کسی روزبه زنجان قبول شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه اطلاعی دارید از موسسه کمک کنید؟

bernoos2010

عضو جدید
دوستای عزیزم اگه کسی قبول شده روزبه زنجان اینجا بگه چون واقعا نمی دونم چه کنم برم یا نرم یا اگه ازاد قبول شدم برم ازاد.اخه ازاد شیراز هستش تو شهر خودم اما به هر کی میگم میگه روزبه سراسریه مدرکش بهتره!اگه کسی اطلاعی از این موسسه داره بگه یا اگه کسی قبول شده؟؟؟؟:question::question::question::(

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز
منم یه تحقیق مشابه صورت دادم
اول بگم که مثلا غیر انتغاعی همچون روزبه و یا گرمسار که من خودم گرمسار بودم و سال اولی هست که ارشد میارن از نظر تجربه 0 هستند تو زمینه ارشد و ازادی همچون ازاد شیراز که چندین سال ارشد معماری داره خیلی قویتر هست کافیه یکم فکر کنی
از نظر رفتن برای دکترا که من استادها پرسیدم میگفتن ازاد بهتر هست
از نظر مدرک تو خارج از کشور ازد بهتر هست اینو یکی از دوستام که رفته سوئد تجربه کرده چون ازاد univercityهست ولی غیر انتفاعی نه
اما از نظر مدرک تو داخل کشور چون اسم سراسری روش هست فکر میکنم غیر انتفاعی بهتر باشه
از نظر محیط هم که خودتون میدونید ازاد محیط دانشگاهی گسترده تری نسبت به غیر انتفاعی داره که حتی بعضا یک ساختمان دارن این غیر انتفاعی ها
و اما bernoos 2010 عزیز شما چون محی زندگیت شیراز هست تمام مخارج دیگه هم در نظر بگیر که اگه شیراز باشی چقدر کمتر هست نسبت به زنجان

elham m

عضو جدید
منظورت اینکه روزبه زنجان ارشد معماری اورده!!!!!!!! :eek:
من کاردانی رو از دانشگاه سراسری زنجان گرفتم بعد کارشناسی روزبه زنجان قبول شدم پدرمونو دراوردن:w04: هر ترم یه جا رو تو زنجان اجاره میکردن کلا تو این دو سال ما اواره بودیم چون روزبه داره ساختمون میسازه و جای مشخص برای درس خوندن نداشتیم من که امسال تموم کردم راحت شدم ولی مثل اینکه روزبه ساختمانش رو تموم کرده و از این ترم کلاس ها اونجاس استاد هاش هم بعد نبودن هم استادی داشتیم که سطح سوادش خوب بود هم استادی که واقعا شوت بود ولی کلا جایی که میتونی نمره های خیلی خوب بگیری:w25:
ولی من موندم اینا استادای ارشد رو میخوان از کجا بیارن تو زنجان چند تا دکتر بیشتر نیست اونا هم هئیت علمی سراسری ان برا ما که زور زدن دکتر بیارن نشد همه استادامون فوق بودن

bernoos2010

عضو جدید
منظورت اینکه روزبه زنجان ارشد معماری اورده!!!!!!!! :eek:
من کاردانی رو از دانشگاه سراسری زنجان گرفتم بعد کارشناسی روزبه زنجان قبول شدم پدرمونو دراوردن:w04: هر ترم یه جا رو تو زنجان اجاره میکردن کلا تو این دو سال ما اواره بودیم چون روزبه داره ساختمون میسازه و جای مشخص برای درس خوندن نداشتیم من که امسال تموم کردم راحت شدم ولی مثل اینکه روزبه ساختمانش رو تموم کرده و از این ترم کلاس ها اونجاس استاد هاش هم بعد نبودن هم استادی داشتیم که سطح سوادش خوب بود هم استادی که واقعا شوت بود ولی کلا جایی که میتونی نمره های خیلی خوب بگیری:w25:
ولی من موندم اینا استادای ارشد رو میخوان از کجا بیارن تو زنجان چند تا دکتر بیشتر نیست اونا هم هئیت علمی سراسری ان برا ما که زور زدن دکتر بیارن نشد همه استادامون فوق بودن

من رفتم ثبت نام کردم.تو ساختمون جدیدشه.ساختمونه واقعا خوب بود.اصلا نمیشه اسمشو گذاشت غیر انتفاعی چون قدر یک دانشگاه بود.استاداشم دکتر الماسی هستش که از تبریز میاد و دکتر شکوهی.8 واحد دادن که شد 700 تومن.به نظرم که خیلی خوب بود.قول میدم از سال دیگه واسه همین غیر انتفاعیه سر بشکونند چون از بین همهی غیر انتفاعیا فقط از نظر ظاهری که بخوام بگم این از همه بهتره حتی از سوره تهران و ..... چون می تونی بگی تو دانشگاه درس می خونم نه مهد کودک!!!!!!!!!!!پیشنهاد میکنم اگه تکمیل ظرفیت خواست یه سر بزنید و بعد انتخاب کنید.

bernoos2010

عضو جدید
واقعا روزبه زنجان در حد مهدکودکه
وقتی شنیدم ارشد آورده شاخ درآوردم

دو.ست عزیز واقعا در اشتباهی!!!!
چون باید بری و ببینی که چی شده!!1من که تا نرفته بودم تردید داشتم اما حالا که رفتم و دیدیو و ثبت نام کردم افتخار میکنم که سراسری اینجا قبول شدم.چون ساختمون جدیدش خودش یه پردیس دانشگاهیه که امسال واسه اولین سال ارشد معماری اورده که استاداش هم پروازی از دانشگاه تبریز و تهرانه.

elham m

عضو جدید
از کی روزبه از این کارا میکنه به هر حال موفق باشی ولی ما تو این دو سال واقعا اذیت شدیم مسئولای دانشگاه اصلا هوای دانشجو رو ندارن تا میای از دست نحوه برخورد بد کارمنداش شکایت کنی از شکایتت منصرف میشی فقط بلدن پولت رو بگیرن در ازاش هیچ خدماتی ندیدیم حتی یه سایت خوب

آخرین ویرایش:

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
دو.ست عزیز واقعا در اشتباهی!!!!
چون باید بری و ببینی که چی شده!!1من که تا نرفته بودم تردید داشتم اما حالا که رفتم و دیدیو و ثبت نام کردم افتخار میکنم که سراسری اینجا قبول شدم.چون ساختمون جدیدش خودش یه پردیس دانشگاهیه که امسال واسه اولین سال ارشد معماری اورده که استاداش هم پروازی از دانشگاه تبریز و تهرانه.

در جریان بودم ساختمون جدید رو دارن میسازن، اما سطح علمیش تو کارشناسی که اصلا خوب نبود
متاسفانه سازمان سنجش بیشتر غیرانتفاعیا و دانشگاها رو بر اساس دوری و نزدیکی به تهران سطح بندی میکنه

خرداد..

اخراجی موقت
سلام دوستان کسی خودش یا فامیل ارشد امسال رشته روابط بین الملل قبول شده تراز و درصدشو برام بذارین شهررضا و کرج ممنون

lady bayat

عضو جدید
من که چهارساله دارم اینجا درس میخونم میگم اشتباه کردی اومدی درسته سال بعد واسش سر و دست میشکونن اما با وضعیتی که الان داره اشتباهه