقلال خوب گل زد خصوصا اوایل اومدنش.و برام عجیب بود که چرا فروختنش. ولی چیزی که برام عجیب بود این هست که تو فولاد بازی نکرد و بنظرم آمادگی لازم رو نداشته. ولی خریدهای قرمز استقلال بنظرم خیلی عجیبتر بود.خصوصا نیکبخت اولادی.نوری بازیکن خوبی بود ولی دیگه پیر شده و جواب نمیده .
در کل من هم خیلی دوست ندارم که از 2 تیم بازیکن به تیم رقیب بره.ولی خوب چه بخوایم چه نخوایم این قضیه زیاد شده چون تعصب جاشو به پول داده!!!

من نمیدونستم که انصاریان و هاشمی نسب هم دعوت شدند.این کار مسخره کردن طرفدارا بود.در کل پروین فقط به فکر خودش هست و هرکاری بخواد میکنه.تازه شانس اوردیم که پسرشو نیوورد تو این تیم!!!هیچ وقت یادم نمیره بازی پرسپولیس و بایرن که تو اون ایام پسرش یک نیمکت نشین محض بود ولی تو اون بازی بردش تو ترکیب اصلی که نکنه بایرن خوشش بیاد و بره آلمان!!!
دعوت پروین ازهاشمی نسب بدجوری تو اعصابه. اصلا نمیفهمم برای چی دعوتش کرده.
تو بازی بایرن- پرسپولیس محمد رو دقیقه ی 60 آورد تو زمین

sajad 3000

کاربر ممتاز
شيريني جلوي دعواي حقيقي و محمد دايي را گرفت
بانك ورزش – طبق اخبار رسيده، محمد رويانيان طي شنبه و يكشنبه تكليف عليرضا حقيقي را مشخص خواهد كرد. مديرعامل پرسپوليس ابتدا بايد با روبين كازان صحبت كنند كه آيا روس ها دروازه بان سكونشين‌شان را مي‌خواهند يا خير. اگر آنها او را نخواستند آن وقت بايد براي او دنبال تيم بگردند.
طبق اخبار تكميلي كه به بانك ورزش رسيده، در بازي پرسپوليس و راه آهن، حقيقي با گرمكني بازي مي كرده كه دايي به او دستور داده تا آن را در بياورد تا بتواند بهتر عكس العمل نشان دهد ولي دروازه بان جوان قبول نكرده و به خاطر سردي هوا لباسش را در نياورده. بعد از گل خوردن، دايي غلامپور را مي فرستد تا به او بگويد اين گرمكن را دربياورد وگرنه هم مربي دروازه بانان را اخراج خواهد كرد و هم حقيقي را. حقيقي جواب غلامپور را به تندي مي دهد و پس از تعويض هم به رختكن مي رود. علي دايي، برادرش و شيريني را مي فرستد تا به اين بازيكن بگويند بيايد دور زمين بدود ولي حقيقي آنقدر بد جواب محمد دايي را مي دهد كه نزديك بوده كار به درگيري فيزيكي بكشد. شنيده شده اگر شيريني نبود مطمئنا درگيري لفظي اين دو به زد و خورد مي‌كشيد. حالا دايي، حقيقي را در اختيار باشگاه قرار داده و گفته از نظر من او اخراج است و رويانيان هم گفته در جلسه اي كه به زودي برگزار خواهد كرد براي اين دروازه بان تصميم خواهد گرفت. با شناختي كه از دايي وجود دارد بعيد است از اين بي انضباطي ها به سادگي بگذرد و حقيقي بايد به فكر ترك اين تيم باشد.

sajad 3000

کاربر ممتاز
سيدصالحي: براي دايي و پرسپوليس تصميم نمي‌گيرم

سيدصالحي: براي دايي و پرسپوليس تصميم نمي‌گيرم

بانك ورزش - طي روزهاي اخير مصاحبه هايي از سيدصالحي در سايت هاي ورزشي منتشر شد مبني بر اينكه اگر فرزاد حاتمي بيايد، او از پرسپوليس جدا خواهد شد. طي تماسي كه خبرنگار بانك ورزش با اين بازيكن داشته، سيدصالحي در اين مورد گفت: كساني كه اين حرف ها را در مي آورند به خدا واگذار مي كنم. به همين ماه قسم كه من چنين حرفي نزدم. من بازيكن بي تجربه اي نيستم كه بخواهم براي مربي تصميم بگيرم. اميدوارم برخي از دوستان خبرنگار از اين كارها دست بردارند.

