کلوپ طرفداران پرسپولیس

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
عليپور: ليست منتشره مورد تائيد من نيست/ اين اسامي محرمانه بوده و نبايد منتشر مي شد

ارتش سرخ دات كام: عليپور در گفتگویی گفت: صحت و سقم ليست را اعلام نمي كنم چرا كه اين ليست محرمانه است اما اگر ليست منتشره درسايت هاي خبري حتي صحت هم داشته باشد مورد تائيد نيست چرا كه اين ليست محرمانه فقط به هيئت ها اعلام شده است.

وي در مورد بروشور متسو گفت: اين شايعات و تخيلات برخي از دوستداران فوتبال است چرا كه ما در مورد وي به هيچ عنوان اظهار نظر نكرديم و مشكل خاصي هم اگر وجود داشته باشد با باشگاه پرسپوليس در اين باره صحبت كرديم و استعلام لازم را از چگونگي حضور متسو در ايران گرفته ايم.
وي در پايان گفت: فراز كمالوند منشوري نيست و مي تواند به فعاليت خود ادامه دهد.

لازم به ذکر است ، ليست 101 نفره متخلفان فوتبال امروز از سوي برخي رسانه هاي خبري با اسامي کامل ارايه شده بود که البته نام 7 مربي مطرح نيز در آن وجود داشت.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
علي كريمي: بهتر از بقيه تيم ها هستيم/ براي جداشده ها آرزوي موفقيت مي كنم

ارتش سرخ دات كام: كاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: امسال تيم خوبي بسته ايم و اميدوارم فصل جديد را خوب شروع كنيم . علي كريمي پس از پايان مراسم افتتاح رسمي تمرينات پرسپوليس در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: امسال نسبت به ساير تيم ها، تيم بهتري بسته ايم و اميدوارم به اين ترتيب بتوانيم فصل جديد ليگ برتر را خوب شروع كنيم و هواداران را راضي كنيم. ما براي اين كار بايد دست به دست هم دهيم تا بتوانيم موفق شويم.

وي همچنين درباره مساله سقف قراردادها و آنچه كه درباره جذب بازيكنان گران قيمت توسط مدير عامل پرسپوليس مطرح مي شود، گفت: اين مسايل بين بازيكنان و باشگاه است و همه كس نمي توانند در آن دخالت كنند.

كريمي همچنين درباره سرمربي جديد پرسپوليس هم گفت: سرمربي جديد هر كسي كه باشد، اميدوارم بتواند به تيم كمك كند.

كريمي در پايان براي بازيكنان ي كه از پرسپوليس جدا شده اند، آرزوي موفقيت كرد و گفت: اميدوارم آن ها در زندگي ورزشي و شخصي شان موفق باشند.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
تکمیلی/ کریمی: آنهایی در نقل و انتقالات عقب افتادند،حاشیه سازی می کنند/یک سال دیگر تحملم کنند

ارتش سرخ دات كام: هافبک پرسپولیس گفت: برخی ها فصل قبل بهتر عمل کردند و بازیکنانشان را گرفتند و امسال که عقب مانده اند حرف و حدیث و حاشیه درست می کنند. علی کریمی در حاشیه تمرین امروز در جمع خبرنگاران گفت: امیدوار هستم مربی ای به پرسپولیس بیاید که بتواند به این تیم خدمت کند. فکر کنم باشگاه در حال بررسی گزینه ها است که بهترین انتخاب را در کمترین زمان داشته باشد. گزینه هایی که در حال حاضر وجود دارد باید روی آن فکر شود تا بهترین آن انتخاب شود. باید زودتر کار خود را شروع کنیم چون به نظر من همین امروز هم دیر است. یک ماه به شروع لیگ مانده و باید محکم و با قدرت تیم خود را ببندیم چون کار سختی در ادامه بازی ها داریم.

وی در خصوص بازیکنان جدید این تیم گفت: بازیکنان بسیار خوبی جذب کرده ایم. جا دارد به تک تک بازیکنان پرسپولیس که به این تیم اضافه شده اند خیر مقدم بگویم و برای آنها آرزوی موفقیت کنم و یک خسته نباشید به بازیکنانی بگویم که دیگر در جمع ما نیستند و از ما جدا شده اند. برای این بازیکنان در تیم های دیگر آرزوی موفقیت می کنم.

کریمی ادامه داد: در جذب بازیکنان بسیار خوب عمل کرده ایم و در فصل نقل و انتقالات عالی کرده ایم. حالا باید همه دست به دست هم دهیم تا تیمی قوی، محکم و با تعصب داشته باشیم.

وی در خصوص سقف قرار دادهای بازیکنان عنوان کرد: در مورد سقف قراردادها باید با باشگاه صحبت کنید. من نباید در این باره حرفی بزنم و همه چیز را باید باشگاه بگوید. برخی دوست دارند زیاد در این باره حرف بزنند اما مطمئن باشید اگر لازم شد باشگاه همه چیز را اعلام می کند. در فوتبال مسائل زیادی است که می شود در مورد آن صحبت کرد و فقط به این موارد پیش پا افتاده نپردازیم.

کریمی خاطرنشان کرد: برخی ها دوست دارند حاشیه سازی کنند. در فصل نقل و انتقالات هر فردی زرنگ تر باشد می تواند بهترین ها را بگیرد. فردی که تلاش کند مزد زحمات خود را می گیرد. آقایان فصل قبل بهتر عمل کردند و بازیکنانشان را گرفتند و حالا امسال عقب مانده اند و فقط حرف و حدیث درست می کنند. پرسپولیس امسال خوب عمل کرده و باید این مسئله را قبول کنیم. به نظر من بهتر است با هم جوانمردانه برخورد کنیم تا رقابت سالم ایجاد شود. تنش ها هیچ سودی ندارد و طبیعتا هر تیمی که بیشتر تلاش کند و با هوش باشد بیشتر به نتیجه می رسد.

