کلوپ آبیدلان.

botany

عضو جدید
کاربر ممتاز
برترين تيم هاي باشگاهي فوتبال جهان

برترين تيم هاي باشگاهي فوتبال جهان

فهرست 10 تيم برتر فوتبال جهان به اين شرح است:

1- بايرن مونيخ

2- رئال مادريد

3- بارسلونا

4- بوروسيادورتموند

5- منچستريونايتد

6- پورتو

7- يوونتوس

8- پاريسنژرمن

9- چلسي

10- آرسنال

فهرست 10 تيم برتر ايراني در رده بندي برترين تيمهاي باشگاهي فوتبال جهان نيز به اين شرح است:

1- استقلال 104

2- سپاهان 151

3- تراکتورسازي 311

4- فولاد 455

5- پرسپوليس 476

6- ذوبآهن 494

7- مس کرمان 511

8- نفت تهران 580

9- صباي قم 640

10- سايپا 688

منبع: ورزش3

پرچم به شدت بالاست...

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار

فهرست 10 تيم برتر ايراني در رده بندي برترين تيمهاي باشگاهي فوتبال جهان نيز به اين شرح است:

1- استقلال 104

5- پرسپوليس 476

پرچم به شدت بالاست...

واااییییی ... پرچم چسبیده به سقف .....

apadana13

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه ی آبیدلان عزیز

----------------------------------------

[h=5]آیا میدانستید فرهاد مجیدی قبل ازعلی کریمی به تیم ملی دعوت شده؟

آیا میدانستید آن موقع که فرهاد درراپید وین مقابل آاس رم و بایرنمونیخ بازی میکردعلی کریمی در فتح تهران بود؟

آیا میدانستید آن موقع که فرهاد پیراهن تیم ملی پوشیدو مقابل استرالیا به بازی رفت علی کریمی داشت واسه فتح تهران بازی میکرد؟

آیا میدانستیدفرهاد مجیدی بازیکن مورد علاقه فابیو کاپلو بود؟

آیا میدانستیدفرهاد مجیدی آنموقع که بهترین بازیکن لیگ شد، علی کریمی ساله 79 بهترین بازیکن دسته یک شد؟!

آیا میدانستید علی کریمی به خاطر پول پرسپولیس رو ول کردو به استیل آذین رفت؟

آیا میدانستیدفرهاد مجیدی گفته در ایران پیراهن هیچ تیمی غیر از استقلال به تنم نمیرود؟

آیا میدانستید علی 6 سال در عربستان بازی کرده است ولی زبان عربی به هیچ وجه بلد نیست و حتی زبان انگلیسی او هم اصلا خوب نیست؟

آیا میدانستید آن موقع که فرهاد پیراهنش را بعد ازگلزنی بالا زد و عکس شیخ عرب بود واسه چی بوده؟ آن روز به دلیل تولد شیخ عرب هر بازیکنی زیرپیراهن خود عکس شیخرو داشت که قرار شدوقتی گل زد اون عکسرو نشون بده.

آیا میدانستید فرهاد مجیدی قهرمانی در لیگ قهرمان اسیا را در کارنامه دارد این در حالی است که علی کریمی حتی در لیگ ایران با هیچ تیمی تا به حال قهرمان نشده است؟

آیا میدانستید که علی کریمی پس از دریافت جایزه از شیخ عرب دست او را بوسیده و لی فرهادمجیدی با پرچم ایران در جشن قهرمانی الغرافه شرکت کرد؟

آیا میدانستید علی کریمی وقتی به بایرن رفت در طول یکسال و نیم فقط 8بازی به صورت ذخیره بازی کرد؟

آیا میدانستیدفرهاد مجیدی وقتی به راپید وین رفت بازیکن ترکیب اصلی بود؟

آیا میدانستید علی کریمی بدترین خریدتاریخ بایرن شده است؟

آیا میدانستید باوجود همه این ها هواداران پرسپولیس(لنگـــــی ها )او را اسطوره مینامند؟؟؟؟
:)))))))))))))))))
[/h]

