کلوپ طرفداران پرسپولیس

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرت این کشتنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خواهشا شما دیگه حرفای بابا هارو نزن

یه شب می خواییم اینجا برای خودمون خوش باشیم

اجازه میدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوبه پسرا به جای این کارا بشینن پای بساط منقل و وافور دخترها هم .............

VRWH

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها بذارین راحت باشن .

بذارین اینجا عقده هاشون رو خالی کنن تا یه وقت به جاش نزنن شیشه های اتوبوس ها شرکت واحد رو بشکونن

حالا سیزدهم که اشکال نداره مواظب باشین نرین دسته یک:w15:

خیلی هارمونی دارن این 6 تایی ها در سیزدهمین باختشون در رتبه ی سیزدهم جدول قرار گفتن:confused:

بنده نه استقلالیم نه سپا هانی و نه غیره فقط عاشق فوتبال برای بنده شخصیت یک تیم به همراه بازی تیم مهم است .

:book:

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره .بزا خوش باشیییییم.حالا اونا پولا رو زده باشن به جیب .بزنن.یعنی این همه هیجان که از دیدن این بازی ها داشتی(احتمالا) چیزه بدی بود.نمونه یه تفریح کاملا سالم بود دیگه بابا.......
دی دی دید پرسپلیسسسسس...........;)

مهدي از تهران

عضو جدید
به نظرت این کشتنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خواهشا شما دیگه حرفای بابا هارو نزن

یه شب می خواییم اینجا برای خودمون خوش باشیم

اجازه میدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوبه پسرا به جای این کارا بشینن پای بساط منقل و وافور دخترها هم .............

پسرا اگه بخوان بشينن پاي منقل به قول شما مي‌شينن و به اين چيزا هم نيست . دخترا هم كه خود دانيد . مخلص كلام تربيت خانوادگي تعيين مي‌كنه اين چيزا رو . تا صبح شادي كنيد يه موقع به راههاي خلاف كشيده نشيد . انرژيها تخليه بشه .
تا حالا استاديوم رفتي . محيطش خيلي جالبه . آدماي الاف . بيكار و بي‌عار . بد دهن و اكثراً از پاي منقل اومدن و شنگوله شنگول . تا دلت بخوادم فحشاي خونوادگي ياد مي‌گيري .

يه عده هم ميان چون منبع درآمدشونه.
طرف فرمانده سپاهه . شده رئيس ليگ . خودم تو سربازي دفتردارش بودم . توي سپاه .

يه عده جوون مردمو گذاشتن سركار . بنده خداها خيال مي‌كنن چه حالي ميده .

دخترا هم كه فك مي‌كنن اگه عشق فوتبال باشن يعمي ما هم آره .....

واقعاً كه ؟

اما شب دراز است و قلندر بيدار

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
من در این 24 سالی که فوتبال نیگاه می کنم تنها چیزی که در این تیم ندیدم این 2 تا ویژگی بوده است .

موفق باشید .
یعنی از چند سالگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:

نگاه کردن داریم تا نگاه کردن

بعضی چیزهارو فقط باید با چشم بصیرت دید

اگه این دویژگی رو نداشت برای دومین بار قهرمان نمیشد

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسرا اگه بخوان بشينن پاي منقل به قول شما مي‌شينن و به اين چيزا هم نيست . دخترا هم كه خود دانيد . مخلص كلام تربيت خانوادگي تعيين مي‌كنه اين چيزا رو . تا صبح شادي كنيد يه موقع به راههاي خلاف كشيده نشيد . انرژيها تخليه بشه .
تا حالا استاديوم رفتي . محيطش خيلي جالبه . آدماي الاف . بيكار و بي‌عار . بد دهن و اكثراً از پاي منقل اومدن و شنگوله شنگول . تا دلت بخوادم فحشاي خونوادگي ياد مي‌گيري .

يه عده هم ميان چون منبع درآمدشونه.
طرف فرمانده سپاهه . شده رئيس ليگ . خودم تو سربازي دفتردارش بودم . توي سپاه .

يه عده جوون مردمو گذاشتن سركار . بنده خداها خيال مي‌كنن چه حالي ميده .

دخترا هم كه فك مي‌كنن اگه عشق فوتبال باشن يعمي ما هم آره .....

