کدام دانشگاه درس میخوندین؟؟ (فقط صنایعی ها)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mehrdad-ikia

عضو جدید
با عرض سلام خدمت همه دوستان
من هم دانشگاه آزاد تهران جنوب درس خوندم
گرایش تولید صنعتی

faezeh.samanian

عضو جدید
نام دانشگاه

نام دانشگاه

سلام
امیدوارم تاپیکم تکراری نباشه , با یه جستجویی که تو این فروم کردم چیزی در این مورد ندیدم , خوبه که بیشتر با هم آشنا بشیم ;)
از مدیر محترم این فروم هم میخوام این تاپیک رو مهم کنن تا کاربرای جدید تر هم بتونن به این سوال جواب بدن.;)

من خودم دانشجوی دانشگاه سمنان هستم :)

سلام من همين الان عضو شدمhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gif:confused: من از دانشگاه خواجه نصير هستم

mak46014

عضو جدید
سلام به جمع.
خسته نباشید یه 6 ماهی من نبودم چقدر تاپیک دادید.:)
منم دانشگاه تهران درس میخونم (امیرآباد). البته از ترم بعد.;)ایشالا که بتونم همونجا بمونم.

masoud3310

عضو جدید
با سلام
من دانشگاه زاهدان درس خوندم الانم در قسمت تضمین کیفیت اداره کل بنادر و کشتیرانی سیستان و بلوچستان هستم

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
کجا درس خوندم

کجا درس خوندم

باسلام
من از دانشگاه آزاد تهران جنوب فارغ التحصیل شدم.
این تاپیک ، تاپیک خوبیه (بجز حاشیه ش) ولی حالا از این تاپیک چه نتیجه ای می خوایم بگیریم ، بهتر نیست یه گزارش یا یه نمودار ، یا هر چیزه آماری از این تاپیک گرفته بشه ، تا یه نتیجه صنایعی هم داشته باشیم ، به نظرم این کار به عهده ، مدیر این تاپیک باشه(miepower2003)
به خاطر توجهی هم که به تاپیک شده ، به نظرم شما مستحق امتیاز هستید.
بااحترام

Mehrdad-IE

عضو جدید
دانشجوی مهندسی صنایع - برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها

دانشگاه شمال - آمل

محل زندگی : تهران

راز

عضو جدید
آشنایی

آشنایی

سلام
امیدوارم تاپیکم تکراری نباشه , با یه جستجویی که تو این فروم کردم چیزی در این مورد ندیدم , خوبه که بیشتر با هم آشنا بشیم ;)
از مدیر محترم این فروم هم میخوام این تاپیک رو مهم کنن تا کاربرای جدید تر هم بتونن به این سوال جواب بدن.;)

من خودم دانشجوی دانشگاه سمنان هستم :)
سلام واقعا از اعماق وجودم احساس خوشحالی می کنم که با یه عده آدمای اهل علم حرف میزنم . من دانشگاه فیروزکوه درس می خونم

hooshmand.a

عضو جدید
سلام من لیسانس دانشگاه صنعتی اصفهان بودم و فوق لیسانس در دانشگاه امام حسین (ع)

وضعیت
موضوع بسته شده است.