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه ی آبیدلان عزیز

----------------------------------------

آیا میدانستید فرهاد مجیدی قبل ازعلی کریمی به تیم ملی دعوت شده؟

آیا میدانستید آن موقع که فرهاد درراپید وین مقابل آاس رم و بایرنمونیخ بازی میکردعلی کریمی در فتح تهران بود؟

آیا میدانستید آن موقع که فرهاد پیراهن تیم ملی پوشیدو مقابل استرالیا به بازی رفت علی کریمی داشت واسه فتح تهران بازی میکرد؟

آیا میدانستیدفرهاد مجیدی بازیکن مورد علاقه فابیو کاپلو بود؟

آیا میدانستیدفرهاد مجیدی آنموقع که بهترین بازیکن لیگ شد، علی کریمی ساله 79 بهترین بازیکن دسته یک شد؟!

آیا میدانستید علی کریمی به خاطر پول پرسپولیس رو ول کردو به استیل آذین رفت؟

آیا میدانستیدفرهاد مجیدی گفته در ایران پیراهن هیچ تیمی غیر از استقلال به تنم نمیرود؟

آیا میدانستید علی 6 سال در عربستان بازی کرده است ولی زبان عربی به هیچ وجه بلد نیست و حتی زبان انگلیسی او هم اصلا خوب نیست؟

آیا میدانستید آن موقع که فرهاد پیراهنش را بعد ازگلزنی بالا زد و عکس شیخ عرب بود واسه چی بوده؟ آن روز به دلیل تولد شیخ عرب هر بازیکنی زیرپیراهن خود عکس شیخرو داشت که قرار شدوقتی گل زد اون عکسرو نشون بده.

آیا میدانستید فرهاد مجیدی قهرمانی در لیگ قهرمان اسیا را در کارنامه دارد این در حالی است که علی کریمی حتی در لیگ ایران با هیچ تیمی تا به حال قهرمان نشده است؟

آیا میدانستید که علی کریمی پس از دریافت جایزه از شیخ عرب دست او را بوسیده و لی فرهادمجیدی با پرچم ایران در جشن قهرمانی الغرافه شرکت کرد؟

آیا میدانستید علی کریمی وقتی به بایرن رفت در طول یکسال و نیم فقط 8بازی به صورت ذخیره بازی کرد؟

آیا میدانستیدفرهاد مجیدی وقتی به راپید وین رفت بازیکن ترکیب اصلی بود؟

آیا میدانستید علی کریمی بدترین خریدتاریخ بایرن شده است؟

آیا میدانستید باوجود همه این ها هواداران پرسپولیس(لنگـــــی ها )او را اسطوره مینامند؟؟؟؟
:)))))))))))))))))

کل کله علی کریمی و فرهاد مجیدیه؟؟؟:surprised::biggrin:

دمت گرم چون نمیدونستم:D;)

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مظلومی از بیمارستان مرخص شد

غلامحسین مظلومی پیشکسوت باشگاه استقلال صبح امروز و با نظر پزشکان، از بیمارستان بهمن مرخص شد.
به گزارش خبرنگار مهر، غلامحسین مظلومی که اواسط تیرماه و به دلیل ناراحتی معده تحت عمل جراحی قرار گرفت، خوشبختانه در روزهای اخیر شرایط بهتری پیدا کرد، به همین دلیل صبح امروز دوشنبه با نظر پزشکان، از بیمارستان بهمن مرخص شد.

غلامحسین مظلومی در دهه پنجاه ستاره فوتبال ملی و باشگاهی ایران خصوصا تیم فوتبال استقلال بود و محبوبیت بسیاری داشت.

مدیرعامل باشگاه استقلال هم روز شنبه و طی حکمی غلامحسین مظلومی را به عنوان معاونت فنی این باشگاه منصوب کرد.

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عمران زاده: از هواداران ممنونيم

به نقل از سايت رسمي باشگاه استقلال، حنيف عمران زاده مدافع استقلال، در خصوص شرايط اين روزهاي تيم در آستانه اولين ديدار ليگ اظهار داشت: شرايط تيم خدا را شکر خيلي خوب است و آماده مي شويم تا ان شاءالله گام اول مان در بازي هاي ليگ را محکم برداريم.

