کسی با والوا یا شیرهای الکتریکی کارکرده؟؟؟فوری

happy

عضو جدید
:cry:کسی تاحالا با والوا یا شیرهای الکتریکی کارکرده؟؟؟میدونید چطور میشه برای بازوبسته کردنشون با codevision برنامه نوشت؟؟؟؟؟فوری:cry:

ahmadmn

كاربر فعال مهندسی برق
شیر برقی را بسته به ولتاژ و جریان و تعداد قطع و وصل دردقیقه می توان با رله، تریاک یا ماسفت قطع وصل کرد. توی کدویژن هم بیت رو صفر و یک کردن کاری نداره!

happy

عضو جدید
کسی تاحالا با والوا یا شیرهای الکتریکی کارکرده؟؟؟میدونید چطور میشه برای بازوبسته کردنشون با codevision برنامه نوشت؟؟؟؟؟فوری

شیر برقی را بسته به ولتاژ و جریان و تعداد قطع و وصل دردقیقه می توان با رله، تریاک یا ماسفت قطع وصل کرد. توی کدویژن هم بیت رو صفر و یک کردن کاری نداره!
مرسی جناب;)
کجامیتونم اطلاعات بیشترو دقیق ترپیداکنم؟من از الکترونیک چیزی نمیدونم

ahmadmn

كاربر فعال مهندسی برق
منم از شاطري چيزي نمي دونم. اگه برم شاگرد نونوا بشم ياد ميگيرم. يه استاد پيدا كن و ازش ياد بگير.

happy

عضو جدید
جدا:que:
هنوزکه تو پروژه م نیازی به یاد گرفتن شاطری پیدانکردم نیاز بشه شاگرد نونوا هم میشم و اونم حتما یادمیگیرم ,منم دارم همین کارو میکنم پس شماچیکاره اید مگه استاد نیستید یاد بدید دیگه!!!!!!باهمه ی این احوالات از کمکتون خیلی ممنونم

آخرین ویرایش:

ahmadmn

كاربر فعال مهندسی برق
دوست خوبم
سوالات کلی رو نمیشه توی بلاگ پاسخ داد چون نیاز به وقت زیاد داره. اما وقتی شما کاری رو خودتون آغاز کنید. هر جا به مشکلی برخوردید می تونید از دوستان بلاگ کمک بگیرید.

ahmadmn

كاربر فعال مهندسی برق
دوست خوبم
سوالات کلی رو نمیشه تو بلاگ پاسخ گفت

mrmirlohi

عضو جدید
شیرهای الکتریکی بابوبین مغناطیسی کنترل میشوند معمولا 24 ولت مستقیم یا متناوب هستند
نوع 220ولت متناوب هم وجود دارد که با برق شهر عمل میکندبرای کنترل آن با میکرو بایدیکی از پایه های
میکرو را یک کنید و توسط ماس فت یا تریاک بوبین شیر را کنترل کنید.
پیش نیاز ها: آشنایی با راه اندازی تریاک و ماس فت و روشهای برنامه ریزی میکروها
موفق باشید