کجا شکایت کنم ؟

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان .
کسی می دونه واسه شکایت از دانشگاه ها کجا باید رفت .
من تو دانشگاه اندیشمند لاهیجان درس می خونم . دیگه از وضع افتضاح دانشگاه به تنگ اومدم .
نه ساختمون درستوو حسابی نه امکانات نه مدیریت .
پروفسر عبدالله شیدفر رئیس دانشگاه مون چندتا کتاب نوشته 100 چند تا مقاله بین الملی داده ولی دریغ از یه خورده عقل واسه مدیریت .
می گن مدیریت ضاتی است اینجا نمونه کاملشو می بینیم .
دلم خیلی پره دیگه ببخشید . کسی می تونه راهنماییم کنه شاید یهخورده بخودشون آمدند.

sajad_strant

عضو جدید
سلام
ما يك بار خواستيم اين كاررا بكنيم نشد و هيچ فايده اي نداشت.
الان دقيق سايتش يادم نيست اما بگرد پيداش مي كني.يك قسمتي از وزارت علوم رسيدگي به اين شكايات است(فقط اسمي) ضرر نداره با اونا درجريان بزار.
توي مملكت ما هرشب يك دانشگاه و يك بانك سردر مي آره اما هيچ سودي براي مردم نداشته است.

emajid16

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان .
من تو دانشگاه اندیشمند لاهیجان درس می خونم . دیگه از وضع افتضاح دانشگاه به تنگ اومدم .
پروفسر عبدالله شیدفر رئیس دانشگاه مون چندتا کتاب نوشته 100 چند تا مقاله بین الملی داده ولی دریغ از یه خورده عقل واسه مدیریت .
دلم خیلی پره دیگه ببخشید . کسی می تونه راهنماییم کنه شاید یهخورده بخودشون آمدند.

اولا" ذاتی با ذ نه ض
در ثانی من میتونم کمکتون کنم
راهش اینه که بذاری حسابی کارد به استخون برسه
بعد وقتی دلت شیکست
با دلی شکسته بری به درگاه باری تعالی
یه دو سه تا امام رو هم پارتی قرار بدی شاید اونجا به حرفت گوش بدن

vahidjavani

عضو جدید
سلامما يك بار خواستيم اين كاررا بكنيم نشد و هيچ فايده اي نداشت.الان دقيق سايتش يادم نيست اما بگرد پيداش مي كني.يك قسمتي از وزارت علوم رسيدگي به اين شكايات است(فقط اسمي) ضرر نداره با اونا درجريان بزار.توي مملكت ما هرشب يك دانشگاه و يك بانك سردر مي آره اما هيچ سودي براي مردم نداشته است.
دقیقا عین دانشگاه ما...http://www.google.com/url?sa=t&rct=...z_un9eYNPZ5y2vMkQ&sig2=mXMt6mxqIhySi9dNFoPFNg

FreeTalk

عضو جدید
داخل دانشگاه مادر هر استان یک دفتری هست به نام دفتر نظارت و بازرسی که بسیار هم سخت گیر هستند اونجا شکایت کنید صد در صد بررسی می شود و حسابی حالشون را جا می آورند.
موفق باشید

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
داخل دانشگاه مادر هر استان یک دفتری هست به نام دفتر نظارت و بازرسی که بسیار هم سخت گیر هستند اونجا شکایت کنید صد در صد بررسی می شود و حسابی حالشون را جا می آورند.
موفق باشید

کجای کارید !
ما که درس رو تموم کردیم . ولی اگه شکایت می کردیم هم به جایی نمی رسید !
مثلا از بیست و سی امدن مصاحبه گرفتن ، رئیس دانشگاه خودش نبود ، اینقدر آشنا داشت که نذاشت پخش بشه .
مثلا رئیس جمهور ایران شاگردش بودا !!!!!

FreeTalk

عضو جدید
می بخشیدا می دونید شکایت کردن هم قوانین خاص خودش را دارد مثلا شما رفتید 20:30 خوب این که شکایت نبوده این فقط یه صرفا جهت اطلاع ساده می شد مثل هشدار هایی که همه مسئولین می دهند (فردا نون گرون میشه-بیکاری بی داد می کنه ولی کسی کاری انجام نمی دهد و قرار هم نیست انجام بشه)
اما وقتی شکایت رسمی وجود داشته باشه اون وقت قضیه کاملا متفاوت هست و باید پرونده تعیین تکلیف بشه و دقیقا اینجاست که فرق بین 20:30 و شکایت مشخص می شود اگر داخل هیت نظارت و بازرسی شکایت کرده بودید به هر حال یک پرونده به وجود می آمد که یک سند کتبی بود و می شد هر جایی ارائه داد اما الان چی؟ سندی دارید که 20:30 آمده گزارش گرفته؟اگر گرفته آیا اصلا قرار بر پخش بوده؟ اینا همش حرف هست.