وي ادامه داد: به نظرم استقلال امسال خيلي خوب بسته شده و مهم ترين نکته اش هم اين است که 80 درصد تيم فصل قبل حفظ شده، ضمن اينکه با وجود همه مشکلات مالي باشگاه بازيکنان خوبي هم جذب تيم شدند.

عمران زاده ضمن تشکر از هواداراني که براي حمايت از تيم به محل تمرين مي روند، يادآور شد: اميدوارم اين جمعيت پرشوري که هر روز به محل تمرين ما مي آيند، در بازي ها هم کنارمان باشند. ما امسال دو کار خيلي سخت داريم که تکرار قهرماني در ليگ و همينطور کسب ستاره سوم است. مي دانم که گرماي اين روزهاي هوا براي آنها آزار دهنده است ولي از آنها ممنونم که در اين شرايط هم به تمرين مي آيند و به ما روحيه و انگيزه مضاعف مي دهند.

مدافع استقلال در پايان مصاف با گسترش فولاد را يک بازي مهم و البته سخت دانست: شناخت چنداني از اين تيم تازه ليگ برتري شده نداريم و به همين دليل اميدوارم که بتوانيم با يک بازي منطقي از بازي اول سه امتياز را از آن خود کنيم.

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مظلومی: حضور فتح الله زاده برایم مهم بود

غلامحسین مظلومی در خصوص حکمی که دریافت کرده است گفت: حضور فتح الله زاده برایم مهم بود.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران غلامحسین مظلومی در خصوص حکمی که از سوی فتح الله زاده به عنوان معاون فنی باشگاه استقلال دریافت کرده است، اظهار داشت: من از فتح الله زاده تشکر می کنم که این عنوان را به من داد . هرچند که راضی به دریافت این پست و مقام نبودم.

مظلومی در ادامه گفت: بعد از گذراندن دوران نقاهت بیماری ام در باشگاه استقلال مستقر می شوم. وظیفه ای که برعهده دارم آسان نیست و کار کوچکی به من داده نشده است. از این رو 10 روز دیگر که حالم بهتر شود هر روز صبح به باشگاه استقلال می روم تا به عنوان معاون فنی باشگاه به وظیفه ام عمل کنم.

مظلومی که صبح امروز بعد از دو هفته بستری بودن در بیمارستان مرخص شد در خصوص شرایطش گفت: خوشبختانه الان وضعیت بهتری دارم عمر دوباره خود را اول از خدا و بعد مدیون دعای مردم عزیز و هواداران استقلال هستم که طی این مدت با دعای خیر خود باعث شدند من بتوانم عمل سخت خود را با موفقیت پشت سر بگذارم وی در پایان اعلام داشت: همه هدف من این است که به عنوان معاون فنی استقلال بتوانم به تیم کمک کنم تا ان شاءا... همگی با هم بتوانیم استقلال را سربلند کنیم.

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.احوالات؟؟
مبینم که صندلی راه انداختین ولی خوشا به معرفتتون که اسمه بضی قدیمیارو ننوشتین
حالا نه خیلی قدیمی ولی ازمعرفت به دور بود

مسئولين پاسخگو باشن:cool:

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]تاج: رسانه های عربی شیطنت می کنند /ما نگران استقبال اندک هواداران از بلیت الکترونیکی هستیم[/h]
رئیس سازمان لیگ برتر در خصوص گفته های رسانه های عربی گفت: رسانه های عربی با بیان ممانعت فدراسیون فوتبال ایران از حضور خلعتبری و نکونام در لیگ امارات به عبارتی به دنبال شیطنت هستند.
مهدی تاج رئیس سازمان لیگ برتر در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: رسانه های عربی با مطرح کردن این موضوع می خواهند این اقدام فدراسیون فوتبال ایران را نوعی دخالت محسوب کنند و باعث تعلیق فوتبال ایران شوند.

تاج در ادامه اظهار داشت: باشگاه های خواهان خلعتبری و نکونام قرار است که پول قرار داد این دو بازیکن را بدهند و وزارت ورزش هم در این زمینه به باشگاه ها کمک مالی کند.

تاج تصریح کرد: با توجه به نام جعلی لیگ امارات ما پیگیر این موضوع هستیم که بازیکنان ما به این لیگ نروند به هر حال بهتر است رسانه ها زیاد روی این موضوع تمرکز نکنند تا عرب ها سو استفاده نکنند.