وی در پاسخ به این سؤال که برخی بازیکنان اعلام کردند دوست ندارند کریمی در پرسپولیس بماند گفت: من به صحبت های مازیار زارع و این حرف ها کاری ندارم. من عاشق پرسپولیس هستم و خیلی چیزها باورم نمی شود اما اگر چنین چیزی باشد از ضعف آن بازیکنان است که دوست داشتند من نباشند و خودشان باشند. برای این افراد حتی اگر دشمن من باشند آرزوی موفقیت می کنم و انشاالله در زندگی ورزشی و فوتبالی خود موفق باشند.

کریمی افزود: اگر این افراد ورزشی هستند که حرفی ندارم. برخی از آنها اگر ورزشی نیستند جای سؤال دارد که دنبال چه منافعی هستند اما از همه مهمتر این است که الان علی کریمی در پرسپولیس حضور دارد. به آنها اعلام می کنم یک سال دیگر من را تحمل کنید انشاالله سال دیگر این آقایان که دوست ندارند کریمی باشد به هدف خودشان می رسند. من فقط به عشق پرسپولیس با این تیم قرارداد امضا کرده ام و به دنبال هیچ منافع و هیچ سودی نبودم.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
گزارش تکمیلی تمرین امروز/ کنایه شهریاری به آبی ها و 2 بازیکنی که جام شدند

