کلاه برداری بزرگ ایرانسل..هرکی ایرانسل داره بخونه

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید شما هم طی این چند وقت متوجه شدید که چقدر زود و سریع اعتبار شما تو سیم کارت های ایرانسل به اتمام می رسه !!! خوب خیلی وقت ها خیال می کنیم به خاطر زیاد حرف زدن ولی این یک کلاهبرداری بزرگ ایرانسل هست که شما وقتی سیم کارتتون رو با طرح شگفت انگیز ایرانسل شارژ می کنید یعنی با کد *144* شارژ می کنید تعرفه صحبت کردن شما از 64 تومان که به 95 تومان تغییر پیدا می کنه یعنی به عبارتی با افزایش حدود 30% روی هزینه های شما فقط و فقط 20% به شما اعتبار اضافه خواهد داد ، این یعنی 10% از شما با این طرح شگفت انگیز و ویژه از شما بیشتر دریافت می کنند .

کلاهبرداری دیگه ایرانسل می شه بهش اشاره کرد و تیم بزرگ سایت پارساسل پیگیری کرده این بوده که تاحالا شده شب بخوابید صبح بلند بشید ببنید از شارژتون پول کم شده ، شبکه ایرانسل به صورت اتفاقی و خیلی سریع از خیلی از سیم کارت ها مبالغ خیلی کمی رو برداشت می کنه و چون این سیستم با سرعت بالایی و 24 ساعت در حال کم کردن هستش امکان داره توی طول 24 ساعت از شما به طور ناگهانی 200 تومان کم کنه که این رو اگه در تعداد مشترکین ضرب کنید که حدود 3 میلیون نفر هستند یک رقم قابل توجه ای خواد بود .

سایت ایرانسل اعلام کرده بود که خدمات و پشتیبانی 24 ساعت و بدون هزینه رو برای شما قرار داده ولی شما در صورت تماس با پشتیبانی تمامی هزینه مکالمه شما از شارژ شما کم خواهد شد در حدود 2 سال پیش فقط هزینه 1 دقیقه و حالا تمام هزینه مکالمه
پ ن :
با اجازه اقا مدیر اینجا زدم که همه دوستان بخونن

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
همراه اول..... هیچکس تنها نیست

بابا این ایرانسل رو ول کنید ..به جمع همراه اول بپیوندید

البته دائمی رو میگم ..از اعتباری خبر ندارم.
:D:D:D

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
همراه اول..... هیچکس تنها نیست

بابا این ایرانسل رو ول کنید ..به جمع همراه اول بپیوندید

البته دائمی رو میگم ..از اعتباری خبر ندارم.
:D:D:D

نه بابا اعتباری هم دردسرای خاص خودشو داره من برای عوض کردن سیم درب داغون شدم :cry:

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من از شگف انگیز استفاده نمیکنم هیچ وقتی..اما خدایی امروز صبح ایرانسل بهم 1000 تومن هدیه داد..فکر کنم دیووانه شده بود

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها تا این لحظه موردی از کلاهبرداری مشاهده نشده :):surprised:

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
تمام شرکت های خصوصی همین طور هستند، وقتی خرشون از پول گذشت دیگه به هیچی توجه نمیکنند....
همین ایرانسل یکسال پیش وقتی واسه پشتیبانیش زنگ میزدیم بلافاصله جواب میدادن وحتی پیگیری میکردن که مشکلت حل شده یا نه....;) اما الان به 700 زنگ بزنین... بعد از دقیقا 15 دقیقه که محصولات ایرانسل رو به دو زبان تبلیغ میکنه بعد هم قطع میشه!!! بدون اینکه با اپراتور حرف بزنی!!!! یعنی دیگه پشتیبانی نمیکنه....:(
اما دزدی دیگه ایرانسل...
به شما یک پیغام میدهد که یک آهنگ پیشواز رایگان برای شما فرستاده میشود که در صورت قبول کردن، فعال میشود.... بله تا یک ماه رایگان هست ولی اگه آهنگ رو تا یک ماه حذف نکنی بدون اینکه دوباره از شما سوال بپرسد برای یک دوره ی بعد تمدید میکند و از حسابتان پول کسر میشود!!!:cry:

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من که تا حالا هرچی خط ایرنسل گرفتم گمشون کردم :w22:، نمی دونم چه حکمتی داره :w05:

به شما یک پیغام میدهد که یک آهنگ پیشواز رایگان برای شما فرستاده میشود که در صورت قبول کردن، فعال میشود.... بله تا یک ماه رایگان هست ولی اگه آهنگ رو تا یک ماه حذف نکنی بدون اینکه دوباره از شما سوال بپرسد برای یک دوره ی بعد تمدید میکند و از حسابتان پول کسر میشود!!!:cry:

اتفاقا فکر کنم بهمن ماه بود، (قبل اینکه آخرین خطم رو گم کنم :دی) آهنگ پیشواز هدیه گرفتم، بعد یک ماه هم پیام اومد که اگه میخوای تمدید کنی از حسابت کم بشه، در غیر اینصورت غیرفعال میشه، تمدید نکردم و بدون اینکه از حساب کم بشه غیرفعال شد ...
نمی دونم ، شاید حالا اینطوری شده ...

roya.b

عضو جدید
منم خیلی وقت پیش یکی داشتم خودشو که گم کردم.هدیه شم چند وقت بعد سوزوندن
تماس که گرفتم گفتن سیستم خودبه خود یه سری از سیم کارتا رو سوزونده واز رده خارج شدن باید بری درخواست بدی و..................
حساب کردم دیدیم اگه برم یکی دیگه بگیرم به صرفه تره
...هرچند نرفتم

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید شایعه باشه.
شاید کار شرکت رقیب (همراه اول) باشه؟