کدوما بدجنس ترن؟!

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش من نظری ندادم گفتم شاید یکی دلخور بشه آخه این روزها همه به پستای شقایق نگاه میکنن شما چه طور:eek::D

نميخواستم تو اين نظر سنجي شرکت کنم ولي رفتار يه نفر باعث شد که منم افشاگري کنم! :surprised:

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اينايي که گفتم نيستم :smile:

اشتب فکر ميکردي عزيز :)

ولی من یکی که خیلی سادم(دی )...اصلنم بدجنس نیستم;)
حالا فک نکنی از سر بی جنبگی این حرفو زدما من واقعا فکر می کردم خصوصیت ترکا ساده بودن شون باشه...

شاهین تیز پرواز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی من یکی که خیلی سادم(دی )...اصلنم بدجنس نیستم;)
حالا فک نکنی از سر بی جنبگی این حرفو زدما من واقعا فکر می کردم خصوصیت ترکا ساده بودن شون باشه...
سلام دخمل 18 ساله
تفلودت مبارک
ایشاالله 102 سال دیگه زنده و سلامت باشی:gol:

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
میشه از تجربه هاتون هم بگین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
که چرا اینا......

حالا منو به خیانت متم نکنینا ولی شاید یه دلیلش این باشد که به هر کی هر چی گفتن (مشهدی اصفهانی شیرازی...) چیزی نگفتن ولی تا ایشون اومد گفت ترک همه ریختن رو سرش :smile:

سلام دخمل 18 ساله
تفلودت مبارک
ایشاالله 102 سال دیگه زنده و سلامت باشی:gol:

سلام ساهین تیزپلواز :smile:
تفلدت پیساپیس مبالک ;)
شما هم 99 سال دیگه زنده و سلامت ایشالا :gol:

آذرتاش

عضو جدید
من تجربه خودم از برخورد با این شهر ها میگم...همه جا هم آدم خوب و بد داره...امیدوارم کسی دلگیر نشه!!!
شیرازی عمیقا اهل جادو و طلسم و این داستانها هستن چون جمعیت یهودی نشینشون خیلی بالا است....
اصفهانیا خیلی خودخواهن...یعنی فقط خودشون ومیبینن..
مشهدی ها فاجعه اند!!!!!!خیلی بد ذاتن!!
اراکی ها هم اساسا خالی بندن!!!!!:cry:
از فرمایشات : ne_sh67
تجربه خودم از برخورد با این شهر ها میگم...همه جا هم آدم خوب و بد داره...امیدوارم کسی دلگیر نشه!!!
شیرازی عمیقا اهل جادو و طلسم و این داستانها هستن چون جمعیت یهودی نشینشون خیلی بالا است....
اصفهانیا خیلی خودخواهن...یعنی فقط خودشون ومیبینن..
مشهدی ها فاجعه اند!!!!!!خیلی بد ذاتن!!

جواب من : سکوت

SOHEILSH

عضو جدید
من اغلب شهرها رفتم سواي اين موضوع كه همه جا خوب و بد داره ولي اصفهان و مشهد و همدان كمتر خوب ديدم باي

minoo-lovely

عضو جدید
قصد توهین ندارم اما من 2سال تو اراک دانشجو بودم خیلی اذیت شدم واقعا افسردگی گرفته بودم... خیلی بدن خیلی... مخصوصا مرداشون!!!