وی درباره جلسه رونمایی از فروش بلیت الکترونیکی عنوان کرد: ما جلسه گذاشتیم تا برهان مجری طرح فروش بلیت الکترونیکی اطلاع رسانی کنند و شرح لازم در مورد بلیت الکترونیکی به رسانه ها بدهند.

رئیس سازمان لیگ برتر بیان کرد: ما نگران هستیم که هواداران از بلیت الکترونیکی استقبال خوبی نکنند به خاطر همین از مجربی طرح خواستیم تا مزایای این طرح را به اطلاع عموم برسانند.

وی بیان کرد: بازی پرسپولیس مقابل تراکتور سازی 100 هزار تماشاگر می آیند در حال حاضر فقط 5 هزار بلیت الکترونیکی فروخته شده است ما نگران هستیم که هواداران زیاد از این طرح استقبال نکنند و ورزشگاه آزادی خالی از تماشاگر باشد.

وی درباره قیمت بلیت الکترونیکی گفت: ما مبلغ مشخص بلیت را به هیئت رئیسه سازمان لیگ اعلام کردیم و آنها هم تصویب کردند به هر حال اعضای هیات رئیسه حتی نسبت به این مبلغ اعتراض داشتند و مبلغ را پایین دانستند.

وی درباره جلسه با ابراهیمی مدیر عامل ذوب آهن گفت: برخی از اعتراضات مسئولان ذوب آهن نسبت به بدهی هایشان درست است بر این اساس قرار شد که باشگاه ذوب آهن مدارکش را به کمیته انضباطی ارائه دهند تا این کمیته تصمیم گیری کند.

وی درباره باشگاه های بدهکار بیان کرد: باشگاه بدهکار تعیین تکلیف شدند و مشکلی برای حضور در لیگ سیزدهم ندارند بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته قرار است که 30 درصد بودجه باشگاه ها به بدهی شان اختصاص یابد./

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]جاسم کرار: آخر هفته آینده به تهران می‌روم[/h]
هافبک عراقی نجف توافق نهایی خود با استقلال را تایید و اعلام کرد که پس از پایان هفته آینده به استقلال می پیوندد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) کرار جاسم هافبک تیم نجف با استقلال تهران به توافق نهایی رسید و فصل آینده پیراهن آبی-پوشان پایتخت را بر تن خواهد کرد.

این هافبک عراقی در سخنانی که روزنامه گل عربی منتشر کرد گفت: با باشگاه استقلال تهران به توافق نهایی رسیدم و در پایان هفته آینده به تمرین این تیم اضافه می شوم. در دو بازی دیگر نجف برابر تیم های سلیمانیه و زاخو در لیگ برتر عراق شرکت خواهم کرد و بعد از آن به تهران می روم تا به تیم جدید بپیوندم.

کرار افزود: قبل از هر چیز باید از صباح الکرعاوی، رئیس هیئت مدیره باشگاه نچف تشکر کنم. او در این مدت حضورم در نجف بسیار از من حمایت معنوی کرد. امیدوارم که نجف در ادامه لیگ برتر عراق موفق باشد.

نجف در لیگ عراق با 31 امتیاز در رده یازدهم قرار دارد. این تیم در هفته بیست و نهم لیگ عراق امروز (سه شنبه)میزبان سلیمانیه است.

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]باقری روی نیمکت پرسپولیس نمی نشیند[/h]
کارت مربیگری علی دایی برای نشستن روی نیمکت مربیگری پرسپولیس صادر شده، اما خبری از مجوز باقری نیست.به گزارشخبرگزاری فارس، تیم پرسپولیس در اولین بازی خود در سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران فرداشب میزبان تراکتوسازی تبریز است، از همین رو کارت روی نیمکت نشستن علی دایی و سایر اعضا کادرفنی صادر شده اما در این میان هیچ خبری از نامکریم باقری دیده نمی شود و هنوز برایاو اقدامی نشده است.با این وضعیت باقری روی نیمکت پرسپولیس نمی نشیند.خبر دیگر از پرسپولیس اینکه با توجه به عملکرد ضعیف مارکو، هافبک دفاعی قرمزپوشان در دو دیدار تدارکاتی گذشته علی دایی دستور داده که برای بازیکنی که دیرتر به تمرینات اضافه شده تمرینات ویژه ای را در نظر بگیرند.این بازیکن زیر نظر مربی بدنساز پرسپولیس تمرینات خود را آغاز می کند.