مرجع خبری پرسپولیس : تمرین صبح شنبه تیم فوتبال پرسپولیس در حالی انجام نشد که به جای آن مراسمی با حضور مدیر عامل و برخی پیشکسوتان در محل ورزشگاه درفشی فر برگزار شد. بازیکنان ساعت 9:45 دقیقه درحالی از رختکن خارج شدند که هرکدام آنها دست بازیکنان مدرسه فوتبال باشگاه را گرفته بودند و در محلی که جهت اجرای مراسم برای*شان در نظر گرفته شده بود، نشستند.
پس از تلاوت قرآن و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، محمود شهریاری مجری مراسم برنامه*ها را آغاز کرد که در صحبت*هایش گفت:" پرسپولیس تیم ریشه*دار و محبوبی است و رنگ قرمز آن از خون، عشق و غیرت نشات می*گیرد. آبی* رنگ توهم است زیرا طرفداران آن به دریا و آسمان اشاره می*کنند که هیچکدامشان آبی نیست." این مجری همچنین با تقدیر از عملکرد رویانیان در خرید بازیکنان مطرح، به ذکر این لطیفه پرداخت که اسامی تیم ملی درحالی مطرح شد که در آن نام پرسپولیس، جواد نکونام و دژاکه قرار گرفته است! بازیکنان پرسپولیس به دلیل به طول کشیدن مراسم ویژه*ای که باشگاه پرسپولیس تدارک دیده بود موفق به انجام تمرین نشدند و فقط 2،3 بار دور زمین دویدند و وزنه زدند. حواشی* مراسم امروز را در زیر می*خوانید: * حدود 300 هوادار در تمرین امروز حضور داشتند که خیلی از آنها لباس*های قرمز*رنگ شماره 8 کریمی را بر تن کرده بودند. آنها به تشویق شدید رویانیان و شعار علیه استقلالی*ها پرداختند. * سرود پرسپولیس که یادآور پیروزی این تیم مقابل ****ان و قهرمانی در لیگ برتر هفتم بود در ورزشگاه درفشی فر پخش شد. *کفش*های قرمز*رنگ قاضی یکی از سوژه*های تمرین بود. *علی کریمی یک ساعت زودتر از سایر بازیکنان حضور یافت. * حدود 25 خبرنگار و عکاس در تمرین امروز حضور داشتند * رویانیان ساعت 9.10 وارد ورزشگاه شد و هواداران با شعارهایی از او استقبال کردند. هواداران شعار می*دادند "سردار کل ایران، تشکر تشکر." رویانیان مقابل در ورزشگاه از خودرو خود پیاده شد و پس از خوش و بش با هواداران به داخل ورزشگاه آمد. او جلسه*ای با بازیکنان برگزار کرد و سپس همراه با سایر بازیکنان در کنار زمین مستقر شد تا مراسم باشگاه پرسپولیس برگزار شود. * جاسمیان، آشتیانی و هلالی از پیشکسوتان پرسپولیس در تمرین امروز حضور داشتند. آنها با اهدا لوح و دسته*گلی به کریمی و رویانیان از این دو نفر تقدیر کردند. * یاد گلزنی*های محسن خلیلی و سرمربیگری افشین قطبی در ورزشگاه درفشی*فر زنده شد. * هواداران پرسپولیس پلاکاردهایی آورده بودند که روی آن عکس رویانیان با لباس راهنمایی و رانندگی بود و در زیر این عکس فتح*الله*زاده، قلعه*نویی و مجیدی خبر دار ایستاده بودند. هواداران می*گفتند "به احترام سردار، کل ایران خبر دار." همچنین پلاکاردی از علی کریمی که روی آن نوشته بود "پرسپولیس با اسم تو زنده است" دیده می*شد. * یک اکیپ نیروی انتظامی و آتش*نشانی نیز در تمرین امروز مستقر شده بود. * هواداران همچنین شعری با آهنگ "یار دبستانی من" ساخته بودند که در آن از رویانیان نام برده می*شد. همین موضوع باعث شد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بارها از هواداران تشکر کند. * مراسم پرسپولیسی*ها از ساعت 9.40 با اجرای گروه موزیک که از نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بودند، آغاز شد. با حضور رویانیان آهنگ*های نظامی در ورزشگاه سر داده شد. * هر بازیکن پرسپولیس با یکی از نونهالان این باشگاه وارد زمین شد. * عکس*های بزرگ از کریمی و علی پروین در بین هواداران پخش شد. * به مناسبت اعیاد شعبانیه مداحی صورت گرفت. * هواداران پرسپولیس با صحبت*های شهریاری شعارهای قهرمانی سر دادند و همچنین اعلام کردند "رویانیان دوستت داریم و تا لحظه آخر تنها نمی*گذاریمت." * کنایه*های شهریاری به استقلالی*ها در تمرین امروز در نوع خود جالب بود. شهریاری می*گفت: چراغ راهنما قرمز است و ما همیشه باید به احترام او بایستیم به همین دلیل پرسپولیس همیشه بزرگ است. * یاد سهراب سپهری نیز با خواندن برخی از اشعار او در تمرین امروز گرامی داشته شد. * از جاسمیان اولین کاپیتان پرسپولیس تقدیر و تشکر شد. * نکونام و دژاگه بازیکنانی بودند که شهریاری آنها را پرسپولیسی نامید. او گفت* پرسپولیس با این بازیکنان کامل و جامع خواهد شد. رویانیان به حرف*های شهریاری تنها لبخند می*زد. * در انتهای مراسم کریمی، مهدوی کیا و رویانیان دست در دست یکدیگر به سمت هواداران رفتند. * بازیکنان پرسپولیس به دلیل اینکه این مراسم حدود ساعت 11.50 به پایان رسید دیگر نتوانستند در زمین چمن تمرین کنند و فقط به سالن وزنه رفتند. * رویانیان هنگامی که قصد داشت ورزشگاه را ترک کند با شعارهایی علیه فتح*الله زاده مواجه شد اما از هواداران خواست از این کار خودداری کنند و فقط به تشویق تیم محبوب خود بپردازند. * در بین هواداران حدود 20 خانم هم دیده می*شد که با پرچم*های قرمز برای تشویق تیم محبوب خود آمده بودند. سپس رویانیان پشت تریبون آمد و با دعوت به سکوت برخی*ها که به تخریب و تهدید بازیکنان و باشگاه می*پردازند، گفت:" اگر این افراد سکوت نکرده و به حرف*های غیر اصولی خود ادامه دهند، بصورت شفاف مسائل را مطرح می*کنم. من از همه قانونی*ترم زیرا مرد قانونی و شرعی هستم." در این بین هواداران به غیر از محمد رویانیان، به تشویق شدید علی کریمی، مهدی مهدوی*کیا و محمد قاضی پرداختند. رویانیان هم پس از صحبت*هایش علی کریمی و مهدوی*‎کیا را به سمت تماشاگران برد و خطاب به آنها گفت:" مهدوی*کیا و کریمی این*ها جام*های ما بوده و به آن*ها افتخار می*کنیم." پس از این مراسم بازیکنان به رختکن بازگشته و تمرین صبح لغو شد و قرار شد نفرات تیم عصر امروز یک جلسه تمرین آماده*سازی را در ورزشگاه درفشی*فر برگزار کنند. البته در هنگام اجرای مراسم، بازیکنان مدرسه فوتبال به کارهای خودشان مشغول بوده و به نوعی بی*نظمی را در برنامه*ها ایجاد کردند.
حضور بهنام محمودی بازیکن مطرح والیبال در این تمرین هم جالب توجه بود. ضمن اینکه ابراهیم آشتیانی و حمید جاسمیان به نمایندگی از پیشکسوتان پرسپولیس حلقه گلی را به گردن رویانیان به خاطر بستن تیمی قدرتمند انداختند و همین کار را برای علی کریمی به خاطر زحماتی که برای پرسپولیس کشیده، انجام دادند. علی پروین در اواخر تمرین در ورزشگاه درفشی*فر حضور یافت که محمد رویانیان به سمت وی رفت و گفت:" پروین بزرگ ما و پرسپولیس است، همچنین جاسمیان، کاشانی، کلانی و... همه افتخارمان هستند." که در این لحظه گفتگوی جالبی بین طرفین مطرح شد. حمید جاسمیان هم با اشاره به اینکه حضور مدیران مطرح و بازیکنان بزرگ، نویدبخش روزهای خوب برای پرسپولیس است، گفت: عدالت در ورزش نباید کم رنگ باشد، از مسئولان وزارت ورزش و جوانان می**خواهم به ورزش*های دیگر خصوصا کشتی*گیران که مدال آور هستند توجه شود. همانطور که به فوتبال بها می*دهیم به ورزشکاران دیگر هم بها دهیم." پس از این صحبت*های علی پروین درحالی که با علی کریمی صحبت می*کرد راهی رختکن شد، که دقایق بعد هم محمد رویانیان راهی رختکن شد. درحالیکه ساعت 11:30 دقیقه بود، مدیران، کادرفنی و بازیکنان همچنان در رختکن باقی*ماندند.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشالا فردا مربی مشخص میشه
دوستان رویانیان امروز گفته قول قهرمانی نمیدهم

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=2]مهدوی‌کیا: رویانیان کار مدیران فصل قبل را انجام داد / جنجال‌ها بی‌فایده است[/h]
شنبه, 03 تیر 1391 ساعت 15:03
کانون هواداران پرسپولیس : کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس کاری که بقیه تیم‌ها در فصل گذشته می‌کردند را انجام داد.
مهدی مهدوی کیا پس از تمرین امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بسیار خوشحال هستم که امروز هوادارانی را در ورزشگاه درفشی فر دیدم که هر روز بر تعداد آنها اضافه می‌شود. بالاخره این هواداران از 16 سالگی گردن من حق دارند و به همین دلیل هیچ وقت برای پرسپولیس شرط و شروط نگذاشتم. وی افزود: خوشبختانه رویانیان در فصل نقل و انتقالات از زمان بهترین استفاده را کرد، او کاری را انجام داد که سایر تیم‌ها در فصل گذشته این کار را می‌کردند و زود بازیکنان خوب خود را جذب می‌کردند. این هم به نظرم در فصل نقل و انتقالات یک هنر است که رویانیان به خوبی آن را پیاده کرد. مهدوی کیا ادامه داد: جار و جنجال و این حرف‌ها هیچ فایده‌ای ندارد، بالاخره باید قبول کنیم این بازیکنان به ما اضافه شدند و الان پرسپولیسی‌ هستند. امیدوار هستم با پتانسیلی که داریم بتوانیم با نتایج خوب دل هواداران را به دست آوریم. مهدوی کیا در خصوص وضعیت خودش نیز گفت: برای من که در این تیم هستم مهم موفقیت پرسپولیس است و به هیچ عنوان به فکر مسائل دیگری نیستم. امیدوارم همانطور که در فصل نقل و انتقالات قوی ظاهر شدیم در بازی‌ها استارت محکمی بزنم و در یک ماهی که فرصت داریم با بهترین شرایط عازم مسابقات شویم.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوه.اینجا ب متسو رای دادن

