کجای قران ؟؟؟

chehresaz

عضو جدید
گنبد و گلدسته های حرم امامین جوادین (ع) در شهر کاظمین عراق همزمان با پایان یافتن مراحل طلاکاری دو گنبد این حرم روز سه شنبه ۲۳ شهریور ماه رونمایی شد.

فقط 110 کیلو طلا و 14 تن مس بصورت مجانی از طرف ایران صرف این گنبد ها و گلدسته ها شده و خدا می دانید چند میلیارد دیگر از جیب مردم ایران صرف این تشکیلات در عراق شده است

در کجای قرآن آمده که برای امامانتان مقبره طلا بسازید و همنوعان و هموطنان و همدینان شما در فقر و بدبختی دست و پا بزنند

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا ناراحتی شما سر چی هست؟ با قرآن مشکل داری یا با سنت های مردم؟
پیشنهادی هم داری بگو تا ببینم چی تو دلته؟
مردم کارشون به خودشون مربوطه . شما اگه اینجوری مدعی العموم بازی در بیاری از پا می افتی. پیشنهاد میکنم خودستیزی نکنی. بشین درست رو بخون.

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
گنبد و گلدسته های حرم امامین جوادین (ع) در شهر کاظمین عراق همزمان با پایان یافتن مراحل طلاکاری دو گنبد این حرم روز سه شنبه ۲۳ شهریور ماه رونمایی شد.

فقط 110 کیلو طلا و 14 تن مس بصورت مجانی از طرف ایران صرف این گنبد ها و گلدسته ها شده و خدا می دانید چند میلیارد دیگر از جیب مردم ایران صرف این تشکیلات در عراق شده است

در کجای قرآن آمده که برای امامانتان مقبره طلا بسازید و همنوعان و هموطنان و همدینان شما در فقر و بدبختی دست و پا بزنند

مردم خودشون چون دوست دارند ائمه رو این کار رو انجام میدهند.

MehrAn.ButterFly

عضو جدید
جو سازی نکن
برای همچین کارایی یه سری شماره حساب هست که از طرف مردم و با شوق ورضایت کامل این پولو میدن،و با پول مردم درست میشه نه دولت

اخه اگه درست فرهنگ سازی میشد ما این همه بدبخت بیچاره که به نونه شبشون محتاجن تو مملکته خرافات زده مون داریم که میشد لااقل چند روز اونا رو با این پولا سیر کرد نه یه بت خانه دیگه ساخت واسه زیارت
اخه تا حالا فکر کردی که امامایه به این پاکی که کل زندگیشونو به خاطر بیرون اوردن مردم از جهالت صرف کردن راضیین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از شما که تحصیلکرده هستین انتظار بیشتره

sepehr2222

اخراجی موقت
مردم کارشون به خودشون مربوطه . شما اگه اینجوری مدعی العموم بازی در بیاری از پا می افتی. پیشنهاد میکنم خودستیزی نکنی. بشین درست رو بخون.

از پول امثال من و شما دارن اینجوری ولخرجی میکنن من که راضی نیستم خدا هم راضی نیست همه جارو طلا کاری کنیم اونوقت یه عده گشنه بمونن.اون پول و میتونستن خرج 1000 تا دختر بی جهیزیه یا اینهمه مردی که شرمنده ی خانوادشون شدن کنن.واسه شما متاسفم با این طرز فکرت تا حالا آدم محتاج ار نزدیک ندیدی نه؟جمع کنید بابا این بند و بساط و 110 کیلو طلا اونجا اونوقت تو کشور خودمون یه عده از فقر دارن میمیرن

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از پول امثال من و شما دارن اینجوری ولخرجی میکنن من که راضی نیستم خدا هم راضی نیست همه جارو طلا کاری کنیم اونوقت یه عده گشنه بمونن.اون پول و میتونستن خرج 1000 تا دختر بی جهیزیه یا اینهمه مردی که شرمنده ی خانوادشون شدن کنن.واسه شما متاسفم با این طرز فکرت تا حالا آدم محتاج ار نزدیک ندیدی نه؟جمع کنید بابا این بند و بساط و 110 کیلو طلا اونجا اونوقت تو کشور خودمون یه عده از فقر دارن میمیرن

اینا یه سری مسائل روبنایی است که مربوط به آئین های دینداری میشه. عقیده شون همینه خوب. یکیش مادر خدابیامرز من که هیچوقت به روش نیاوردیم و دیگه در بین ما هم نیست. مردم خودشونو با اون داده هایی که بهشون میدن میسازند. مهم اون داده ها هستند. هر کس هر چی بهش میدن همونو فکر میکنه. و عمل میکنه.

sepehr2222

اخراجی موقت
اینا یه سری مسائل روبنایی است که مربوط به آئین های دینداری میشه. عقیده شون همینه خوب. یکیش مادر خدابیامرز من که هیچوقت به روش نیاوردیم و دیگه در بین ما هم نیست. مردم خودشونو با اون داده هایی که بهشون میدن میسازند. مهم اون داده ها هستند. هر کس هر چی بهش میدن همونو فکر میکنه. و عمل میکنه.

خدا مادرتونو بیامرزه ولی من ترجیح میدم این پولا اینجوری هزینه نشه.عقیده های اشتباه باید اصلاح بشن.من که مخالفم.اماما نگفتن بیایید مارو طلا کاری کنید

chehresaz

عضو جدید
دوست عزیز من هم عاشق قرآنم هم به سنت ها احترام میزارم
اگه طلا کاری سنته پس حتما فقیر و بیچاره بودنم سنته دیگه

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما میخوای یه اندیشه 1390 ساله رو نابود کنی.......نمیشه....الان مردم میدن به دولت اونا انجام میدن که فردا اگه یکی رفت و اونجا رو دید تمسخر نکنه ........قبلنا خودشون پول مینداختنو دزدی ها ی بیشتر...........................این پایه از اساس خرابه دوست من........از اساس

MehrAn.ButterFly

عضو جدید
انگاه که گرسنگی بیداد میکند ، از مائده های روحی گفتن خیانت است.
(دکتر علی شریعتی)
یه جایه دیگه هم میگه:
هر کس معاش ندارد ، معاد ندارد.

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز

پولشو ما میدیم تجارتشو و درآمدش مال عرباس ...

NEGINNN اخراجی

اخراجی موقت
به والله هیچ جای قرآن................

نمی دونم والا این چه بی سوادی و مرده پرستیه که ایرانیا بهش مشهورن

اماما خودشون ساده زیست بودن حالا .......

نکنید این کارو راضی نیستن خودشون ، با پولش دل یه بچه یتیم و به دست بیارید ارج و قربش بیشتره به خدا

حالا هی ما بگیم مگه میره میخ آهنی در سنگ؟؟؟