واقعاً كه ؟

اما شب دراز است و قلندر بيدار
تو تاحالا استادیوم های خارجی رفتی؟

انگلیس ، ایتالیا ، اسپانیا ، ...........

من هم نرفتم

به قول قدیمیا نخوردیم نون گندم اما دیدیم دست مردم

من استادیوم آزادی هم رفتم

روزی که 50 هزارتا مرد توی استادیوم بودند و 50 هزار تا زن
ولی هیچ فحش خانوادگی و حرف رکیکی نشنیدم .

این هم شاید بر می گرده به تربیت خانوادگی;)

ولی شما تا صبح حسرت سالهایی هایی رو که رفتیم استادیم رو نخور:gol:

:heart:پرسپولیس زلزله محبوبه هرچی دله:heart:

مهدي از تهران

عضو جدید
خوب

اون موقع حتماً ديدن خانومها هستن ضايع بازي در نياوردن ...

باشگاههاي انگليس كه رفتنت با خودته برگشتنت با خدا . مخصوصاً اگه بازي با يه تيم غير انگليسي باشه .

من فوتبال باشگاههاي اروپايي رو مي‌بينم . اونو مي‌گن فوتبال نه اينا رو ....

بهرحال شب همگي خوش .

شاد باش تا صبح دولتت بدمد .

به اميد روشني آفتاب فردا

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز

بابا چی باید برا قهرمانی میداشت که الان نداره.مربی با کلاسی خاص تو همه چیش.مثله طرز مصاحبه کردن.......بازیه با کیفیت قابل قبول........اینا کافیه برا قهرمان شدن یه تیم........راستی داشتن روحیه ورزش کاری حتی بعده کم شدن 6 امتیاز.....

VRWH

عضو جدید
کاربر ممتاز

بحث من با شما به نتیجه ای نخواهد رسید .

:que:

VRWH

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا چی باید برا قهرمانی میداشت که الان نداره.مربی با کلاسی خاص تو همه چیش.مثله طرز مصاحبه کردن.......بازیه با کیفیت قابل قبول........اینا کافیه برا قهرمان شدن یه تیم........راستی داشتن روحیه ورزش کاری حتی بعده کم شدن 6 امتیاز.....
ببینید دوست عزیز شما به چی کسی می گویید باکلاس کسی که در هنگام خوشحالی به زمین می افتد !!! . کدام بازی مقابل صبا که مربی خود تیم گفت ما قهرمان نمی شویم یا تیم خسته سپاهان . یا 7 دقیقه وقت اضافه که مطمئن باشید اگر گل نمی زدید بیش از این در نظر می گرفتند .در مورد 6 امتیاز هم بی لیاقتی خود مدیرانتان بود که هم ابروی ایران را بردند و هم پول بیت المال را حرام کردند .

روحیه ورزشکاری ؟؟!!
:que:

مهندس حسام

عضو جدید
یکی بود یکی نبود
در روزگارانی نه چندان دور ، یه شخصی بود که با ترفندهای مختلف و اما و اگرها وارد استقلال شد .
چند روز بعد ، آقا شیر که رنگش هم قرمز بود ، به یه برنامه دعوت میشه و از شیرها میگه .
ولی یه س...و....س... آبی ، میاد و از آنجائیکه روزگارانی را با حاج خانم در نیروی انتظامی بوده ، یه دفعه پرهای ک... ر ...ی ... شو باز میکنه که بطرف آقا شیرِ بیاد.
خلاصه ، کوچولوهای من ، این س ... و ... س... آبی یه دفعه میگه : من بعد از 20 جلسه قرمزهای انگلیس ( من ... یونایتد ) رو میزنم ، ولی از آنجائیکه آقا شیرِ خیلی آقا بود ، هیچچی نگفت و رفت .
خلاصه اینکه متوجه شدم که گفته : من منچستر یونایتد رو نگفتم ... حالا ، شاید منچستر افغانستان و گفته .
به هر حال امیدوارم خوب بخوابید که دیگه شیر ؛ آره بابا ..........................................
***************************************************************تبریک به همه ی قرمز دوستها .