سيدصالحي در ادامه اين حرف ها ماندنش در پرسپوليس را قطعي دانست.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
دعوت پروین ازهاشمی نسب بدجوری تو اعصابه. اصلا نمیفهمم برای چی دعوتش کرده.
تو بازی بایرن- پرسپولیس محمد رو دقیقه ی 60 آورد تو زمین
تو مو بینی و من پیچش مو....
دوست عزیز مهم این هست که محمد پروین که اصلا اونموقع نیمکت نشین محض بود رو آورد تو زمین.حالا چه دقیقه 1 چه دقیقه 60 مهم این بود که نباید بازی بهش میداد اونم جلوی بایرن.البته دلیلشم گفتم

sajad 3000

کاربر ممتاز
تو مو بینی و من پیچش مو....
دوست عزیز مهم این هست که محمد پروین که اصلا اونموقع نیمکت نشین محض بود رو آورد تو زمین.حالا چه دقیقه 1 چه دقیقه 60 مهم این بود که نباید بازی بهش میداد اونم جلوی بایرن.البته دلیلشم گفتم

دیگه پسر عزیز پدره دیگه:D
شاید هرکسی بود همین کارو میکرد

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دعوت AFC از مهدوی کیا برای شرکت در مراسم برترین های سال آسیا

دعوت AFC از مهدوی کیا برای شرکت در مراسم برترین های سال آسیا

ارتش سرخ دات كام :
مهدی مهدوی کیا که هم اکنون به عنوان مدیر فنی تیم فوتبال جوانان در ایتالیا به سر می برد برای شرکت در مراسم برترین های فوتبال آسیا به مالزی دعوت شد.

مدیر فنی تیم فوتبال جوانان قرار است برای شرکت در مراسم برترین های فوتبال آسیا که ایران در 6 بخش نماینده دارد، حضور پیدا کند و یکی از میهمانان ویژه این مراسم باشد. برای سفر مهدوی کیا به مالزی، AFC کارهای او را انجام داده و قرار است بازیکن پیشین تیم ملی کشورمان روز دوشنبه 4 آذر از شهر رم ایتالیا به کوالالامپور برود و بعد از مراسم نیز سه شنبه 5 آذر به تهران بیاید.

مهدوی کیا قرار است پنجشنبه 7 آذر در بازی ستارگان میلان و پرسپولیس حضور پیدا کند تا مراسم بازی خداحافظی اش انجام شود. به همین دلیل وی سه شنبه به تهران می رسد و پنجشنبه نیز در ورزشگاه آزادی برابر ستارگان میلان به صورت نمادین از دنیای فوتبال خداحافظی می کند.

bargh1994

عضو جدید
شيريني جلوي دعواي حقيقي و محمد دايي را گرفت
بانك ورزش – طبق اخبار رسيده، محمد رويانيان طي شنبه و يكشنبه تكليف عليرضا حقيقي را مشخص خواهد كرد. مديرعامل پرسپوليس ابتدا بايد با روبين كازان صحبت كنند كه آيا روس ها دروازه بان سكونشين‌شان را مي‌خواهند يا خير. اگر آنها او را نخواستند آن وقت بايد براي او دنبال تيم بگردند.
طبق اخبار تكميلي كه به بانك ورزش رسيده، در بازي پرسپوليس و راه آهن، حقيقي با گرمكني بازي مي كرده كه دايي به او دستور داده تا آن را در بياورد تا بتواند بهتر عكس العمل نشان دهد ولي دروازه بان جوان قبول نكرده و به خاطر سردي هوا لباسش را در نياورده. بعد از گل خوردن، دايي غلامپور را مي فرستد تا به او بگويد اين گرمكن را دربياورد وگرنه هم مربي دروازه بانان را اخراج خواهد كرد و هم حقيقي را. حقيقي جواب غلامپور را به تندي مي دهد و پس از تعويض هم به رختكن مي رود. علي دايي، برادرش و شيريني را مي فرستد تا به اين بازيكن بگويند بيايد دور زمين بدود ولي حقيقي آنقدر بد جواب محمد دايي را مي دهد كه نزديك بوده كار به درگيري فيزيكي بكشد. شنيده شده اگر شيريني نبود مطمئنا درگيري لفظي اين دو به زد و خورد مي‌كشيد. حالا دايي، حقيقي را در اختيار باشگاه قرار داده و گفته از نظر من او اخراج است و رويانيان هم گفته در جلسه اي كه به زودي برگزار خواهد كرد براي اين دروازه بان تصميم خواهد گرفت. با شناختي كه از دايي وجود دارد بعيد است از اين بي انضباطي ها به سادگي بگذرد و حقيقي بايد به فكر ترك اين تيم باشد.

