کلوپ طرفداران پرسپولیس

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]حضور سید مهدی صالحی در تمرینات امروز/ توافق کادر فنی با ۲ بازیکن دیگر[/h]
ارتش سرخ دات كام :
در شرایطی که مهاجم جدید پرسپولیس از امروز (پنجشنبه) در تمرینات این تیم حاضر خواهد شد، شنیده می شود سرخپوشان با ۲ بازیکن دیگر خود هم برای ادامه همکاری به توافق رسیده اند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرینات پرسپولیس از امروز در ورزشگاه درفشی فر برگزار می شود. سرخپوشان از ساعت 11 تمرین نوبت صبح را برگزار می کنند و از ساعت 17 هم برگزار کننده تمرینات عصرگاهی خواهند بود.

* شنیده می شود حسین ماهینی و غلامرضا رضایی هم با پرسپولیس برای ادامه همکاری به توافق رسیده اند.

* در شرایطی مسئولان باشگاه پرسپولیس از توافق با سید جلال حسینی و شجاع خلیل زاده صحبت می کنند که گفته می شد یکی از این 2 مدافع ملی پوش سال آینده پیراهن پرسپولیس را بر تن خواهد کرد.

* سید مهدی سید صالحی مهاجم جدید پرسپولیس از امروز در تمرینات سرخپوشان حضور پیدا می کند، هر چند مشخص نیست حضور او در تمرینات صبح خواهد بود یا عصر.

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
ارتش سرخ دات كام :
رضایتنامه سه بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس صادر شد. سعید قدمی، افشین اسماعیل زاده و روح ا... سیف الهی سه بازیکن زیر 23 سال پرسپولیس پس از حضور در دفتر محمد رویانیان رضایتنامه خود را دریافت کردند تا برای پیوستن به تیم های دیگر مشکلی نداشته باشند.

پیش از این امیر حسین فشنگچی مدافع چپ پرسپولیس در فصل گذشته نیز رضایتنامه خود را دریافت کرده بود.
فرشاد احمدزاده و سیف الهی بازیکنای خوبی بودن .. باید قرضی به تیمای دیگه میدادن ..

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
تمرینات پرسپولیس با ۲۰ بازیکن در تهران آغاز شد
برخورد گرم دایی و استیلی در حضور دو سرپرست/ سید صالحی هم آمد

تمرین امروز پرسپولیس با حضور سیدصالحی و همچنین برخورد گرم علی دایی و حمید استیلی با هم همراه بود

به گزارش خبرگزاری فارس، تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس پس از اردوی 10 روزه در اردبیل از ساعت 11 صبح امروز با حضور 20 بازیکن برگزار شد. در این تمرین ابتدا بازیکنان بدن‌های خود را گرم کردند و سپس به کارهای هوازی پرفشار پرداختند. در تمرین امروز کار با توپ دیده نشد.

* کریم باقری در تمرین امروز حضور نداشت.

* آتشی که در اطراف ورزشگاه پیش آمده بود دقایقی تمرین پرسپولیسی‌ها را تحت‌الشعاع خود قرار داده بود.

* حدود 80 هوادار در تمرین امروز حضور داشتند.

* محمد رویانیان نیز میهمان ویژه تمرین امروز پرسپولیس بود. او ابتدا به کلیه بازیکنان یک شاخه گل قرمز داد و سپس به سید صالحی خوشآمد گفت بعد از آن 30 دقیقه بر روی نیمکت کنار دایی نشست و سپس در گفت‌وگو با او به بررسی لیست بازیکنان جدید پرداخت، اما نکته جالب این بود که علی دایی با موبایلش تلفن برخی افراد را می‌گرفت و سپس رویانیان به همراه بهمن دهقان نماینده تام‌الاختیارش گفت‌وگو می‌کرد.

* پنجعلی و شیرینی دو گزینه سرپرستی پرسپولیس در تمرین امروز حضور داشتند.

* کادر فنی پرسپولیس طوسی و بازیکنان سبر فسفری پوشیده بودند.

* سه جانباز جنگ تحمیلی به مناسبت گرامیداشت روز جانباز در تمرین امروز حضور داشتند و مورد تقدیر مسئولان باشگاه پرسپولیس و کادر فنی قرار گرفتند.

* در تمرین امروز پرسپولیس میثم حسینی- نور محمدی- سید صالحی- عسگر- نور محمدی- عابدزاده- نیلسون- کفشگری- رضایی (دروازه‌بان)- نوروزی- غریبی- بنگر- حقیقی- عالیشاه- کنعانی- عباس‌زاده- فرشاد قاسمی و ارسلان مطهری حضور داشتند.

* هواداران تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز با خواندن شعارهایی به حمایت قاطع از علی دایی پرداختند.

* پس از گذشت نیم ساعت از تمرین، حمید استیلی نیز در جمع قرمزپوشان حضور پیدا کرد. او در گوشه‌ای از ورزشگاه ایستاد و اصلا قصد نداشت داخل زمین شود اما دایی که متوجه این موضوع شد، سریعا یک نفر را به سمت او فرستاد و از استیلی درخواست کرد که به داخل زمین بیاید. استیلی هم به داخل زمین رفت و دقایقی با دایی به گفت‌وگو پرداخت.

* مهدوی بازیکن سابق استقلال نیز در تمرین امروز حضور داشت و روی نیمکت نشسته بود.

* هواداران تیم فوتبال پرسپولیس در انتهای تمرین با شعار «دایی، رویانیان، پرسپولیس جهانی، علیه استقلالی‌ها به عنوان تیمی بدون مدیرعامل» شعارهایی سر دادند.

* هواداران پرسپولیس در انتهای تمرین امروز ضمن خوشامدگویی به سیدصالحی از وی گلزنی به استقلال را خواستار شدند که به همین درخواست لبخند برخی از بازیکنان پرسپولیس را به همراه داشت.

*به مناسبت روز جانباز و گرامیداشت ولادت حضرت عباس (ع) دو جانباز جنگ تحمیلی به نمایندگی از سایر جانبازان در تمرین امروز حضور پیدا کردند و مورد تقدیر رویانیان و دایی قرار گرفتند.

رویانیان در این باره گفت: بدون شک جانبازان چشم و چراغ این مملکت هستند و امروز در خدمت دو تن از آنها هستیم که در کارهای علمی و فرهنگی بسیار متخصص، تحصیلکرده و آگاه هستند.

وی افزود: این دو جانباز عزیز در عرصه علمی و فرهنگی و زندگی سالم برای جانبازان و معلولین و حتی طرح پلاک ویژه جانبازان در گذشته طرح‌ها و زحمات زیادی را کشیدند که ما هم وظیفه خود دانستیم که از این دو عزیز تقدیر ویژه‌ای کنیم و این وظیفه باشگاه پرسپولیس بود. این دو جانباز در جنگ تحمیلی نیز جان خود را کف دستشان گذاشتند و در جبهه‌های حق علیه باطل برای اینکه دشمنان پای خود را در این خاک نگذارند جنگیدند و ما همیشه به آنها افتخار می‌کنیم.

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
فعالیت منطقی پرسپولیس در نقل و انتقالات
فعالیت های پرسپولیس در نقل و انتقالات نشان دهنده تفاوت آن با عملکرد سال گذشته قرمزهاست.

جام ورزشی، فصل گذشته محمد رویانیان با جذب ستاره هایی مثل جلال حسینی، محسن بنگر، شهاب گردان، کریم انصاری فرد، محمد قاضی، حسین ماهینی و ...سر و صدای زیادی به پا کرد و همه منتظر نتایج خارق العاده قرمزها بودند اما با شروع فصل مشخص شد قرمزها در خریدهای خود توازن را رعایت نکرده اند.

در برخی پست ها پرسپولیس با ترافیک مواجه شد و در پست های دیگر با کمبود بازیکن مواجه شد. به عنوان مثال می توان به خط هافبک اشاره کرد که با مشکلات فراوانی مواجه بود و در نیم فصل هافبک هایی مثل حقیقی، کلاه کج، پروویچ و ولادتکو جذب شدند.

در فصل جاری اما قرمزها روش دیگری در پیش گرفتند و به جای خرید بازیکنان مطرح، به دنبال تقویت خطوط مختلف رفتند ضمن اینکه با اکثریت بازیکنان تاثیرگذار خود نیز برای فصل آینده به توافق رسیدند.

نیلسون، بنگر، ماهینی، پولادی، نوری و رضایی از جمله نفرات تاثیرگذاری هستند که در پرسپولیس مانده اند و احتمال تمدید قرارداد سیدجلال حسینی و کریم انصاری فرد نیز وجود دارد.

از سوی دیگر نفراتی مثل میلاد غریبی و صادقیان(در صورت قطعی شدن) پدیده هایی هستند که سهمیه لیگ برتری محسوب نمی شوند و می توانند آینده این تیم را تضمین کنند.

باید دید جذب بازیکنانی که در زمره ستاره ها نیستند و برخی شان از لیگ دسته اول خریداری شده اند تا چه حد می تواند ناکامی های فصل گذشته را از ذهن هواداران پرسپولیس پاک کند.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
علی کریمی هم رفت تراکتور
کلا قراره بازیکنای محبوب پرسپولیس یکی یکی دک بشند!!!
اینم از شاهکارهای جدید مدیریت!!!
کلا من خودم خیلی با اخلاق کریمی نبودم ولی این رفتاری که باهاش شد در شان کریمی نبود.
ببینیم این رئیس جمهور بعدی ریشه این سردارای از خدا بی خبر رو از فوتبال قطع میکنه یا اینکه ورودشون رو راحتر میکنه؟!!!

karimi912

عضو جدید
علی کریمی هم رفت تراکتور
کلا من خودم خیلی با اخلاق کریمی نبودم ولی این رفتاری که باهاش شد در شان کریمی نبود.
ببینیم این رئیس جمهور بعدی ریشه این سردارای از خدا بی خبر رو از فوتبال قطع میکنه یا اینکه ورودشون رو راحتر میکنه؟!!!

