کارشناسی ناپیوسته

fatemeh-imani

عضو جدید
سلام دوستان:gol:
به نظرتون ظرفیت پذیرش کاردانی به کارشناسی ساخت و تولید(نقشه کشی صنعتی) امسال برای دخترا چطوریه؟؟ احتمال قبول شدنم امسال چقدره؟؟ آخه فقط سراسری میتونیم شرکت کنیم:(
آزاد این رشته برای دخترا نداره. خودتون که واردترین.

ehsan5593

عضو جدید
پاسخ به فاطمه

پاسخ به فاطمه

با سلام به فاطمه عزیز
انشا الله قبول شی
اگه نشدی می تونی دانشگاه علمی کاربردی گرایش ساخت تولید شرکت کنی (دانشگاه ساوه دانشگاه علمی کاربردی گرایش ساخت تولید یا نقشه کشی شرکت کنی) موفق باشی

wisdom steering

عضو جدید
سلام دوستان:gol:
به نظرتون ظرفیت پذیرش کاردانی به کارشناسی ساخت و تولید(نقشه کشی صنعتی) امسال برای دخترا چطوریه؟؟ احتمال قبول شدنم امسال چقدره؟؟ آخه فقط سراسری میتونیم شرکت کنیم:(
آزاد این رشته برای دخترا نداره. خودتون که واردترین.

منم با نظر اقا احسان موافقم. به نظر من وقتتو نذار ئاسه سراسری بخونی اصلا ارزش نداره. من خودم امسال فارغ التحصیل شدم. اصلا دانشگاهش بدرد نمیخوره.:mad: رجایی که پذیرش نداره، میمونه اموزشکده ولیعصر که هرچی کمتر بگم بهتره. دانشگاه علمی کاربردی ساپکو و کوشا هم این رشته رو دارن. البته با مدرک مهندسی نه کارشناسی!

اساتیدشون هم بهتر از سراسریه. من کاردانیمو ساپکو خوندم. در کل ایشالا هر جا که دوس داری قبول شی. موید و پیروز باشی:redface:

fatemeh-imani

عضو جدید
ممنون از جوابت ولی منظورت از ساپکو و کوشا چیه؟؟ بی زحمت یکم بیشتر توضیح بده. آخه من سه چهار سالی از جو درس و رشته خودم دور بودم. زیاد وارد نیستم. علمی کاربردی رو کی باید شرکت کنم؟

masoodvahidi

عضو جدید
کاربر ممتاز
انشاءا... قبول می شی
اگر هم که قبول نشدی باید 2 سال بری سربازی فاطمه خانم

wisdom steering

عضو جدید
ممنون از جوابت ولی منظورت از ساپکو و کوشا چیه؟؟ بی زحمت یکم بیشتر توضیح بده. آخه من سه چهار سالی از جو درس و رشته خودم دور بودم. زیاد وارد نیستم. علمی کاربردی رو کی باید شرکت کنم؟

دفترچه کنکور علمی کاربردی آذر ماه میاد و امتحانش فک کنم تو دیماهه. تو تهران واحدهای مختلفی داره که بهترین و قدیمی ترین واحد رشته های فنی ش دانشگاه کوشاست، که رشته های ساخت و تولید رو داره، مث نقشه کشی و جوشکاری و ..... . دانشگاه ساپکو هم زیر مجموعه دانشگاه علمی کاربردیه که تقریبا 6 سالیه که تاسیس شده(سال 82). اساتیدش همونطور که قبلا گفتم، اساتید با تجربه و سر شناسی اند. تو دوره کاردانی که اینجوریه. اگه بازم اطلاعات خاستی در خدمتم.

پیروز باشی;)

fatemeh-imani

عضو جدید
بچه ها نتایج کارشناسی ناپیوسته بالاخره اومد!! و من مجاز شدم. هوررررا هورررررا :smile:
فقط با انتخاب دانشگاه و شهر مشکل دارم. تورو خدا کمکم کنید.