حقیقی از اولش پرسپولیسی بوده به نظرم درست نیست سر لج و لجبازی اینطوری طرد بشه تیمم به حاشیه کشیده بشه سر یه همچین مسئله ی کوچیکی یه بازیکنی رو که از اون اول خون پرسپولیس تو رگاشه از اصلش جدا کنیم دوباره داره همون مسئله شیث رضایی تکرار میشه!!!:confused:

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]کریمی: دوست داشتم در جمع پیشکسوتان پرسپولیس باشم اما به تراکتورسازی تعهد دارم/ به عشق آنها به ورزشگاه می رفتم[/h]
ارتش سرخ دات كام :
هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: به عشق خیلی از پیشکسوتان و بزرگان پرسپولیس به ورزشگاه می رفتم.علی کریمی در خصوص دعوتش به تیم پیشکسوتان پرسپولیس اظهار داشت: راستش را بخواهید خیلی دوست داشتم در جمع بزرگان و مو سفیدان پرسپولیس و مقابل هواداران خونگرم این تیم به میدان بروم و در بازی شرکت می کردم.

وی افزود: من به عشق خیلی از این پیشکسوتان در زمانی که خودم دیدن فوتبال را دوست داشتم به ورزشگاه می رفتم اما امروز بازیکن تراکتورسازی هستم و باید به این باشگاه متعهد باشم. از طرفی ما یک بازی بسیار حساس را پیش رو داریم و طبیعتاً نمی توانم در کنار بزرگان و پیشکسوتان پرسپولیس باشم.

کریمی ادامه داد: با توجه به این شرایط، ضمن عذرخواهی از تک تک پیشکسوتان و کادر فنی پرسپولیس که من را به این بازی دعوت و انتخاب کردند ابتدا از آنها سپاسگزارم و از آنها عذرخواهی می کنم که نمی توانم در این بازی باشم. همه می دانند ما روز جمعه یک بازی حساس را پیش رو داریم.

کریمی در خصوص موفقیت والیبال کشورمان نیز گفت: من قبلا هم گفته ام در چند روز اخیر والیبال ما با پیروزی های شیرینش ثابت کرد قطب جدیدی در والیبال دنیا است و من به نوبه خودم به بازی های زیبا و دل شادکن والیبالیست های خوب کشورمان خسته نباشید و تبریک می گویم و مطمئن هستم با این بازی هایی که بچه ها انجام دادند پیروزی مقابل ژاپن هم کار سختی نیست.

هافبک تراکتورسازی در مورد موفقیت فوتبال ساحلی کشورمان نیز گفت: به نظرم برد برزیل، روسیه و ایتالیا در جام بین قاره ای هرگز کار ساده ای نیست و من امیدوارم بچه های فوتبال ساحلی کشورمان همواره در مسابقات جهانی نیز موفق شوند. من به این بچه ها نیز از صمیم قلب تبریک می گویم و امیدوارم مثل همیشه موفق و مؤید باشند و در مسابقات دیگر نیز به هدفشان برسند.

sajad 3000

کاربر ممتاز
بچه ها به نظرمن یه بازیکنی مثل محسن بنگر یا عالیشاه که به اصطلاح ازاول خونشون پرسپولیسی نبوده ولی برای تیم حاشیه درست نمیکنند و باغیرت بازی میکنند خیلی ارزششون بیشترازبازیکنایی مثل حقیقی و شیث هستش که فقط ادعای غیرت پرسپولیسی دارند

bargh1994

عضو جدید
بچه ها به نظرمن یه بازیکنی مثل محسن بنگر یا عالیشاه که به اصطلاح ازاول خونشون پرسپولیسی نبوده ولی برای تیم حاشیه درست نمیکنند و باغیرت بازی میکنند خیلی ارزششون بیشترازبازیکنایی مثل حقیقی و شیث هستش که فقط ادعای غیرت پرسپولیسی دارند

ما نباید کارایی رو که شیث و علیرضا برای پرسپولیس کردن رو فراموش کنیم مخصوصا اینکه در جام حذفی های گذشته حقیقی با گرفتن اون پنالتی ها خیلی تاثیر گذار بوده و باعث قهرمان شدن پرسپولیس شد!!!!!!!!!!!!