کلوپ آبیدلان.

mohammad sabri

کاربر بیش فعال

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

علیکم السلام و علی امک و علی ابیک و علی اختک و علی اخواتک وعلی آبائک و علی امهاتک و علی ابنائک و علی بناتک و علی خالاتک و علی اخوالک و علی عماتک و علی اعمامک

سلام بر شما و بر مادر شما و بر پدر شما و بر خواهر شما و بر برادران شما و بر پدران شما و بر مادران شما و بر پسران و دختران شما و بر خاله های شما و بر داییهای شما و بر عمه ها و عموهای شما

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز
علیکم السلام و علی امک و علی ابیک و علی اختک و علی اخواتک وعلی آبائک و علی امهاتک و علی ابنائک و علی بناتک و علی خالاتک و علی اخوالک و علی عماتک و علی اعمامک

سلام بر شما و بر مادر شما و بر پدر شما و بر خواهر شما و بر برادران شما و بر پدران شما و بر مادران شما و بر پسران و دختران شما و بر خاله های شما و بر داییهای شما و بر عمه ها و عموهای شما

والرحمه برکاته شوفکنم یادت رفت
وعلیکم السلام درس گفتم؟؟؟؟:surprised:

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام بر کل اقوام و خاندان پلمیریان:D

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر کل اقوام و خاندان پلمیریان:D

السلام علیکم و علی اجدادک و علی قومک و علی عشیرتک و علی جارک و علی عینک و علی اذنک و علی رجلک و علی یدک و علی راسک و علی قلبک
سلام بر تو و بر اجدادت و بر قومت و بر عشیره ات و بر همسایه ات و بر چشمت و بر گوشت و بر پایت و بر دستت و بر سرت و بر قلبت

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دیگه از رحمه الله و برکاته خبری نی.بجاش سبد کالایی میدیم
ها درس گفتی

من اگه بمیرم باعزت مردم حداقل بااین سبدکالاشون!!!!
من برم مهندس پرچمم بالابگیر
دمت گرم
اخی چقذجایاسین خالیه بیاداذیت کنه البته شمام دسته کمیازاون نداریا:surprised:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اگه بمیرم باعزت مردم حداقل بااین سبدکالاشون!!!!
من برم مهندس پرچمم بالابگیر
دمت گرم
اخی چقذجایاسین خالیه بیاداذیت کنه البته شمام دسته کمیازاون نداریا:surprised:

هدیه به روح پاکش بخوانید حمد و بقره ای مع الصلوات
بسلامت

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حمدو ما میخونیم بقره شو شما بخون صوابش بیشتره
راستی سلام

راستی علیکم السلام
ما از روزی ک چش باز کردیم دنبال خلاف بودیم.شما بخوان که روز قیامت بصورت گلابی وارد صحنه محشر نشی:D

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام به همه آبیدلان بخصوص آبیدل قدیمی ddrraaggoonn که بعد از مدتها اومده
ترکیب هجومی چیده شده امیدوارم هجومی هم بازی کنیم ..... اکبرپور خوب بازی کنه .. صلوات رو اجماعا بلند ختم کنید
خدافظ