• به نظر شما کدام سرمربی برای پرسپولیس مناسبتر است ؟

کالدرون آرژانتيني

32.83% درصد بين سه مربي 25.27% درصد کل

متسوي فرانسوي

45.16% درصد بين سه مربي 34.77% درصد کل

مانوئل خوزه پرتغالي

22.01% درصد بين سه مربي 26.38% درصد کل

سرمربي ايراني

13.58% درصد کل

تعداد کل آراء : 109617

www.varzesh3.com

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
کدام گزینه را به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب می کنید؟
گابریل کالدرون
2811 34.8%
مانوئل خوزه
2663 33%
هیچ کدام - مربی بزرگ خارجی
1293 16%
هیچ کدام - مربی داخلی
884 10.9%
برونو متسو
424 5.3%

تعداد آرا : 8075
اولین رای : جمعه, 02 تیر 1391 ساعت 20:44
آخرین رای : شنبه, 03 تیر 1391 ساعت 16:37

www.perspolisnews.com

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
رای شما با موفقیت ثبت شد
با توجه به گزینه های احتمالی برای هدایت پرسپولیس کدام مربی را برای رهبری این تیم مناسب می دانید ؟
برونو متسو6.75 درصد
گابريل كالدرون16.79 درصد
مانوئل خوزه53.97 درصد
علی دایی22.49 درصد
تعداد شرکت کنندگان667 نفر

www.arteshesorkh.com

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهدوی*کیا: رویانیان کار مدیران فصل قبل را انجام داد / جنجال*ها بی*فایده است

شنبه, 03 تیر 1391 ساعت 15:03
کانون هواداران پرسپولیس : کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس کاری که بقیه تیم*ها در فصل گذشته می*کردند را انجام داد.
مهدی مهدوی کیا پس از تمرین امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بسیار خوشحال هستم که امروز هوادارانی را در ورزشگاه درفشی فر دیدم که هر روز بر تعداد آنها اضافه می*شود. بالاخره این هواداران از 16 سالگی گردن من حق دارند و به همین دلیل هیچ وقت برای پرسپولیس شرط و شروط نگذاشتم. وی افزود: خوشبختانه رویانیان در فصل نقل و انتقالات از زمان بهترین استفاده را کرد، او کاری را انجام داد که سایر تیم*ها در فصل گذشته این کار را می*کردند و زود بازیکنان خوب خود را جذب می*کردند. این هم به نظرم در فصل نقل و انتقالات یک هنر است که رویانیان به خوبی آن را پیاده کرد. مهدوی کیا ادامه داد: جار و جنجال و این حرف*ها هیچ فایده*ای ندارد، بالاخره باید قبول کنیم این بازیکنان به ما اضافه شدند و الان پرسپولیسی* هستند. امیدوار هستم با پتانسیلی که داریم بتوانیم با نتایج خوب دل هواداران را به دست آوریم. مهدوی کیا در خصوص وضعیت خودش نیز گفت: برای من که در این تیم هستم مهم موفقیت پرسپولیس است و به هیچ عنوان به فکر مسائل دیگری نیستم. امیدوارم همانطور که در فصل نقل و انتقالات قوی ظاهر شدیم در بازی*ها استارت محکمی بزنم و در یک ماهی که فرصت داریم با بهترین شرایط عازم مسابقات شویم.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=2]شیرینی به جای زادمهر سرپرست پرسپولیس می شود[/h]
شنبه, 03 تیر 1391 ساعت 16:19
کانون هواداران پرسپولیس : سعید شیرینی معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس که با حضور محمد رویانیان به مجموعه این باشگاه اضافه شد به عنوان سرپرست تیم منصوب می شود تا روی نیمکت سرخها بنشیند.

شیرینی در پست معاونت اجرایی برای پرسپولیس کار می کرد و لذا پیشنهاد سرپرستی به وی ارایه شد.

به نظر می رسد در مدت حضور شیرینی در پرسپولیس علاوه برا انجام مسئولیتهای اجرایی رابطه بسیار خوبی بین معاونان و بازیکنان پرسپولیس به وجود آمد تا شیرینی از نظر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بهترین گزینه برای احراز پست سرپرستی باشد.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=2]درخشان: باشگاه پرسپولیس از پیشکسوتان استفاده نمی کند/ متسو، گزینه مناسبی است[/h]
شنبه, 03 تیر 1391 ساعت 16:16
کانون هواداران پرسپولیس : "حمید درخشان" کاپیتان سالهای نه چندان دور پرسپولیس مدعی شد که این باشگاه از پیشکسوتان خود آنچنان که باید استفاده نمی کند.

مصاحبه درخشان را در در ذیل می خوانید:

*سایت باشگاه پرسپولیس مدعی شده که کانون پیشکسوتان باشگاه با انتشار بیانیه ای از رویانیان حمایت کرده اند. آیا شما چنین بیانیه ای را به عنوان پیشکسوت تیم امضا کرده اید؟
-من چیزی امضا نکرده ام و فقط در حرفهایم گفته ام که کار مدیریتی رویانیان خوب است و فعلا تیم خوبی را برای فصل جدید جمع کرده است.