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]مظلومی: امیدوارم جاسم کرار بتواند به استقلال کمک کند[/h]
پرویز مظلومی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: به نظر من در لیگ ما باید همین گونه مثل استقلالیها بدون اینکه بدانند بازیکنی را به تیم اضافه کنند.

وی افزود: با شناختی که همه از جاسم کرار عراقی دارند فکر می کنم مسئولین و کادر فنی استقلال او را با آن اخلاق خواسته باشند.

مظلومی تصریح کرد: هیچ کس به توانایی های این بازیکن بی اعتقاد نیست ولی همه از بد اخلاقیهای او کاملاً اطلاع دارند.

وی خاطر نشان کرد: او می تواند برای استقلال مهاجم هم باشد و خوب پا به توپ می شود امیدوارم هر چه زودتر تا قبل از بازی اول تکلیف نکونام و تیموریان تمام شود./آق

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]رویانیان: کدام قزل‌آلا؟ استقلال شاه‌ماهی‌اش را از دست داده/در این تیم بازیکن تصمیم می گیرد![/h]

*برای دومین سال متوالی در جذب نکونام ناکام ماندید. در این رابطه چه صحبتی دارید؟

به هر حال ما این موضوع را خیلی جدی نگرفتیم. سال قبل هم ما با نکونام صحبت کردیم ولی مشکل اینجاست که خود نکونام نمی‌تواند تصمیم بگیرد و این دور و بری‌های ایشان هستند که برای او تصمیم می‌گیرند. دلیل آن را هم نمی‌گویم چون به هر حال آن را در جایی به ایشان می‌گویم که فقط خودشان بدانند و بس.

*چرا با پدر نکونام حرف نزدید؟

وقتی قرارداد بسته برای چی باید با پدر نکونام حرف بزنم؟!

*به نظر ناراحت هستید؟

نه من اصلاً ناراحت نیستم. آنهایی باید ناراحت باشند که خودشان را به این و آن وصل می‌کنند. من حرمت نکونام را نگه می‌دارم چون کاپیتان تیم‌ملی است و گفتم افرادی باید ناراحت باشند که...

*اما قبول کنید که مدیرعامل استقلال موفق شد قزل‌آلای خود را حفظ کند؟

کدام قزل‌آلا؟! حفظ بازیکنی که قرارداد دو ساله با باشگاهی داشته و یک سال از آن باقی مانده، شد کار مهم؟! آن بازیکن هم شش دفعه رفته و آمده اینکه نشد کار مهم. از سوی دیگر می‌خواهم بگویم استقلال شاه‌ماهی خودش یعنی جباری را از دست داده و با حفظ نکونام که قرارداد دو ساله با آنها داشته کار مهمی نکرده، این کارها هم کلاً برای بازارگرمی بوده و...

*یعنی قبول ندارید مدیرعامل استقلال بد هم کار نکرده؟

اصلاً قبول ندارم. مگر استقلال در بازار نقل‌وانتقالات چه‌کار کرده و چه بازیکن بزرگی را گرفته است؟! تازه صرف‌نظر از این مسائل آنها جباری، بهترین بازیکن و شاه‌ماهی‌شان را از دست دادند و تنها موفق شدند بازیکنان خودشان را در استقلال نگه دارند. جدا از این حرف‌ها، من می‌خواهم صحبت آخرم را به شما این‌گونه بگویم که در استقلال بازیکن‌سالاری است و برای این تیم کلاً بازیکن تصمیم می‌گیرد که چه اتفاقی بیفتد، چه کسی برود و چه کسی بیاید همین.