اي كاش دايي و كريمي يه جور با هم كنار مي اومدند. به هر حال هر دوتاشون فوتبالي بودن و نبايد درگير حواشي ميشدن.
اميدوارم نتايج ابتداي فصل پرسپوليس طوري نباشه كه تنش سكوها رو به همراه داشته باشه. اتفاقي كه همه ازش ميترسن، اون وقت اين فصل هم كه به نظر همه چيش داشت درست پيش ميرفت با يه كينه ورزي بچه گانه خراب ميشه

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
علی کریمی هم رفت تراکتور

سلام دوست گلم. مشکلات مدیریتی رو قبول دارم و علی کریمی رو همچنان هافبک غیر قابل مهار می دونم که در یک لحظه می تونه همه کار بکنه.

ولی باید قبول کنیم که در این چند سال اخیر به دست و پاهای همه ی مربیان پیچیده و از همه شون ایراد گرفته ...

مثلا" از دنیزلی، زوزه، علی دایی ... ایراد می گرفت که خدائیش در جایگاهی نیست که حداقل از دنیزلی که با سه تیم مطرح ترکیه کلی مقام آورده

ایراد بگیره. حتی چه از نظر فنّی و چه شهرت جهانی ، هرگز از علی دایی بالاتر نیست ولی با این همه خصوصیات بازی خوبش هنوز جایگاهش رو

در تیمی که به عنوان بازیکن در اون کار می کنه، نمی شناسه و پا فراتر میذاره.

همین حاشیه سازی های کریمی، سال گذشته پرسپولیس رو از آسیا حذف کرد. پرسپولیس به همه بالای 3 گل می زد و ایمون زاید چند بار

هت تریک کرد ولی با اختلافی که کریمی در تیم انداخت، پرسپولیس در بازی های برگشت به همه ی رقیبان خودش باخت یا مساوی کرد و

سرانجام حذف شد. من کریمی رو خیلی دوست دارم و یه بازیکن تکرار نشدنی در اندازه های خودشه ولی اون دوست داره که علی دایی

بهش سر تعظیم فرود بیاره که کاری محاله و علی دایی یک چهره ی جهانیه در فوتبال و نباید کریمی این کارها رو بکنه. یکی از اهداف

کریمی اینه که نامش به عنوان شاگرد علی دایی در فوتبال ثبت نشه و برای خودش اُفت میدونه !!!!

با اینکه همه ی ما کریمی رو خیلی دوست داریم ولی باید بذاریم بره و تیم رو از حاشیه جدا کنیم و ببینیم دایی با بازیکنان جدیدش

چیکار می کنه. امیدوارم که شأن علی کریمی هم هرجا که میره حفظ بشه. حیف که قدر خودشو نمیدونه .....

مطمئن باشید که اگه امسال پرسپولیس در بازی های اول خودش ، خوب نتیجه بگیره، دیگه حاشیه درست نمیشه و کریمی هم

کم کم از ذهن ها دور میشه. کلا" کریمی یه فصل دیگه در لیگ برتر به عنوان بازیکنی قدرتمند مهمونه و آخر فوتبالشه. پس ما با

حفظ شخصیت ایشون باید دنبال جایگزین مناسبی براش باشیم. امیدوارم که دست از غرور کاذب و ویرانگر خودش برداره و برگرده

و در پرسپولیس خداحافظی کنه چون خیلی برای ما زحمت کشیده و نباید در اواخر فوتبالش هنه چیزو با دست خودش خراب کنه.

هدف ما یه پرسپولیس قدرتمند و همدل و متحده و رسیدن به دوران اوج خودش و تکرار 6 تا گل

آخرین ویرایش:

GAME_OVER

کاربر ممتاز
علی کریمی هم رفت تراکتور
مشکل کریمی با سردارهاست و همین سردارها باعث شدن که کریمی بره چون از محبوبیتش میترسن .. حالا من نمیدونم چرا کریمی از بین این همه تیم درست رفت تیم همون سردارا .. تیمی که سپاه ادارش میکنه و بودجه ش رو سپاه میده و مدیرعاملاشم از همین سردارها هستن.. سردار شفق و سردار جعفری و ....
کی میخواید دست بردارید از این حرفا ..

karimi912

عضو جدید
داشته هاي پرسپوليس براي ليگ سيزدهم؛
ترافيك در دفاع وسط و هافبك تهاجمي

پرسپولیس در برخی خطوط تراکم شدیدی از نظر بازیکن دارد
سایت گل - پرسپولیس برای لیگ سیزدهم یکی از تیم هایی است که خیلی زود تمریناتش را شروع کرده و به نظر می رسد حداقل برای شروع رقابت ها مشکل هماهنگی نداشته باشد. در حال حاضر این تیم اردوی اردبیل خود را به پایان رسانده و بعد از چندروز تمرین در تهران برای اردوی ارتفاع پائین قرار است به رامسر برود.
هرچند در حال حاضر مجموعه نفرات این تیم کامل نیست ولی بقیه بازیکنان این تیم یا در حال حاضر در اردوی تیم ملی هستند یا در همراه با تیم باشگاهی قبلی خود مشغول تمرین هستند و بعید است که این تیم برای شروع لیگ سیزدهم مشکل جسمانی از بابت نفرات خود داشته باشد.

دروازه بان ، سه نفر، متعادل
با استناد به گفته های مسوولان باشگاه در مورد بازیکنان این تیم برای لیگ سیزدهم به نظر می رسد که قرمزها در دو منطقه دچار تراکم بازیکن خواهند شد. طبق آنچه از تفکرات علی دایی سراغ داریم و برداشت هایمان از بازی های دوستانه و تمرینات پرسپولیس، به احتمال قریب به یقین قرمزها در لیگ سیزدهم با سیستم پایه 1 - 3 - 2 - 4 به میدان خواهد رفت. آنها درون دروازه 3 گلر فصل گذشته خود به نامهای نیلسون کوریا، رضا محمدی و امیر عابدزاده را خواهند داشت.

5مدفع میانی متخصص
در خط دفاعی و در سمت راست حسین ماهینی نفر ثابت است و محمدرضا خانزاده و حمید رضا علی عسگر هم توانایی بازی در این پست را دارند ضمن این که سیدجلال حسینی هم در سال دوم حضور قلعه نویی در سپاهان در سمت راست خط دفاعی سابقه بازی را دارد.

در سمت چپ نفر اول مهرداد پولادی است ، این بازیکن همراه با میثم حسینی می توانند پتانسیل نفری لازم را تامین کنند.
اما در مرکز خط دفاعی اگر شجاع خلیل زاده طبق اعلام سعید شیرینی در این تیم ماندنی شود، او در کنار سیدجلال حسینی، محسن بنگر، علیرضا نورمحمدی و محمدرضا خانزاده 5 مدافع میانی تخصصی را تشکیل می دهند .این نفرات که همه سابقه ملی دارند فقط برای دو جای خالی که اتفاقا باید با نهایت هماهنگی کنار هم قرار بگیرند، کار را سخت می کند مگر آنکه شجاع به سپاهان برود .

3+1 هافبک دفاعی
اگر قاسم حدادی فر هم به جمع قرمزها ملحق شود، این هافبک ملی پوش در کنار رضا حقیقی و مهرداد کفشگری می توانند خیال دایی را از بابت هافبک دفاعی راحت کنند ضمن این که مهرداد پولادی هم توانایی بازی در این پست را دارد.

2 پست خالی برای 7 نفر
اما اصل ترافیک قرمزها در منطقه تهاجمی خط هافبک است چون پرسپولیس برای استفاده از 3 بازیکن در هر بازی 7 هافبک تهاجمی دارد. به جز محمد نوری که بازیکن بی جانشین و بازیگردان پرسپولیس است ، میلاد غریبی ، حمیدرضا علی عسگر ، امید عالیشاه، پیام صادقیان(درصورت آمدن به پرسپولیس) ، غلامرضا رضایی و هادی نوروزی بازیکنانی هستند که توانایی بازی در دو گوش را دارند و البته شاید مارکو پروویچ هم به عنوان یک چپ کلاسیک مدنظر دایی باشد.

خط حمله هم ترافیک دارد
و بالاخره می رسیم به نوک حمله که فعلا سید مهدی سید صالحی ، محمد عباس زاده و یونس شاکری حضور دارند و اگر یکی از جمع کریم انصاریفر یا محمد قاضی هم ماندنی شود ترافیک این منطقه هم بسیار سنگین خواهد شد.البته شاکری و عباس زاده از لیگ یک به پرسپولیس آمده اند و طبعا روی سکو رفتن شان دردسر ساز نیست.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
اي كاش دايي و كريمي يه جور با هم كنار مي اومدند. به هر حال هر دوتاشون فوتبالي بودن و نبايد درگير حواشي ميشدن.
اميدوارم نتايج ابتداي فصل پرسپوليس طوري نباشه كه تنش سكوها رو به همراه داشته باشه. اتفاقي كه همه ازش ميترسن، اون وقت اين فصل هم كه به نظر همه چيش داشت درست پيش ميرفت با يه كينه ورزي بچه گانه خراب ميشه

منم نمیخوام پرسپولیس دچار حاشیه و مشکل باشه. ولی بحث سر این هست که با حلوا حلوا کردن دهن شیرین نمیشه.ولی همچی بی حساب کتاب باشه نمیشه به آینده امید داشت. اگرم بشه مقطعی هستش

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل کریمی با سردارهاست و همین سردارها باعث شدن که کریمی بره چون از محبوبیتش میترسن .. حالا من نمیدونم چرا کریمی از بین این همه تیم درست رفت تیم همون سردارا .. تیمی که سپاه ادارش میکنه و بودجه ش رو سپاه میده و مدیرعاملاشم از همین سردارها هستن.. سردار شفق و سردار جعفری و ....
کی میخواید دست بردارید از این حرفا ..

