کلوپ طرفداران پرسپولیس

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چشم بصيرت؟؟! عجبا!عينك ذره بيني بهتون بدم ببينيد؟؟! اخه همه مي بينن چطوري ميشه شما نبينيد!!
پرسپوليسيا خيلي شايعه درست مي كنن! معلومه رو ما خيلي حساسيد! مي ترسيد ازما؟؟!!!!

چشمای من به جز لوگو زیبای پرسپولیس چیزی نمیبینه اما در مورد ی ترسیدن بگم که اون تیمی که از ترس پرسپولیس فرار کرده ترکیه متاسفانه اسمش استقلال میگن شبا بازیکناش خواب علیپور میبینند از خواب بیدار میشن و موهای خودشون میکشن:biggrin:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لازم به یاد اوری میدونم که اصالت استقلال برمیگرده به تیم دوچرخه سواران برا همین لوگو تیم هم برگرفته از دوچرخه هست ولی پرسپولیس چی؟ برمیگرده به تمدن و اصالت ایران زمین به پرسپولیس و برگرفته از سرستونهای تخت جمشیده ....تفاوت رو میبینید؟
شما اون دايره هاي بزرگ زيبارو سوراخ مي بينيد؟؟! راستي بچه هاتون هم كه مصدومن ! خدا شفاشون بده!

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لازم به یاد اوری میدونم که اصالت استقلال برمیگرده به تیم دوچرخه سواران برا همین لوگو تیم هم برگرفته از دوچرخه هست ولی پرسپولیس چی؟ برمیگرده به تمدن و اصالت ایران زمین به پرسپولیس و برگرفته از سرستونهای تخت جمشیده ....تفاوت رو میبینید؟
دقیقا یعنی همون اسم دو تیم نگاه میکنی میتونی متوجه بشی کدوم تیم بزرگ وسرور تیم های ایران :cool:

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
عشق پرسپولیس :D

بیرانوند رفتنی یا نه ؟

شنیدم از چند تا تیم اروپایی پیشنهاد داره

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عشق پرسپولیس :D

بیرانوند رفتنی یا نه ؟

شنیدم از چند تا تیم اروپایی پیشنهاد داره

با اینکه چند تا پیشنهاد خوب داره و میتونست ی کمک مالی خوب واسه پرسپولیس باشه اما چون محروم از خرید بازیکن گفتن که بهش اجازه نمیدن بره

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام اتفاقا خوبه كه اصالتمون رو حفظ كرديم و به همه ميگيم از كجا به كجا رسيديم ما از همون اول اهل دوز و كلك نبوديم ولي پرسپوليس چي؟؟!فقط داشتن اصالت ايراني مهم نيست مهم در عمله؟! ايا ايراني هاي اصيل كلاه سربقيه ميذاشتن!! اخه طارمي كجاي دلم بزارم!

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقیقا یعنی همون اسم دو تیم نگاه میکنی میتونی متوجه بشی کدوم تیم بزرگ وسرور تیم های ایران :cool:
ميدونيد بيشتر هوادارن استقلال از طبقه متوسط و نخبگان از قديم بودن؟!!!! نه ما با نگاه به استقلال به سروريش پي مي بريم! نه چيزه ديگه!!!

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فوتبال ایران کلا دوز و کلکه
هر جا پول باشه مافیا و فساد هست فوتبال هم از این قاعده مستثنی نیست من نمیخام رو بیارم به نمونه موردی وگرنه تا دلت بخاد از این لابی گری و فسادها در فوتبال هست
سلام اتفاقا خوبه كه اصالتمون رو حفظ كرديم و به همه ميگيم از كجا به كجا رسيديم ما از همون اول اهل دوز و كلك نبوديم ولي پرسپوليس چي؟؟!فقط داشتن اصالت ايراني مهم نيست مهم در عمله؟! ايا ايراني هاي اصيل كلاه سربقيه ميذاشتن!! اخه طارمي كجاي دلم بزارم!

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ميدونيد بيشتر هوادارن استقلال از طبقه متوسط و نخبگان از قديم بودن؟!!!! نه ما با نگاه به استقلال به سروريش پي مي بريم! نه چيزه ديگه!!!

