کلوپ طرفداران پرسپولیس

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
جهت ياداوري براي پرسپوليسهاي گل​

اين تاپيك مخصوص پرسپوليسهاست اخرين اخبار از بازيكنان و مربيان، نتايج ، تمرينات ،عكس ها ، بازي ها و انچه به اين تيم مربوطه بيا ر اينجا لطفا فقط پرسپوليس ها بيان ورود استقلالي ها(OOOOOO) ممنوع

چند قانون هم داره لطفا رعايت كنيد :

1- تيم ما اسمش پرسپوليس نه پيروزي ولي بعضي ها از دشمني اسم تيم مارو عوض كردن پس كسي نگه پيروزي

2- نوشتن كلمه پرسپوليس فقط با رنگ قرمز مجازه

3- لطفا فقط از پرسپوليس بگيد اصلا اسم تيم استقلال نياريد اگه مي خواهيد بگيد استقلال فقط لازم 6 تا سوراخ بزاريد (OOOOOOO) كه نشونه 6تا گل تاريخي به اين تيمه

استقلال = OOOOOO (پس ننويسيد استقلال )

4- ممكنه طرفداران OOOOOOبيان تاپيك بدن لطفا اصلا جواب نديد و توجه نكنيد

5- و اينكه ديگه مواظب خودتون باشيد پرسپوليس دشمن زياد داره :w40::w36:

6- در متن پست لطفا از رنگ ابي استفاده نشه

كساني كه اين قوانين رعايت نمي كنن

Matrix

عضو جدید
اره چون كسي رعايت نمي كنه بايد ياداوري مي كردم
نبايد كم بياريم درسته صدر جدول از دست داديم ولي پرسپوليس براي هميشه تو قلب ما هست

يه پرسپوليسي تمام عيار بودن هيچ ربطي به اين نداره كه رنگ پرسپوليس رو قرمز بنويسي .. يا چه ميدونم با استقلاليها بجنگي ... يا 000000 بزاري !

همونطوري كه آريايي بودن به فارسي كردن اسم آي دي و آواتار اونجوري گذاشتن و ... نيست.

دوست عزيز يه پرسپوليسي اونيه كه قلبش واسه پرسپوليس بتپه ...

و از نظر من اين قوانين بيهوده هستند واسه همين وقتي صرف عكل كردن بهشون نميكنم.

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد اريائي بودنمون كه متاسفانه همه فراموش كرد ن شايد اين اواتور و نام كاربري زره اي يادمون بياره كه اريائي هستيم

در مورد پرسپوليس هم اگه دوست نداريد رعايت نكنيد قبلا هم يه بار بحث كرديم در اين مورد من براي كساني ياداوري مي كنم كه دوست دارن رعايت كنن فكر نمي كنم بر خلاف قوانين سايت باشه

Matrix

عضو جدید
در مورد اريائي بودنمون كه متاسفانه همه فراموش كرد ن شايد اين اواتور و نام كاربري زره اي يادمون بياره كه اريائي هستيم

در مورد پرسپوليس هم اگه دوست نداريد رعايت نكنيد قبلا هم يه بار بحث كرديم در اين مورد من براي كساني ياداوري مي كنم كه دوست دارن رعايت كنن فكر نمي كنم بر خلاف قوانين سايت باشه

در مورد آريائي كه ترجيح ميدم بحث نكنم. !!

منتها در مورد پرسپوليس .. خوب مسلما" اين مدل حرف زدن كه "كسياني كه دوست دارند ، لطفا" رعايت كنند " كاملا" پذيرفته هست و هيچ قانوني رو هم نقض نميكنه . چون يك درخواست هست

و از شما هم خواهش ميكنم كه همون پست قوانين رو هم اديت كنيد تا به جاي يك لحن آمرانه ، يك خواهش دوستانه باشه .