*فکر می کنید باشگاه آنطور که باید از پیشکسوتان استفاده می کند؟
-فکر نمی کنم در حال حاضر باشگاه از پیشکسوتان استفاده آنچنانی بکند.

*جایگاه پیشکسوتان در باشگاه کجاست؟
-ابن مساله به مدیریت باشگاه بر می گردد تا از بازیکنانی که سالها در پرسپولیس زحمت کشیده اند، چطور کمک بگیرد البته پیشکسوتانی که تجربیات خوبی داشته باشند و بتوانند به تیم کمک کنند.

*سرمربی پرپسپولیس هنوز معرفی نشده است در این رابطه چه نظری دارید؟
- فکر می کنم با متسو به توافق رسیده اند و احتمالا او سرمربی پرسپولیس در فصل جدید خواهد بود.

*در مورد متشو و حضورش در پرسپولیس چه صحبتی دارید؟
-سرمربی خوبی است اما امیدوارم از این پتانسیل خوب و بازیکنان سطح بالا به خوبی استفاده کند.

*اما علیپور اعلام کرده که متسو نمی تواند در ایران مربیگری کند؟
-اگر متسو از نظر اخلاقی مشکلات خاصی دارد، من نمی دانم اما به لحاظ فنی امیدوارم بتواند با پرسپولیس نتیجه بگیرد چون مربی است که در جام جهانی کار کرده و چند سالی هم در کشورهای منطقه فعالیت کرده است.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=2]رهبری فرد: پرسپولیس اگر قهرمان نشود، ناکام است/ قراردادهای میلیاردی تعصب بازیکنان را از بین می برد[/h]
شنبه, 03 تیر 1391 ساعت 16:11
کانون هواداران پرسپولیس : کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با این همه هز
ینه و مخارجی که امسال برای پرسپولیس انجام شده اگر این تیم قهرمان نشود ناکام به شمار می آید.

بهروز رهبری فرد در گفتگویی ، اظهارداشت: نمی دانم این چه معضلی است که ابتدای هر فصل گریبان پرسپولیس را می گیرد که یا مربیان برایش ناز می کنند یا بازیکنان. از مربی حرفه ای مثل دنیزلی تعجب می کنم که وقتی می دانست مشکلات خانوادگی دارد چرا با پرسپولیس قرارداد یکسال و نیمه امضا کرد. پرسپولیس مدتها منتظر جواب دنیزلی ماند و حالا هم در فاصله کمتر از یک ماه مانده به شروع لیگ وی استعفا داده است.

وی ادامه داد: هرچه زودتر باید مربی پرسپولیس معرفی شود. این تیم سالهاست در حد و اندازه خود ظاهر نشده و الان هم هر مربی بیاید زمان زیادی طول می کشد تا با بازیکنان آشنا شود. بازیکنانی که از پرسپولیس کنار گذاشته شده اند و آنهایی که به تیم اضافه شده اند با نظر دنیزلی بوده و همین موضوع کار سرمربی بعدی را دشوار می کند.

مدافع سابق پرسپولیس افزود: با توجه به اینکه پرسپولیس هنوز مربی ندارد نمی توان گفت این تیم مدعی اصلی قهرمانی است. تیمهایی مثل استقلال و سپاهان هم مدعی هستند و با توجه به تغییرات کمی که داشته اند شرایط خوبی دارند. پرسپولیس با ین همه هزینه و جذب بازیکنان ملی پوش حتما باید امسال قهرمان شود وگرنه ناکام به شمار می آید. هیچ بهانه ای برای قهرمان نشدن پرسپولیس وجود ندارد. اگر تا پارسال می گفتند پول نداریم و در همه پستها ضعیف هستیم اما امسال هیچ بهانه ای ندارند و باید قهرمان شوند.

رهبری فرد در پایان گفت: سالهاست که تعصب در فوتبال از بین رفته است. قراردادهای میلیاردی که بسته می شود تعصب بازیکنان را از بین می برد. فوتبالیستهای ایرانی پول حرفه ای می گیرند اما رفتارشان آماتور است و برایشان اهمیت ندارد تیم شکست می خورد. معضل پرسپولیس و فوتبال ایران همین پولهای کلان است که خرج می شود.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=2]نظرسنجی باشگاه پرسپولیس از هواداران درباره سرمربی / پیشتازی مانوئل[/h]
شنبه, 03 تیر 1391 ساعت 15:45
کانون هواداران پرسپولیس : باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در یک نظرسنجی بر روی سایت رسمی این باشگاه، نظر هواداران را درباره سه گزینه اصلی برای سرمربیگری سرخپوشان جویا شد.
در این نظرسنجی باشگاه از هواداران خواسته است که نظر خود را درباره گابریل کالدرون، مانوئل خوزه و برونو متسو گزینه های سرمربیگری که مذاکرات باشگاه با آنها جریان دارد، اعلام کنند. به گزارش کانون هواداران پرسپولیس، خوزه مانوئل تا به این لحظه با اختلاف فاحش نسبت به 2 گزینه ی دیگر، به عنوان نفر اول می باشد. برای رای دادن " اینجا " را کلیک کنید.

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
بچه ها به سایت رسمی باشگاه برید و به مانوئل خوزه رای بدید ... سردار قبلا ثابت کرده این نظرسنجی براش خیلی مهمه امروز صبح هم گفته نظر هواداران رو میپرسم ....

