کلاه برداری جدید{مواظب شوهرهایتون باشید}

wasper

عضو جدید
من با شرایطی که پیش اومد با چند تا دختر اشنا شدم و متوجه کلاهبردای انها شدم.
قضیه از این قرار هست که یکی از دختر ها با یک زن شوهر دار دوست میشه.
حالا طبق شرایط اون سوژه را انتخاب میکنه.
این گروه 3 نفره هست.
دختر دوم میره یک جوری با شوهر طرف اشنا میشه و باهاش رابطه پیدا میکنه.
در یک مهمونی که این زن و شوهر حظور دارند و دختر اول دعوت هست و دوستش که دختر سوم هست را میاره .این دختر سوم هم روز بعدش ادعا میکنه که سر و گوش شوهرت میجنبه و با یکی رابطه داره.
اون زن بیچاره هم که به شوهرش اعتماد داره.میگه برایم اثبات کن.اون دختر هم درخواست یک پول برای اثبات کردن میکنه..حالا بستگی به شرایطی مالی طرف از یک ملیون تا بالا از دختر میگیره و در شرایطی رازش را برملا میکنه.
یعنی 3 تا دختر چندین خانواده را از هم پاشوندن.
دقت کنید اکثر مرد ها اگر یک دختر خوشگل براشون عشوه کنه خامشون میشوند.حتی وفادارترین مردها چون ذات مرد ها همینه

شوهراتون را صفت بچسبید.از من گفتن بود :D

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه که کارای خوب میکردن این 3 تا به زنای بیچاره میفهموندن شوهرشون ارزش نداره
دمشون گرم

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
این گروه 3 نفره هست.
در یک مهمونی که این زن و شوهر حظور دارند و دختر اول دعوت هست و دوستش که دختر سوم هست را میاره .این دختر سوم هم روز بعدش ادعا میکنه که سر و گوش شوهرت میجنبه و با یکی رابطه داره.
اون زن بیچاره هم که به شوهرش اعتماد داره.میگه برایم اثبات کن.اون دختر هم درخواست یک پول برای اثبات کردن میکنه..حالا بستگی به شرایطی مالی طرف از یک ملیون تا بالا از دختر میگیره و در شرایطی رازش را برملا میکنه.
دقت کنید اکثر مرد ها اگر یک دختر خوشگل براشون عشوه کنه خامشون میشوند.حتی وفادارترین مردها چون ذات مرد ها همینه

لطفا از قول بقیه مردا حرف نزنین و ذات همه مردا رو کثیف و هرزه ندونین..........

wasper

عضو جدید
لطفا از قول بقیه مردا حرف نزنین و ذات همه مردا رو کثیف و هرزه ندونین..........

من نگفتم کثیف
در مورد این قضیه تحقیق شده.
در امریکا این تست را در موقعیت های مختلف انجام دادند.و دقیقا یادم نیست.ولی فکر کنم حدود 80 درصد مرد ها بودن که خام شدند.
متاسفانه مال چند سال پیش هست و منبع نمیتونم بیارم.
باور کن فرق میکنه خود شوهر بره دنبال اینکار ها
تا اینکه یک دختر با زیرکی و عشوه خاص وسوسه کنه.
تو همین قران از همین یوسف چقدر تقدیر میشه به خاطر کار.
ولی قبول کن که اکثریت مردم مثل یوسف معصوم نیستند.

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نگفتم کثیف
در امریکا این تست را در موقعیت های مختلف انجام دادند.و دقیقا یادم نیست.ولی فکر کنم حدود 80 درصد مرد ها بودن که خام شدند.

اینکه میگین این طبیعت مرده که سست باشه و در مقابل زن خوشگل خودش رو ببازه یعنی خوده مرد رو هرزه میدونین.......... شما فکر کنم پسر باشین چطور به خودتون این گل رو میزنین؟!:w05:

قبولتون ندارم........... همسر اگه درست تربیت شده تحت فرهنگ درست اجتماعی و اخلاقی بزگ شده باشه معنیه عشق و وفا رو میفهمه و حتی اگه زنی بخواد بهش نزدیک شه این اجازه رو به خودش و به اون نمیده و هرگز خیانت نمیکنه...........

متاسفانه در ایران مردا به خاطر محدودیت اجتماعی حریص شدن............ راجب تحقیق هم اگه منبع گیر بیارین خوشحال میشم یه نگاه به تست و جوابش بندازم میدونم گفتین قدیمیه ولی اگر پیدا کردین لطفا بزارین...........:gol:

wasper

عضو جدید
اینکه میگین این طبیعت مرده که سست باشه و در مقابل زن خوشگل خودش رو ببازه یعنی خوده مرد رو هرزه میدونین.......... شما فکر کنم پسر باشین چطور به خودتون این گل رو میزنین؟!:w05:

قبولتون ندارم........... همسر اگه درست تربیت شده تحت فرهنگ درست اجتماعی و اخلاقی بزگ شده باشه معنیه عشق و وفا رو میفهمه و حتی اگه زنی بخواد بهش نزدیک شه این اجازه رو به خودش و به اون نمیده و هرگز خیانت نمیکنه...........