تا جایی که من میدونم از همون زمان شاهنشاهی طرفداران استقلال شاه و شاهزاده بودن تا الان که رسیدن به آقا وآقازاده !!!!!پرسپولیس همیشه تیم محبوب تر و محبوب قلب مردم عادی بوده :gol::gol::gol::heart::heart::heart:

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فوتبال ایران کلا دوز و کلکه
هر جا پول باشه مافیا و فساد هست فوتبال هم از این قاعده مستثنی نیست من نمیخام رو بیارم به نمونه موردی وگرنه تا دلت بخاد از این لابی گری و فسادها در فوتبال هست
اينكه بله! خب حالا كه چي؟؟! وقتي همه اينجورين پس طبيعيه بازيكناي پرسپوليس هم اينجوري باشن؟؟!!!

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا جایی که من میدونم از همون زمان شاهنشاهی طرفداران استقلال شاه و شاهزاده بودن تا الان که رسیدن به آقا وآقازاده !!!!!پرسپولیس همیشه تیم محبوب تر و محبوب قلب مردم عادی بوده :gol::gol::gol::heart::heart::heart:
عه واقعا؟!چه خوب! پس علاوه بر نخبگان و قشر متوسط جامعه ، شاهزاده ها و اقا زاده ها هم طرفدار استقلال بودن! چه جالب! با اين همه طرفدار چه كنيم!!

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عه واقعا؟!چه خوب! پس علاوه بر نخبگان و قشر متوسط جامعه ، شاهزاده ها و اقا زاده ها هم طرفدار استقلال بودن! چه جالب! با اين همه طرفدار چه كنيم!!

نگرفتی قضیه رو چون منظور من این بود تیم حکومتی استقلال ؛بعدم با اگه این همه طرفدار داره چرا همیشه ورزشگاش خالیه:D

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من دفاع کردم مگه؟؟
میگم حالا ینفر پیدا شده فاسد بوده شما ب خودت میتونی حق بدی که بگی کل تیم اینجوریه و زیر سوال ببری تیمو واقعا متاسفم ....
اينكه بله! خب حالا كه چي؟؟! وقتي همه اينجورين پس طبيعيه بازيكناي پرسپوليس هم اينجوري باشن؟؟!!!

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نگرفتی قضیه رو چون منظور من این بود تیم حکومتی استقلال ؛بعدم با اگه این همه طرفدار داره چرا همیشه ورزشگاش خالیه:D
زمانهاي بازيشون بد موقع است! بعدشم الان براي پرسپوليس ورزشگاه خيلي پر ميشه؟!! عجبا!

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من دفاع کردم مگه؟؟
میگم حالا ینفر پیدا شده فاسد بوده شما ب خودت میتونی حق بدی که بگی کل تیم اینجوریه و زیر سوال ببری تیمو واقعا متاسفم ....

الان خيلي دوستانه هركسي از تيمش دفاع مي كنه نمي خوام نه شما ناراحت بشيدنه خودم!پس هر صحبتي ميشه به دل نگيرين!
خب منم متاسفم كه اصالت تيم ما رو زير سوال بردين!!

آخرین ویرایش:

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زمانهاي بازيشون بد موقع است! بعدشم الان براي پرسپوليس ورزشگاه خيلي پر ميشه؟!! عجبا!

میدونی چیه من چیزی از خودم نمیگم خود کنفدراسیون آسیا میگه پرسپولیس پرطرفدارترین تیم آسیاس بعدش الهلال بعدش دالیان چین بعدش تیم دوم پایتخت ؛من خیلی دوست استقلالی دارم که همونا قبول دارن ما پرطرفدارتریم

!austenite

کاربر حرفه ای
[h=1]پرسپولیسی‌ها برای لغو دیدار سوپرجام شرط گذاشتند[/h]https://www.alef.ir/news/3970425187.html
به گزارش فارس، گرشاسبی درباره سوالی مبنی بر لغو دیدار سوپرجام اظهار داشت: پرسپولیس زیر بار لغو بازی سوپرجام نمی‌رود و اگر قرار باشد که این دیدار در زمان دیگری برگزار شود، زمانی بازی می‌کنیم که محرومیت پرسپولیس به اتمام رسیده باشد.
این صحبت‌ها در شرایطی مطرح شده است که قرار است این بازی در تاریخ ۲۹ تیرماه برگزار شود.
استقلالی‌ها خواهان لغو این بازی در این تاریخ هستند.