اینجا میتونید رای بدید : http://fc-perspolis.com/mainsite/homefa

اینم کارنامه خوزه :

مانوئل خوزه ؛ مردی که مورد ستایش مصری ها است

کانون هواداران پرسپولیس: همانطور که در خبرها خواندید، مصطفی دنیزلی سرمربی فصل پیش پرسپولیس بنا به دلایل شخصی در لیگ دوازدهم دیگر هدایت سرخپوشان پایتخت را بر عهده نخواهد داشت تا پس از اعلام استعفای وی ، محمد رویانیان به شکلی جدی تر در تکاپوی انتخاب سرمربی جدید تیمش باشد.

" مانوئل خوزه دی خسوس" مربی سرشناس پرتغالی یکی از گزینه های سرمربی گری پرسپولیس در فصل آینده می باشد که این روزها مسئولان این تیم در حال مذاکره با وی و چند گزینه دیگر می باشند.

"مانوئل خوزه" که 66 سال سن دارد در کشور مصر و خصوصاً طرفداران تیم الاهلی به دلیل کسب افتخارات گسترده در زمینه باشگاهی از شهرت خاصی برخوردار است و گفته می شود هواداران این تیم پر طرفدار به نوعی وی را مورد ستایش قرار می دهند !

اما نگاهی خواهیم داشت به کارنامه رویایی این مربی با تجربه که البته قابل ستایش نیز هست !

1- یک قهرمانی و 1 نائب قهرمانی لیگ پرتغال با بواویستا در سالهای 92 و 93

2- قهرمانی جام حذفی پرتغال همراه با تیم بواویستا در سال 92

3- چهار قهرمانی و 1 نائب قهرمانی جام باشگاه های آفریقا همراه با الاهلی مصر 2001-2005-2006-2008-2007

4- شش قهرمانی پیاپی لیگ مصر در سالهای 2005-2006-2007-2008-2009-2010-2011

5- دو نائب قهرمانی لیگ مصر در سالهای 2003 و 2004

6- دو قهرمانی جام حذفی مصر در سالهای 2005 و 2006

7- مقام سوم جام باشگاه های جهان در سال 2006

8- کسب عنوان بهترین مربی قاره آفریقا در سال 2006

شاید در نگاه اول کسب قهرمانی های متعدد در لیگ مصر که سالهاست در تسخیر تیم الاهلی می باشد چندان به چشم نیاید اما افتخار آفرینی های این مربی به همراه الاهلی در جام باشگاههای آفریقا با کسب 4 قهرمانی و یک نایب قهرمانی خود دلیلی بر موفقیت های تحسین برانگیز وی می باشد.

با توجه به اینکه این روزها تنها از سه گزینه جهت تصدی عنوان سرمربی گری پرسپولیس یاد می شود، به طور قطع "مانوئل خوزه" کارنامه ای درخشان تر از سایر گزینه ها دارد و شاید حضور وی در تیم کهکشانی پرسپولیس بتواند تکمیل کننده این امر در پست سرمربی نیز باشد چرا که تجربه همواره نشان از این داده است که حضور یک سرمربی با اعتبار پایین در یک تیم پر ستاره عملاً نتیجه ای خلاف واقع را در پی خواهد داشت و از همین رو امیدواریم مسئولان باشگاه با یک انتخاب درست یقیناً آنچه را که در خور نام باشگاه و هواداران پرسپولیس می باشد را عملی سازند.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
اوه.اینجا ب متسو رای دادن
  • به نظر شما کدام سرمربی برای پرسپولیس مناسبتر است ؟
کالدرون آرژانتيني 32.83% درصد بين سه مربي 25.27% درصد کل متسوي فرانسوي 45.16% درصد بين سه مربي 34.77% درصد کل مانوئل خوزه پرتغالي 22.01% درصد بين سه مربي 26.38% درصد کل سرمربي ايراني 13.58% درصد کل تعداد کل آراء : 109617 www.varzesh3.com
چون کیسه کشها توش شرکت میکنن ....

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
برنامه کامل نیمفصل اول دوازدهمین دوره لیگ برتر فوتبال+تایخ بازی ها

خبرگزاری فارس: قرعه کشی دوازدهمین دوره لیگ برتر فوتبال برگزار و برنامه کامل دور رفت مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، مراسم قرعه کشی دوازدهمین دوره لیگ برتر با حضور غلامررضا بهروان سرپرست سازمان لیگ و نمایندگان باشگاهها برگزار شد.
برنامه کامل نیمفصل اول لیگ برتر به شرح زیر است(نام تیمهای میزبان اول آمده است.)
* هفته اول 29 و 30 تیر ماه(پنج شنبه و جمعه)
داماش- فولاد خوزستان
نفت آبادان- پرسپولیس04
فجرسپاسی شیراز- ذوب آهن
استقلال- آلومینیوم هرمزگان
صبای قم - پیکان
تراکتورسازی- سایپا
گهر زاگرس - ملوان
سپاهان- مس کرمان
نفت تهران- راهآهن
* هفته دوم 2 و 3 مرداد(دو شنبه و سه شنبه)
آلومینیوم هرمزگان- داماش
ذوب آهن - صبا
فولاد- سپاهان
پرسپولیس04- فجر
ملوان- نفت آبادان
سایپا - استقلال
راه آهن- گهر زاگرس
مس کرمان- نفت تهران
پیکان- تراکتورسازی
* هفته سوم 9 و 10 مرداد(دوشنبه و سه شنبه)
داماش- پیکان
فجر سپاسی- نفت آبادان
فولاد- سایپا
نفت تهران- آلومینیوم هرمزگان
صبای قم- ملوان
گهر زاگرس- پرسپولیس04
تراکتورسازی- مس کرمان
سپاهان- راه آهن
استقلال- ذوب آهن
* هفته چهارم 15 -16 مرداد(یکشنبه و دوشنبه)
سایپا - داماش
نفت آبادان- نفت تهران
آلومینیوم هرمزگان- فولاد
ملوان - فجر
پرسپولیس04 - صبای قم
پیکان- گهر زاگرس
مس کرمان- استقلال
راه آهن- تراکتورسازی
ذوب آهن- سپاهان
* هفته پنجم 27-28 مرداد(جمعه و شنبه)
داماش- پرسپولیس04
تراکتورسازی - نفت آبادان
فولاد- مس کرمان
صبای قم- فجر
آلومینیوم- راه آهن
سپاهان- سایپا
گهر - ذوب آهن
نفت تهران- پیکان
استقلال- ملوان
* هفته ششم 2-3 شهریور(پنج شنبه و جمعه)
مس کرمان- داماش
نفت آبادان- صبا
راه آهن - فولاد
فجر- گهر زاگرس
سایپا - آلومینیوم هرمزگان
ذوب آهن- تراکتورسازی
ملوان- نفت تهران
پیکان - سپاهان
پرسپولیس04- استقلال
* هفته هفتم 7-8 شهریور(سه شنبه و چهارشنبه)
داماش- ملوان
گهر - نفت آبادان
فولاد- پرسپولیس04
سپاهان - فجر
آلومینیوم هرمزگان- مس کرمان
تراکتورسازی- صبای قم
سایپا - راه آهن
نفت تهران- ذوب آهن
استقلال - پیکان
* هفته هشتم 24 و 25 شهریور(جمعه وشنبه)
فجر - داماش
نفت آبادان - سپاهان
ذوب آهن - فولاد
پیکان- آلومینیوم هرمزگان
صبای قم- گهر زاگرس
مس کرمان- سایپا
ملوان - تراکتورسازی
راه آهن- استقلال
پرسپولیس04 - نفت تهران
* هفته نهم 1 و 2 مهر ماه(شنبه و یکشنبه)
داماش - راه آهن
فولاد - ملوان
آلومینیوم - نفت آبادان
سایپا - پیکان
مس - ذوب آهن
تراکتور - گهر

