کلوپ آبیدلان.

.eliii.

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم نوشابه آبی میخوام

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب آجی جون چرا می زنی؟؟؟؟؟؟ سلام به روی ماهت..........سلام به روی ما همتون............

تو گلي؟؟...نه جان من تو گلي؟؟ درخت!:D...يه پيام نميتوني برسوني!!:D[/QUOTE]
ن پ تو گلی مو خارم..........!!!!!!!! چی می خوی واست بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟
:D به من چه مردی خودت بهش بگووووووو هر دفه منو می ندازین وسط ضایم می کنید........:biggrin:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب آجی جون چرا می زنی؟؟؟؟؟؟ سلام به روی ماهت..........سلام به روی ما همتون............

تو گلي؟؟...نه جان من تو گلي؟؟ درخت!:D...يه پيام نميتوني برسوني!!:D
:D به من چه مردی خودت بهش بگووووووو هر دفه منو می ندازین وسط ضایم می کنید........:biggrin:[/QUOTE]

ن عزيزم تو بهترين پيام رساني...والا من جرات ندارم برم جلو:D

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[/QUOTE]
:D به من چه مردی خودت بهش بگووووووو هر دفه منو می ندازین وسط ضایم می کنید........:biggrin:[/QUOTE]

از نظر بقیه دوستان حاضر این جمله اخر ی بوهایی نمیده؟!:surprised::biggrin:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D به من چه مردی خودت بهش بگووووووو هر دفه منو می ندازین وسط ضایم می کنید........:biggrin:

ن عزيزم تو بهترين پيام رساني...والا من جرات ندارم برم جلو:D[/QUOTE]
یعنی چی یعنی مگه من کبوتر نامه برم هی پیام شما دوتارو ببرمو بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟ سرتو بالا بگیر برو مثل مرد دوتا چک بخور قال قضیه رو بکن..........خخخخخخخخ

سلام عزیزووووووووووم من کی زدمت ها؟

واقعا جای تشکر داره نزدی منو آبجی جوننننننننننننننننننن خیلی سپاس گزارم...........خخخخخخخخخخ

nasim_shsh

عضو جدید
کاربر ممتاز
واااااااااااااای چخبره اینجاااااااا
ی سلااااام کلی به همه آبی جونااااا
:D

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز

از نظر بقیه دوستان حاضر این جمله اخر ی بوهایی نمیده؟!:surprised::biggrin:[/QUOTE]
دوستان حاضر چه فکرای خرابی دارن.........بویی که میاد کار محسنه..........از خودش بپرس.........تازه بقیه هم تجربه دارن.........جای نرگس خالیه وگرنه با اسنایپر ازش اعتراف می گرفت........:biggrin:

.eliii.

عضو جدید
کاربر ممتاز

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان حاضر چه فکرای خرابی دارن.........بویی که میاد کار محسنه..........از خودش بپرس.........تازه بقیه هم تجربه دارن.........جای نرگس خالیه وگرنه با اسنایپر ازش اعتراف می گرفت........:biggrin:

بعـــــــــــــــــله کاملا مشخصه کار کیه!!!:Dنه بابا ما اهل اعتراف گرفتن نیستیم هر کی دوس داره بگه دوس نداره هم که هیچی...

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشگاه استقلال با جدیت به دنبال به خدمت گیری آندرانیک تیموریان است.

مسئولان باشگاه استقلال برای به خدمت گرفتن آندو تیموریان با برادر این بازیکن وارد مذاکره شدند.

امیر قلعه نویی که امشب از آمریکا راهی تهران می شود از استقلالی ها خواسته تا هر چه سریعتر مقدمات حضور تیموریان را در استقلال فراهم کنند.

این در حالی است که تیموریان خواهان 260 میلیون طلب خود از دو فصل پیش است و حتی استقلالی ها حاضر هستند این رقم را به این بازیکن پرداخت کنند.

قرار است روز شنبه مذاکرات جدی تیموریان و استقلال انجام شود.

nasim_shsh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها امروز از صبح داغونم
اومدم یکم اینجا روحیم عوض بشه:cry:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله مشخصه!حالا نمیشه به ما هم بگین قضیه چیه؟؟!!
قضیه چیز خواصی نیست آبجیه محسن باهاش قهره حاضر نیست باهاش حرف بزنه منم این وسط شدم واسطه..........وسلام............:biggrin:
از بس آدم خوبو قابل اعتمادی هستم...........با من قهر نیست با محسن قهره......... :biggrin:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا نکنه
خو الان عوض میشه واسا
مجید بیا یه دهن بوخون دل آبجیمون وا شه بدو بیا
آجی جون قربونت مثل اینکه یادت رفته ما بچه هیتی بودیماااااااااا نوحه بلدم بخونم بیشتر داغون میشه...........خخخخخخخخ
گفتم یا نگفتم؟؟؟؟؟؟ گفتم با نگفتم؟؟؟؟؟؟؟؟گگگگگگگگگگگگگگگفتم یا نگفتم؟؟؟؟؟؟؟