ببین دوست عزیز من و شما تو این رابطه کلی صحبت داشتیم.به نتیجه هم نرسیدیم.ولی مثل اینکه خیلی علاقه داری منم مثل شما فکر کنم ولی باید بگم اینطور نیست. اگه جواب منو بخوای برو پستای قبلیمو بخون و جوابمو اونجا بده
فقط اینو بگم که الان اکثر تیمای ما دست سردارا هستش.از بین تیمایی هم که به کریمی پیشنهاد شد بهترینش تراکتور بود.اگه قرار باشه که با این طرز فکر بازی کنه که تو تیمی بره مدیرش سردار بشه که بی تیم میمونه!!!

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوست گلم. مشکلات مدیریتی رو قبول دارم و علی کریمی رو همچنان هافبک غیر قابل مهار می دونم که در یک لحظه می تونه همه کار بکنه.

ولی باید قبول کنیم که در این چند سال اخیر به دست و پاهای همه ی مربیان پیچیده و از همه شون ایراد گرفته ...

مثلا" از دنیزلی، زوزه، علی دایی ... ایراد می گرفت که خدائیش در جایگاهی نیست که حداقل از دنیزلی که با سه تیم مطرح ترکیه کلی مقام آورده

ایراد بگیره. حتی چه از نظر فنّی و چه شهرت جهانی ، هرگز از علی دایی بالاتر نیست ولی با این همه خصوصیات بازی خوبش هنوز جایگاهش رو

در تیمی که به عنوان بازیکن در اون کار می کنه، نمی شناسه و پا فراتر میذاره.

همین حاشیه سازی های کریمی، سال گذشته پرسپولیس رو از آسیا حذف کرد. پرسپولیس به همه بالای 3 گل می زد و ایمون زاید چند بار

هت تریک کرد ولی با اختلافی که کریمی در تیم انداخت، پرسپولیس در بازی های برگشت به همه ی رقیبان خودش باخت یا مساوی کرد و

سرانجام حذف شد. من کریمی رو خیلی دوست دارم و یه بازیکن تکرار نشدنی در اندازه های خودشه ولی اون دوست داره که علی دایی

بهش سر تعظیم فرود بیاره که کاری محاله و علی دایی یک چهره ی جهانیه در فوتبال و نباید کریمی این کارها رو بکنه. یکی از اهداف

کریمی اینه که نامش به عنوان شاگرد علی دایی در فوتبال ثبت نشه و برای خودش اُفت میدونه !!!!

با اینکه همه ی ما کریمی رو خیلی دوست داریم ولی باید بذاریم بره و تیم رو از حاشیه جدا کنیم و ببینیم دایی با بازیکنان جدیدش

چیکار می کنه. امیدوارم که شأن علی کریمی هم هرجا که میره حفظ بشه. حیف که قدر خودشو نمیدونه .....

مطمئن باشید که اگه امسال پرسپولیس در بازی های اول خودش ، خوب نتیجه بگیره، دیگه حاشیه درست نمیشه و کریمی هم

کم کم از ذهن ها دور میشه. کلا" کریمی یه فصل دیگه در لیگ برتر به عنوان بازیکنی قدرتمند مهمونه و آخر فوتبالشه. پس ما با

حفظ شخصیت ایشون باید دنبال جایگزین مناسبی براش باشیم. امیدوارم که دست از غرور کاذب و ویرانگر خودش برداره و برگرده

و در پرسپولیس خداحافظی کنه چون خیلی برای ما زحمت کشیده و نباید در اواخر فوتبالش هنه چیزو با دست خودش خراب کنه.

هدف ما یه پرسپولیس قدرتمند و همدل و متحده و رسیدن به دوران اوج خودش و تکرار 6 تا گل

دوست عزیز منم در مورد کریمی باهاتون موافقم.حتی من قبلا اشاره کردم که نمیدونم تو فصل قبل با وجود مهدوی کیا همه از کریمی کریمی میکردند!!! بنظر من کریمی هیچ وقت در حد مهدی نبود. من در کل همیشه مخالف بازیکن سالاریم
ولی بازم کریمی بازیکن با ارزشی ولی حاشیه زیادی داشت.با مربیا خوب کار نمیکرد.ولی دلیل بر این نمیشه که مدیر باشگاه که 1-2 ساله اومده فوتبال هیچیم از مدیریت سر در نمیاره و فکر کرده فقط پول بیاره تمومه، بیاد بی احترامی کنه به بازیکنی که نزدیک 10-12 ساله جزو بهترینهاست!!! خود دایی هم تو زمان بازیش چه تیم ملی و چه پرسپولیس حاشیه داشت.کلا بازیکنای بزرگ اکثرا حاشیه دارند.مشکل دایی و کریمی هم مربوط به این 2-3 سال اخیر نیست.از خیلی وقت پیشه!!
با اینکه میگی کریمی دوست داره دایی بهش سر تعظیم فرود بیاره کاملا مخالفم.بعید میدونم اینطور باشه.سال پیش که ایمون زاید تازه اومده بود میگفت بدرد پرسپولیس نمیخوره.ولی وقتی ایمون گلزنیاش شروع شد ازش معذرت خواست که اینطور نظر داده بود.اتفاقا این دایی بود که دوست نداشت کسی به رکوردش نرسه. از لحاظ محبوبیت با این که دایی موفق تر از کریمی بود ولی تو محبوبیت کریمی جلوتر از دایی بود.چون خودخواه نبود.
ولی بحث کریمی یک سر قضیه هستش.من نمیخوام اصل صورت مسئله پاک بشه.شما ببینید با مهدوی کیا چیکار کردند.اشکشو در اوردند!!!جالب اینه که دوستاران مدیر گفتند کار گل محمدی بود ولی نگفتند چرا تو نیم فصل اول که گفت این اخرین فصلم هست همین گل محمدی اومد گفت که من منصرفش میکنم.کاری میکنم که 1 فصل دیگه باشه.ولی یکدفعه میاد میگه مهدی بدرد نمیخوره و بهتره خداحافظی کنه.در حالی که بهترین بازیکن پرسپولیس بود.واقعا با تعصب بود.من که منطقی فکر میکنم میگم این کار گل محمدی نبود.دستور از بالا بود!!چون بعدشم کسی از باشگاه عکس العملی نشون نداد!!من ناراحتم که مهدی گرفتار بد بازیکنایی شده بود که حاضر بودند بابت پول همه کار بکنند!!! کلا با اسطوره های پرسپولیس بدترین رفتارو کردند!!!

در آخر بگم برای من موفقیت پرسپولیس مهمتر از افراد هستش. کریمی اشتباهاتی داشت ولی با بی احترامی بیرونش کردند .همونطور که با مهدی هم بدرفتاری کردند!!!

در هر صورت من فکر نمیکنم که تیم با این طرز فکر موفق بشه.چون فکری که تو سر مدیر باشگاه هست رو درست نمیدونم.اون چیزی از مدیریت سر در نمیاره.در ضمن معتقدم انتخاب دایی کار اشتباهی بود چون اولا کلا مخالف اینم که مربی پرسپولیس باید حتما پرسپوبیسی باشه و دوم این که دایی با وجود اینکه بازیکن خوبی بوده ،کارنامه موفقی تو مربیگری نداره.قبلا هم اینو دیدیم.
سال پیش فرهاد مجیدی اینهمه حاشیه تو استقلال درست کرد و وسط فصل گذاشت رفت ولی قلعه نوعی که کلی باهاش خصومت داشت جذبش کرد چون موفقیت تیم براش مهم بود.و بنظر من اگه مجیدی نبود استقلال نه تو ایران اول میشد و نه تو آسیا میرفت جزو 8 تا!!!!

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپولیس زلزله محبوب هرچی دله

GAME_OVER

کاربر ممتاز
ببین دوست عزیز من و شما تو این رابطه کلی صحبت داشتیم.به نتیجه هم نرسیدیم.ولی مثل اینکه خیلی علاقه داری منم مثل شما فکر کنم ولی باید بگم اینطور نیست. اگه جواب منو بخوای برو پستای قبلیمو بخون و جوابمو اونجا بده
فقط اینو بگم که الان اکثر تیمای ما دست سردارا هستش.از بین تیمایی هم که به کریمی پیشنهاد شد بهترینش تراکتور بود.اگه قرار باشه که با این طرز فکر بازی کنه که تو تیمی بره مدیرش سردار بشه که بی تیم میمونه!!!
درمورد بحثای قبلی واقعا دیگه جای هیچ حرفی نموند .. وقتی شما حتی نمیخواید قبول کنید که مهدوی کیا پیامی رو که از قول اون برای کریمی فرستاده شد رو تکذیب کرد دیگه چه حرفی میمونه ؟ من فکر میکنم شما بیشتر جای اینکه بخواید بحث کنید میخواید لجبازی کنید ..منم به اون بحث ادامه ندادم چون هر چی بازم میگفتم تکرار مکررات بود و بازم شما حرفای خودتون رو میزدید و تا زمانی که پست آخر رو خودتون ارسال نکردید ادامه میدادید ..
خیلیا فکر میکنن کریمی رو کسایی بیرون کردن که چشم دیدن محبوبیتش رو نداشتن یا اینکه چون چند سال قبل یه دستبند سبز بست و به دیدن چندتا شهید سبز رفت الان هنوز عقده اون کاراش رو دلشون مونده .. فقط من نفهمیدم چرا با اینکه اینقد از سردارا خوشش نمیاد باز رفت تیم همون سردارا .. !! خدا رو شکر با اینکارش حداقل دهن اونایی که بعد از هر حاشیه و اخراج کریمی میگفتن آهای علی کریمی تو را به دستبند سبزت بسته شد ..
چطور بازیکن تو اوج فوتبالش میتونه تیمو ول کنه و بخاطر پول بره امارات ولی باشگاه نمیتونه بازیکن رو نخواد ؟ مگه وقتی کریمی بخاطر پول رفت امارات امثال شما ازش خرده گرفتن ؟ خواهشا نگید پیشرفت فوتبال و این حرفا که هممون میدونیم رفتن به امارات برای پیشرفت فوتبال نیست ..