Imaginary

عضو جدید
منم تبریک هوارتااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا چه حالی داد روی این سپاهان کم شد :biggrin::biggrin::biggrin:

تیم هم فقط تیم پرسپولیسسسسسسس:w11::w11::w11::w11::w42::w42::w42::w42::w42:

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
كاربراني كه توهين كرده بودند اخطار گرفتند. لطفا قوانين باشگاه رو رعايت كنيد و احترام همديگه رو حفظ كنيد.

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
كاربراني كه توهين كرده بودند اخطار گرفتند. لطفا قوانين باشگاه رو رعايت كنيد و احترام همديگه رو حفظ كنيد.

admin جان سلام...:gol:
وقت به خیر ....
نمی خواید به پرسیولیسیها تبریک بگید :cry: .... جای دوری نمیره ....:cry:
....
ما دعا می کنیم تیم شما هم سال دیگه قهرمان بشه ...;)
البته اگه افشین جون بذاره :cry:
شاد باشی :gol:

magsod

كاربر فعال مهندسی كامپیوتر
کاربر ممتاز
گل دقایق پایان پس پس من یاد بازی استقلال -پس پس انداخت میدونید کدوم باز ی باز ی که دقیقه 94 قربانی با یک پرواز بلند حال قرمزیها را گرفت.:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

سمیهه

عضو جدید
سلام خسته نباشید واقعاً پرسپولیس قهرمانی حقش بود نه اون ...... ها ممنون از اینکه این قسمت رو درست کردید که همه بتونن از اون استفاده کنند :D:biggrin::gol::heart::biggrin::D

magsod

کاربر ممتاز
جلف ترین تیم دنیا پس پس چون هم رنگش جلف هم بازیکنانش جلفند اما اس اس همرنگشمشده هم بازیکناش مشد .هم رتبه اش مشد13کاش بازیها ادامه داشت مارتبهمون مشدی ترش میکردیم

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
جلف ترین تیم دنیا پس پس چون هم رنگش جلف هم بازیکنانش جلفند اما اس اس همرنگشمشده هم بازیکناش مشد .هم رتبه اش مشد13کاش بازیها ادامه داشت مارتبهمون مشدی ترش میکردیم

مطمئن باش اگه بازیها ادامه داشت به ارزوت می رسیدی :biggrin:
می رفتید تو دسته یک ....اونجا مشد مشده :biggrin:
و به اون رتبه ای که شایسته استقلاله می رسید :biggrin:
خدا رو شکر کنید بازیها تموم شد:biggrin:

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
admin جان سلام...:gol:
وقت به خیر ....
نمی خواید به پرسیولیسیها تبریک بگید :cry: .... جای دوری نمیره ....:cry:
....
ما دعا می کنیم تیم شما هم سال دیگه قهرمان بشه ...;)
البته اگه افشین جون بذاره :cry:
شاد باشی :gol:

پرسپوليس اگه همون پرسپوليس دور رفت بود شايستگي قهرماني رو داشت هرچند الان هم داره به دوران اوجش برميگرده. اما يادتون نره نوار پيروزي هاي پرسپوليس رو سپاهان تو اصفهان راحت و بدون 7 دقيقه وقت اضافه و صد هزار نفر تماشاچي پاره كرد. تو تهران هم داور هر چي تلاش كرد يه نفر از سپاهان رو اخراج كنه نتونس! سپاهان تحت تاثير جو ورزشگاه ناخواسته عقب كشيد و باخت. اون بازي با سايپا هم كه ديگه خيلي تابلو بود كه پنالتي و اخراج مسلم بازيكن پرسپوليس گرفته نشد و گرنه همون جا كار براي پرسپوليس تموم شده بود.

در هر صورت از يه لحاظ خوشحالم كه پرسپوليس برد، حداقلش اين بود كه چند ميليون نفر خوشحال شدند و سرحال ميرن سركارشون. و اوباش پرسپوليس هم بهانه اي براي ضرر زدن به اموال عمومي نداشتن. اگه هم قهرمان نميشد حالا حالاها داشتيم بهانه 6 امتياز رو بشنويم. اگه 6 امتياز كم نشده بود شرايط كاملا فرق ميكرد و سپاهان هم تو بازي هاي قبلي و اين بازي براي برد به بازي ميرفت.

