کلوپ آبیدلان.

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
همه رو جواب دادم الانس که بیان منو بگیرن ببرن:D
نه ما پشتتیم نترس.. البته یهو برمیگردی پشتتو نگاه میکنی میبینی هیشکی نیس!!!!!!!!!:D
بحث کنید من تایید میکنم:D

اهااان بحث.....
خو من ی سوال دارم:
فغانی شده داور دربی
این همون داور بازی استقلال و شعله زرد نبود؟؟؟!!!!!!!!!!!!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ن
خو من ی سوال دارم:
فغانی شده داور دربی
این همون داور بازی استقلال و شعله زرد نبود؟؟؟!!!!!!!!!!!!
بله بله داور همونه
تازه از قبل هم چند بار با فرهاد مجیدی برخورد داشته اخراجشم کرده الکی .... اون بازی با سپاهان یه کارت زرد داد بهش

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بله بله داور همونه
تازه از قبل هم چند بار با فرهاد مجیدی برخورد داشته اخراجشم کرده الکی .... اون بازی با سپاهان یه کارت زرد داد بهش
یادمه. همون موقع که فرهاد مجیدی میزد تو سر خودش!!!!!!!!!
خو چرا اینو باز گذاشتن داور این بازی؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادمه. همون موقع که فرهاد مجیدی میزد تو سر خودش!!!!!!!!!
خو چرا اینو باز گذاشتن داور این بازی؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad:

آره بازی با صبا بود ، نه؟؟
خیلی هم داور بدی نیست ...
حالا پیش میاد دیگه
یادتون میاد قرار بود مرادی یا قهرمانی یکی دو دوره باشن پرسپولیسیا اعتراض کردن عوضشون کردن؟؟ اما استقلال واکنشی نشون نداد

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آره بازی با صبا بود ، نه؟؟
خیلی هم داور بدی نیست ...
حالا پیش میاد دیگه
یادتون میاد قرار بود مرادی یا قهرمانی یکی دو دوره باشن پرسپولیسیا اعتراض کردن عوضشون کردن؟؟ اما استقلال واکنشی نشون نداد

یادم نیس کدوم بازی بود.. فقط یادمه چجوری محکم میزد تو سر خودش..... دلم براش سوخت!!

ولی با ما مشکل داشته........ ی امتیازم سر بی لیاقتی ایشون از ما کم کردن............. نباید میذاشتن داور این بازی......... ادم دل چرکینه بهش!!!!

انا که به همه چی اعتراض دارن......... این هفته 90 دیدی؟؟!!! گلی که بازیکن حریف ه خودشون زده بودو این یکی میگفت نه من گلو زدم. اونیکی میگفت نه من بودم که زدم. حالا شانس اون بود که به اسم اون ثبت شد............ ینی هماهنگیو و یکپارچگیشون منو کشته!!!!!!!!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادم نیس کدوم بازی بود.. فقط یادمه چجوری محکم میزد تو سر خودش..... دلم براش سوخت!!

ولی با ما مشکل داشته........ ی امتیازم سر بی لیاقتی ایشون از ما کم کردن............. نباید میذاشتن داور این بازی......... ادم دل چرکینه بهش!!!!

انا که به همه چی اعتراض دارن......... این هفته 90 دیدی؟؟!!! گلی که بازیکن حریف ه خودشون زده بودو این یکی میگفت نه من گلو زدم. اونیکی میگفت نه من بودم که زدم. حالا شانس اون بود که به اسم اون ثبت شد............ ینی هماهنگیو و یکپارچگیشون منو کشته!!!!!!!!

نه ندیدم 90 رو ، جدی؟؟ بعد اونوقت میگن فرهاد مجیدی گل نزده به ما ، اون گل رو حسین کاظمی زده

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نه ندیدم 90 رو ، جدی؟؟ بعد اونوقت میگن فرهاد مجیدی گل نزده به ما ، اون گل رو حسین کاظمی زده

جدی جدی!!!! اصن انقد ضایع بود که نگو........... قشنگ فیلمو نشون میداد که فرزاد حاتمی گل به خودی زده بعد دعوای این دو تا رو سر اینکه من گل زدم نه اون یکی!!!!!!:D

حمیدرضا8

عضو جدید

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه ی آبیدلای عزیز

دلم واسه تایپیک و دوستای آبیدلم تنگ شده بود

این مدت اصن نتونستم بیام تایپیک

سربازیم دیگه...:smile:

به امید موفقیت استقلال

ایشالا میبریم

mohanna360