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
درمورد بحثای قبلی واقعا دیگه جای هیچ حرفی نموند .. وقتی شما حتی نمیخواید قبول کنید که مهدوی کیا پیامی رو که از قول اون برای کریمی فرستاده شد رو تکذیب کرد دیگه چه حرفی میمونه ؟ من فکر میکنم شما بیشتر جای اینکه بخواید بحث کنید میخواید لجبازی کنید ..منم به اون بحث ادامه ندادم چون هر چی بازم میگفتم تکرار مکررات بود و بازم شما حرفای خودتون رو میزدید و تا زمانی که پست آخر رو خودتون ارسال نکردید ادامه میدادید ..
خیلیا فکر میکنن کریمی رو کسایی بیرون کردن که چشم دیدن محبوبیتش رو نداشتن یا اینکه چون چند سال قبل یه دستبند سبز بست و به دیدن چندتا شهید سبز رفت الان هنوز عقده اون کاراش رو دلشون مونده .. فقط من نفهمیدم چرا با اینکه اینقد از سردارا خوشش نمیاد باز رفت تیم همون سردارا .. !! خدا رو شکر با اینکارش حداقل دهن اونایی که بعد از هر حاشیه و اخراج کریمی میگفتن آهای علی کریمی تو را به دستبند سبزت بسته شد ..
چطور بازیکن تو اوج فوتبالش میتونه تیمو ول کنه و بخاطر پول بره امارات ولی باشگاه نمیتونه بازیکن رو نخواد ؟ مگه وقتی کریمی بخاطر پول رفت امارات امثال شما ازش خرده گرفتن ؟ خواهشا نگید پیشرفت فوتبال و این حرفا که هممون میدونیم رفتن به امارات برای پیشرفت فوتبال نیست ..

من قبلا هم گفتم که حرفی با شما ندارم.البته تصمیم خوبی هم گرفتم چون با این پستت نشون دادی تصمیمم بجا بود.پس اگرم جواب بدی من حرفی ندارم که بزنم.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
یادم نمیاد گفته باشید حرفی باهات ندارم !!! اتفاقا من جواب پست آخر شما رو ندادم ... چون حرفی نداشتم و نمیخواستم ادامه بدم و حرفای تکراری بشنوم..
این پستمم نه توهینی به شما بود نه مشکلی داشت .. فقط واقعیت بود و ظاهرا شما ناراحت شدید ..
بهرحال منم دیگه حرفی ندارم .. نظرم رو گفتم نظر دیگران هم قابل احترامه برام

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز منم در مورد کریمی باهاتون موافقم.حتی من قبلا اشاره کردم که نمیدونم تو فصل قبل با وجود مهدوی کیا همه از کریمی کریمی میکردند!!! بنظر من کریمی هیچ وقت در حد مهدی نبود. من در کل همیشه مخالف بازیکن سالاریم
ولی بازم کریمی بازیکن با ارزشی ولی حاشیه زیادی داشت.با مربیا خوب کار نمیکرد.ولی دلیل بر این نمیشه که مدیر باشگاه که 1-2 ساله اومده فوتبال هیچیم از مدیریت سر در نمیاره و فکر کرده فقط پول بیاره تمومه، بیاد بی احترامی کنه به بازیکنی که نزدیک 10-12 ساله جزو بهترینهاست!!! خود دایی هم تو زمان بازیش چه تیم ملی و چه پرسپولیس حاشیه داشت.کلا بازیکنای بزرگ اکثرا حاشیه دارند.مشکل دایی و کریمی هم مربوط به این 2-3 سال اخیر نیست.از خیلی وقت پیشه!!
با اینکه میگی کریمی دوست داره دایی بهش سر تعظیم فرود بیاره کاملا مخالفم.بعید میدونم اینطور باشه.سال پیش که ایمون زاید تازه اومده بود میگفت بدرد پرسپولیس نمیخوره.ولی وقتی ایمون گلزنیاش شروع شد ازش معذرت خواست که اینطور نظر داده بود.اتفاقا این دایی بود که دوست نداشت کسی به رکوردش نرسه. از لحاظ محبوبیت با این که دایی موفق تر از کریمی بود ولی تو محبوبیت کریمی جلوتر از دایی بود.چون خودخواه نبود.
ولی بحث کریمی یک سر قضیه هستش.من نمیخوام اصل صورت مسئله پاک بشه.شما ببینید با مهدوی کیا چیکار کردند.اشکشو در اوردند!!!جالب اینه که دوستاران مدیر گفتند کار گل محمدی بود ولی نگفتند چرا تو نیم فصل اول که گفت این اخرین فصلم هست همین گل محمدی اومد گفت که من منصرفش میکنم.کاری میکنم که 1 فصل دیگه باشه.ولی یکدفعه میاد میگه مهدی بدرد نمیخوره و بهتره خداحافظی کنه.در حالی که بهترین بازیکن پرسپولیس بود.واقعا با تعصب بود.من که منطقی فکر میکنم میگم این کار گل محمدی نبود.دستور از بالا بود!!چون بعدشم کسی از باشگاه عکس العملی نشون نداد!!من ناراحتم که مهدی گرفتار بد بازیکنایی شده بود که حاضر بودند بابت پول همه کار بکنند!!! کلا با اسطوره های پرسپولیس بدترین رفتارو کردند!!!

در آخر بگم برای من موفقیت پرسپولیس مهمتر از افراد هستش. کریمی اشتباهاتی داشت ولی با بی احترامی بیرونش کردند .همونطور که با مهدی هم بدرفتاری کردند!!!

در هر صورت من فکر نمیکنم که تیم با این طرز فکر موفق بشه.چون فکری که تو سر مدیر باشگاه هست رو درست نمیدونم.اون چیزی از مدیریت سر در نمیاره.در ضمن معتقدم انتخاب دایی کار اشتباهی بود چون اولا کلا مخالف اینم که مربی پرسپولیس باید حتما پرسپوبیسی باشه و دوم این که دایی با وجود اینکه بازیکن خوبی بوده ،کارنامه موفقی تو مربیگری نداره.قبلا هم اینو دیدیم.
سال پیش فرهاد مجیدی اینهمه حاشیه تو استقلال درست کرد و وسط فصل گذاشت رفت ولی قلعه نوعی که کلی باهاش خصومت داشت جذبش کرد چون موفقیت تیم براش مهم بود.و بنظر من اگه مجیدی نبود استقلال نه تو ایران اول میشد و نه تو آسیا میرفت جزو 8 تا!!!!

سلام دوست خوبم. من که گفتم مشکلات مدیریتی رو قبول دارم ولی شک نکنید که کریمی دوست نداره اسمش در تاریخ فوتبال به عنوان شاگرد علی دایی باشه.
من خودم مربی فوتبالم و پس از اینکه زانوهام خراب شدن و دیگه نتونستم بازی کنم، 23 ساله که مربیگری می کنم و تمام ادا و اصول بازیکنان برای من رو شده.
منم موافق اومدن دایی نبودم ولی حالا که خودش تیم رو بسته، بذارید کار کنه بلکه نتیجه گرفت...
مهدوی کیا هم حیف شد. واقعا" شأنش رو خدشه دار کردند.
در کل با همه ی نظرات شما موافقم ولی کریمی خودش کاری کرد که ارزشش حفظ نشه. قبلا" برای نشون دادن مخالفتش با دایی، خیلی حرفا زده بود و حتی به
دست و پای علی پروینی می پیچید که خودِ پروین ایشونو از روی نیمکت به داخل زمین و بازیکن فیکس تبدیل کرد.
حتی در مقطعی برای مخالفت با یکی از مربیان به تیم استیل آذین رفت. واقعا" محبوبیت کریمی با اخلاقش در تضاد کاملی دیده میشه.
اگر هم از ایمون زاید عیب گرفته که باید بهش تأسف خورد چون معمولی ترین مربی هم می فهمه که چه کسی بازیکنه یا نیست !!!!
همون زاید در بازی قبل از استقلال که پرسپولیس با ذوب آهن داشت، در اواخر بازی اومد داخل و با چند حرکت نشون داد که از سطح بالایی برخورداره. چطوری کریمی اینو
متوجه نشده بود؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
در هر حال نظرات شما بسیار عالی بودن و من ازتون متشکرم

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادم نمیاد گفته باشید حرفی باهات ندارم !!! اتفاقا من جواب پست آخر شما رو ندادم ... چون حرفی نداشتم و نمیخواستم ادامه بدم و حرفای تکراری بشنوم..
این پستمم نه توهینی به شما بود نه مشکلی داشت .. فقط واقعیت بود و ظاهرا شما ناراحت شدید ..
بهرحال منم دیگه حرفی ندارم .. نظرم رو گفتم نظر دیگران هم قابل احترامه برام

مشکلی نداره.من الان میگم که حرفی با شما ندارم.من از حرفای شما اصلا ناراحت نشدم فقط فهمیدم که وقت نزارم بهتره.و شما هم همینطور فکر کن که واقعیت مینویسی و واقعیت منو ناراحت کرده