من دقیقا یادم هست یکی از غیر انتفاعی ها که خیلی بیشتر از این رئیس دو می بست و خودش اصلا رئیس قبلی دانشگاه مادر بود و ید طولانی داشت نتونست کاری کنه و آخرش در مقابل خواسته دانشجوها کوتاه آمد و شکایت هم به جایی رسید دقیقا یادمه همون موقع هم یکی از روزنامه ها آمد تهیه گزارش کرد و چاپ نشد و معلوم نشد چی شد ولی وقتی که شکایت رفت هیت بازرسی دقیقا دو هفته بعدش آمدن بازرسی و با حضور دانشجو ها مشکلات را پرسیدند و رسیدگی شد و مشکل برطرف شد.

شرمنده یکمی درایت بهتر از هوچی گری هست.(20:30 تعهدی نسبت به پخش - پیگری شکایت شما ندارد اصلا مرجع قانونی نیست)
کجای کارید !
ما که درس رو تموم کردیم . ولی اگه شکایت می کردیم هم به جایی نمی رسید !
مثلا از بیست و سی امدن مصاحبه گرفتن ، رئیس دانشگاه خودش نبود ، اینقدر آشنا داشت که نذاشت پخش بشه .
مثلا رئیس جمهور ایران شاگردش بودا !!!!!

آخرین ویرایش:

saza

عضو جدید
می بخشیدا می دونید شکایت کردن هم قوانین خاص خودش را دارد مثلا شما رفتید 20:30 خوب این که شکایت نبوده این فقط یه صرفا جهت اطلاع ساده می شد مثل هشدار هایی که همه مسئولین می دهند (فردا نون گرون میشه-بیکاری بی داد می کنه ولی کسی کاری انجام نمی دهد و قرار هم نیست انجام بشه)
اما وقتی شکایت رسمی وجود داشته باشه اون وقت قضیه کاملا متفاوت هست و باید پرونده تعیین تکلیف بشه و دقیقا اینجاست که فرق بین 20:30 و شکایت مشخص می شود اگر داخل هیت نظارت و بازرسی شکایت کرده بودید به هر حال یک پرونده به وجود می آمد که یک سند کتبی بود و می شد هر جایی ارائه داد اما الان چی؟ سندی دارید که 20:30 آمده گزارش گرفته؟اگر گرفته آیا اصلا قرار بر پخش بوده؟ اینا همش حرف هست.

من دقیقا یادم هست یکی از غیر انتفاعی ها که خیلی بیشتر از این رئیس دو می بست و خودش اصلا رئیس قبلی دانشگاه مادر بود و ید طولانی داشت نتونست کاری کنه و آخرش در مقابل خواسته دانشجوها کوتاه آمد و شکایت هم به جایی رسید دقیقا یادمه همون موقع هم یکی از روزنامه ها آمد تهیه گزارش کرد و چاپ نشد و معلوم نشد چی شد ولی وقتی که شکایت رفت هیت بازرسی دقیقا دو هفته بعدش آمدن بازرسی و با حضور دانشجو ها مشکلات را پرسیدند و رسیدگی شد و مشکل برطرف شد.

شرمنده یکمی درایت بهتر از هوچی گری هست.(20:30 تعهدی نسبت به پخش - پیگری شکایت شما ندارد اصلا مرجع قانونی نیست)

سلام
خب بفرمایید این شکایت را چگونه و در چه محلی باید انجام داد؟
متشکرم

zhashemi

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان .

سلام
در کل برای بچه های کارشناسی ناپیوسته اوضاع همینه! اما ما توی دانشگاه قم(که مخصوص بچه های پیوسته هست) یه دفتری از وزارت علوم داریم که بچه ها اونجا شکایت میکنن! یکی دوتاشون میگفتن قبلا جواب گرفتن! البته به عمق فاجعه هم بستگی داره! شمام برید ببینید همچین نماینده ای توی دانشگاه ها دارید یا نه؟

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان به تاریخ تاپیک توجه کنن بدنیستا!!!!

nasim212

عضو جدید
سلام دوستان من میخوام توی شهرمون یه اموزشگاه علمی بر پا کنم بعد از یک سال دوندگی مجوز گرفتم خواستم از گاج نمایندگی بگیرم اما واقعا برخورد مسوولینش در شان یه موسسه به قول خودشون بین المللی نبود یعنی واقعا بی شرمانه بود یه بار بهشون گفتم اما انگار فایده نداشته جای دیگه ای هم پیدا نکردم که برا بازرسی کمک بگیرم ممنون میشم کمکم کنید

mr513

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان .

سلام
بچه های ما یه نامه 200 نفره نوشتن و رییس دانشگاه قبل از اینکه بچه ها برن وزارت علوم نامه رو خوند و همه چی درست شد