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مشكلي در لحنم نمي بينم شما هم اگه مشكلي مي بيني بهتره پيام خصوصي بدي چون اينجا تاپيك پرسپوليس هست نه انتقاد پس لطفا تاپيك منحرف نكنيد

Matrix

عضو جدید
من مشكلي در لحنم نمي بينم شما هم اگه مشكلي مي بيني بهتره پيام خصوصي بدي چون اينجا تاپيك پرسپوليس هست نه انتقاد پس لطفا تاپيك منحرف نكنيد

اين بحث با نقل قول گرفتن از پست شما در مورد قوانين شروع شد ! و در مورد تاپيك هم هست .
به هر حال اگرم نباشه .. با پست شما شروع شد.

در ضمن اگر مشكلي نمي بينيد كه ديگه بحثي نداريم . هر كس پستي كه ميزنه به خودش مربوطه .
منتها من خواهش كردم و شما عمل نكردي و اينجوري جواب دادي . پس ديگه مطمئن باش وقتي كه شما دستور بدي ، من يكي عمرا" زير بارش نميرم.

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم نخواستم شما عمل كني گفتم ما قبلا هم در اين مورد بحث كرديم و گفتم اين فقط يه درخواست از دوستان هست ولي مثل اينكه شما دوست داريد بحث ادامه پيدا كنه

Matrix

عضو جدید
به هر حال ظاهرا" بحث دفعه پيش افاقه نكرده .

من به عنوان يكي از كاربراي بخش ورزش به اين قانون ها اعتراض دارم.

ورود استقلالي ها(OOOOOO) ممنوع

كسي نگه پيروزي

2- نوشتن كلمه پرسپوليس فقط با رنگ قرمز مجازه

من با اينا مشكل دارم .

كساني كه اين قوانين رعايت نمي كنن

اگر درخواست داري كه هر كي دوست داره رعايت كنه ... پس چطور كساني كه رعيت نميكنن اينقدر موجب ناراحتيت ميشن و ناراحتي'ت رو ابراز ميكنه؟

تاپيك مگه درمورد پرسپوليس نيس؟

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی داره واسه دختر خاله ی من شاخ و شونه می کشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آی نفسکـــــــــــــــــــــش:w00:

پرسپولیس زلزله محبوبه هرچی دله

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
قانون هفتم

قانون هفتم

به هر حال ظاهرا" بحث دفعه پيش افاقه نكرده .

من به عنوان يكي از كاربراي بخش ورزش به اين قانون ها اعتراض دارم.

من با اينا مشكل دارم .

اگر درخواست داري كه هر كي دوست داره رعايت كنه ... پس چطور كساني كه رعيت نميكنن اينقدر موجب ناراحتيت ميشن و ناراحتي'ت رو ابراز ميكنه؟

تاپيك مگه درمورد پرسپوليس نيس؟

درود
ماتريكس عزيز هم من و هم شما و هم همه بچه ها خوب مي دونن كه اين تاپيك فقط جنبه كل كل داره اين كه نوشتم ورود oooooo ممنوع فقط به خاطر اين بود كه حتما طرفداران تيم oooooبيان و ببينن من فكر نمي كنم پرسپوليسي باشه تو اين جمع كه با اين تاپيك مشكل داشته باشه
قانون هفتم :
من بازم مي گم هر كي من دوست داره قوانين را رعايت كنه اين هم قانون هفتم اين تاپيك هست

شايد حامد

عضو جدید
من خيلي خواستم چيزي نگم
ولي ديگه نتونستم ....

حالا انقدر بشينيد راجع به قطبي حرف بزنيد تا بره . ولي لينو بدونين تنها كسي كه ميتونه رو فوتبال ما اثر بزاره الان قطبي. چون مشكل فوتبال ما اخلا بازينا و مربيا است....ورزش وقتي توش اخلاق نباشه معني نداره....حتي اگه تيم بره دست دوم من پشت قطبي ام همه جوره ....چون داره يه چيزي به همه فوتبالياي ما ياد ميده كه هيچ كي نمي تونه و اون اخلاق ورزشي وحرفه ايه.... حتي اگه به قول شما دوزار هم از نظر فني بارش نباشه.....