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست خوبم. من که گفتم مشکلات مدیریتی رو قبول دارم ولی شک نکنید که کریمی دوست نداره اسمش در تاریخ فوتبال به عنوان شاگرد علی دایی باشه.
من خودم مربی فوتبالم و پس از اینکه زانوهام خراب شدن و دیگه نتونستم بازی کنم، 23 ساله که مربیگری می کنم و تمام ادا و اصول بازیکنان برای من رو شده.
منم موافق اومدن دایی نبودم ولی حالا که خودش تیم رو بسته، بذارید کار کنه بلکه نتیجه گرفت...
مهدوی کیا هم حیف شد. واقعا" شأنش رو خدشه دار کردند.
در کل با همه ی نظرات شما موافقم ولی کریمی خودش کاری کرد که ارزشش حفظ نشه. قبلا" برای نشون دادن مخالفتش با دایی، خیلی حرفا زده بود و حتی به
دست و پای علی پروینی می پیچید که خودِ پروین ایشونو از روی نیمکت به داخل زمین و بازیکن فیکس تبدیل کرد.
حتی در مقطعی برای مخالفت با یکی از مربیان به تیم استیل آذین رفت. واقعا" محبوبیت کریمی با اخلاقش در تضاد کاملی دیده میشه.
اگر هم از ایمون زاید عیب گرفته که باید بهش تأسف خورد چون معمولی ترین مربی هم می فهمه که چه کسی بازیکنه یا نیست !!!!
همون زاید در بازی قبل از استقلال که پرسپولیس با ذوب آهن داشت، در اواخر بازی اومد داخل و با چند حرکت نشون داد که از سطح بالایی برخورداره. چطوری کریمی اینو
متوجه نشده بود؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
در هر حال نظرات شما بسیار عالی بودن و من ازتون متشکرم

دوست عزیز من هم باهات موافقم.من نمیگم که کریمی هیچ تقصیری نداشته.من گفتم که مخالف بازیکن سالاری هستم و بنظرم یکی از معضلاتمون بازیکن سالاری هست.
ولی حرف من این هست که بالاخره حقش این نیست که کسی بهش بد و بیراه بگه!!تازه اونم کی ؟مدیر باشگاه!!!
مشکل دایی و کریمی از خیلی وقت پیش بوده.البته شما بهتر از من میدونی.کلا خیلی از بازیکنا از دایی بدشون میومد.چون تیم ملی رو مال خودش کرده بود و...!!!
دوست عزیز هیچ کس بی عیب نیست.چه دایی باشه و چه کریمی و چه ... ولی خوب بی احترامی به اسطوره ها کار درستی نیست.کارایی که با مهدوی کیا و کریمی شد خیلی بد بود!!!خصوصا با مهدی که خنده داره فکر کنیم کار گلمحمدی بوده!!!

من هم دوست دارم که تیم نتیجه بگیره ولی خیلی امید ندارم.حتی اگه بازیکن خوب گرفته باشه.چون انتخاب مربی رو اصلا قبول ندارم.دایی و رویانیان فصل قبل کم همدیگرو محکوم نکردند.الان که دیگه با هم هستند که دیگه واویلا!!!

کریمی چه بخوایم چه نخوایم محبوبه. و اینکه میگید خودش کاری کرد که ارزشش حفظ نشه رو قبول ندارم .مگه مهدوی کیا کاری کرده بود که ارزشش حفظ نشه؟!! مهدوی کیا هم یه جورایی فراریش دادند!!!
تا وقتی هم که مدیرای سرداری باشند خصوصا امثال مثل رویانیان همینطور خواهد بود

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز من هم باهات موافقم.من نمیگم که کریمی هیچ تقصیری نداشته.من گفتم که مخالف بازیکن سالاری هستم و بنظرم یکی از معضلاتمون بازیکن سالاری هست.
ولی حرف من این هست که بالاخره حقش این نیست که کسی بهش بد و بیراه بگه!!تازه اونم کی ؟مدیر باشگاه!!!
مشکل دایی و کریمی از خیلی وقت پیش بوده.البته شما بهتر از من میدونی.کلا خیلی از بازیکنا از دایی بدشون میومد.چون تیم ملی رو مال خودش کرده بود و...!!!
دوست عزیز هیچ کس بی عیب نیست.چه دایی باشه و چه کریمی و چه ... ولی خوب بی احترامی به اسطوره ها کار درستی نیست.کارایی که با مهدوی کیا و کریمی شد خیلی بد بود!!!خصوصا با مهدی که خنده داره فکر کنیم کار گلمحمدی بوده!!!

من هم دوست دارم که تیم نتیجه بگیره ولی خیلی امید ندارم.حتی اگه بازیکن خوب گرفته باشه.چون انتخاب مربی رو اصلا قبول ندارم.دایی و رویانیان فصل قبل کم همدیگرو محکوم نکردند.الان که دیگه با هم هستند که دیگه واویلا!!!

کریمی چه بخوایم چه نخوایم محبوبه. و اینکه میگید خودش کاری کرد که ارزشش حفظ نشه رو قبول ندارم .مگه مهدوی کیا کاری کرده بود که ارزشش حفظ نشه؟!! مهدوی کیا هم یه جورایی فراریش دادند!!!
تا وقتی هم که مدیرای سرداری باشند خصوصا امثال مثل رویانیان همینطور خواهد بود

دوست خوبم هرچی هم بگید باز اگه اهانتی به کریمی شده، تقصیر خودشه ...
چرا باید میلیون ها طرفدار پرسپولیس به آتشی که کریمی در پرسپولیس انداخت و تیم ار آسیا حذف شد، می سوختند؟؟؟؟
شما که میگید دایی تیم ملی رو واسه خودش کرده بود، منم قبول دارم ولی مگه در اون زمان یا حتی الآن کسی بهتر از دایی در خط حمله داریم؟؟؟؟؟؟
مثلا" چه کسی تونسته جاشو بگیره؟؟؟؟؟ مثل اینکه شما بالای 100 گل ملی رو شوخی گرفتید ...
اگه به تیم ضعیفی گل زده باشه، به غول های آسیا و جهان هم زده ...
کریمی هم در بایرن بود و البته اکثرا" ذخیره بود. آیا کدوم گل به یاد موندنی رو زده که ما خبر نداریم؟؟؟؟؟؟
آیا مثل دایی از وسط زمین به چلسی و آ.ث میلان گل زده؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا" شأن دایی رو نیارین پایین. وقتتی دایی میره کنگره های جهانی، فوتبالیست های تکرار نشدنی مثل میشل پلاتینی به پاش بلند میشن. حالا کریمی
کجای فوتبال دنیا قرار داره؟؟؟؟؟
دوست ندارم کسی به کریمی اهانت کنه ولی قبول کنید که خودش مقصره ...
اگه از سردارها بدش میاد پس چرا رفته تیم یه سردار دیگه؟؟؟؟؟؟؟
ایشون پولشو می گیره، عشقشو می کنه، ساختمان سازی می کنه ، بهترین اتومبیل رو سوار میشه و ما باید حرصش رو بخوریم !!!!!!!
یادتون نره که دایی در اولین تجربه ی مربیگریش با تیم سایپا قهرمان لیگ شد و دو جام حذفی هم برای پرسپولیس گرفت که فعلا" بعد اونا
ما رنگ جامی ندیدیم.
و اما مهدوی کیا هنوز محبوبه و هرگز با وجود خراب شدن بازی خداحافظیش، از خودش کم ظرفیتی نشون نداده. تو رو خدا مهدی رو کنار کریمی نذارید.
اگه صریح اللهجه صحبت کردم، منو ببخشید چون هنوز ناکامی های پرسپولیس به خاطر خودخواهی کریمی از یادم نرفته.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوست خوبم هرچی هم بگید باز اگه اهانتی به کریمی شده، تقصیر خودشه ...
چرا باید میلیون ها طرفدار پرسپولیس به آتشی که کریمی در پرسپولیس انداخت و تیم ار آسیا حذف شد، می سوختند؟؟؟؟
شما که میگید دایی تیم ملی رو واسه خودش کرده بود، منم قبول دارم ولی مگه در اون زمان یا حتی الآن کسی بهتر از دایی در خط حمله داریم؟؟؟؟؟؟
مثلا" چه کسی تونسته جاشو بگیره؟؟؟؟؟ مثل اینکه شما بالای 100 گل ملی رو شوخی گرفتید ...
اگه به تیم ضعیفی گل زده باشه، به غول های آسیا و جهان هم زده ...
کریمی هم در بایرن بود و البته اکثرا" ذخیره بود. آیا کدوم گل به یاد موندنی رو زده که ما خبر نداریم؟؟؟؟؟؟
آیا مثل دایی از وسط زمین به چلسی و آ.ث میلان گل زده؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا" شأن دایی رو نیارین پایین. وقتتی دایی میره کنگره های جهانی، فوتبالیست های تکرار نشدنی مثل میشل پلاتینی به پاش بلند میشن. حالا کریمی
کجای فوتبال دنیا قرار داره؟؟؟؟؟
دوست ندارم کسی به کریمی اهانت کنه ولی قبول کنید که خودش مقصره ...
اگه از سردارها بدش میاد پس چرا رفته تیم یه سردار دیگه؟؟؟؟؟؟؟
ایشون پولشو می گیره، عشقشو می کنه، ساختمان سازی می کنه ، بهترین اتومبیل رو سوار میشه و ما باید حرصش رو بخوریم !!!!!!!
یادتون نره که دایی در اولین تجربه ی مربیگریش با تیم سایپا قهرمان لیگ شد و دو جام حذفی هم برای پرسپولیس گرفت که فعلا" بعد اونا
ما رنگ جامی ندیدیم.
و اما مهدوی کیا هنوز محبوبه و هرگز با وجود خراب شدن بازی خداحافظیش، از خودش کم ظرفیتی نشون نداده. تو رو خدا مهدی رو کنار کریمی نذارید.
اگه صریح اللهجه صحبت کردم، منو ببخشید چون هنوز ناکامی های پرسپولیس به خاطر خودخواهی کریمی از یادم نرفته.

شما جوری میگید که کل مشکلات پرسپولیس تو این چند ساله کریمی بوده.من طرفدار دو آتشه کریمی نیستم فقط به عنوان یه بازیکن خوب دوسش دارم.کریمی نقاط ضعفی داره و یه سری نقاط قوت.ولی اینکه کل کاسه کوزه ها رو سر کریمی بشکنید قبول ندارم.همین گل کریمی که به الغرافه زد اگه پایدار میموند شما این حرفارو نمیزدی!!!