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]جمشیدیان: 11 سال مورد اخلاقی نداشتم و الان هم محروم نیستم[/h]
هافبک-مهاجم استقلال با انتقاد از کسانی که صحبت محرومیت او را مطرح کرده‌اند درباره بازی استقلال برابر گسترش فولاد می‌گوید این تیم بسیار باانگیزه است ولی استقلال نباید برابر آن‌ها امتیاز از دست بدهد.

احمد جمشیدیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در پاسخ به این سوال که عده‌ای می‌گفتند او منشوری شده و به بهانه مصدومیت دوران محرومیت خود را می‌خواهد سپری کند، اظهار کرد:

برای کسانی که این صحبت را مطرح کرده‌اند، متاسفم. 11 سال هیچ مورد اخلاقی نداشته‌ام و دو بار جام اخلاق را گرفته‌ام. من برای آن‌ها متاسفم و به حرف آن‌ها اهمیت نمی‌دهم. هر کس هر چه می‌خواهد بگوید من روی بازی‌ام متمرکزم تا به استقلال کمک کنم.

او در پاسخ سوالی درباره آخرین وضعیت مصدومیتش گفت: فعلا در تمرین‌ها حضور پیدا کرده‌ام اما کمی مشکل دارم. باید ببینیم در ادامه چه پیش می‌آید. شاید مجبور شوم عمل کنم هرچند که فعلا در حال درمان هستم.

هافبک استقلال در پاسخ به این سوال که گفته می‌شد 6 تا 8 هفته احتمالا از رقابت‌ها دور خواهد بود، پس چگونه در تمرین‌های استقلال حضور پیدا کرده است، بیان کرد: من باید بدون ترس به تمرین می‌پرداختم تا بفهمم تکلیفم چیست. همین الان وضعیتم مشخص شود، خیلی بهتر از آن است که آرام آرام متوجه شویم و وسط لیگ بخواهم عمل کنم.

در حال حاضر بدون ترس در تمرین‌ها شرکت می‌کنم تا اگر مصدومیت واقعا جدی است، خودش را نشان دهد و من سریع‌تر برای درمان اقدام کنم. آقای نوروزی هم فکر نمی‌کرد یک هفته‌ای درد من بخوابد. ما 80 درصد درد را انداخته‌ایم و در این دو هفته تلاش می‌کنیم آن 20 درصد دیگر را هم بیندازیم.

او در پاسخ به این سوال که چه زمانی برای استقلال بازی می‌کند و احتمالا پست او چه خواهد بود، بیان کرد: من با آقای قلعه‌نویی قبلا هم کار کرده‌ام. در همه نقاط هم بازی کرده‌ام. شاید یکی از پست‌های مد نظرش بازی‌ساز باشد اما چون در حال حاضر درد دارم، بعید می‌دانم برای 90 دقیقه بتوانم به میدان بروم.

جمشیدیان در پاسخ به این سوال که آیا با حضور جاسم کرار در استقلال کار برای حضور او در ترکیب ثابت استقلال سخت نمی‌شود، بیان کرد: من از رقابت استقبال می‌کنم. تیمی که در چهار جام مدعی است، باید هرچقدر که می‌تواند بازیکن خوب بگیرد. تیم بزرگی مثل استقلال باید 20 بازیکن آماده داشته باشد.

هافبک مهاجم استقلال در پایان و در پاسخ به این سوال که دیدار استقلال با گسترش فولاد را چگونه ارزیابی می‌کند گفت: وضعیت خودم که مشخص نیست. اگر آماده باشم حتما به تبریز می‌روم. گسترش فولاد تیمی جوان و دونده‌ای است. آن‌ها دو ماه پیش بدنسازی کردند و از لحاظ بدنی آماده هستند.

همچنین از انگیزه بسیار بالایی برخوردار هستند و بازی برابر استقلال هم انگیزه آن‌ها را مضاعف می‌کند اما ما پر از بازیکنان ملی‌پوش و در سطح آسیایی هستیم. نباید امتیاز از دست بدهیم. امتیاز از دست دادن در این دیدارها می‌تواند در آینده به ضرر استقلال تمام شود.