نفت تهران - صبا
سپاهان - پرسپولیس04
استقلال - فجر
* هفته دهم 6 و 7 مهر ماه(پنج شنبه و جمعه)
نفت آبادان - استقلال
فجر - تراکتور
صبا - داماش
گهر - نفت تهران
راه آهن- مس
پیکان - فولاد
پرسپولیس04 - آلومینیوم
ملوان - سپاهان
ذوب آهن- سایپا
* هفته یازدهم 28 و 29 مهر(جمعه و شنبه)
داماش- ذوب آهن
فولاد - نفت آبادان
آلومینیوم - فجر
سایپا - پرسپولیس04
مس - ملوان
راه آهن- پیکان
نفت تهران- تراکتور
سپاهان - گهر
استقلال - صبا
* هفته دوازدهم 5 و 6 و 7 آبان(جمعه و شنبه و یکشنبه)
نفت آبادان- داماش
فجر - نفت تهران
صبا - سپاهان
گهر - فولاد
تراکتور - استقلال

پیکان - مس
پرسپولیس04 - راه آهن
ملوان - سایپا
ذوب آهن- آلومینیوم هرمزگان
* هفته سیزدهم 26 و 27 آبان(جمعه و شنبه)
داماش - گهر
فولاد - فجر
آلومینیوم - صبا
سایپا- نفت آبادان
مس - پرسپولیس04
راهآهن - ملوان
پیکان- ذوب آهن
سپاهان - تراکتور
استقلال - نفت تهران
* هفته چهاردهم 1 و 2 آذر(چهارشنبه و پنج شنبه)
نفت آبادان - مس
فجر - سایپا
صبا - فولاد
گهر - استقلال
تراکتور - داماش
نفت تهران - سپاهان
پرسپولیس04 - پیکان
ملوان - آلومینیوم
ذوب آهن- راه آهن
* هفته پانزدهم 6 و 7 آذر(دوشنبه و سه شنبه)
داماش - نفت تهران
فولاد - تراکتور
آلومینیوم - گهر
سایپا - صبا
مس- فجر
راه آهن- نفت آبادان
پیکان - ملوان
سپاهان - استقلال
پرسپولیس04 - ذوب آهن
* هفته شانزدهم 11 و 12 آذر(شنبه و یکشنبه)
نفت آبادان - ذوب آهن
فجر - پیکان
صبا - راه آهن
گهر - مس
تراکتور - آلومینیوم
نفت تهران - سایپا
سپاهان - داماش
استقلال- فولاد
ملوان - پرسپولیس04
هفته هفدهم 17 و 18 آذر(جمعه و شنبه)
داماش - استقلال
فولاد - نفت تهران
آلومینیوم- سپاهان
سایپا - گهر
مس - صبا
راه آهن- فجر
پیکان - نفت آبادان
پرسپولیس04 - تراکتورسازی
ذوب آهن- ملوان

GAME_OVER

کاربر ممتاز
امسال سوراختور و کیسه کش ها منتظر 6تایی باشن http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/cool.gif... و همچنین سپاهان ...شنیدم از همین الان دارن تلاش میکنن بازی مقابل پرسپولیسو لغو کنن ...سوراختوریا شانس بیارید بیشتر از 6 تا نخورید ...

GAME_OVER

کاربر ممتاز
خبر خووووب ...ایمونِ 3تا 3تا داره برمیگرده ...