شیوه صحبتتون برام عجیبه شما میگی حرف منو قبول دارید ولی در ادامه مطلبی رو مینویسید که کلا با نوشته من فرق میکنه.پس بهتره ننویسید که حرف منو قبول دارید.راحت باشید و حرف دلتون رو بزنید

من بازم میگم دایی و کریمی و.. محاسنی داشتند و هم معایب. عیب دایی این بود که بعد از خداحافظیش ما بی مهاجم موندیم.چون مربی معمولا نمیتونست غیر از دایی کس دیگه ای رو بزاره.حتی بازیهای کاملا بدرد نخور.وقتی دایی رو تو مسابقه مثلا با مالدیو میذاشت چه معنی میتونست داشته باشه.!! کلا دنبال این بود که رکورد گلزنیش رو ببره بالا.کسی هم چیزی نمیتونست بهش بگه.!! اگه تو اون دوران به مهاجم های دیگه هم اعتماد میشد بد نبود!!در کل خیلی علاقه ندارم خیلی به گذشته وارد بشم

من نمیدونم چرا شما دارید کریمی رو با دایی مقایسه میکنید؟!!! اصلا این مقایسه رو برای جی اوردید؟؟ بحث من سر این بود که بنظرم نباید با کریمی و مهدوی کیا اینطور برخورد میشد.حالا اگه قبول ندارید مشکلی نداره

کریمی جایی نگفته که از سردار ها بدش میاد.ولی در کل دقت کنید تو این مقطع اکثر مدیران سردار هستند.ولی به جای مطرح کردن این سوال که چرا تو تیم یه سردار دیگه رفته بهتره این سوال تو ذهنتون مطرح بشه که چرا پای سردارها به فوتبال ایران باز شد؟!!اخه سردارها چه چیزی از مدیریت خصوصا مدیریت ورزشی میفهمند؟!!!

در کل اونطور که بنظر میرسه شما کلا از کریمی خوشتون نمیاد به همین خاطر فقط معایبش رو ذکر میکنید
در ضمن معمولا همه بازیکنا پولشونو میگیرند و عشقشونو میکنند و ساختمان سازیشونو میکنند و بهترین ماشین هارو سوار میشند و این قضیه مختص علی کریمی نیست.ولی جالب اینه که اکثر بازیکنای بدرد نخور پرسپولیس که اینهمه خرج رو دست باشگاه گذاشتند و همین موارد بالا رو انجام دادند رو اسم نمیبری ولی همش اسم کریمی رو میاری!!!این انصاف نیست دوست عزیز!!!
من بازیهای پرسپولیس تو دهه70 از یادم نرفته.یادتونه اونموقع کریمی چه غوغایی میکرد.یادتونه چه گلهای حساسی میزد.تو یک چهارم پرسپولیس با الهلال و الاتحاد همگروه بود.اونموقع یکی از عوامل موفقیت پرسپولیس بود.حتی اونموقع پرسپولیس با کریمی و کاویانپور نزدیک بود به قهرمانی آسیا برسه ولی از شانس بد ما حریفمون تو نیمه نهایی میزبان بود!! وگرنه میتونستیم قهرمان بشیم.اونموقع از باشگاه اتلتیکو مادرید اومده بودند تا هم بازی کریمی رو ببینند و هم کریمی رو به خدمت بگیرند.ولی عابدینی قبول نکرد.ولی اگه میرفت به احتمال زیاد جهانی میشد.چون پتانسیل بازی تو اسپانیا رو داشت.ولی خوب بنظرم اگه اصرار میکرد تو این مقطع میتونست بره.ولی واستاد تا پرسپولیس رو برای نیمه نهایی کمک کنه.ولی دایی تو سال 75 وقتی تیم بهش نیاز داشت گذاشت رفت تو یه تیم قطری. و پرسپولیس رو تو آسیا تنها گذاشت.اگه دایی بود پرسپولیس میتونست براحتی قهرمان بشه.چون تو نیمه نهایی پرسپولیس مشکل گلزنی داشت.
البته اینا رو نمیگم که دایی رو تخریب کنم.اینا رو گفتم تا گذشته کمی یادتون بیاد خصوصا شما که مطمئنا خوب یادت میاد
کریمی با وجود پتانسیلی که داشت میتونست موفق ترین ایرانی باشه.ولی خوب نشد .رفت به لیگ آلمان که با خصوصیتش سازگار نبودو....!!!
بازم میگم کریمی معایبم داره ولی خوب خیلی داری تخریبش میکنید

دایی بازیکن خوبی بود ولی دلیل بر این نیست که مربی خوبی هم باشه.دایی به قول شما 3 تا جام گرفته که البته 2 تاش حذفی بوده و اصلا قابل قیاس با جام لیگ نیست.ولی بحث افتخار باشه که مربیانی بهتر از دایی وجود داشتند که افتخاراتشون از دایی بیشتر بود ولی مثل اینکه 2 جام حذفی برای بزرگان و مدیران پرسپولیس نتیجه خوبی محسوب میشد!!!

مشکل شما این هست که کل مشکلات پرسپولیس رو کریمی میدونید و این نا انصافی هست .اینا رو میگید چون از کریمی خوشتون نمیاد.متاسفانه اینهمه افراد بی صلاحیت تو فوتبال هستند و فوتبال ما رو عقب انداختند ولی شما مشکل رو کریمی میدونید

آخرین ویرایش:

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما جوری میگید که کل مشکلات پرسپولیس تو این چند ساله کریمی بوده.من طرفدار دو آتشه کریمی نیستم فقط به عنوان یه بازیکن خوب دوسش دارم.کریمی نقاط ضعفی داره و یه سری نقاط قوت.ولی اینکه کل کاسه کوزه ها رو سر کریمی بشکنید قبول ندارم.همین گل کریمی که به الغرافه زد اگه پایدار میموند شما این حرفارو نمیزدی!!!

شیوه صحبتتون برام عجیبه شما میگی حرف منو قبول دارید ولی در ادامه مطلبی رو مینویسید که کلا با نوشته من فرق میکنه.پس بهتره ننویسید که حرف منو قبول دارید.راحت باشید و حرف دلتون رو بزنید

من بازم میگم دایی و کریمی و.. محاسنی داشتند و هم معایب. عیب دایی این بود که بعد از خداحافظیش ما بی مهاجم موندیم.چون مربی معمولا نمیتونست غیر از دایی کس دیگه ای رو بزاره.حتی بازیهای کاملا بدرد نخور.وقتی دایی رو تو مسابقه مثلا با مالدیو میذاشت چه معنی میتونست داشته باشه.!! کلا دنبال این بود که رکورد گلزنیش رو ببره بالا.کسی هم چیزی نمیتونست بهش بگه.!! اگه تو اون دوران به مهاجم های دیگه هم اعتماد میشد بد نبود!!در کل خیلی علاقه ندارم خیلی به گذشته وارد بشم

من نمیدونم چرا شما دارید کریمی رو با دایی مقایسه میکنید؟!!! اصلا این مقایسه رو برای جی اوردید؟؟ بحث من سر این بود که بنظرم نباید با کریمی و مهدوی کیا اینطور برخورد میشد.حالا اگه قبول ندارید مشکلی نداره

کریمی جایی نگفته که از سردار ها بدش میاد.ولی در کل دقت کنید تو این مقطع اکثر مدیران سردار هستند.ولی به جای مطرح کردن این سوال که چرا تو تیم یه سردار دیگه رفته بهتره این سوال تو ذهنتون مطرح بشه که چرا پای سردارها به فوتبال ایران باز شد؟!!اخه سردارها چه چیزی از مدیریت خصوصا مدیریت ورزشی میفهمند؟!!!

در کل اونطور که بنظر میرسه شما کلا از کریمی خوشتون نمیاد به همین خاطر فقط معایبش رو ذکر میکنید
در ضمن معمولا همه بازیکنا پولشونو میگیرند و عشقشونو میکنند و ساختمان سازیشونو میکنند و بهترین ماشین هارو سوار میشند و این قضیه مختص علی کریمی نیست.ولی جالب اینه که اکثر بازیکنای بدرد نخور پرسپولیس که اینهمه خرج رو دست باشگاه گذاشتند و همین موارد بالا رو انجام دادند رو اسم نمیبری ولی همش اسم کریمی رو میاری!!!این انصاف نیست دوست عزیز!!!
من بازیهای پرسپولیس تو دهه70 از یادم نرفته.یادتونه اونموقع کریمی چه غوغایی میکرد.یادتونه چه گلهای حساسی میزد.تو یک چهارم پرسپولیس با الهلال و الاتحاد همگروه بود.اونموقع یکی از عوامل موفقیت پرسپولیس بود.حتی اونموقع پرسپولیس با کریمی و کاویانپور نزدیک بود به قهرمانی آسیا برسه ولی از شانس بد ما حریفمون تو نیمه نهایی میزبان بود!! وگرنه میتونستیم قهرمان بشیم.اونموقع از باشگاه اتلتیکو مادرید اومده بودند تا هم بازی کریمی رو ببینند و هم کریمی رو به خدمت بگیرند.ولی عابدینی قبول نکرد.ولی اگه میرفت به احتمال زیاد جهانی میشد.چون پتانسیل بازی تو اسپانیا رو داشت.ولی خوب بنظرم اگه اصرار میکرد تو این مقطع میتونست بره.ولی واستاد تا پرسپولیس رو برای نیمه نهایی کمک کنه.ولی دایی تو سال 75 وقتی تیم بهش نیاز داشت گذاشت رفت تو یه تیم قطری. و پرسپولیس رو تو آسیا تنها گذاشت.اگه دایی بود پرسپولیس میتونست براحتی قهرمان بشه.چون تو نیمه نهایی پرسپولیس مشکل گلزنی داشت.
البته اینا رو نمیگم که دایی رو تخریب کنم.اینا رو گفتم تا گذشته کمی یادتون بیاد خصوصا شما که مطمئنا خوب یادت میاد
کریمی با وجود پتانسیلی که داشت میتونست موفق ترین ایرانی باشه.ولی خوب نشد .رفت به لیگ آلمان که با خصوصیتش سازگار نبودو....!!!
بازم میگم کریمی معایبم داره ولی خوب خیلی داری تخریبش میکنید

دایی بازیکن خوبی بود ولی دلیل بر این نیست که مربی خوبی هم باشه.دایی به قول شما 3 تا جام گرفته که البته 2 تاش حذفی بوده و اصلا قابل قیاس با جام لیگ نیست.ولی بحث افتخار باشه که مربیانی بهتر از دایی وجود داشتند که افتخاراتشون از دایی بیشتر بود ولی مثل اینکه 2 جام حذفی برای بزرگان و مدیران پرسپولیس نتیجه خوبی محسوب میشد!!!