آخرین ویرایش:

Matrix

عضو جدید
کی داره واسه دختر خاله ی من شاخ و شونه می کشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آی نفسکـــــــــــــــــــــش:w00:

پرسپولیس زلزله محبوبه هرچی دله

كسي شاخ و شونه نميكشه!

در مورد تاپيك داريم خيلي عادي بحث ميكنيم!

مثه اينكه شمام بدتون نيومده!؟

درود
ماتريكس عزيز هم من و هم شما و هم همه بچه ها خوب مي دونن كه اين تاپيك فقط جنبه كل كل داره اين كه نوشتم ورود oooooo ممنوع فقط به خاطر اين بود كه حتما طرفداران تيم oooooبيان و ببينن من فكر نمي كنم پرسپوليسي باشه تو اين جمع كه با اين تاپيك مشكل داشته باشه
قانون هفتم :
من بازم مي گم هر كي من دوست داره قوانين را رعايت كنه اين هم قانون هفتم اين تاپيك هست

منم تمام حرفم اين بود كه اين قانون هفتم رو به قوانين اضافه كن ;)

مرسي.

اي كاش همه يه كم انصاف و صبر داشتيم.....
:gol:

من خيلي خواستم چيزي نگم
ولي ديگه نتونستم ....

حالا انقدر بشينيد راجع به قطبي حرف بزنيد تا بره . ولي لينو بدونين تنها كسي كه ميتونه رو فوتبال ما اثر بزاره الان قطبي. چون مشكل فوتبال ما اخلا بازينا و مربيا است....ورزش وقتي توش اخلاق نباشه معني نداره....حتي اگه تيم بره دست دوم من پشت قطبي ام همه جوره ....چون داره يه چيزي به همه فوتبالياي ما ياد ميده كه هيچ كي نمي تونه و اون اخلاق ورزشي وحرفه ايه.... حتي اگه به قول شما دوزار هم از نظر فني بارش نباشه.....

سلام برحامد عزيز. رفيق از اينورا؟
دوست من هوادارهاي پرسپوليس با افشين قطبي مشكلي ندارند . كما اينكه فقط 5% اون رو مقصر ميدونستن تو نظرسنجي برنامه نود.
تيم قبل از هرچيز مديريت و بازيكناش مشكل دارن!

mobi

عضو جدید

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا كه فوتبال ما بايد به خودش بنازه با اين كميته استينافش يا كميته سركار گذاشتن مردم

نمي دونم ديگه چرا محروم ميكنن وقتي ميخوان 1 ساعت بعدش جلسه بگيرن و ببخشن

فوتبال ما داره پله هاي ترقي رو طي ميكنه با اين كاراش

شايد حامد

عضو جدید
سلام برحامد عزيز. رفيق از اينورا؟
دوست من هوادارهاي پرسپوليس با افشين قطبي مشكلي ندارند . كما اينكه فقط 5% اون رو مقصر ميدونستن تو نظرسنجي برنامه نود.
تيم قبل از هرچيز مديريت و بازيكناش مشكل دارن!

سلام ما زير سايتونيم ...
يه نيگاه به پستهاي يكي دو هفته قبلت بد نيست بندازي....فكر كنم يه اشتباه هايي تو تايپ داشتي در مرد قطبي و استيلي و....;):gol:

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
دكتر يگانه پزشك معالج مدير عامل باشگاه پرسپوليس:
حال عمومي حبيب كاشاني رضايت بخش است
پزشك معالج حبيب كاشاني گفت: با توجه به بيماري ديابتي كه آقاي حبيب كاشاني دارند و با توجه به عارضه قلبي كه دچار آن شده اند، تشخيص داديم ايشان در بخش CCU بستري باشند تا نظارتهاي لازم براي بهبود وضعيت ايشان انجام شود.
به گزارش سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، دكتر يگانه با اشاره به اينكه وضعيت عمومي مدير عامل باشگاه پرسپوليس رضايت بخش است افزود: يك پرشك مخصوص براي آقاي كاشاني در نظر گرفته ايم تا به طور مداوم وضعيت ايشان را تحت نظر داشته باشد و گزارش آن را به متخصصين ارائه دهد.
دكتر يگانه در پايان گفت: در صورتي كه وضعيت ايشان عادي تشخيص داده شود، مي توانند از فردا به بخش منتقل شوند.