در مورد تبريك گفتن هم به همه طرفداراي متين پرسپوليس تبريك ميگم. اميدوارم خيلي آماده تر از ايني كه هست بشه.

magsod

کاربر ممتاز
کار هر تیم نیست رتبه 13آوردن
تیم نر میخواهدو مرد کهن :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
پرسپوليس اگه همون پرسپوليس دور رفت بود شايستگي قهرماني رو داشت هرچند الان هم داره به دوران اوجش برميگرده. اما يادتون نره نوار پيروزي هاي پرسپوليس رو سپاهان تو اصفهان راحت و بدون 7 دقيقه وقت اضافه و صد هزار نفر تماشاچي پاره كرد. تو تهران هم داور هر چي تلاش كرد يه نفر از سپاهان رو اخراج كنه نتونس! سپاهان تحت تاثير جو ورزشگاه ناخواسته عقب كشيد و باخت. اون بازي با سايپا هم كه ديگه خيلي تابلو بود كه پنالتي و اخراج مسلم بازيكن پرسپوليس گرفته نشد و گرنه همون جا كار براي پرسپوليس تموم شده بود.

در هر صورت از يه لحاظ خوشحالم كه پرسپوليس برد، حداقلش اين بود كه چند ميليون نفر خوشحال شدند و سرحال ميرن سركارشون. و اوباش پرسپوليس هم بهانه اي براي ضرر زدن به اموال عمومي نداشتن. اگه هم قهرمان نميشد حالا حالاها داشتيم بهانه 6 امتياز رو بشنويم. اگه 6 امتياز كم نشده بود شرايط كاملا فرق ميكرد و سپاهان هم تو بازي هاي قبلي و اين بازي براي برد به بازي ميرفت.

در مورد تبريك گفتن هم به همه طرفداراي متين پرسپوليس تبريك ميگم. اميدوارم خيلي آماده تر از ايني كه هست بشه.

مرسی بابت تبریک ...:gol:
به نظر من سپاهان تحت تاثیر جو ورزشگاه نبود ....بلکه تاکتیک غلطی بود که نیمه دوم اتخاذ کرد و رفت دنبال نتیجه مساوی با بازی تدافعی و استفاده از ضد حمله ....
که مربی اشتباهشو با تعویض عماد رضا تکمیل کرد ...
اگه مثل نیمه اول بازی می کرد شاید الان نتیجه این نبود...البته فشار پرسپولیس هم تو نیمه دوم خیلی بیشتر شد ....
به هر حال تیمهای قرمز و ابی از لحاظ سیستم مدیریتی و داخلی ....فکر کنم ....بدترین تیمهای لیگ برتر باشن ....
این تیمها حاشیه زیاد دارن و نوسان بازیهای این تیمها توی دو نیم فصل طبیعیه....
سعید مظفری هم تو یه مصاحبه گفته که این بازی بیشتر از 7 دقیقه وقت اضافه داشت ....
با توجه به وقت کشیهای سپاهان در نیمه دوم ....
....
اگر پرسپولیس قهرمان نمی شد ...من خودم ...شخصا ...از 6 امتیاز صحبت نمی کردم....
چون یه قانونه ....مثل بلایی که سر میلان تو سری A اومد یا یوونتوس
شاد باشی :gol::smile:

فرزام

عضو جدید
تبريك اين موفقيت به دوستداران قرمز، عالي بود 97 دقيقه تلاش خدا ميدونه كه حقشه قهرمان بشه قهرماني وقتي بيشتر حال ميده كه ميبيني استقلال 13 جدول شده
دوباره تبريك براي اين برد شيرين

گل گفتی;)
اصلاً من نمیدونم چی جوری روشون میشه حرف بزنند این استقلالی ها.
13 باخت و رده 13 .:eek::cry:
اگه 2 هفته دیگه بازیها ادامه داشت میرفتند دسته یک:biggrin:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گل دقایق پایان پس پس من یاد بازی استقلال -پس پس انداخت میدونید کدوم باز ی باز ی که دقیقه 94 قربانی با یک پرواز بلند حال قرمزیها را گرفت.

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

شما تو فكر همون گل باش تا اموراتت بگذره خوب

پرسپوليس خيلي ها رو آتيش زد از جمله .............

پرسپوليس قهرمان شد بدون 6 امتياز