مشکل شما این هست که کل مشکلات پرسپولیس رو کریمی میدونید و این نا انصافی هست .اینا رو میگید چون از کریمی خوشتون نمیاد.متاسفانه اینهمه افراد بی صلاحیت تو فوتبال هستند و فوتبال ما رو عقب انداختند ولی شما مشکل رو کریمی میدونید

اگه فکر می کنید که من با کریمی غرضی دارم، کاملا" در اشتباهید. آقا فوتبالش چالشی شده و به درد ما نمی خوره. ما طرفدار پرسپولیس هستیم نه کریمی.
درمورد دایی هم بگم که به مالدیو گل زیادی نزده و اکثر گل ها رو کریم باقری و کسان دیگه زدند ولی چرا گیر دادید به دایی که واقعا" حقش بود فیکس باشه؟؟
چرا از مهدی رحمتی چیزی نمی گید که چند ساله با حضور در دروازه ی تیم ملی، راه رو به روی همه بسته بود و باعث شد که دروازه بان خوب نداشته باشیم.
درمورد دو جامی که دایی آورد و به آسیا رفتیم و با کریمی از دستش دادیم، چی باید بگم؟؟ آیا توی این چند سال کسی همون دوتا جام بی ارزش رو که تیم رو
برد به آسیا، تونسته بیاره؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
من توی پست های چند روز پیشم گفتم که کریمی بازیکن بزرگ و غیر قابل مهاره ولی دلیل نمیشه که با خودخواهی یک تیم رو با بودجه ی کلان نابود کنه.
اگه بازیکنان دیگه هم پول می گیرن و عشق می کنند و اتومبیل های خوب دارند، حتی اگه ضعیف تر از کریمی هم باشن، به اندازه ی ارزششون پول گرفتن
و ادعاهای بزرگ بزرگ ندارن و در خدمت تیم هستند. همین علی عسگری یک فصل شده بود عصای دست پرسپولیس و از همه مؤثرتر بود.
چون خودم مربی هستم ، از بازیکن سالاری و بی انضباطی بدم میاد و یادتون باشه که بازیکنانی که جاودانه موندند، همگی از اخلاق بالایی برخوردار بودند.
از جدیدها: کریم باقری، مهدی مهدوی کیا، احمدرضا عابدزاده، حمید استیلی، افشین پیروانی و ...
از قدیمی ها: علی پروین، فرشاد پیوس، ناصر محمد خانی، محمد پنجعلی، محراب شاهرخی و ...
خیلی از بازیکنان دهه ی 60 رو نام نبردم چون شاید شما نشناسید.
در ضمن من از رویانیان به جز درآمدزایی چیز دیگه ای ندیدم و اگه خدای نکرده به علی کریمی توهینی نابه جا کرده، واقعا" براش متأسفم.
در مورد مهدی هم 100 بار گفتم که هر چقدر هم به شأنش خدشه وارد کنن، چیزی ازش کم نمیشه چون خودشم خیلی آقاست و نشون داد
که به معنی واقعی کلمه، حرفه ای و فراتر از فوتبال آسیاست. بالاخره از همه ی بازیکنان ایرانی بیشر زمان بازیگریش رو لژیونر بوده. اونم در
بوندس لیگا.
اما اگه کریمی به رئال مادرید هم می رفت ، باز همین بود چه برسه به آتلتیکو که ضعیف تره. مگه توی بایرن مونیخ چه گلی کاشت؟؟؟؟
مگه نکونام که رفته اوساسونا چی شده؟؟؟؟ بدتر بی ادب و غیر حرفه ای شده.
یادتون باشه که اگه کریمی حرفه ای بود و بزرگی کردن بلد بود، هرگز تیم رو به حاشیه نمی برد.
درسته که برای ما زحمت کشیده و افتخار کسب کرده و ما واقعا" ازش ممنونیم ولی علی پروین که در قالب بازیکن، این همه افتخار برای
پرسپولیس و ایران آورده، هیچ وقت به اندازه ی ایشون ادعا نداشته.
در دهه ی 60 پرسپولیس در باشگاه های تهران 5 سال متوالی با بازیگری و مربیگری علی پروین قهرمان شد. خودش تا 42 سالگی هنوز
بازی می کرد و به تنهایی سرنوشت یک بازی رو تغییر می داد. با مربیگری تیم ملی ، پس از 16 سال ناکامی ایران در آسیا، بالاخره ایران
رو قهرمان آسیا کرد و اولین قهرمانی لیگ برتر با مربیگری پروین به پرسپولیس رسید، در سال 62 با به ثمر رسوندن 41 گل، آقای گل باشگاه ها ی
تهران شد، کاپیتان ایران در جام جهانی 78 آرژانتین بود و در بازی های متعدد آسیایی گل های سرنوشت ساز و به یاد موندنی زده و کلی افتخار دیگه ...
حالا هم از یادها رفته. پس امیدوارم که از این همه صحبت قانع بشید که وقتی نابغه ای مثل علی پروین از یاد میره، شک نکنید که کریمی، دایی و ...
هم از یاد میرن و مهم پرسپولیسه نه بازیکن.

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازیکنه که تیمو میسازه
یه جوری میگید دایی و کریمی انگار دارید درباره بازیکنای لیگ دسته 3 حرف میزنید!
کریمی واسه شماها کم کاری نکرد

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازیکنه که تیمو میسازه

با این حرفت موافقم داش احمد هر کی حتی یک لحظه واسه تیم محبوبم پرسپولیس بازی کنه احترامش واجبه

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگه فکر می کنید که من با کریمی غرضی دارم، کاملا" در اشتباهید. آقا فوتبالش چالشی شده و به درد ما نمی خوره. ما طرفدار پرسپولیس هستیم نه کریمی.
درمورد دایی هم بگم که به مالدیو گل زیادی نزده و اکثر گل ها رو کریم باقری و کسان دیگه زدند ولی چرا گیر دادید به دایی که واقعا" حقش بود فیکس باشه؟؟
چرا از مهدی رحمتی چیزی نمی گید که چند ساله با حضور در دروازه ی تیم ملی، راه رو به روی همه بسته بود و باعث شد که دروازه بان خوب نداشته باشیم.
درمورد دو جامی که دایی آورد و به آسیا رفتیم و با کریمی از دستش دادیم، چی باید بگم؟؟ آیا توی این چند سال کسی همون دوتا جام بی ارزش رو که تیم رو
برد به آسیا، تونسته بیاره؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
من توی پست های چند روز پیشم گفتم که کریمی بازیکن بزرگ و غیر قابل مهاره ولی دلیل نمیشه که با خودخواهی یک تیم رو با بودجه ی کلان نابود کنه.
اگه بازیکنان دیگه هم پول می گیرن و عشق می کنند و اتومبیل های خوب دارند، حتی اگه ضعیف تر از کریمی هم باشن، به اندازه ی ارزششون پول گرفتن
و ادعاهای بزرگ بزرگ ندارن و در خدمت تیم هستند. همین علی عسگری یک فصل شده بود عصای دست پرسپولیس و از همه مؤثرتر بود.
چون خودم مربی هستم ، از بازیکن سالاری و بی انضباطی بدم میاد و یادتون باشه که بازیکنانی که جاودانه موندند، همگی از اخلاق بالایی برخوردار بودند.
از جدیدها: کریم باقری، مهدی مهدوی کیا، احمدرضا عابدزاده، حمید استیلی، افشین پیروانی و ...
از قدیمی ها: علی پروین، فرشاد پیوس، ناصر محمد خانی، محمد پنجعلی، محراب شاهرخی و ...
خیلی از بازیکنان دهه ی 60 رو نام نبردم چون شاید شما نشناسید.
در ضمن من از رویانیان به جز درآمدزایی چیز دیگه ای ندیدم و اگه خدای نکرده به علی کریمی توهینی نابه جا کرده، واقعا" براش متأسفم.
در مورد مهدی هم 100 بار گفتم که هر چقدر هم به شأنش خدشه وارد کنن، چیزی ازش کم نمیشه چون خودشم خیلی آقاست و نشون داد
که به معنی واقعی کلمه، حرفه ای و فراتر از فوتبال آسیاست. بالاخره از همه ی بازیکنان ایرانی بیشر زمان بازیگریش رو لژیونر بوده. اونم در
بوندس لیگا.
اما اگه کریمی به رئال مادرید هم می رفت ، باز همین بود چه برسه به آتلتیکو که ضعیف تره. مگه توی بایرن مونیخ چه گلی کاشت؟؟؟؟
مگه نکونام که رفته اوساسونا چی شده؟؟؟؟ بدتر بی ادب و غیر حرفه ای شده.
یادتون باشه که اگه کریمی حرفه ای بود و بزرگی کردن بلد بود، هرگز تیم رو به حاشیه نمی برد.
درسته که برای ما زحمت کشیده و افتخار کسب کرده و ما واقعا" ازش ممنونیم ولی علی پروین که در قالب بازیکن، این همه افتخار برای
پرسپولیس و ایران آورده، هیچ وقت به اندازه ی ایشون ادعا نداشته.
در دهه ی 60 پرسپولیس در باشگاه های تهران 5 سال متوالی با بازیگری و مربیگری علی پروین قهرمان شد. خودش تا 42 سالگی هنوز
بازی می کرد و به تنهایی سرنوشت یک بازی رو تغییر می داد. با مربیگری تیم ملی ، پس از 16 سال ناکامی ایران در آسیا، بالاخره ایران
رو قهرمان آسیا کرد و اولین قهرمانی لیگ برتر با مربیگری پروین به پرسپولیس رسید، در سال 62 با به ثمر رسوندن 41 گل، آقای گل باشگاه ها ی
تهران شد، کاپیتان ایران در جام جهانی 78 آرژانتین بود و در بازی های متعدد آسیایی گل های سرنوشت ساز و به یاد موندنی زده و کلی افتخار دیگه ...
حالا هم از یادها رفته. پس امیدوارم که از این همه صحبت قانع بشید که وقتی نابغه ای مثل علی پروین از یاد میره، شک نکنید که کریمی، دایی و ...
هم از یاد میرن و مهم پرسپولیسه نه بازیکن.