متاسفانه در ایران مردا به خاطر محدودیت اجتماعی حریص شدن............ راجب تحقیق هم اگه منبع گیر بیارین خوشحال میشم یه نگاه به تست و جوابش بندازم میدونم گفتین قدیمیه ولی اگر پیدا کردین لطفا بزارین...........:gol:

شما پسر نیستید و من هر چی بگم درک نمیکنید.
باور کن اکثریت مردها با یک عشوه دختر خام میشوند.
هنوز برای اکثریت مردهای ایرانی جا نیوفتاده که وقتی شوهر دارند دیگه بیخیال کسای دیگه بشوند و خودشون میروند دنبالشون.
حالا فرض کن اون دختر بیاد طرفشون.

Naka

عضو جدید
اینقد به پسرا ودخترا سر ازدواج فشار میارن..دیگه کلان مسایل جانبی دیگه که اگه بخوایم بحث کنیم طوماری میشه برا خودش خودتونم میدونین...عشق واقعی وجود نداره اگه بود اینجوری نمیشد..یا حداقل اینقد مث ایران اسفناک نبود

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما پسر نیستید و من هر چی بگم درک نمیکنید.
باور کن اکثریت مردها با یک عشوه دختر خام میشوند.
هنوز برای اکثریت مردهای ایرانی جا نیوفتاده که وقتی زن دارند دیگه بیخیال کسای دیگه بشوند و خودشون میروند دنبالشون.
حالا فرض کن اون دختر بیاد طرفشون.

پسر نبودم ولی دوستانه نزدیکه پسر زیاد داشتم و کاملا درک میکنم به همین دلیل گفتم همرو به یک چوب نزنین............

بله متاسفانه در ایران بیشتره مردها هنوز بعد از ازدواج هم در دورانه مجردی خود به سر میبرن و متاسفانه همینطور که گفتم این هم ریشه در فرهنگ غلط و اجتماع داره...........:w05:

Naka

عضو جدید
سر هیچ و پوچ بحث نکنین.بالاخره هممون تو ایرانیم دیگه.

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دفاع کردم............ سرتو بزن به دیوار!:whistle: :biggrin::w05:
باشه :wallbash::wallbash::wallbash:

ولی در کل چرا اومدین جامعه مارو با آمریکا تناسب بستین.............تغییر ارزش ها وخلقیات مهمترین تفاوتاست......من نمیدونم خانم ها تو این زمینه چه جورین چون تجربه نداشتم ولی مردهای زیادی رو میشناسم که اینطوری نیستن ..خیلی زیاد.....................
به نظر من که خیلی مغرضانه بود:wallbash::wallbash:

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه :wallbash::wallbash::wallbash:

ولی در کل چرا اومدین جامعه مارو با آمریکا تناسب بستین.............تغییر ارزش ها وخلقیات مهمترین تفاوتاست......من نمیدونم خانم ها تو این زمینه چه جورین چون تجربه نداشتم ولی مردهای زیادی رو میشناسم که اینطوری نیستن ..خیلی زیاد.....................
به نظر من که خیلی مغرضانه بود:wallbash::wallbash:

اگه از اول میخوندی میدیدی ربطشو
مثل اینکه یه نظر سنجی در امریکا شده برای همین موضوع از اونجا شروع شد...........:whistle:

خوب مشکل هم همین ارزشهای غلطه دیگه! از دسته تو............
:biggrin:

خوب منم همینو میگم دیگه که همرو نباید به یه چوب زد..........;) همیشه همینطوری دلایله منو میخونی؟!
:biggrin:

davood rajabi

عضو جدید
من نگفتم کثیف

سلام من یکی از اون 20 درصدم که گول نخوردنبعدشم دوران یوسف تمام شد دیگه اون دوره زمونه تموم شد

wasper

عضو جدید
قضیه این نیست که من کار اون مرد را تایید میکنم.
ولی اگر همین مرد در این شرایط قرار نمیگرفت .شاید هرگز به فکر اینکار ها نمی افتاد

wasper

عضو جدید
از ما گفتن بود.
مواظب شوهرایتون باشید که کسی اینکاره باشه بلد هست چطوری یک مرد را خام کنه

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
این گروه 3 نفره هست.

:w12:

شوهرمون کجا بود :دی

بالا