BISEI

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه قرمزا
همه پرسپولیسیا
همه بی اعصابای ‘فوتبال دوست ‘روحیه ورزشی : ))

این پست تنها در باب رو اعصاب بودن آبی آس و ارزش دیگری ندارد :|

باشد که عاقل شوید و فوتبال رو جدی نگیرید (خودم جوری تو این جام جدیش گرفته بودم که از شدت حرص و عصبانیت میشد ادم بکشم)
any way

up
:w18:

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میدونی چیه من چیزی از خودم نمیگم خود کنفدراسیون آسیا میگه پرسپولیس پرطرفدارترین تیم آسیاس بعدش الهلال بعدش دالیان چین بعدش تیم دوم پایتخت ؛من خیلی دوست استقلالی دارم که همونا قبول دارن ما پرطرفدارتریم
كلا استقلاليا متواضعن! براي اينكه دلتون نشكنه ميگن اره شما درست ميگين! ولي حقيقت چيزه ديگيه!!! من كه دلم براتون نمي سوزه در نتيجه مي خوام با حقيقت روبه رو بشين!

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
كلا استقلاليا متواضعن! براي اينكه دلتون نشكنه ميگن اره شما درست ميگين! ولي حقيقت چيزه ديگيه!!! من كه دلم براتون نمي سوزه در نتيجه مي خوام با حقيقت روبه رو بشين!

عزیزم ناراحت نشیا ولی شاید بهتر باشه بری تو تاپیک ابی ها غیبت قرمزا رو بکنی تا اینجا هی از خودتون تعریف کنی!
همه میدونن ک آبی ها جایی که به نفعشون نباشه دست به هر کاری میزنن؟
تواضع شون کجا بود؟؟
حقیقت هم آبی هست حتما هه!

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عزیزم ناراحت نشیا ولی شاید بهتر باشه بری تو تاپیک ابی ها غیبت قرمزا رو بکنی تا اینجا هی از خودتون تعریف کنی!
همه میدونن ک آبی ها جایی که به نفعشون نباشه دست به هر کاری میزنن؟
تواضع شون کجا بود؟؟
حقیقت هم آبی هست حتما هه!
سلام، مرسي عزيزم چرا نارحت بشم! حقيقتش چندبار خواستم جواب قرمزارو ندم ولي نتونستم! شايد چون توي فاميل هميشه اين بحثها بينمونه عادت كردم!
ولي ابيارو خوب نشناختين!
در هرصورت ديگه اين جا جواب قرمزارو نميدم!
ممنونم عزيزم;)

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام، مرسي عزيزم چرا نارحت بشم! حقيقتش چندبار خواستم جواب قرمزارو ندم ولي نتونستم! شايد چون توي فاميل هميشه اين بحثها بينمونه عادت كردم!
ولي ابيارو خوب نشناختين!
ممنونم عزيزم;)
خب آگه خوشحال شدی که چ بهتر... ههه
منکه زیاد درگیر فوتبال اینا نمیشم، اما عاشق قرمزم
اره هنوز خیلی ها آبی ها رو نشناختن شاید
شایدم بهم ربطی نداشته باشه که کی چکار میکنه
اما تا آون جایی که ربط داره میدونم ی چیزای که ربطی به شناخت داره مخصوصا ادما!
میخوای هم دعبا و کل کل داشته باشی...

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کم آوردی پس
ولي ابيارو خوب نشناختين!
ممنونم عزيزم;)

!austenite

کاربر حرفه ای
[h=1]قهرمان سوپرجام مشخص شد[/h]
به دلیل انصراف تیم استقلال از حضور در سوپرجام تیم پرسپولیس برنده این دیدار و قهرمان سوپرجام شناخته شد.‏
به گزارش الف به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، سازمان لیگ فوتبال ایران، به دلیل انصراف باشگاه استقلال از حضور در مسابقه سوپرجام، دیدار دو ‏تیم استقلال و پرسپولیس در روز 29 تیرماه 1397 برگزار نمی شود و طبق مقررات تیم پرسپولیس 3 بر صفر برنده این مسابقه ‏و قهرمان سوپرجام است.‏