بازم میگم غرض ورزانه نباید نگاه کنید.آیا همه مشکل کریمی بود.؟؟ایا من گفتم طرفدار پرسپولیس نیستم و طرفدار کریمی هستم؟!!این ها رو خواهشا به من نگید
من نگفتم که کل گلهایی که به مالدیو زدیم رو دایی زده.گفتم لازم بود جلوی تیمایی مثل مالدیو دایی تو ترکیب اصلی باشه و 90 دقیقه بازی کنه؟؟!!!

من تو پست قیلیمم گفتم که چه لزومی داره کریمی با دایی مقایسه بشه؟!! ولی شما داری میگی رحمتی هم اینطور بوده!!

یعنی هر 2 سالی که پرسپولیس رفت آسیا به خاطر کریمی حذف شد؟!!!خیلی مغرضانه قضاوت میکنی!!!
دایی 2 جام اورد ولی اونم حذفی بود.تازه قهرمانیش در حالی بود که تو اون بازیا به تیمایی مثل استقلال-سپاهان-تراکتور-ذوب آهن برخورد نکرد.یه جورایی این جام تو اون سالها جدی گرفته نشد.1 سالش که فینال با یه تیم دسته دوم بازی کردیم.سال بعدشم با ملوان.ولی قبول کنید اولا شانس باهامون یاری کرد که به تیم سختی نخوردیم.و دوم اینکه بردن جام حذفی خیلی ارزشی نداره.و سخت نیست. و تیمش تو لیگم حرفی برای گفتن نداشت.
پرسپولیس بازم میتونست جام حذفی رو بگیره ولی شانس باهاش یار نبود.زمان استیلی که به استقلال خورد که خیلی قوی بود.
امسالم که تو فینال به سپاهان خوردیم.
در کل بازم میگم تا 2 و3 سال قبل رفتن به آسیا راحت بود ولی 2 سال هست که سخت تر شده.چون تیمای مدعی لیگ جام حذفیم میخوان.نمونشو امسال دیدیم.

شما میگی کریمی با یه بودجه کلان پرسپولیس رو نابود کرده.من نمیدونم منطورت از بودجه کلان چیه.رویانیان اومده گفته هر بازی کریمی 100 میلیون آب خورده.خوب بیاد مدارک بیاره تا مشخص بشه حرفش درست هست یا نه.تو این دوروزمونه هرکسی هرچی دلش بخواد میاد میگه !! ایشون بجای این کارا بهتره بیاد بگه رو چه حسابی 600 میلیون به فجر کمک میکنه.یا رو چه اساسی به گهر کمک میکنه.یا چرا میاد با سلیمی و حدادی قرارداد میبنده ؟! اگه پولش زیادی هست بیاد بدهی های سالای پیش رو صاف کنه.یا اصلا رو چه اساسی همون اول با بنگر قرارداد میبنده!!! در ضمن پولایی که در میاره هم همچین حلال نیست.قبلا گفتم بازم میگم.ایشون با ارز دولتی ماشین وارد میکنندو با ارز آزاد ماشینارو میچپونند به ملت.این میشه زرنگی این آقا تو در آمد زایی!!!!

شما میگی بقیه بازیکنا به اندازه ارزششون پول گرفتند و ادعا ندارند و در خدمت تیم هستند.اگه اجازه بدی من چنتا ازین بازیکنای خدمت گذارو نام ببرم
انصاری فرد-قاضی-نوروزی-بنگر و... اینا میلیاردی پول گرفتند ولی خوب چیکار کردند.ماشین خوب خریدند.عشق و حال کردند ولی در خدمت تیم نبودند. کریمی بنظرت کمتر از اینا بود؟!یعنی اینا که 2 زار بدرد پرسپولیس نخوردند میلیاردی گرفتند بعدش کریمی میبیونی باید میگرفت!!من نمیدونم چرا اینقدر بی انصافی!!!!!
خوشحالم ازینکه مربی هستید ولی من اعتقاد ندارم به اینکه یه مربی خیلی میتونه از بقیه بیشتر بفهمه.
من نمیدونم شما جوری میگی اتلتیکو ضعیف هست که کسی ندونه فکر میکنه از تیمای دسته 5 اسپانیاست!! کریمی اشتباه کرد رفت آلمان.اونزمان مرحوم حجازی هم گفته بود که کریمی زود برمیگرده.نه اینکه منظورش این باشه که کریمی بازیکن ضعیفیه.بلکه سیستمش برای آلمان خوب نبود.آلمان برای افرادی مثل هاشمیان مهدوی کیا و دایی خوب بود.ولی پتانسیل کریمی بدرد بازی تو اسپانیا میخورد.اونجا بود موفق میشد.چون اونجا دنبال بازی زیبا هستند و این کار کریمی رو راحتتر میکرد

مگه دایی و هاشمیان تو بایرن چه گلی کاشتند که شما در مورد کریمی میگی؟!!بازم کریمی تقریبا 2 فصل اونجا بود ولی اونا 1 فصل تازه اکثرا ذخیره.
نکونام تو اوساسونا بود خوب بود.تو تیمش مهره تاثیر گذاری بود از حق نگذریم.ولی وقتی اومد ایران کمی افت کرد و حاشیه هم پیدا کرد.همیشه یادت باشه بازیکنی که از فوتبال اروپا بر میگرده ایران توقعش میاد بالا.البته فقط در مورد مهدی مهدوی کیا این صدق نمیکرد.
همین نکونام 4 میلیارد هزینه داشت.خود دایی بعد از بازی تو اروپا که اومد پرسپولیس هم همینطور بود.یادمه اونموقه اگه چکاش پاس نمیشد تیمو تهدید میکرد !! یا اینکه بابت 300 میبیون میاد به طور علنی از پرسپولیس شکایت میکنه در حالی که میبینی خیلی از قدیمیای پرسپولیس که یه سمتی داشتند مثل ابراهیمی ، هنوز طلباشونو نگرفتند از باشگاه و هیچ حرفی هم نمیزنند.
اینا رو میگم که بدونی هر ستاره ای حاشیه ای هم داره.یکی کمتر و یکی بیشتر.حاشیه های دایی هم همچین کم نبوده!!!ولی شما فقط حمله میکنی به کریمی!!!خداشاهد هستش تا حالا اینقدر از کریمی حمایت نکرده بودم.شما نسبتا تازه وارد هستی ولی اگه پستای قبلیمو بخونی خصوصا اوایل فصل پیش.من خودم مخالف موندن کریمی تو تیم بودم.دلیل اصلیش این بود که تماشاگرا فقط کریمی رو تشویق میکردند . این بد بود و اعتماد بنفس بقبه بازیکنارو میوورد پایین!!!ولی هیچوقت فکر نمیکردم به این صورت بره از تیم!!
کمی انصاف داشته باشید. من خاطرات دهه 70 رو گفتم که یادتون باشه اون موقع چیکا میکرد تو تیم.به اتلتیکو نرفت تا به پرسپولیس تو نیمه نهایی کمک کنه.مثل دایی نبود که وسط فصل بره قطر و دست پرسپولیس رو خالی بزاره!!!
کلا این یادت باشه که بازیکنای بزرگ کم و بیش حاشیه دارند.و این عجیب نیست
در ضمن بهتره دوره پروین ها و حجازی هارو با این دوره مقایسه نکنی .چون تفاوت نسل ها زیاده.

در آخرم بگم که فکر کنم به اندازه کافی در این مورد بحث کردیم. خلاصه مطلب ،من نظرم این بود که نباید با کریمی این برخورد میشد و ما نظرت این بود که مشکلات پرسپولیس به خاطر وجود کریمی بوده (مثل این هست که بگیم اگه کریمی نبود پرسپولیس قهرمان آسیا میشد) و به اندازه کافی صحبت کردیم.من فکر نمیکنم لزومی داشته باشه بحث ادامه پیدا کنه .چون اولا طرز فکرا متفاوته و اینکه کلی در موردش صحبت شد.البته اگه جوابی بزارید من میخونم و اگه چیز جدیدی باشه بازم ادامه میدم در غیر اینصورت سعی میکنم جواب ندم.
لازم هست بازم بگم امیدوارم امسال پرسپولیس خوب نتیجه بگیره(البته اولویتش لیگ باشه)و قهرمان بشه.ولی با این سیستمی که پیاده شده تو تیم کمی سخته

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازیکنه که تیمو میسازه

دوست عزیز منم باهات موافقم.دلیل اینکه من دایی رو نقد کردم به خاطر این بود که دوست ما کمی در مورد کریمی بی انصافی کردند و مشکل رو کریمی میدونستند.و همینطور شروع به مقایسه دایی و کریمی کردند.منم دایی رو نقد کردم نه اینکه ازش بدم بیاد.فقط به این دلیل که نشون بدم هیچ بازیکن خوبی امامزاده تشریف نداره(البته بجز امثال مهدوی کیای دوست داشتنی)