امالیا

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان.احوالات؟؟
مبینم که صندلی راه انداختین ولی خوشا به معرفتتون که اسمه بضی قدیمیارو ننوشتین
حالا نه خیلی قدیمی ولی ازمعرفت به دور بود
سلااااااااااااااااااااااااااااااااام دوست گلم.....
تو از بهترين دختراي آبيدل كلوپ آبيدلاني از دوستان آبيدل به دل نگير....:D
واج آرايي آبي و دل خيليييييييييييييييييييييييييي جالبهههههههههه....:D

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]استقلال مثل تیم ملی بازی خواهد کرد؟ / ستار همدانی: به هیچ وجه[/h]
استقلال مثل تیم ملی بازی نخواهد کرد.

به گزارش اوج نیوز، بعد از جدایی مجتبی جباری از استقلال، امیر قلعه نوعی گزینه های مختلفی برای جایگزینی هافبک بازیسازش دارد که اگر چه هیچ کدام از آنها خلاقیت مجتبی جباری را ندارند اما قطعا می توانند بخشی از مسئولیت استقلال در خط میانی را به دوش بکشند.

آنطور که کارشناسان فوتبال می گویند، نفراتی مثل پژمان نوری، فرهاد مجیدی و جی لوید ساموئل می توانند جای خالی جباری را تا حد زیادی پر کنند

اما گزینه دیگری که به درد امیر قلعه نوعی می خورد، استفاده همزمان از آندرانیک تیموریان و جواد نکونام در کنار یکدیگر است تا استقلال در سیستمی مشابه تیم ملی از آندو به عنوان هافبک دفاعی جنگنده استفاده کند و نکونام که توانایی خوبی در بازیسازی و تغییر ریتم بازی دارد، در کار بازیسازی تیمش شرکت کند.

ایده ای که اگر چه منطقی به نظر می رسد اما کادر فنی استقلال حداقل در حال حاضر برنامه ای برای استفاده از آن ندارند.

ستار همدانی مربی استقلال درباره اینکه ممکن است سیستم تیمش شبیه به تاکتیک کارلوس کی روش شود، گفت:

مطمئن باشید که استقلال مثل تیم ملی بازی نمی کند. قلعه نوعی ایده های مخصوص به خودش را دارد و خواهید داد که تاکتیکهایی که او برای تیم در نظر گرفته متفاوت با آن چیزی است که کی روش در تیم ملی پیاده می کند.

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااااااااااااااااام دوست گلم.....
تو از بهترين دختراي آبيدل كلوپ آبيدلاني از دوستان آبيدل به دل نگير....:D
واج آرايي آبي و دل خيليييييييييييييييييييييييييي جالبهههههههههه....:D

بــــــــــــــــــــــــــــــا تشـــــــــــــــــــــــــــکر:gol:
:D

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]تیموریان: پرونده رفتن من به قطر هنوز بسته نشده است/کاش جباری در استقلال می‌ماند[/h]
آندرانیک تیموریان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این سوال که آیا حضورش در استقلال قطعی شده است، گفت: من برای رفتن به لیگ قطر 2 هفته وقت دارم و این پرونده هنوز بسته نیست. در جلسه‌ای که من و برادرم با آقای فتح‌الله‌زاده داشتیم این موضوع را با او در جریان گذاشتیم.

هافبک استقلال افزود: من در مذاکراتی که با تیم قطری داشتم در مورد 2 بند قرارداد به آنها تاکید کردم و این 2 بند با توجه به سال جام جهانی برایم بسیار مهم است. آنها هم وقت خواستند تا جواب بدهند. حالا اگر شرایط مهیا شد می‌روم و اگر هم نشد در استقلال می‌مانم، چون با این تیم قرارداد امضا کرده‌ام.

تیموریان در مورد استقلال فصل 93-92 اظهار داشت: تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه در استقلال حضور دارند که برخی از آنها ملی‌پوش بوده و در ایران از بهترین‌ها هستند. استقلال قدرتمند بود و حالا قدرتمندتر شده است. متاسفانه فقط مجتبی جباری را از دست داده‌ایم که ای کاش در استقلال می‌ماند. با این حال 80 تا 90 درصد اسکلت اصلی تیم حفظ شده و این بسیار خوب است.