پیغام ایمون زاید به مسئولان پرسپولیس/ عروسی خواهرم تمام شد برمی گردم
ارتش سرخ دات كام:
ایمون زاید، مهاجم توانمند و گلزن باشگاه پرسپولیس که با جذب کریم انصاری فرد گفته می شد مورد توجه باشگاه استقلال قرارگرفته است به زودی به کشورمان بر می گردد و تمریناتش را با سرخ ها از سر خواهد گرفت. زاید برای حضور در مراسم عروسی خواهرش مدت ها پیش تهران را ترک کرد و طبق آخرین تماس هایی که با مسئولان باشگاه پرسپولیس داشته به آن ها قول داده است که تا جمعه این هفته؛ یعنی پس از پایان مراسم عروسی خواهرش به تهران برگردد.
پس از جذب کریم انصاری فرد گفته می شد زاید به احتمال زیاد از جمع سرخ ها جدا خواهد شد اما ظاهرا این بازیکن ایرلندی دوست ندارد پیراهن پرسپولیس را به این سادگی از دست بدهد و می خواهد این فصل نیز با حضور در خط آتش سرخ ها بدرخشد. زاید برای حضور در ترکیب ثابت پرسپولیس دو رقیب جدی به نام های محمد قاضی و کریم انصاری فرد دارد اما شاید اساسا این دو بازیکن باشند که از بازگشت زائد به پرسپولیس می ترسند!
زاید سابقه هت تریک های زیادی را در پرسپولیس دارد از آن دسته مهاجمان غیر قابل پیش بینی فوتبال جهان به حساب می آید. بدون شک بازگشت زاید می تواند خط حمله پرسپولیس را از قبل هم خطرناک تر کند.

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
می نویسم بر فراز اسمان،پرسپولیس قرمزترین عشق جهان

می نویسم بر سر کوه بلند،پرسپولیس فرمانروایی سربلند

می نویسم بر تن اب روان،پرسپولیس تیم همیشه قهرمان

می نویسم بر شقایق های سرخ،پرسپولیس گلزاری از گلهای سرخ

می نویسم خط به خط بر برگ ها،پرسپولیس محبوب و عشق قلب ها:heart::heart:

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپولیس یاقوت سرخ آسیاست
پرسپولیس محبوب و عشق قلبهاست
پرسپولیس از ناجوانـــمردی جداست
پرسپولیس همــچون نگینی پر بهاست
پرسپولیس رنگش همیشه دلرباست
پرسپولیس رنگ آن فرمانـروای رنگ هاست
پرسپولیس گلزار سـرخ جاودان
پرسپولیس آرامـش روح و روان
پرسپولیس آن یکه تاز پر توان
پرسپولیس زیباترین عشق جهان
پرسپولیس دور از کمی و کاستی
پرسپولیس یعنی صفا و راستی
پرسپولیس با مهربا نی آشتی
پرسپولیس در قلب ما گل کاشتی
پرسپولیس آن مظهر پایندگی
پرسپولیس مفهوم خوب سادگی

GAME_OVER

کاربر ممتاز
مذاکره با جرار هولیه فرانسوی به عنوان گزینه چهارم سرمربیگری پرسپولیس

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در ادامه مذاکرات خود با گزینه های سرمربیگری پرسپولیس، مذاکره با جرار هولیه Gerard Hullier (به تلفظ فرانسوی) را به عنوان گزینه چهارم در دستور کار خود قرار داد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سردار محمد رویانیان طی روزهای گذشته مذاکراتی را با برونو متسو، گابریل کالدرون و مانوئل خوزه جهت سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس انجام داد که در ادامه این روند، مذاکره با گزینه چهارم نیز در دستور کار قرار گرفت.

رویانیان مذاکره با این سرمربی فرانسوی را به عنوان یکی دیگر از کاندیداهای سرمربیگری تیم پرسپولیس در دستور کار خود قرار داده و در این خصوص مذاکره مقدماتی را نیز انجام داد.

گفتنی است؛ در سوابق این مربی فرانسوی، سرمربیگری تیم های لیورپول انگلستان و لیون فرانسه دیده می شود
.
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_surprised.gif

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
این خبره قبلی ه ک دوسمون گذاشت.فقط با عکس

هولیه چهارمین گزینه سرمربیگری پرسپولیس

مذاکره رویانیان با سرمربی سابق لیورپول

مرجع خبری پرسپولیس :
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه مذاکرات خود با گزینه*های سرمربیگری، مذاکره با هولیه فرانسوی را به عنوان گزینه چهارم در دستور کار خود قرار داد.

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان در روزهای گذشته مذاکراتی با برونو متسو، گابریل کالدرون و مانوئل خوزه برای سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس انجام داد که در ادامه این روند، مذاکره با گزینه چهارم نیز در دستور کار قرار گرفت.

رویانیان مذاکره با این جرارد هولیه سرمربی فرانسوی را به عنوان یکی دیگر از کاندیداهای سرمربیگری تیم پرسپولیس در دستور کار خود قرار داده و در این خصوص مذاکره مقدماتی را نیز انجام داد.

در سوابق این مربی فرانسوی، سرمربیگری تیم های لیورپول انگلیس و لیون فرانسه دیده می شود.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
کمیته بانوان پرسپولیس نیمه شعبان تاسیس می شود

مرجع خبری پرسپولیس :
هواداران قشری هستند که مشتاقانه کلیه اخبار و اتفاقات پیرامون باشگاه پرسپولیس را دنبال می کنند.

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس؛ در میان بیش از 30 میلیون هوادار پرسپولیس، بانوان هم سهم مهمی را تشکیل می دهند. با دستور محمد رویانیان و پیگیری کمیته فرهنگی باشگاه پرسپولیس قرار است برای فصل جدید از پتانسیل بانوان هوادار پرسپولیس استفاده شود.

حداقل خواسته بانوان حضور در ورزشگاه درفشی فر برای مشاهده تمرینات و شرکت در جشن ها و مراسم مرتبط با باشگاه پرسپولیس است. از آنجایی که بانوان اجازه حضور در ورزشگاه ها برای تماشای مسابقات را ندارند، باشگاه قصد دارد اقدامات لازم را در این مورد انجام دهد.

با دستور رویانیان و تلاش کمیته فرهنگی باشگاه پرسپولیس در جشن نیمه شعبان، کمیته بانوان این باشگاه رسما شروع به کار می کند. بانوان هوادار سرخپوشان می توانند با پر کردن فرم های مربوط حضور فعالی در تمرینات و جشن ها و همچنین مراسم مرتبط با پرسپولیس داشته باشند.