کشف دلیل افزایش تعداد زنان زیبا

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز

دانشمندان دریافتند که در طول زمان و بر اساس تکامل زنان زیباتر شده اند. در واقع در زمانهای بسیار دور تعداد زنهای زشت بیشتر از امروز بوده است. مطالعات دانشمندان فنلاندی نشان میدهد که دلیل گسترش زیبایی در میان زنان میزان زاد و ولد آنها بوده است. در حقیقت زنان زیبا فرزندان بیشتری نسبت به زنان زشت به دنیا می آوردند و ژن زیبایی در میان فرزندان آنها وجود داشته است در نتیجه نسل به نسل به تعداد زنان زیبا افزوده شده است. نکته جالب اینجا است که این مساله در مورد مردان صادق نیست.

منبع

آخرین ویرایش:

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
این نمیتونه دلیل قانع کننده ای باشه به این علت که در اکثر کشور ها خصوصا کشورهای توسعه یافته و صنعتی موضوعی تحت عنوان تنظیم خانواده وجود دارد:D

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
این نمیتونه دلیل قانع کننده ای باشه به این علت که در اکثر کشور ها خصوصا کشورهای توسعه یافته و صنعتی موضوعی تحت عنوان تنظیم خانواده وجود دارد:D

بحث در مورد بازه زمانی طولانی تر از این حرفاست !

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظور متن این بود که اقایون بیشتر با خانومهای زیباتر ازدواج میکنن .

kosar_zahra

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی به نظر من زن های زیبا زیاد نشدند بلکه میل به عمل های زیبایی بیشتر شده و همچنین امروزه نسبت به قدیم از لوازم آرایش بیشتر استفاده میکنند و این کارها باعث شده که ماها مخصوصا آقایون فکر میکنن زنان زیباتر شدند یا تعداد زنان زیبا بیشتر شده ...درصورتیکه زیبایی به چیزی گفته میشود که بدون لوازم آرایش و عمل باشد...........

شهرآفتابی

عضو جدید
ولی به نظر من زن های زیبا زیاد نشدند بلکه میل به عمل های زیبایی بیشتر شده و همچنین امروزه نسبت به قدیم از لوازم آرایش بیشتر استفاده میکنند و این کارها باعث شده که ماها مخصوصا آقایون فکر میکنن زنان زیباتر شدند یا تعداد زنان زیبا بیشتر شده ...درصورتیکه زیبایی به چیزی گفته میشود که بدون لوازم آرایش و عمل باشد...........
کاملا من باحرف های شما موافقم زنی واقعا زیباست که بدون آرایش وجراحی پلاستیک زیبا باشه که اونم فک نکنم زیاد باشه!...

rebekajoon

عضو جدید
کاملا من باحرف های شما موافقم زنی واقعا زیباست که بدون آرایش وجراحی پلاستیک زیبا باشه که اونم فک نکنم زیاد باشه!...

دقیقا درست میگید...حالا ما نمی گیم اصلا آرایش نکنن ،یه ذره آرایش باعث زیباتر شدن میشه اما نه اینکه نقاشی کنن رو صورتشون.....

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر خودت دلیل قانع کننده ای هست؟

اینو خوب اومدی

کاملا موافقم

بحث در مورد بازه زمانی طولانی تر از این حرفاست !

آره مثنوی 70 منه

پس حالا بریم زن زیبا بگیریم؟

برو بگیر البته زیبایی رو میشه تعریف کنید؟؟؟

نظر منم همینه البته در مورد آقایون هم همین نظر رو دارم

دقیقا درست میگید...حالا ما نمی گیم اصلا آرایش نکنن ،یه ذره آرایش باعث زیباتر شدن میشه اما نه اینکه نقاشی کنن رو صورتشون.....

very nice

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
۱۰۰% به خاطره عمل های زیبایی... به نظر من که تعادل جامعه رو به هم زده .... خیلی‌ از زن هائی که ذاتاً زیبا هستن بیچاره‌ها موندن برن عمل کنن یا نه ....با این که صورتشون نقصی نداره ولی‌ زیبایی که تو ایران داره جا میفته زیبایی کاملا مصنوعی و ساختگی جراحیه متأسفانه ...کاریشم نمی‌شه کرد واقعا...

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما یکی‌ از فامیلامون چهرش خوب بود زیبا نبود ولی‌ مشکلی‌ نداشت بی نقص ترین قسمت صورتش هم دماغش به نظر می‌رسید...چند روز پیش رفت عمل کرد .... من پیش خودم گفتم عجب اشتباه بزرگی‌ کرد دماغش خیلی‌ کوچیک می‌شه حالا.... اما الان که ندیدمش ولی‌ تلفنی از صداش و حرفهاش معلومه که خیلی‌ هم راضیه و زیبا شده...
خوب الان من که خودم دماغم کوچیکه و همه هم میگن به صورتت میاد وسوسه شدم برم عمل کنم خوب ادم بهتر می‌شه.... به روز هم می‌شه .... دوران پیریش هم دماغش دیگه افت نمی‌کنه....ولی‌ بازم میترسم یه وقت بزنن خراب کنن. منتظرم علم بیشتر پیشرفت کنه...:w01:

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
این عکس اولیههههههه که با همه صورتش ور رفته این شده !!! اصلا هم خوشگل نیست !!! خوشگل میخواین ببینین برین جلوی آینه خودتونو ببینین !