وی پیش بینی خود از سیزدهمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر را به این صورت اعلام کرد: به نظرم لیگ سختی است و استقلال کار بسیار سختی را در پیش دارد. امسال لیگ 16 تیمی شده و کیفیت بازی‌ها بالاتر خواهد رفت. تیم‌ها خیلی به هم نزدیک هستند و اکثر آنها بازیکنان خوبی به خدمت گرفته‌اند و فرصتی برای اشتباه وجود نخواهد داشت. بدون شک همه تیم‌ها می‌خواهند حریفان خود را سورپرایز کنند در ضمن مهم‌تر از همه این است که امسال سال جام جهانی است و همه بازیکنان انگیزه زیادی دارند تا بهترین بازی‌ها را انجام داده و به تیم ملی دعوت شوند.

استقلال حالا با جذب آندو و جاسم کرار، تمدید قرارداد نکونام و جذب گوران لاوره شرایط خوبی در خط هافبک دارد. آندو در پاسخ به این سوال که «آیا می‌توان گفت استقلال بهترین خط هافبک ایران را در اختیار دارد؟»، خاطر نشان کرد: استقلال در همه پست‌ها از جمله خط میانی بازیکنان خوبی دارد اما ما باید در زمین مسابقه ثابت کنیم که بهترین خط هافبک ایران را داریم. با حرف زدن نمی‌توان چیزی را ثابت کرد.

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]نصب اتاق کنترل اسپایدرکم در ورزشگاه آزادی[/h]
دوربین اسپایدرکم ورزشگاه آزادی دیگر به مشکل نمی خورد.

به گزارش اوج نیوز، دوربینی که قرار بود کیفیت پخش مسابقات لیگ برتر را بالا ببرد آنقدر با مشکلات مختلفی دست و پنجه نرم کرده که خیلی ها اعلام کردند بهتر است شبکه سه قید استفاده از این دوربین گرانقیمت را بزند و با همان دوربین های قدیمی اش مسابقات ورزشگاه آزادی را پوشش دهد با این همه به نظر می رسد دیگر مثل سابق مشکلات فنی مانع کار این دوربین نخواهد شد.

مهدی هاشمی تهیه کننده برنامه فوتبال برتر درباره استفاده از اسپایدرکم به اوج نیوز گفت: اتاق کنترل این دوربین را در ورزشگاه نصب کردیم تا بخش اعظمی از مشکلات مربوط به آن حل شده باشد. قرار است در بازیهای مهم و پرتماشاگر از این دوربین استفاده کنیم چون در بازیهایی که تماشاگر زیادی به استادیوم نیامده باشد، استفاده از این دوربین جذابیتی ندارد.

به گفته هاشمی، امروز جلسه ای در شبکه سه برگزار می شود تا درباره نحوه پخش مسابقات لیگ در فصل جدید تصمیم گیری شود.

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
این چند تا قانون رو هم به صندلی داغ کلوپ آبیدلان اضافه کنید لطفا!!!!!

این چند تا قانون رو هم به صندلی داغ کلوپ آبیدلان اضافه کنید لطفا!!!!!

1)الان که رفتم رای بدم اسم چند نفر دیدم که تا حالا تو کلوپ ندیده بودم!لطفا رای کسایی که ابیدل نیستن رو حساب نکنین!اسم همه ابیدلا رو هم میتونید با کلیک رو http://www.www.www.iran-eng.ir/misc.php?do=whoposted&t=328366 داشته باشین!(این لینک اسم کساییه که تو تاپیک پست دادن به همراه تعداد پستاشون!البته قبول دارم که پیدا کردن اسم از توش سخته ولی اگه درباره کسی مطمئن نبودیم میشه ازش استفاده کرد!)
2)وقتی هم که صندلی داغ شروع شد به سوالای غیر ابیدلا ج داده نشه!
3)هر کسی که بگه که من رو صندلی نمیشینم حق پرسیدن سوال رو هم نداشته باشه!و هر کی هم که بیاد و سوال بپرسه ینی خودشو برای نشستن اماده کرده!(اینجوری کسی نمیتونه بیاد و بقیه رو سوال پیچ کنه بعد خودش بگه که من نمیشینم!)
خوب شد که قانون مملکت من ننوشتم وگرنه هیشکی نمیتونس ی نفس اضافه بکشه!!!!!!:دی