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
هفته بیست و نهم لیگ برتر؛ 5 بازی، پنجشنبه و 4 بازی یکشنبه
نصرتی تنها غایب دیدار پرسپولیس – صنعت مس
در ادامه رقابتهای لیگ برتر، تیمهای پرسپولیس و صنعت مس از هفته بیست و نهم در کرمان به مصاف هم می‎روند که محمد نصرتی تنها غایب سرخپوشان در این دیدار است.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، از هفته بیست و نهم مسابقات لیگ برتر (جام خلیج فارس) پنج دیدار در روز پنجشنبه پنجم اردیبهشت ماه و چهار دیدار در روز یکشنبه هشتم، برگزار می‎شود.
بر همین اساس تیم پرسپولیس در ورزشگاه شهید باهنر کرمان به مصاف تیم صنعت مس می‎رود که در این دیدار محمد نصرتی به علت دریافت سه کارت زرد در بازیهای قبلی از حضور در ترکیب سرخپوشان محروم است

Matrix

عضو جدید
سلام ما زير سايتونيم ...
يه نيگاه به پستهاي يكي دو هفته قبلت بد نيست بندازي....فكر كنم يه اشتباه هايي تو تايپ داشتي در مرد قطبي و استيلي و....;):gol:

دوست من . درمورد استيلي من هنوزم رو حرفم هستم. و مطمئنم كه خيلي از حاشيه هاي تيم تقصير همين استيلي هست!

ضمن اينكه من به اين خاطر كه قطبي رو با مربيهاي بزرگي مثل دنيزلي مقايسه ميكنم و ازش انتظار دارم كه اونطوري باشه ، اينجوري درموردش حرف ميزنم!

وگرنه اگه بخوام با مربيهاي ايراني ديگه يا همين مثلا" استيلي مقايسه'ش كنم كه ...

اونجايي كه گفتم اميدوارم پايان كار قطبي و استيلي هردو در تيم باشه ، به اين خاطر بود كه قطبي واقعا" اسير حاشيه شده بود و استيلي هم اونو بيشتر غرقش ميكرد!

حتي به خودم قول دادم كه ديگه بازيهاي پرسپوليس رو نبينم!

ولي تركيب اوليه رو كه تو بازي با ملوان ديدم ، نشستم و تا آخر بازي رو ديدم. و راضي بودم.

ولي چرا بعد از اين همه كه شيث گند زد به پرسپوليس ... مسعود زارعي اولين بازيش بود ؟! (البته اولين نه.. ولي قبلا" خيلي كم بازي كرده بود!)

كاش خيلي وقته پيش ازش بازي ميگرفت!

يا نيكبخت و خليلي تو بازي با ملوان وظايفشون كاملا" تعريف شده بود! و خبري از اون دعواي گلزني نبود!

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
ليگ برتر .::. هفته/دور : .::. 5/2/1387 ساعت 16:00 .::. ورزشگاه باهنر کرمان
پرسپوليس - مس كرمان

Matrix

عضو جدید
ليگ برتر .::. هفته/دور : .::. 5/2/1387 ساعت 16:00 .::. ورزشگاه باهنر کرمان
پرسپوليس - مس كرمان

5 ام ميشه فردا ديگه!؟

ممنون.

اگر مس قلعه نوعي رو ببره (تو كرمان) .... به شخصه 90% قهرمان ميدونم پرسپوليس رو!

اگه اشتباه نكنم هفته پيش بازيشون تو اصفهان بود! با سپاهان

و نفس سپاهان رو بريدن و با اشتباه داوري بازي رو با سپاهان مساوي كردن ولي حقشون برد بود!

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
سلام به همه خصوصا نازی_مو
امروز همه چی معلوم میشه.....با بردن مس به قهرمانی نزدیک میشیم;)
عشق است بروبچ قرمز باشگاه