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
ما یکی‌ از فامیلامون چهرش خوب بود زیبا نبود ولی‌ مشکلی‌ نداشت بی نقص ترین قسمت صورتش هم دماغش به نظر می‌رسید...چند روز پیش رفت عمل کرد .... من پیش خودم گفتم عجب اشتباه بزرگی‌ کرد دماغش خیلی‌ کوچیک می‌شه حالا.... اما الان که ندیدمش ولی‌ تلفنی از صداش و حرفهاش معلومه که خیلی‌ هم راضیه و زیبا شده...
خوب الان من که خودم دماغم کوچیکه و همه هم میگن به صورتت میاد وسوسه شدم برم عمل کنم خوب ادم بهتر می‌شه.... به روز هم می‌شه .... دوران پیریش هم دماغش دیگه افت نمی‌کنه....ولی‌ بازم میترسم یه وقت بزنن خراب کنن. منتظرم علم بیشتر پیشرفت کنه...:w01:

درخطاب به شما ::

وقتی به صورتتون میاد آخه چرا میخواین الکی دست ببرین توی صورتتون !!!
نکنین این کارارو ! بخدا حیفه.... یعنی چی به روز میشه ؟!؟!؟! تازه بیشتر من میگم جو گیر میشه دوست گلم تا به روز میشه !!! اون دماغای بادمجونی شکل و زاقارت واقعا بلهههههههههههه نیاز داره..... اما وقتی همه میگن خوبه... پس واقعا خوبه .... زیادی فکر خودتونو به دماغتون (بینیتون) متمرکز نکنین ;)

هر وقت پیر شدین بعد از صد و بیست سال این کارو بکنین....

مثلا توی خارج از کشور پیرزنا آرایش میکنن.... چون پیر شدن... به نوعی زیبایی از دست رفته خودشونو با مواد آرایشی برمیگردنند... مصرف مواد آرایشی که زنان ایرانی دارند بیشتر از مصرف هر .... در خارجه... البته بلا نسبت !!!

یه خاطره تعریف کنم.....
یکی از دخترای آشناهای ما دماغشو عمل کرده بود !!! .... مادرش میگفت محمد رضا شاه با اون همه عظمتش و تاج و تختش به فکر عمل بینی نبوده !!! :D

Kruger

عضو جدید
بنظرم تا حدودی دلیل قانع کننده ای هست نمونش اینکه بطور غالب حساب بدیم اکثر دخترای زیبا در سن کم ازدواج کردن و اونایی که حالا مثلا با تیپ عادی هستن ممکنه سنشون هم بالا باشه و هنوز ازدواج نکردن ( بطور غالب گفتم)
این آمار مربوط به ایران نیست که برا کل دنیا گفتند، تازه اون عکسی که تو پست هست که نمادین هست وگرنه خودتون نمی بینید آدمای خوش تیپ؟!
بحث آرایش و عمل جای خود داره اما یکیم گا کنید می بینید که همه چیز از گذشته تا الان پیشرفت کرده و ظاهر انسان هم همینطور وگرنه الان مثه انسان های اولیه بودیم که:redface:

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

دانشمندان دریافتند که در طول زمان و بر اساس تکامل زنان زیباتر شده اند. در واقع در زمانهای بسیار دور تعداد زنهای زشت بیشتر از امروز بوده است. مطالعات دانشمندان فنلاندی نشان میدهد که دلیل گسترش زیبایی در میان زنان میزان زاد و ولد آنها بوده است. در حقیقت زنان زیبا فرزندان بیشتری نسبت به زنان زشت به دنیا می آوردند و ژن زیبایی در میان فرزندان آنها وجود داشته است در نتیجه نسل به نسل به تعداد زنان زیبا افزوده شد
است. ه نکته جالب اینجا است که این مساله در مورد مردان صادق نیست.

منبع
زنان زیبا زادوولدشون بیشتر بوده درسته چون صاحب فرزندان زیبامثه خودشون میشوند اما لزوما فرزندی که به دنیا می اورند دختر نیست که بگیم این

باعث شده تعداد زنان زیبا افزایش پیدا کنه اما تعداد مردان زیبا نه! ممکنه فرزند یه زن زیبا پسر باشه یه پسر زیبا ! که درآینده میشه یه مرد زیبا:redface:

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زنان زیبا زادوولدشون بیشتر بوده درسته چون صاحب فرزندان زیبامثه خودشون میشوند اما لزوما فرزندی که به دنیا می اورند دختر نیست که بگیم این

باعث شده تعداد زنان زیبا افزایش پیدا کنه اما تعداد مردان زیبا نه! ممکنه فرزند یه زن زیبا پسر باشه یه پسر زیبا ! که درآینده میشه یه مرد زیبا:redface:

کشته مرده تجزیه و تحلیلتون شدممممممممممممممممم:D

Mahsa/S

عضو جدید
(نکته جالب اینجا است که این مساله در مورد مردان صادق نیست.) :biggrin:

azadehkind1

عضو جدید
بابا این چه حرفیه؟زنا همشون زیبا هستن دیگه دلیل و مدرک نمیخواد این نعمتی که خدا به زنا ودخترا داده(به کوریس چشم بعضیها.....)